دستمزدهای هفتگی و سالیانه باشگاه

نویسنده: سینا

وبلاگ من
نویسنده: سینا
سینا هستم آرسنال عشق دوران کودکی و عشق همیشگیم خواهد بود
کل بازدید: 60,294 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دستمزدهای هفتگی و سالیانه باشگاه

این عددها و رقم ها برای این فصل هستش یعنی دریافتی های این فصل . 

ستون اول از چپ به راست مربوط میشه به حقوق هفتگی و ستون بعدی دریافتی کل در سال هستش

عکس اول حقوق هفتگی و سالیانه بازیکنان تیم اول به ترتیب از زیاد به کم
 

عکس دوم مربوط میشه با حقوق بازیکنان تیم رزرو


عکس سوم مربوط میشه به حقوق کارکنان و مربیان تیم اول


و عکس چهارم مربوط میشه به بقیه هزینه ها


یه سری هزینه های دیگه مربوط به کارکنان مربیان تیم رزرو و جوانان هستش
که دیگه این پست طولانی میشه و نمی ذارم

ولی کل هزینه های هفتگی و سالیانه تیم در کل اینطوری هستش البته عددهای یاد شده بدون پاداش ها هستشدر هفته 2.756.771 میلیون پوند

در سال 143.341.116 میلیون پوندشرمنده اگه طولانی شد تمامی اعداد و ارقام از سایت


هستش

در صورتی که هر عکس نیومد از لینک ها استفاده کنید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 7/2/1392 | 09:05 گفت:

چرا استیو بولد انقدر کم میگیره اشتباه ننوشته؟

ehsan zoola در 6/2/1392 | 18:25 گفت:

بچه ها نکته همینجاست ک اینایی ک دارن پول مفت میگیرن کارو خراب کردن و نمیزارن خرید جدیدی انجام بدین

فکر کنین آرشاوین و ژورو و شاماخ و اسکیلاچی و سانتوس و پارک و بنتنر و دنیلسون رو ردشون کنیم برن البته فروش دائمی نه قرضی کلی هزینه های باشگاه در پرداخت دستمزدها میاد پایین و این راهو برای خرید بازیکنان بهتر باز میکنه

برا همینه ونگر تاکید میکنه باید کیفیت بخریم تا بی کیفیتا نخورن و نخابن و پول مفت بگیرن !

parsa در 6/2/1392 | 12:47 گفت:

خدایی آدم حرصش در میاد که پودولسکی داره از کازورلا بیشتر میگیره
راستی به آرشاوین داریم اینقدر میدیم از کازورلا وآرتتا و...بیشتر ولی جزو 18 تا هم نیست
بخوب ردش کن بره دیگه!!

masoud mahmudpur در 6/2/1392 | 10:35 گفت:

مرسی.خیلی خوب بود.یا ابوالفضل ونگر چقدر پول میگیره

مبین در 6/2/1392 | 03:08 گفت:

این پودولسکی چرا بیشتر از همه میگیره؟ به نظرم حق سانتیه که اون بالا باشه
درضمن بلاگت خوبه ممنون

♥Arsenal♥ در 6/2/1392 | 00:42 گفت:

حمید گفتم دیگه برای این فصل هستش قرار اون ها از سال بعد اعمال میشه هنوز از قبل اینا قرارداد دارن

________

آها ok پس خوب بود....

ehsan zoola در 5/2/1392 | 23:04 گفت:

مرسی سینا جون

خیلی حال کردم با پستت

چقد پولای مفت مفت دارن بعضی بازیکنان میگیرن .... اون اسکیلاچی احمق و شاماخ خنگ چطور بیشتر جکی حقوق میگیرن ؟؟؟majid r در 5/2/1392 | 22:53 گفت:

ونگر135 هزار در هفته در سال 7میلیون استیو بولد5هزار تا در هفته 260هزار در سال!!! به این میگن مربی سوسیالیست!!


majid r در 5/2/1392 | 22:25 گفت:

مر30
ولکات شد 100تا

توپچی جنوب در 5/2/1392 | 22:24 گفت:

مرسی خیلی دوست داشتم واضح ببینم چی به چیه.

majid r در 5/2/1392 | 22:23 گفت:

مر30
ولکات شد 100تا

سینا در 5/2/1392 | 20:58 گفت:

حمید گفتم دیگه برای این فصل هستش قرار اون ها از سال بعد اعمال میشه هنوز از قبل اینا قرارداد دارن

♥Arsenal♥ در 5/2/1392 | 20:44 گفت:

عکس اول اشتباه هست...

قرار داد هسته ی بریتانیا کلا بیشتر شده

به خصوص ولکات که فکر کنم 100و خورده ای میگیره

امیر صفای نیکو در 5/2/1392 | 20:44 گفت:

مرسی.با این که دیده بودم ولی برام تازگی داشت...

سید محمد رضا در 5/2/1392 | 20:19 گفت:

عالی بود ، ممنون!