خیانت در امانت

نویسنده: علی

وبلاگ من
نویسنده: علی
!
کل بازدید: 9,170 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خیانت در امانتدیشب واسه مطلبی تو سایت
گل که در مورد تمجید پپ و بارسا بود نظر دادم اما نچاپید حرفم تو گلوم مونده
میدونم بی ارتباطه ولی شما رو سنگ صبورم دونسم
...همین دوستون دارم شدید
چرا این همه پپ میگی؟ مگه بازی
الان بارسا با بازی زمان پپ چه فرقی داره؟ بازی های تکراری که تا توان داشتند به
تیم های ضعیف 5 تا میزدند. البته به رئال وقتی که شماره 7 رائول بود نه رونالدو. پپ
چرا نموند بارسا؟ چون ترسید. از همین روز. حالا چرا مسی جایه دیگه نمیره؟ چون می
ترسه. این بارسا متکی به ژاوی بود که پیر شد. نه کسه دیگه. یک بار شد به مسی استراحت
بده تا جوان ها بازی کنند؟کاری که مورونیو دیروز کرد و ونگر سالها؟ پس از بی انگیزه یا غیرت یا
تعصب حرف نزن که بارسا نداره و نداشت. پول؟؟؟.بارسا این چند سال چقدر پول خرج
کرده؟ فقط نگاه به خرید هایی کن که تنها از آرسنال داشته. بارسا همان شب نیمه
نهایی که سر چلسی را همان یوفا و یونیسف بریدن تموم شده بود جناب
..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Milan در 17/12/1391 | 15:15 گفت:

این بود اشتب شد

Milan در 17/12/1391 | 15:14 گفت:

دقیقا پپ ترسید چون مورینیو کبیر راه حل بردنشو پیدا کرده بود , باختی که تو نیو کمپ تحمیل کرد مورینیو به پپ گویایه همه چی بود , فقط اگه طرفداره بارسایی دیدین بهش بگین calm dawn (

T.Vermaelen در 16/12/1391 | 19:29 گفت:

کاش بازیکن هایی که ونگر ساخت و از آرسنال رفتن و غیرت نداشتند از رونالدو یاد بگیرن
.............
رونالدو: در دو بازي احساس خجالت مي کردم

کريس رونالدو ستاره منچستريونايتد مي گويد در هر دو بازي مقابل منچستريونايتد احساس خجالت مي کرده است.

به گزارش مهر، کريس رونالدو پس از پيروزي رئال مادريد مقابل تيم سابقش منچستريونايتد در جمع خبرنگاران گفت: شب فراموش نشدني براي من بود. استقبال هواداران از من حيرت انگيز بود، هرگز اين لحظات را فراموش نخواهم کرد. نمي توانم حتي با کلمات هم آن را توصيف کنم.

رونالدو در ادامه افزود: از طرف ديگر هم براي رئال مادريد خوشحالم که توانست به دور بعد صعود کند اما از يک سرف هم ناراحت هستم چرا که اين شب و استقبال هواداران را نمي توانم فراموش کنم. عجيب است اما در هر دو بازي کمي احساس خجالت مي کردم. احساسي است که نمي شود آن را توصيف کرد. به رختکن يونايتد رفتم و با همه بازيکنان و با سرمربي و با رئيس باشگاه صحبت کردم.

آریان در 16/12/1391 | 16:35 گفت:

دادا این پستهای تو آرسنال کشن

masoud mahmudpur در 16/12/1391 | 14:31 گفت:

محمد مهدی یه دو سه تا فحش هم میدادای راحت میشدی دیگه
نمیدونم شاید بازیشون با چلسی 3-4 سال پیش رو ندیدی؟یا بازیشون با ما که داور الکی ونپرسی رو اخراج کرد

حمید pires در 16/12/1391 | 00:15 گفت:

از نظر پست بودن و ارائه فوتبال کثیف (کارای بوسکتس و جردی آلبا و ...) که خودشونو حرفه ای میدونن بارسا از تیمای مارتین اونیل هم بدتره . علی جان تلخیش هم همینجاست که هرکسی میاد کارشناسی میکنه فقط پاسکاریهای کسل کننده بارسا مد نظرشه .

علی در 15/12/1391 | 22:49 گفت:

آفرین محمد مهدی جان
اصن من موندم ب خون طرفداری ک تو رگ توست
یادت باشه تو دنیا هیچ تیمی از آرسنال قوی تر نیس
اینا همش کمپوزه در میارن اگه ما هم یوفا فیفا داوری پشتمون بود الان ....


لطفا اینجوری نظر نده ک بدجور بهم میخوره بدجوووووووووووووووور
یکم غیرتم خوب چیزی والا

محمد مهدي نوروزي در 15/12/1391 | 22:41 گفت:

اقايون به بارسلونا توهين نكنيد واقعا تيمه حالا كه ما ضعيفيم قرار نسيت كه به تيماي قوي تر توهين كنيم

علی در 15/12/1391 | 22:23 گفت:

merC.....

Vishka در 15/12/1391 | 21:40 گفت:

بارسا

و منطق فوتبالی

T.Vermaelen در 15/12/1391 | 20:01 گفت:

افزايش چشمگير بدهي‌هاي ليورپول

ميزان بدهي‌هاي باشگاه‌ ليورپول به شکل چشمگيري در سال جاري افزايش يافته‌اند.
در بازه زماني 10 ماهه که از سال گذشته آغاز شده است نشان داده شده که اين باشگاه با افزايش بدهي‌ها به مبلغ 21.8 ميليون پوند، مبلغ کل بدهي‌هايش به 87.2 رسيده‌ است.

masoud mahmudpur در 15/12/1391 | 18:05 گفت:

به.اقا مسلم.

masoud mahmudpur در 15/12/1391 | 18:04 گفت:

کلا بارسا تیم چندشیه.از همه بد تر اینه که همه میگن مسی و اینیستا و کلا بارسایی خیلی بچه های خوبین.در حالی که همشون دورو ان.

مسلم بیگ‌زاده در 15/12/1391 | 16:29 گفت:

راستی یادم رفت، ببخشید؛ من چند وقتی نتونستم بیام تو سایت...
اوضاع هم که چنگی به دل نمی زنه!؟
این قضیه ونگر و آرسنال هم باید هر چه زودتر حل بشه، چه معنی داره هوادارای آرسنال چند حزبی باشن، ما همه مون آرسنالی هستیم و ونگر و آرون رمسی هنوز عضو باشگاه هستند و احترامشون واجبه؛ هرچند انتقاد زیادی روشون هست و بیشترشون به واقعیت نزدیک هستند.
اما هنوز آرسن ونگر، سرمربی باشگاست.
دوستون دارم؛ خیلی دلم براتون تنگ شده بود

مسلم بیگ‌زاده در 15/12/1391 | 16:25 گفت:

فقط یه نظر در مورد تیمای اسپانیایی و نزدیک به اینا بگم؛
آرسنال تو بدترین شرایطش بازم حداقل 4 یا 5 تا به تیمای اسپانیایی می زنه.
یادتون نرفته که، بارسا هنوز نتونسته تو امارات آرسنال رو ببره و فقط یه بار تونسته آرسنال 11 نفره رو ببره!؟
این که نشد تیم؛ اونم تیمی که ادعای بهترین تیم جهان رو داره.
حالا چه با گواردیولا چه بدون گواردیولا...

علی در 15/12/1391 | 15:33 گفت:

ایول داش رسول تحلیل جالبی بود

رسول در 15/12/1391 | 15:27 گفت:

مخلص داش علی هستیم......
از قدیم گفتن حرف حساب جواب نداره......تو این چند ساله باشگاههای اسپانیایی ضعیف بودند رئال که همیشه مشکل مربی داشت و چندین مربی عوض کرده.. کاپلو و شوستر و ... حالا تازه داره سامون پیدا میکنه تیمهای ایتالیایی هم که چند ساله اوضاعشون بد فرم خرابه...فقط موندن انگلیسیها که منچستر یه بار جلوی بارسا در اومد یه سال دیگه هم به قول خودت سر چلسی رو بریدن و قهرمان شدن.... تو این اوضاع فوتبال اروپا معلومه بازیکنهای بارسا میشن همیشه معروف و مسی هم چهارتا توپ طلا میبره.........اگه یه زمونی رونالدو و زیدان و فیگو و ...... توپ طلا رو میبردند با یه کسایی مثل خودشون یه پزرگان دیگه رقیب بودن اما الآن کی رقیب مسیه فقط رونالدو کس دیگه ای نیست

tofigh در 15/12/1391 | 15:22 گفت:

یعنی چی محمد مهدی?

محمد مهدی در 15/12/1391 | 15:00 گفت:

tofigh: یه ساعت دیگه یکی از مدیرا میاد میگه: اقا توفیق از اطلاع رسانیتون متشکریم ولی بچه های تحریریه این خبر رو ثبت کردن تا بهتر اطلاع رسانی بشه

tofigh در 15/12/1391 | 14:45 گفت:

آقا پستم چرا حذف شد?

علی در 15/12/1391 | 14:19 گفت:

ایول توپچی

توپچی جنوب در 15/12/1391 | 14:06 گفت:

قربون آدم چیز فهم
من خیلی وقته دارم این ها رو واسه بارسایی ها فریاد میزنم ولی قبول نمیکنن.

بارسا = اینیستا+ژاوی+یوفا.

علی در 15/12/1391 | 13:35 گفت:

احسان نظرت سرجاش قابل احترام ولی خداییش عجب شهری دارین واقعا آدماش خودش ت دنیا بینظیرن
تو دنیا
دم هرچی یزدی گرم م م م م م م
عشق است بچه یزدیا

ehsan zoola در 15/12/1391 | 13:29 گفت:

متنفرم از این شانسلونا با او نسبک تکراری و خسته کنندش ...

بارسا فقط یه جرقه بود ک دیگه اخرای سوختنشه

علی در 15/12/1391 | 12:46 گفت:

mer30
قاداسه

محمد مهدی در 15/12/1391 | 12:20 گفت:

بارسا همان شب نیمه نهایی که سر چلسی را همان یوفا و یونیسف بریدن تموم شده بود جناب..
...............
اینو خوب امدی عزیز.لایک

علی در 15/12/1391 | 11:04 گفت:

توفیق جان هزاران بار نظر دادم ولی نشد انگاری سند همه جا ب اسم بارسات
قربون بچه بامعرفت اهواز

tofigh در 15/12/1391 | 10:50 گفت:

آره این سایت گل خیلی مسخرس همه بارسایین...داش علی بیا همین جا نظر بده ما درکت میکنیم..