یواش یواش داریم اوج میگیریم

نویسنده: shazde

وبلاگ من
نویسنده: shazde
shazde625@yahoo.com
کل بازدید: 10,441 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یواش یواش داریم اوج میگیریم

یواش یواش داریم اوج میگیریم


اولین و آخرین باری که پست گذاشته بودم نا امیدی بین هوادارا موج میزد ولی الان ....؟

یواش یواش داریم اوج میگیریم

میدونید امسال قهرمان نمیشیم ولی ...

روند باشگاه داره عوض میشه ، عاقلانه نیست هیچ  باشگاهی تو ژانویه خرید بزرگ انجام بده چون تا بیاد با تیم هماهنگ بشه فصل تمومه.

حتی man u  و psg هم اعلام کردن همچین کاری نمیکنن

پس بیاید امیدوار باشیم به داشته هامون ... که امسال کمترین مصدوم رو تو 6 سال اخیر در این موقع از سال داشتیم که حتی از man u هم کمتره.

من هم در کل موافق حرف ونگر هستم که یا فوق ستاره بخریم که تاثیر سریع داشته باشه (کازورلا) یا اصلا نخریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 11/10/1391 | 13:11 گفت:

محمد مهدی منظورم بازیکن هایی بود که در ژانویه میگیریم بود که تا آخر فصل مچ میشن.

فیس بوک هم که دیگه........

محمد مهدی در 11/10/1391 | 11:26 گفت:

افرین شهرام گل گفتی. مگه قراره بازیکنامون تا اخره فصلم متچ نشن؟؟

شهرام اواتره فیضبوکت منو کشته

توپچی جنوب در 11/10/1391 | 11:12 گفت:

من میگم باید بازیکن هایی بگیریم که تا آخر فصل باتیم مچ بشن و واسه قهمانی فصل بعد بجنگن.

دفاع- هافبک دفاعی- و یه خرید تهاجمی.

m0rteza در 11/10/1391 | 10:54 گفت:

پست شما عالی بود.ممنون دوست عزیز

حاکم 26 در 11/10/1391 | 09:46 گفت:

ما هافبک دفاعی می خوایم. وجود ام'ویلا برای ما حکم فوق ستاره داره!

farzam در 11/10/1391 | 01:55 گفت:

تو این چند تا بازی دفاعمون عین تونل بوده خدایی هرکی هر وقت خواسته بهمون گل زده شاید با یه هافبک دفاعی خوب این وضع بهتر شه به خاطر همین میگم خرید یه هافبک دفاعی تو ژانویه ضروریه چیز دیگه ایم نمیخوام!

Ali در 10/10/1391 | 23:09 گفت:

آرامش قبل از طوفان

ahmad behrozi در 10/10/1391 | 23:01 گفت:

جرا انقر از بایرن برا خودمون غول ساختیم. حذف بایرن غیر ممکن نیست. سال2004 ما خیلی قوی تر از بایرن بودیم ولی حذفمون

کرد پس ماهم میتونیم .

هادی در 10/10/1391 | 22:43 گفت:

دوستان جو گیر نشین مثل ونگر بگید بازیکن نمی خواهیم حالا وقتی با یه باخت تحقیر آمیز از بایرمونیخ باختیم. همدیگرو می بینیم
شما انگار فراموش کردین ما 4 تا بازی با قعر نشینان لیگ بردیم جو گیر شدید
بازی بعدی هم با یکی دیگر از ته جدولی ها است
در ضمن نیوکسل 2 روز قبلش یه بازی سخت با منچستر داشت وتا دقیقه 68 بازی برابر بود

ehsan zoola در 10/10/1391 | 20:41 گفت:

پی اس جی ک یه بازیکنو داره میخره

مصدومای من یو هم این فصل خیلی زیاده وگرنه ما مثل فصول قبل تو این مورد از صدر نیشین ها بودیم

jafar در 10/10/1391 | 20:37 گفت:

بنظرم یه وینگ جای والکات بگیریم خوب میشه چون والکات دوست داره به عموان مهاجم نوک کار کنه. و یک بازیکن به عنوان جایگزین برای آرتتا چون سنش بالاست بنظرم بخاطر بازی های سختی که داریم کم میاره ولی حیف که نظرم فقط برای خودم مهمه

محمد مهدی در 10/10/1391 | 20:07 گفت:

این حرفه ونگر واسه نخریدنه. هنوز عبرت نگرفتی؟

Hossein Y در 10/10/1391 | 20:02 گفت:

داداش به نظرت برای امیدواری هم خیلی زود نیست؟؟؟با یه برد خوب؟؟؟؟مگه قبلا از این برد ها نداشتیم؟؟؟!!!!!

حسین در 10/10/1391 | 19:59 گفت:

هم ولکات تمدید میکنه هم چند تا خرید در راه است

sepehr najafian در 10/10/1391 | 19:10 گفت:

آره.امويلا الان خريدش واجبه.بقيه در رده هاي پايين تر قرار دارند

amir در 10/10/1391 | 19:07 گفت:

واقعا قشنگ حرف زدی:l