منچستریهای فقیر !!؟

نویسنده: shazde

وبلاگ من
نویسنده: shazde
shazde625@yahoo.com
کل بازدید: 10,448 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منچستریهای فقیر !!؟

باشگاه منچسترسيتي به دليل گراني نزديک به يک سوم بليت‌هاي ديدار خود با آرسنال در ليگ برتر را عودت داد.
به نقل از ساکرنت، در حالي که ديدار تيم‌هاي آرسنال و منچسترسيتي روز يکشنبه در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد، يک سوم هواداران منچسترسيتي که قرار بود براي تشويق تيم‌شان به لندن سفر کنند بليت‌هاي خود را پس دادند.

براي اين ديدار 3000 بليت به هواداران منچسترسيتي اختصاص داده شده که قيمت آن 62 پوند است. 912 هوادار سيتي با پس دادن بليت خود اعلام کرده‌اند حاضر نيستند چنين مبلغي را براي تماشاي اين مسابقه بپردازند.

اين موضوع در ادامه قضاياي گراني قيمت بليت ورزشگاه آرسنال بوده که در فصل‌هاي اخير همواره در سر خط خبرها قرار داشته است.

کوين پارکر، مدير ارشد منچسترسيتي در اين مورد به گاردين گفت: اين موضوع نشان دهنده اين است که برخي تيم‌ها واقعيت‌نگر نيستند. قيمت بليت اين ديدار 62 پوند است. هزينه سفر هر نفر از هواداران به لندن 30 پوند خواهد بود. در مجموع 92 پوند هزينه هر کدام از هواداران ما خواهد بود پيش از آنکه آنها هزينه‌اي براي خوراک، محل خواب و ديگر چيزها در نظر بگيرند. اگر ديگر هزينه‌ها را نيز حساب کنيم هزينه هر نفر نزديک به 130 پوند خواهد شد.

وي افزود: قيمت بليت آرسنال در سال 2009 خيلي کمتر بود و 32.5 پوند مبلغ مناسبي براي آن سال بود. در 3 سال اخير آنها بهاي بليت بازي‌هاي خود را دوبرابر کرده‌اند که گران‌ترين بليت در فوتبال انگليس است. به عقيده من مبلغ بسيار زيادي براي تماشاي يک بازي فوتبال است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hosein-gunner در 20/10/1391 | 22:40 گفت:

منچستریها فقیر نبودن آرسنالیها دارن غارت می کنند متاسفانه !!!!!11
فکر کنم هیللود اگه آرسنال جام می گرفت قیمت بلیطها رو سوبل می کرد
انگار قیمت بلیط تیمهای دیگه رو ندیده فکر کنم تو کل اروپا از همه گرونتره
درسته ورزشگاه خوبیه اما دلیل نمیشه به خاطر بدهی از جیب هوادارا غارت کرد و خیلی بدتر از اون به فکر اونا نبود اگه یکم خرج کنند اونا دلشون نمی سوزه این پولا رو می گیرن میدن به اسکیل و چاماخ و سایر کسانی که در این فصل در حذف بازیکنان خارج نیمکت کمک کردن !!!!!

محمد مهدی در 20/10/1391 | 20:37 گفت:

به نظره من این غارت گریه هیلووده. نامردیه. باید ارزونش کنن. اگه اشبورتن بزرگه و بقول دوستان یه کاخ. خوب هر قسمت هزینه خودشو داره.
مثه شهربازی. خیلیا میرن اونجا و ورودیشو میدن ولی بضاعتشو ندارن زیاد خرج کنن.
دوستان این فقط ورودیشه. حالا اگه کاخ باشه یا نمیدونیم رستورانه 10 ستاره این حسابش جداس. خدا کنه هیلوود بره.
مرسی بابته این پست.

masoud mahmudpur در 20/10/1391 | 18:00 گفت:

بابا این اینگلیسیا چقدر در میارن.اگه ارسنال هرماه سه تا بازی داشته باشه میشه 186 پوند.یه چیزی حدود 800 هزار تومن.
اونوقت باشگاه هم بااین پول هیچ غلطی نمیکمه

هادی در 20/10/1391 | 17:38 گفت:

گرونه، من موندم این پولارو چی کارش می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر دو بازی تقریبا 10 میلیون پوند درآمد دارن، پول یه بازیکن پس چرا این گور به گوریها بازیکن نمی خرن

amir در 20/10/1391 | 16:20 گفت:

www.varzesh3.com)

ناصر در 20/10/1391 | 15:52 گفت:

با این اوضاع احتمالا هوادارن خودمون هم به مشکل برمیخورن-چون هزینه های زندگی کردن در پایتخت انگلیس به نوبه ی خودش بالا هست چه برسه به اینکه بخوان همچین پولی رو هم برای تماشای فوتبال بپردازن.
اتفاقی که در ایتالیا و اسپانیا افتاده و امکان داره در آینده ایی نه چندان دور در کشورهای صاحب ثروت و قدرت همانند انگلیس و آلمان هم شاهد اون باشیم.

ehsan zoola در 20/10/1391 | 15:15 گفت:

خدایی کاخ امارات همین قدرم می ارزه

طرفدارای سیتی نیان ما خشترومونه

shazde در 20/10/1391 | 14:42 گفت:

عشقست منچستريونايتد😜😜😜😜😜😜
-----------------------------------------------
اشکال نداره الترافوردم خوبه!! شما هم خوبید!! ایشاالله شما هم میخرید.
ولی فکر کنم دیگه زمان شما بشه اسم ورزشگاهتونو رو باید بزارن حزب الله لبنان D:

امير محمد در 20/10/1391 | 14:31 گفت:

عشقست منچستريونايتد😜😜😜😜😜😜

nima در 20/10/1391 | 14:28 گفت:

فقط منچستر از نوع قرمز❤❤❤❤❤
===========
چی شد؟!؟!؟

امير محمد در 20/10/1391 | 14:06 گفت:

فقط منچستر از نوع قرمز❤❤❤❤❤

Bijan در 20/10/1391 | 14:04 گفت:

بهره کشی نوین اقتصادی در قرن 21ام
------------------------------------------------
پاخ (پکیدم از خنده)
دمت گرم

پیروز در 20/10/1391 | 14:01 گفت:

اینا دیگه چه پر رون! می خوان واسه رفتن به ورزشگاه مدرن ما همونقدر پول بدن که واسه ورزشگاه های قدیمی بقیه تیم ها میدن؟ پول یه هتل 5 ستاره با یه مسافرخونه یکیه؟ :دی

Saeed Milani در 20/10/1391 | 14:00 گفت:

من اسمش رو میذارم بهره کشی نوین اقتصادی در قرن 21ام!

توپچی جنوب در 20/10/1391 | 13:57 گفت:

خیلی هم خوبه الان همین بلیط ها رو تماشاگران خودمون میخرن بابا میخوان بیان اشبرتون گرو ورزشگاه یادگار امام که نمیخوان برن هرچی ورزشگاه شیک تر و مجهزتر و امکانات بیشتر پول بلیطش هم گرونتر.
من که شخصا با این مورد حال کردم اساسی.

مجتبی هانری در 20/10/1391 | 13:48 گفت:

البته این قدر هم فقیر نیستند چون همونایی بیچاره میشند که بااین هزینه های بالا شاهد شکست تیمشون میشند

nima در 20/10/1391 | 13:46 گفت:

خداوکیلی خیلی گرونه!!!من به پول خودمون حساب کردم 280000 تومن میشه!!!حالا پول ما که ارزش نداره ولی به هر حال 62 پوند که به قول اون یارو با خرج و مخارج دیگش نزدیک 130 هزار پوند میشه برای خود انگیلیسی ها هم خیلی زیاده!!!

shazde در 20/10/1391 | 13:01 گفت:

از وقتی عکس های 360 درجه ی امارات رو دیدم گفتم نوش جونشون . کاخ اماراته

T.Vermaelen در 20/10/1391 | 13:00 گفت:

نه کسی فقیر نیست بلیط های آرسنال زیادی گرونن و تماشاگرا آرسنال یا هر تیم دیگه رو بیچاره میکنه...