نقل و قول های جالب فوتبالیست ها(1)جالبه بخونید

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,048 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل و قول های جالب فوتبالیست ها(1)جالبه بخونیدبا عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه توپچی های عزیز.


نقل و قول های فوتبالیست ها بخش 1


)-1این موضوع برای یک فوتبالیست شرم آور است)


 


ژان تیگانا، مربی بوردو دریافت که یوان گوفران، بازیکن تیمش به چمن آلرژی دارد


2- (خطرناک ترین صحنه ای بود که طی سالیان بسیار حضورم در فوتبال شاهد آن بودم. سوت به صدا درآمده بود و بازی به اتمام رسیده بود و او این حرکت را درست در مقابل چشمان داور انجام داد. این حرکت می توانست سبب کشته شدن پسرک (فن پرسی) شود. حرکت بسیار زشتی بود.)


 


به عقیده الکس فرگوسن، فن پرسی خوش شانس است که اکنون زنده است. این اظهارنظر جالب در مورد صحنه ای است که طی آن اشلی ویلیامز از فاصله ای نزدیک، توپ را به سمت سر رابین فن پرسی فرستاد. علی رغم اینکه این ضربه چنان هم سنگین نبود، فرگوسن در نقل قولی عجیب آن را به حرکت معروف اریک کانتونا در حمله به یکی از هواداران در سال های گذشته، تشبیه کرد.


هیچ کس نمی تواند با فرگوسن و حتی فن پرسی در مورد حماقتی که ویلیامز با حرکتش از خود نشان داد مخالفت کند، اما تشبیه چنین صحنه ای با حرکتی که کانتونا کرده بود، به نظر کمی اغراق آمیز به نظر می رسد.


3- (توضیح میلچیوت در مورد حذف هلند)


فکر میکنم روسها یک مربی داشتن که ما رو از خودمون بهتر میشناخت.


 


4- (در پاسخ به آلن هنسن که درباره آینده کاری فرگوسن پرسیده بود-سال ۲۰۰۲)


مهم‌ترین چالش زندگی حرفه‌ای من این نیست که چه اتفاقی در زمان حاضر رخ می‌دهد؛ مهم‌تر از هر چیز زدن رکورد لیورپول است


5-( من فرد ایده‌آل مادرید هستم، چون هیچ ترسی از هیچ‌ چیز ندارم)


از آن حرف‌های همیشگی ژوزه مورینیو که آن را در سپتامبر، در اوایل ماجراجویی‌اش در رئال به زبان آورد. او خبر نداشت در 29 نوامبر چه بلایی سرش می‌آید.


 


6-(اگر این (نژادپرستی) باز هم رخ دهد، زمین مسابقه را ترک و به خانه خواهم رفت. نژادپرستی دیگر برایم قابل قبول نیست و آن را تحمل نخواهم کرد. دیگر در 2012 زندگی می کنیم و چنین چیزهایی نباید رخ دهد. اگر کسی الان در خیابان به سوی من موز پرتاب کند، ترجیح می دهم راهی زندان شوم، چون آن شخص را خواهم کشت)


بالوتلی هیچگاه از به زبان آوردن افکارش هراسی نداشته است و در مورد رویدادهای نژادپرستانه هم که تابستان گذشته در اوکراین و لهستان به وقوع پیوست، به صراحت به اظهار نظر پرداخت.


به طور قطع با توجه به شرایطی که سوپرماریو در آن قرار گرفته بود، چنین نقل قول تهدیدآمیزی قابل توجیه می نمود، ولی خوشبختانه چنین حوادثی بیشتر تکرار نشد. با توجه به عکس العملی که مهاجم جنجالی منچسترسیتی در آن روزها از خود نشان داد، بدون تردید یکی از بازیکنانی که هواداران باید از رودررو شدن با او بپرهیزند، بالوتلی است.


 


7-( میروسلاو کلوزه،درمورد صحبت تلفنی با لوکا تونی،هم تیمیش تو بایرن مونیخ)


لوکا با صدای گرفته و بغض آلود گفت حالش خوب نیست چون بهترین دچار یک مشکل بزرگ شده.به لوکا تسلیت گفتم،اما فهمیدم که داره در مورد توپ حرف میزنه.


8-(اظهار نظر فرگی در باره خوان ورون .خطاب به خبر نگاران)


ادامه بدهید. او یک بازیکن درست و حسابی است و شما یک مشت آدم مزخرف


9-( حرفم را باور کنید؛ فاینورد در آستانه کارهای بزرگی است)


 


ویم فان‌هانگم، اسطوره فاینورد روتردام حرفش را بد موقعی زد؛ تنها 24 ساعت پیش از آن که تیم محبوبش ده بر صفر مقابل PSV آیندهوون شکست بخورد. این بدترین باخت تاریخ این باشگاه هلندی بود.


10-(درست است که بسیاری از بازیکنان حاضر در لیگ یک را نمی شناسم، اما بدون شک همه آنها مرا می شناسند)


به یادماندنی ترین نقل قول زلاتان، تنها اندکی پس از پیوستن به PSG  ثبت شد که او بلافاصله پس از رفتن به فرانسه، خود را برترین بازیکن این لیگ اعلام کرده بود.


 


11-( کرویف و گواردیولا باید با هم به بیمارستان روانی بروند، خفه شوند، بنشینند و با کارت بازی کنند)


مینو رایولا به همه مردم دنیا گفت که موکلش، زلاتان ایبراهیموویچ چه نظری درباره افراد حاضر در بارسلونا دارد. او این حرف‌ها را پس از ناکامی در نوکمپ به زبان راند.


 


12-( اجازه بدهید هر کاری خواستند، بکنند. هر توییتی خواستید بفرستید. وارد تویتر شوید و هر چه در دل دارید نثار هواداران کنید، چون آنها چنین حقی برای خود قائل هستند)


این هافبک سابق هال سیتی نتوانست در مبارزه با مصدومیت غالب آید و مجبور به بازنشستگی از فوتبال شد، اما قبل از دور شدن از دنیای فوتبال، از ارائه اظهار نظری جنجالی هم دریغ نکرد. او که در مصاحبه با گاردین در مورد احتمال کناره گیری اش صحبت می کرد، سخن از وجود آیین و مقررات اخلاقی بازیکنان تیم ملی انگلستان را هم به میان آورد و از آن اظهار ناخشنودی کرد.


بولارد معروف به راحت گرفتن همه چیز است و دوست دارد این اخلاق او در همه جا گسترش یابد که شبکه های اجتماعی هم از این قاعده مستثنی نیستند. به نظر می توان از او به عنوان سرمربی هم نقل قول های جالب بسیاری شنید. این یکی از آن نمونه ها است


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 11/10/1391 | 21:06 گفت:

مگه یادت نیست تو برنامه نود دو سه سال پیش مدیر عامل ابومسلم زنگ زده بود میگفت:به ژان تیگانا پیشنهاد دادیم داره بررسی میکنه البته از تیم ملی فرانسه هم پیشنهاد داره بعدا عادل با خنده گفت یعنی مونده بین تیم ملی فرانسه و ابومسلم کدومو انتخاب کنه?!بعدش اونم تایید کرد!
یعنی خنده دارترین جمله ای که از عادل تا حالا شنیدم همین بوده!
داداش خودت که مشهدی اخبار ابومسلم رو باید خوب بدونی!

Ali در 11/10/1391 | 20:34 گفت:

:
پستت باحال بود حال کردم
میگم این ژان تیگانا همونی نبود که مونده بود بین ابومسلم و تیم ملی فرانسه کدومو انتخاب کنه?!
*********************************************************************
اینی که گفتی واقعیت بود یا شوخی.اشکم در اومد از خنده

farzam در 11/10/1391 | 20:05 گفت:

پستت باحال بود حال کردم
میگم این ژان تیگانا همونی نبود که مونده بود بین ابومسلم و تیم ملی فرانسه کدومو انتخاب کنه?!

ناصر در 11/10/1391 | 19:25 گفت:

هم آواتارت زیبا بود و هم پستت،ممنون علی جان

هادی در 11/10/1391 | 17:25 گفت:

دوستان لطفا برید این کلیپ نقل وانتقالات ببینید من واقعا موندم گریه کنم یا خنده هرچند شایعه است اما اگر 10 درصد هم به واقعیت بپونده فکر کنم بزور آخر فصل ششم بشیم

http://video.varzesh3.com/your-clips/other/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%86%D9%84%D8%B3%DB%8C%D8%8C-%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%D9%84%D8%8C%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C/

Ali در 11/10/1391 | 16:55 گفت:

عکسه جدیدی که گذاشتم و ببینید خیلیییییییییی باحاله

سید محمد رضا در 11/10/1391 | 16:20 گفت:

ممنون ، عالی بود