هولت بی در تاتنهام

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 33,942 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هولت بی در تاتنهام

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه توپچی های عزیز.


به نقل از خبرگزاری فرانسه در لندن هولت در این فصل میخواهد راهی انگلیس شود واز آنجایی که آرسنال هم برای به خدمت گرفتن این بازیکن رقبت نشان داده است ولی به نقل از این خبر گذاری هولتبی با سران باشگاه تاتنهام ظاهرا به توافق اولیه رسیده است.


بدرد ما که نمیخوره.مااااااااا رمزی داریم میذاریم وسط زمین هیچ کسم نمیتونه رمزشو باز کنه.این ونگر من و خول کرد ها آخه چی بگم یعنی چی دارم که بگم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 17/10/1391 | 16:47 گفت:

کسی میتونه منکرش بشه که بارسا بهترین هافبک ها رو نداره؟(ببخشید منظورم (داره)بود)

Ali در 17/10/1391 | 16:46 گفت:

غیر مستقیم دفاع میکنی.حمید آقا ببینید ماهوادارا صبرمون تموم شده ،بازیکنلای تاپ میخوایم،جام میخوایم.جون من همین سوال من و جواب بده اگر کسی هم نظر داره بگه.یعنی چی که ما در هافبک نیتز به بازیکن نداریم یه مثال:بارسلونا،کسی میتونه منکرش بشه که بارسا بهترین هافبک ها رو نداره؟همین بارسا فابرگاس و سانگ و نخرید.با اینکه در دفاع بیشتر به بازیکن احتیاج داشت.غیر از اینه؟

سروش در 16/10/1391 | 23:41 گفت:

همه به جان عمه ونگر دعا کنید.
بابا بسه دیگه.چقدر هافبک.
یه هافبک دفاعی نداره تیم.یه محاجم یه درست و قابل اطمینان نداره این تیم.
ببخشید که نظر دادم.یه مدت بود نظر نداده بودم.چون
به قول علی پروین نظرما یعنی کشششششششک...

حمید فرازی در 16/10/1391 | 21:56 گفت:

Ali @ وقتی من حرفی از دفاع کردن نزدم چطور میتونم از ونگر دفاع کنم؟ وقتی یک سری حرف های تکراری میزنید و اصلا کاری به صحبتای من ندارید نمیتونم وقت بیشتری رو برای بحث کردن با شما بذارم.

ضمناً بچه های همینجا که با من در ارتباط هستن یادشونه همون موقع گفتم هونتلار و هولتبی به کار ما نمیان چون ضعف اصلی تو پست های دیگه هست، پس ربطی به اینکه الان نیومده آرسنال نداره!

درمورد حمایت از ونگر هم ربطی به این بحث نداشت، اگه ونگر تو ژانویه برای تقویت تیم اقدامی نکنه مطمئن باشید من شخصا به این موضوع منتقدم ولی هنوز اول کاره و بهتره صبر داشته باشید.

حمیدرضا در 16/10/1391 | 20:48 گفت:

شدیدا با محمد مهدی و علی جان موفقم. نکنه میخوایم با نو نهالان آرسنال ادامه بدیم؟!!!! بابا جمش کنین لطفا. به بچه ها بازی دادیم که الان زاییدیم زیرش. 2تا هافبک با کیفیت میخوایم با 1دونه محاجم درجه یک. و البته مدافعا که کلا باید عوض شن بجز سانیا. قبول کنین ورمایلن دیگه افت کرده

Ali در 16/10/1391 | 17:57 گفت:

حمید آقا محمد راست میگه.این ونگرو شما نشناختین.اگه فصل بعد هم تو اوج باشن به خواطر سنشون میذاره کنار و میگه ماباید هسته بریتانیایی پرورش بدیم یا میگه اینا سلاح مخفین یا از این جور حرفا یا اصلا میفروشنشون (اینا که خودشون یه پا دلالن).با همین حرفا 8 سال ،هششششششششششششششششت ساله مارو ... .باباجان این ونگر این کاره نیست ماروهم الاف کرده.این و با هیلوود مفت خور بندازنشون بیرون و این عثمانوف یه درصد به این هموطنش آبراموویچ بره دیگه کار تمومه اون وقته که این اواتاره من میشه نماد سایت باشگاه.جوووووووون تو.یا به قول محمد مهدی:اگه قهرمان شدیم اونوقت من میمونم با یه مشت دهنه با.البته اون دهنه با آخرشو نفهمیدم یعنی چی ولی خوووووووب.
*-**************************************************
حمید آقا اگه هولت بی میومد بازم این حرفارو میزدی، نمیزدی دیگه فقط میخوای الکی دفاع کنی از کسی که 8ساله تمام افتخارات حضورش از ابتدا تا الان و به باد داده.

حمید فرازی در 16/10/1391 | 15:39 گفت:

محمد مهدی @ این حرف من چه ربطی به دفاع کردن از ونگر داشت؟

شما چند تا بازی از هولتبی دیدی؟ مطمئنم نهایتا همون بازی آرسنال و شالکه رو ازش دیده باشی که احتمالا متوجه پستش هم نشدی.

من میگم مشکل اصلی آرسنال ضعف در کناره هاست و هولتبی یه بازیکن طراحه بعد شما میای اینطوری برداشت میکنی؟

یه کم هم زیادی بزرگش کردن و تو بازی هایی که ازش دیدم چیزی که ما میخوایم نیست. نمیگم بازیکن بدیه اما بازیکن با استعدادتر از اون کم نیست.

فعلا بهتره پست هایی که توش ضعف داریم رو در اولویت قرار بدیم و بعد بریم سراغ سایر پست ها.. سانتی و آرتتا تا یکی دو فصل دیگه در اوج هستن و تا اون موقع باز استعدادهای زیادی ظهور میکنند.

محمد حسین عبادی در 16/10/1391 | 15:13 گفت:

هولتبي قبلا گفت طرفدار آرسنال و اورتونه

farzam در 16/10/1391 | 14:57 گفت:

خریدن اون تو ژانویه واسه آرسنال اصلا منطقی نبود ما الان نیازهای مهمتری داریم تو پست های دیگه البته فکر نکنم تو اون پست ها هم عرضه خرید داشته باشن این گشادا

farzam در 16/10/1391 | 14:49 گفت:

محمد مهدی مثل اینکه عادت کردی با آرسنال تو آینده زندگی کنی خب 28 و 30 سال اونم برای هافبک وسط چیه مگه حداقل تا دو سه سال دیگه هر دو میتونن فیکس بازی کنن تازه شایدم تا اون موقع یکی مثل کازورلا اومد خوب جا افتاد تو تیم

masoud mahmudpur در 16/10/1391 | 14:39 گفت:

مااااااااا رمزی داریم میذاریم وسط زمین هیچ کسم نمیتونه رمزشو باز کنه
خیلی توپ بود

ناصر در 16/10/1391 | 14:15 گفت:

با آقا حمید موافقم

Ali در 16/10/1391 | 13:55 گفت:

محمد مهدی:
حمید و شاهین چی میگی شما؟؟؟ اصلا هم اینطور نیست. کازورلا 28 و مایکل 30 ساله میشن به زودی. خیلی هم احتیاج داریم ونگره بی عرضه نخریدش. شما هم مثه همیشه ازش دفاع میکنین
*************************************************
محمد جان موافقم.واقعا حرفی که من میخواستم بزنم رو زدی.اینا حتما رمزی رو هم حساب کردن.آخه واسه ونگر اینا ستاره اند

محمد مهدی در 16/10/1391 | 13:31 گفت:

حمید و شاهین چی میگی شما؟؟؟ اصلا هم اینطور نیست. کازورلا 28 و مایکل 30 ساله میشن به زودی. خیلی هم احتیاج داریم ونگره بی عرضه نخریدش. شما هم مثه همیشه ازش دفاع میکنین.

شاهین فدوی در 16/10/1391 | 11:53 گفت:

خیلی از هولتبی خوشم میاد و دوس داشتم تو پیراهن ارسنال ببینمش ولی باید واقع بین بود هافبک وسط زیاد داریم و نیاز به هولتبی نبود و نیس برای هافبک دفاعی دیامه رو بگیریم خیلی خوبه

حمید فرازی در 16/10/1391 | 11:21 گفت:

تاتنهام انتقال هولتبی رو رسما اعلام کرده.

باهاش پیش قراردادی امضا کردن و در تابستون رسما به تاتنهام ملحق خواهد شد.


بازیکن با استعدادی نشون داده اما چیزی که ما میخوایم نیست... ضعف اصلی آرسنال عدم خلاقیت در کناره هاست و هولتبی هم با اینکه تو شالکه گاهی اوقات به عنوان وینگر بازی میکنه ولی خلاقیت یه وینگر رو نداره. تو وسط زمین کمبودی نداریم.

Ali در 16/10/1391 | 10:39 گفت:

حمید رضا جااااااااااااان موافقم.دقیقا من تو اولین پستی که گذاشتم و سابتم پاکش کرد گفتم اینا دو تا بازیکن در حد آرسنال نمیتونن بگیرن بد میخوان به جای ونگر یه مربی درجه یک بیارن؟

حمیدرضا در 16/10/1391 | 10:31 گفت:

امیر؟ دوستان؟ به حرف کی اتماد میکنین؟ ونگر؟ ههه بابا بیخیال. اصن ما ارزشی برای ونگر نداریم. الکی داریم خودمونو مچل میکنیم. به کی دل بستیم؟ ونگر؟ همونی که بعضیا طرفدارشن با اینکه تیمو نابود کرده؟ دوران ونگر با این سیاستای مسخرش به پایان رسید. بره تو کشور خودش مربی گری کنه. هرچند کسی رو که میارن سیاستاش فرقی با ونگر نداره. من مطمئنم تیم درست نمیشه مگه اینکه سیاست عوض شه حالا چه با ونگر چه بی ونگر

amir در 16/10/1391 | 10:18 گفت:

ممنون بابت پستت
ونگر و رمزی