پیشنهاد 26 میلیون پوندی آرسنال به ولکات

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,085 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشنهاد 26 میلیون پوندی آرسنال به ولکات

 


با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه توپچی های عزیز.


ایوان گازیدیس،مدیر اجرایی توپچی هلی لندن برای مذاکره با ستاره ملی پوش آرسنال ظرف 48 ساعت آینده اعلام آمادگی کرده است.مسئله تمدید تئو این روز ها به معضلی بزرگ تبدیل شده است.بنابر گزارش روزنامه سان قرار است توپچی ها قرارداد این بازیکن 23 ساله را که در پایان فصل جاری قراردادش به اتمام میرسد،با دست مزد هفته ای 90 هزار پوند به مدت 5 سال راضی به تمدید کنند.رقمی که ولکات را در ردیف بازیکنانی همچون لوکاس پودولسکی قرار می دهد.همچنین قرار شده مسئولان این باشگاه در صورت توافق نهایی تئو 3 م پ دیگر هم به دست مزدش اضافه کنند تا در مجموع با رقمی معادل27 م پ این غائله را ختم به خیر کنندمهاجم توپچی ها که در حال حاضر هفته ای 50 ه پ میگیرد،باب درخششی که در چند بازی اخیر آرسنال داشته ارج و قرب خود را بالا برده و دندان طمع چندین باشگاه مطرح را تیز کرده است.آرسنال با توجه به انتقال قرضی شاماخ به وستهام باید هر طور شده مهره ای همچون ولکات را حفظ و در فصل نقل و انتقالات قوی تر عمل کند.گفته می شود سرمربی توپچی ها به مهاجم ملی پوش بارسا علاقه دارد اما دو روز پیش ساندرو راسل اعلام کرد که آرسنال باید دور ویا را خط بکشد و او در ژانویه هیچ جا نمی رود.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 22/10/1391 | 18:45 گفت:

این سیاست باشگاه های بزرگه-مثه ما نیستن که مفت و مجانی بازیکن هاشون رو بفروشن و یه آبم روش!!!!

Ali در 22/10/1391 | 17:45 گفت:

مرسی.
این راسل خیلی کثافته.دهن مارو سر فابرگاس سرویس کرد حالا داوید ویا که نصف فابرگاسم نیست رو به ما نمیده
****************************************************************************************
زمانی که بارسا فرانسیس و خرید خوآن لاپورتا مدیر تیم بود نه راسل

masoud mahmudpur در 22/10/1391 | 16:23 گفت:

مرسی.
این راسل خیلی کثافته.دهن مارو سر فابرگاس سرویس کرد حالا داوید ویا که نصف فابرگاسم نیست رو به ما نمیده

ehsan zoola در 22/10/1391 | 16:01 گفت:

تئو ک تمدید کرده

هادی به نظر من اتفاقا همون گلایی ک دیشب زد باعث میشه بیشتر مغرور بشه و وقتی ت وبازیهای لالیگا بهش بازی ندادن میگه میخام برم حالا ببین

هادی در 22/10/1391 | 15:23 گفت:

خدمت دوستان داویاد ویا با 2 گلی که دیشب زد احتمال فروش کم شد باز این احمقا فهمیدن مهره ارزشمندی داشتند از دست می دادن

محمد مهدی در 22/10/1391 | 15:14 گفت:

این خبر مال 4 روز پیشه. ولی تو سایت نبود. مرسی

محمد حسین عبادی در 22/10/1391 | 14:52 گفت:

داداش تموم شد و رفت والكات 3 روز پيش تمديد كرده امروز يا فردا رسانه ايش ميكنن

سید محمد رضا در 22/10/1391 | 14:44 گفت:

این خبر از چه روزیه؟؟؟؟