لیگ قهرمانان اروپا

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,089 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیگ قهرمانان اروپا

با عرض سلام وخسته نباشید خدمتا همه توپچی های عزیز.


همونطور که تقریبا همتون دیدین و میدونین سه شنبه رئال ، دورتموند و چهار شنبه هم بارسا و بایرن تونستند مجوز حضور در مرحله نیمه نهاییه لیگ قهرمانان و بدست بیارند.وحالا فردا یعنی جمه باید با قرعه کشی، دو تیم اسپانیایی و دو تیم آلمانی رقبایه خود را بشناسند.


به نظر شما ال کلاسیکو و بایرن،بورسیا بهتره یا یک اسپانیایی و یک المانی بهم بخورند؟


به نظر خودم بارسا،دورتموند و بایرن رئال بهتره.به چند دلیل:


1-رئال،بایرن سبکشون تقریبا به هم شبیه،هردوتیم سرعتی بازی می کنند و خیلی از مهاجمایه چپ و راستشون استفاده می کنند.


وبارسا،دورتموند هم همینطور اون ها هم سبکشون تقریبا شبیه به هم هستش.


2-درسته ال کلاسیکو یک بازی حساس و خیلی زیبایه ولی اگر این دو تیم در نیمه نهایی به هم بخورند چون بازی رفت و برگشته در هر دو بازی محطات بازی می کنند.ولی اگر در فینال به هم بخورند هر دو تیم نهایتا 120 دقیقه وقتدارند تا بجنگند و پیروز زمین بشن تا قهرمان لیگ قهرمانان بشن.


3- اگر هم در فینال خبری از ال کلاسیکو نباشه باز هم یک فینال خیلی مهیجه چون چهار تا تیم واقعا در سطح هم هستند


4-همچنین باید در نظر داشته باشیم بایرن،دورتموند هم در نظر هوادارهای هر دو تیم یک ال کلاسیکو حساس به حساب میاد و از حیجانه فوق العاده ای برخورداره و هر دوتیم برای حفظ آبرو بازی می کنند.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 24/1/1392 | 18:42 گفت:

خیالتون تخت ، هرچند که از شانسلونا متنفرم ولی شانسلونا مث آب خوردن بایرنو می بره ..
به دلیل تغییر ناگهانی در موقعیت ستاره ها پیش بینی نوستراداموس در مورد نحوه ی برخورد تیم ها در نیمه نهایی به هم ، اشتباه از آب در اومد ولی نوستراداموس این دفعه رو کاملا مطمئنه !!!! بارسا به راحتی بایرنو می بره ...
فینالم : رئال 2 ارسا 1

mahdi rajaei در 23/1/1392 | 12:16 گفت:

خدا وکیلی اگه با تیمایی که دورتموند بازی کرد ما بازی می کردیم الان ما هم جز 4 تا بودیم.اصلا این حرفت رو که می گی 4 تاشون در یه حدا قبول ندارم.چون دورتموند با اینکه احترام خاصی براش قائل هم بازیکناش و هم مربیش ولی از اون 3 تا خیلی عقبه.بایرن امسال تیم بی نقصی بوده.بابا یووه رو بدون خوردن 1 گل حذف کرد.دو تا گل تو ورزشگاه تورین زد.بایرن اگه دقت کنه امسال قهرمانه(بهترم هست چون ما توسط تیم قهرمان اونم با احتساب گل زده تو خونه حریف حذف شدیم.)

alireza 9 در 23/1/1392 | 09:08 گفت:

اقا بایرن قهرمانه
میدونین چرا چون ارسنالا خذف کرد کاری کرد بس بزرگ

Mohammad hadi در 23/1/1392 | 05:40 گفت:

دورتموند اگه به بایرن تو نیمه نهایی نخوره قهرمانه.

رضا علّامی در 22/1/1392 | 23:57 گفت:

من که از بین این 4 تا تیم فقط از دورتموند خوشم میاد و دوست دارم دورتموند قهرمان شه ولی از این پلاتینیه می ترسم که به قول محمد هر کاری کنه که رئال و بارسا برسن فینال.

محمد در 22/1/1392 | 23:44 گفت:

تقریبا صد در صد مطمئنم این پلاتینی بی همه چیز یه کاری میکنه رئال و بارسا فینال بخوزن به هم تا فینال به اصطلاح رویایی خودشو ببینه

farzam در 22/1/1392 | 23:25 گفت:

مرسی امیر جان ولی من همیشه با گوشی میام

Ali در 22/1/1392 | 21:09 گفت:

به نظر من رئال قهرمان میشه ولی دوست دارم بایرن قهرمانشه.
1-اگه رئال قهرمانشه،قهرمانیاش به عدد 10 میرسه و از مورینیو و رئالی های مغرور متنفرمو.
2-این بارسا هم ک شانسی اومد بالا به قول دوست عزیزمون Enrique 1 شانسلونا اگه قهرمانشه باز فک میکنن خیلی قدرن نمیدونم فلانه پشملانه و از ایجور حرفا.
3-دورتموند هم که تازه به دوران رسیدست اونم اگه قهرمانشه اونم از فردا باز واسه ما شاخ میشه باز باید هی بهشون بگیم پسرای خوب دوسال تو یک گروه افتادیم سوراختون کردیم.نمیدونم کسی گلی که فن پرسی به برسیا زد رو کسی یادش هست یا نه همون سانگ سمت چپ چار پنج نفرو دریبل کرد بعد سانتر کرد(سوپر گل بود).
4-از بایرنم بدم میاد ولی نمیتونیم بین خوب و بد انتخاب کنیم باید بین بد و بدترو انتخاب کنیم.نظر مثبتتون چیه موافقین؟بنده وکیلم چه ربطی داشت!!!!؟؟؟؟ ولش کن الان باز جوش میارم

محمد مهدي نوروزي در 22/1/1392 | 20:05 گفت:

رئال بايرن نابودي رئال
بارسا دورتمند درخشش لئو


بايرن بارسا قهرماني به سختي ازان بايرن مي شه و وداع هينكس با بايرن وحسرت رونالدو براي حضور در فينال تا جونش درار
.
.
.
چرا ما نباشيم ها؟

امیر صفای نیکو در 22/1/1392 | 19:52 گفت:

farzam:
حرف(m) روی کیبورد در فارسی ئ نوشته میشه...رئال....

امیر صفای نیکو در 22/1/1392 | 19:50 گفت:

موافقم باهات.تو فینال بارسا و رئال باشن بهتره...

farzam در 22/1/1392 | 18:50 گفت:

من دوست دارم ریال دورتموند و بایرن بارسا به هم بخورن و فینال دورتموند بارسا بشه

Morteza Bauer در 22/1/1392 | 17:00 گفت:

به نظرمن بایرن وبارسابهمبخورن.دورتموندورئال هم بهم.

milad در 22/1/1392 | 16:43 گفت:

یوست=دوست!!!!! خخخخخخخخخخ

milad در 22/1/1392 | 16:41 گفت:

من یوست دارم بارسا به بایرن بخوره و بارسا در مجموع رفت برگشت مفتضحانه حذف شه و رئال با برد خفیف مقابل دورتموند فینالیست شه!!!!!

javad در 22/1/1392 | 16:34 گفت:

بارسا بایرن که بایرن ببره
ریال دورتموند که ریال ببره
قهرمانم ریال

Enrique در 22/1/1392 | 16:19 گفت:

نظر شخصی خودمم بگم که من از تمااااااااام آلمانیای کثیف ( نخ سوزن بایرن کثافت عوضی بی شعور ) متنفرم و از شانسلونا نیز هم ....

Enrique در 22/1/1392 | 16:17 گفت:

من (نوستراداموس) که خیلی وقت پیش نظر خودمو دادم :
" نیمه نهایی " :
رئال _ بارسا ( رئال در مجموع 3-2 میزنه و صعود میکنه )
بایرن _ درتموند ( بایرن در مجموع 4-2 می بره )
" فینال " :
رئال 2 بایرن 1

سالار لاری در 22/1/1392 | 15:29 گفت:

از این دوره مرحله نیمه نهایی هم قرعه کشی میشه
قبلا نمیشد

Mohammad hadi در 22/1/1392 | 15:25 گفت:

بارسا با دورتموند
بایرن با ریال
فینال ریال با دورتموند
قهرمان دورتموند

Mohammad hadi در 22/1/1392 | 15:24 گفت:

بارسا با دورتموند
بایرن با ب

مهدی افسرده در 22/1/1392 | 14:50 گفت:

فردا ساعت 2.30 قرعه کشیه

arash در 22/1/1392 | 14:33 گفت:

امیدوارم بایرن بخوره به رئال له و لورده ش کنه، بعد فینال بارسارم همینطور..بعد ما میتونیم با افتخار بگیم تنها تیمی که به حذف بایرن نزدیک بود ما بودیم..!!!!

البته با توفیق هم موافقم

tofigh در 22/1/1392 | 14:08 گفت:

گور پدر همشون...

♥Arsenal♥ در 22/1/1392 | 13:37 گفت:

الان چک کردم سایت یوفا عاره انگار قرعه کشی میشه

♥Arsenal♥ در 22/1/1392 | 13:34 گفت:

اشتب نکنم

رئال با دورتموند

بایرن با بارسا افتاده

♥Arsenal♥ در 22/1/1392 | 13:31 گفت:

فکر نکنم این دور قرعه کشی بشه؟؟

نه

ehsan zoola در 22/1/1392 | 13:30 گفت:

بعد از بازی رفت بایرن جلوی ما من گفتم این بایرن قهرمانه ...

یووه رو تو هر دو بازی لوله کرد

parsa در 22/1/1392 | 13:15 گفت:

مرسی بابت پست
من دوست دارم بارسا بخوره به بایرن
وریال بخوره با دورتموند
با اینکه از هیچ کدوم تیما خوشم نمیاد ولی بازی های جالبی تو راهه
فقط بایرن قهرمان نشه چون به اندازه منچستر از بایرن بدم میاد