فریب دادن رئالی ها توسط آرسنال

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,084 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فریب دادن رئالی ها توسط آرسنال


با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه توپچی های عزیز
خبر پيشنهاد 35 ميليوني آرسنال به لوئيز سوارز را مي توان از چند بعد مد نظر قرار داد . يكي اين كه باشگاه انگليسي مي خواست به دنيا ثابت كند كه باشگاهي است كه قواي خريدهاي بزرگ را دارد .
دوم اين كه آنها بدين ترتيب فشارشان به رئال را بيشتر كردند تا به فروش هيگوائين رضايت دهند . در حقيقت آنها به پرز نشان دادند كه اگر هيگوائين را نفروشد ، سراغ گزينه هاي ديگر مي روند . ونگر علاقه خاصي به اين بازيكن 26 ساله دارد . حالا بايد ديد كه واكنش رئال چيست و آيا اين پيشنهاد آرسنال باعث كاهش رقم درخواستي رئال براي هيگوائين مي شود يا خير . در حقيقت به نظر مي رسد آرسنالي ها مي دانستند كه ليورپول بعيد است كه به انها بازيكن بفروشد و شايد هدف اصليشان صرفا ترساندن رئال بوده است .
ونگر با اين حربه نشان داد كه هيگوائين گزينه اول و آخرش نيست . پرز مدعي است كه آرسنال هيچ پيشنهادي براي ال پيپيتا نداده اما باورنكردني به نظر مي رسد كه آرسنالي كه پيشنهاد 35 ميليوني براي لوئيز سوارز داده ، حاضر نشده كه پيشنهاد 27 ميليوني براي هيگوائين به رئال بدهد.


اینم چنتا نظر از رئالی ها.


(بهتر،سوارز واس ارسنال هیگی واس ما)


(من دلم براي ارسنال خيلي ميسوزه اگر هيگواين را بخرند تازه ميشه گرونترين خريد تاريخشون هميشه با ستاره كردن بازيكناي آينده دار خرجشونو در ميارند و مدير عامل پولداري مثل پرز ندارند
ولي كلا ما بايد قدر پرز رو بدونيم)


یعنی شیر علی عثمانوف پشمه.خدااااااااا.ببین کیا دیگه باید بیان مارو مسخره کنن.هرچی باشیم حتی بدبخت ،بازم تو زمین خودمون از بارسا 5تا 6تا نمیخوریم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 20/4/1392 | 21:38 گفت:

وضعيت آرسنال همانند سالهاي قبل ادامه دار خواهد بود

Morteza Bauer در 20/4/1392 | 19:23 گفت:

هیچکسونمیخریم

omid در 20/4/1392 | 17:54 گفت:

کا زمانی که6تا6تاازبارسامیخوردین ماتوامارات بارسارو خارش کردیم.دلت به حال 6تابسوزه.

Mobinho در 20/4/1392 | 16:22 گفت:

آرسنال فقط داره خودشو گول میزنه

iman در 20/4/1392 | 12:37 گفت:

آقا هیگی از سوارز بهتره (البته از لحاظ ادب)

masoud mahmudpur در 20/4/1392 | 12:19 گفت:

هیگواین ساقبند سوارزم نمیشه

مازیار در 20/4/1392 | 11:40 گفت:

پوما از‏ ‏فصل‏ ‏بعد‏ ‏قراردادش‏ ‏شروع‏ ‏میشه.حال‏ ‏میده‏ ‏یهو‏ ‏عثمانوف‏ ‏رو‏ ‏بیارن‏ ‏تو‏ ‏هیئت‏ ‏مدیره‏ ‏و‏ ‏از‏ ‏پولش‏ ‏استفاده‏ ‏کنن،ببینیم‏ ‏بازم‏ ‏پرز‏ ‏میتونه‏ ‏کاری‏ ‏بکنه.

? در 20/4/1392 | 10:27 گفت:

http://real-madrid.ir/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=37909:1392-04-18-14-38-07&catid=36:1390-09-12-20-35-06&Itemid=31

ali در 20/4/1392 | 09:39 گفت:

آقا مگه مابا پوما قرارداد نبستیم چرا لباس دومون نایک است

آرمان امیراحمدی در 20/4/1392 | 02:25 گفت:

(من دلم براي ارسنال خيلي ميسوزه اگر هيگواين را بخرند تازه ميشه گرونترين خريد تاريخشون هميشه با ستاره كردن بازيكناي آينده دار خرجشونو در ميارند و مدير عامل پولداري مثل پرز ندارند
ولي كلا ما بايد قدر پرز رو بدونيم)ادم حس میکنه طرف پدرش پرزه ( مدیر مادریده ) !!! یا باشگاه مال پدریشه

rasool در 20/4/1392 | 01:57 گفت:

اون رئالی بدبختی که دلش واسه ما میسوزه حتما گل کینگ هانریو تو برنابئو یادش رفته...

اخه یکی نیست به اینا بگه درحال حاضر فرق شما با السیتی چیه؟

parham ghaderi در 20/4/1392 | 01:02 گفت:

مزخزف ترین باشگاه دنیا رئال مادرید, فقط بلدن ستاره بخرن گند بزنن بهشون

amir در 20/4/1392 | 00:29 گفت:

خوب گفتی حال کردم ولی سوارس بهتره در آخر شب خوش همگی

amir در 20/4/1392 | 00:27 گفت:

خوب گفتی حال کردم ولی سوارس بهتره در آخر شب خوش همگی

ahmad behrozi در 20/4/1392 | 00:25 گفت:

بنطرمن مثل همیشه ونگر با یه حرکت رونالدینیوی یکی غیر از تمام بازیکنای لینک شده بهمونو میخره حالا میبینید