پیراهن آینده آرسنال کدامند

نویسنده: Ali heidari

وبلاگ من
نویسنده: Ali heidari
تا ابد آرسنالی
کل بازدید: 41,657 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیراهن آینده آرسنال کدامند

سلام 
ما آخر نفهمیدیم این یراهن فصل بعد چه شکلی هست؟؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 4/3/1392 | 13:23 گفت:

فقط ادیداس

Ali heidari در 3/3/1392 | 22:17 گفت:

ولی با توجه به پکیج پیرهن پی اس 2013 که واسه ارسنال اومده سری سوم مال فصل بعد هست

Rezvan Geran در 3/3/1392 | 21:11 گفت:

آره از 2014 به بعد اسپانسر عوض میشه....ولی هیچی نایکی نمیشه

Saeed Milani در 3/3/1392 | 20:54 گفت:

سال آینده هم با نایک قرارداد داریم پس بقیه رو از ذهن بیرون کنید

علی در 3/3/1392 | 18:36 گفت:

وااااااااااو جگوار خوشگله

Ali heidari در 3/3/1392 | 15:08 گفت:

به احتمال زیاد همون عکس اولی باشه

parsa در 3/3/1392 | 14:44 گفت:

شما فهمیدید به ما هم بگید

Ali heidari در 3/3/1392 | 14:38 گفت:

مرسی از نظراتون خودم به شخصه سومی رو دوست دارم امید وارم هرکدوم که هست خوش یوم باشه و حداقل یه جام بگیریم باهاش

sajjad در 3/3/1392 | 14:28 گفت:

به نظر من سومی درسته ، چون اولا هنوز پوما اعلام رسمی نشده به عنوان اسپانسر، دوما اگر یه سری به سایت آرسنال بزنید طراحی لوگو طرح آسیایی آرسنال بیشتر به این لباس میخوره.سوما استفاده از رنگ آبی تیره اونم بیشتر از رنگ قرمز در صفحه رسمی نمیتونه بی دلیل باشه

Ashkan در 3/3/1392 | 14:19 گفت:

Adidas khoshkele

Milan در 3/3/1392 | 13:43 گفت:

من از طراحیه ادیداس خوشم اومده !!!

ناصر در 3/3/1392 | 13:18 گفت:

چه کاریه؟!
یه پیراهن معمولی هم کارو را میندازه

محمد مهدی در 3/3/1392 | 10:56 گفت:

یعین اومیدوارم از اینا نباشه که همش زشته. البته ادیداس ها قشنگه

mohsen abbasi در 3/3/1392 | 10:55 گفت:

هر کی بیشتر پول بده طرحش مهم نیست پولش مهمه

حمید فرازی در 3/3/1392 | 09:53 گفت:

همینطور که سالار گفت لباس فصل بعد تغییری نمیکنه.

لباس ها برای 2 فصل طراحی میشه که بعد از اون طراحیش تغییر میکنه

هنوز درمورد کمپانی طراحی آینده لباس خبر رسمی وجود نداره ولی به نظر میرسه که از دو فصل آینده با پوما همکاری خواهیم کرد که از نظر تجاری قرارداد فوق العاده خوبی میتونه باشه.

لباس دوم فصل آینده هم هنوز به طور رسمی مشخص نشده ولی احتمال میره همون لباس زرد رنگی که قبلا بچه ها عکسش رو گذاشتن باشه که تو این تصاویر نیست.

شروين در 3/3/1392 | 08:17 گفت:

اوووف عكس اولي سمت راست رو تيشرت عكس توپ انداز داره باحاله

سالار لاری در 3/3/1392 | 08:14 گفت:

لباس اول فصل بعد همینه که این فصل هم بود یعنی تکراریه مثل فصل 2008-9 و2009-10 که یکی بودند
فقط لباس دوم تغییر میکنه

nima در 3/3/1392 | 07:15 گفت:

فصل بعد هم که نایکه ولی فصل بعدش پوماس که از الان طرح مشخصی نداره و این عکسا همش حدس و احتمالات!!!ولی در کل به نظر من آدیداس دیگه طرحاش خیلی تکراری شدن با اون سه خط!!!پوما میتونه بهتر باشه!!!

farshad در 3/3/1392 | 06:18 گفت:

پیراهن فصل بعد عکسش تو صفحه اصلی سایته که تو تن ویلشره همون عکس پس زمینه

masoud mahmudpur در 3/3/1392 | 05:13 گفت:

پیرن فصل بعدمون که نایکه
مال فصل های بعدیشم احتمالا پوماس

♥Arsenal♥ در 3/3/1392 | 02:38 گفت:

لباسی که آدیداس زده به لباس الانمون خیلی شبیه آدم احساس بهتری داره نسبت بهش...

من آدیداس رو میپسندم

HOSSEIN در 3/3/1392 | 01:41 گفت:

درود و سلام بر آدیداس.