شایعات جدید+ آپدیت2 شد!

نویسنده: Ali heidari

وبلاگ من
نویسنده: Ali heidari
تا ابد آرسنالی
کل بازدید: 41,658 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات جدید+ آپدیت2 شد!

بعد از صحبت های ونگر مبنی بر عدم اتمام کار در پنجره نقل و انتقالات شایعات جدیدی نیز به وجود آمده که به آنها توجه میکنیم...
1.تایید مدیر برنامه کاوانی مبنی بر پیشنهاد آرسنال و لیورپول

2.پیشنهاد آرسنال برای بخدمت گیری دنیل اگگر دفاع لیورپول

3.احتمال انتقال دوگلاس کاستا 

4. ادامه شایعات در مورد ویلیام کاروالیو

5.پیشنهاد 24 میلیونی برای بخدمت گیری رویس

6.فشار رئال بر خدیرا برای انتقال به آ رسنال

7.آرسنال به دنبال نستاتیچ

8. احتمال انتقال رابیوت بازیکن psgآپدیت


1. پیشنهاد 40 میلیونی آرسنال به کاوانی!!!!!!

http://www.arsenalstation.com/2014/08/08/confirmed-arsenal-hold-talks-with-40m-striker/


2.احتمال پیوست رابیوت خیلی زیاد شده طوری که خبرگذاری ها از جلوتر بودن آرسنال نسبت به چلسی خبر میدن!!!!!!

http://football-talk.co.uk/94073/arsenal-open-formal-talks-over-potential-e10m-deal-for-chelsea-target/


up2
1. فرما با 15 میلیون به بارسا پیوست!!!!!!

https://uk.eurosport.yahoo.com/news/liga-barcelona-agree-15m-fee-arsenal-vermaelen-100256610--sow.html

2. شایعات جدید در مورد دراکسلر؟؟؟؟؟؟؟؟
http://bleacherreport.com/articles/2156394-arsenal-transfer-news-julian-draxler-eyes-big-move-adrien-rabiot-talks-heldثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 18/5/1393 | 00:22 گفت:

رویس ک واسه فصل بعده...
اگه کاوانی و کاروالیو رو بگیریم قهرمان لیگ شدنمون 90% میشه

Mobinho در 17/5/1393 | 22:50 گفت:

کاروالیو و ناستاسیچ خوبن.
همین دوتا رو بگیریم خوب کار کردیم

میثم در 17/5/1393 | 21:44 گفت:

ورمالین خیلی خوب بود ولی چیش میاد بعضی از خوبا جواب ندادن

Mohammad sadegh در 17/5/1393 | 20:07 گفت:

فرمالن در ازای 15 میلیون پوند به بارسلونا پیوست !!!

رضا در 17/5/1393 | 19:31 گفت:

واااااااااااااو دراکسلر

رضا در 17/5/1393 | 19:16 گفت:

واااااااااااااو دراکسلر

مهرزاد در 17/5/1393 | 19:02 گفت:

جک ویرش بره!؟ چون نیمکت نشینه؟ کدوم نیمکت نشینی که ما نمی بینبم. حالا هم که بازیکن نمی فروشیم باز داریم می گیم ویلشر بره؟ اگه ارتتا + فلامینی هر دوشون برن وقتی همه مصدومن حداقل یکیشون باید تو تیم باشه. با رفتن ارتتا موافقم.

زمان تغییر است.

مهرزاد در 17/5/1393 | 18:59 گفت:

جک ویرش بره!؟ چون نیمکت نشینه؟ کدوم نیمکت نشینی که ما نمی بینبم. حالا هم که بازیکن نمی فروشیم باز داریم می گیم ویلشر بره؟ اگه ارتتا + فلامینی هر دوشون برن وقتی همه مصدومن حداقل یکیشون باید تو تیم باشه. با رفتن ارتتا موافقم.

زمان تغییر است.

majid در 17/5/1393 | 18:17 گفت:

نقل قول : آرسنال بدون ورمالن ... بازم فروش بازیکن بازم کاپیتان ... تفکرات ونگر برام عجیبه ( جدا از طرفداری از ورمالن ) اگه ونگر کاپیتان رو نگه داره فقط به هافبک دفاعی نیاز داره ولی با فروش اون باید تو سه هفته برای خرید دو بازیکن به جنگه ... به نظرم غیر ممکنه ... تکرار قصه ... اگه دوتا بازکن نخره فکر نکنم به جایی برسیم ( با توجه به تعداد مصدومیت های آرسنال در طول یک فصل ، میگم ) ... همه چیز به ونگر بستگی داره |:

پاسخ شما :
داداش شما این چند ماهه اخیرو انگار اصن نبودیا... بالغ بر 100 بار گفته میخوام برم و ونگرم بالغ بر 200 بار گفته میخوام بمونی...

بعدم 2 تا خرید تو 3 هفته کاره غیر ممکنیه؟؟!!! ما این 4 تا بازیکنو تو چند روز خریدیم؟؟؟ فرق ما با یکی مثه ونگر اینه که اون جایگزین های احتمالیو در صورت جداییه بازیکن اصلیش میدونه و دیگه بعد از جداییه بازیکن تازه دنباله جانشین نمیگرده بلکه به ترتیب دنباله گزینه های مد نظرش میره... 2 تا بازیکن تو 3 هفته غیر ممکن؟؟؟؟!!!!

A.Djahed در 17/5/1393 | 18:07 گفت:

آرسنال بدون ورمالن ... بازم فروش بازیکن بازم کاپیتان ... تفکرات ونگر برام عجیبه ( جدا از طرفداری از ورمالن ) اگه ونگر کاپیتان رو نگه داره فقط به هافبک دفاعی نیاز داره ولی با فروش اون باید تو سه هفته برای خرید دو بازیکن به جنگه ... به نظرم غیر ممکنه ... تکرار قصه ... اگه دوتا بازکن نخره فکر نکنم به جایی برسیم ( با توجه به تعداد مصدومیت های آرسنال در طول یک فصل ، میگم ) ... همه چیز به ونگر بستگی داره |:

alireza در 17/5/1393 | 18:07 گفت:

Wenger mg khodesh nagofte bood mohajem Nmikhaim?!!??....Pas in vakile Cavani chi mige?!!
Omidvaram rois biyado In akhbar Shaye'e Nabashe

alireza در 17/5/1393 | 18:04 گفت:

Wenger mg khodesh nagofte bood mohajem Nmikhaim?!!??....Pas in vakile Cavani chi mige?!!
Omidvaram rois biyado In akhbar Shaye'e Nabashe

حامد در 17/5/1393 | 16:58 گفت:

از همه اینا کاروالیو بهتر و محتمل تر هست

رویس کاوانی پول زیاد میخوان خریدار گردن کلفت دارن

arsenalfc در 17/5/1393 | 16:56 گفت:

در مورد ورمائلن ، اگه خیرت درست باشه ، راحت انداختیم به بارسلونایه نامرد .
خیلی خبر خوبی میتونه باشه .
(چرا ؟ چون بهترین بازیکنامون با قیمت 20 تا یا 25-30 تا میرفتن به تیمایه دیگه... ولی مدافع ذخیرمونو 15 تا (اونم، پوند) انداختیم.
این اواخر سوتی زیاد میداد و مشخص بود که انرژی بازی کردن نداره .
گرچند بازم ایول داره که اصرار نکرد بره به تیم رقیب .
-------------------------------

در مورد جک ویلشر ، این روزا شایعات دورو برش زیاده ، نظرتون چیه با پیوستنش به یوونتوس ؟
بنظرم داره حاشیه باز میشه و اگه خوب میخرنش میتونیم بندازیم به یوونتوس .
گرچند وقتی حال داشته باشه ، خیلی خوب بازی میکنه ولی فکر میکنم از نیمکت نشینی خسته شده و حاشیه بازیش کم نخواد شد.
جک از اون بازیکنایی بنظر میاد که غر زیاد میزنه و تیم رو به بیراهه میکشه در آینده .
-----------------------------

فکر مکینم میتونیم چندتا دیگه از بازیکنا رو بندازیم به تیمایه دیگه ،
آرتتا و فلامینی .
اگه مشتری پیدا شه میتونیم بندازیم بهشون .
----------------------------

چرا اینقد اخبار پیرامونه خرید هافبکه مرکزی زیاده ؟ برعکس هافبکه دفاعی، کم.
فکر کنم رئیس میخواد چندتا مصه آرتتا و فلامینی رو بندازه به تیمایه دیگه .
------------------------------------

امیر در 17/5/1393 | 15:06 گفت:

اینهمه ادعا دارید که امسال ی چیزی میشیم،بعدش همتون میترسید که به اتلتیکو نخوریم!!!!
خوبه والا!!!!!!!!!!!!!

هادی در 17/5/1393 | 14:25 گفت:

برادر دراکسلر خبرش اصلا ربطی به آرسنال نداره. گفته من امسال خوب نبودم و ضعیف کار کردم و میخوام امسال بترکونم که تیمایی مث آرسنال که پارسال بهم لینک شدن امسالم لینک بشن.همین. گفته باید با بازیم ثابت کنم بند آزادسازیم که 37 میلیونه، ارزششو داره.
خب ثابت کن....
به درک...
---------------
در مورد ورما هم خبر به نقل از بی بی سی ذکر شده که بارسا قبول کرده 15 تا بده و هنوز چیزی قطعی نیس، اما به هر حال من فکر کنم خیلی طول نمی کشه که قطعی بشه. چون منچستر حاضر نشده با اسمالینگ عوضش کنه و ونگر گفته در صورتی ورما رو بهتون میدم که با اسمالینگ عوضش کنین.
در واقع ونگال رو دس به سر کرده. ای ول حال کردم.

A.Djahed در 17/5/1393 | 14:23 گفت:

غلط تو غلط !!!! بازی برگشت 26 و 27 آگوسته ، متاسفم !!؟؟!!؟؟!!

A.Djahed در 17/5/1393 | 14:21 گفت:

بازی رفت 26 و 27 می باشد .

A.Djahed در 17/5/1393 | 14:19 گفت:

پلی آف اروپا 20 و 19 آگوست رفت و 26 و 26 آگوست برگشت انجام میشه .( فکر کنم ) بازی اول تو خونه بشیکتاشه . اگه آرسنال این بازیها رو نبره به لیگ اروپا میره ، چون قهرمان جام حذفی انگلیس به طور مستقیم به این بازیها راه پیدا می کنه . دوستان نمی دونید که آیا یک تیم می تونه تو هر دو تا جام شرکت کنه یا نه ؟ اگه بشه ، تو لیگ اروپا میشه بازیکنان جون رو راه داد که خیلی به تیم می تونه کمک کنه .
رابیوت هافبک دفاعی جون و دارای فیزیک مناسبیه بعد از ویلیام کالواریو بهترین و نزدیک ترین بازیکن به آرسناله . شایعات حول کاوانی به احتمال زیاد واقعیت نداره چون خوده ونگر گفته که مهاجم نمی خواد ، بازی های زیادی از کاوانی دیدم بنظرم اصلا مهاجم خوبی نیست .

A.Djahed در 17/5/1393 | 14:18 گفت:

پلی آف اروپا 20 و 19 آگوست رفت و 26 و 26 آگوست برگشت انجام میشه .( فکر کنم ) بازی اول تو خونه بشیکتاشه . اگه آرسنال این بازیها رو نبره به لیگ اروپا میره ، چون قهرمان جام حذفی انگلیس به طور مستقیم به این بازیها راه پیدا می کنه . دوستان نمی دونید که آیا یک تیم می تونه تو هر دو تا جام شرکت کنه یا نه ؟ اگه بشه ، تو لیگ اروپا میشه بازیکنان جون رو راه داد که خیلی به تیم می تونه کمک کنه .
رابیوت هافبک دفاعی جون و دارای فیزیک مناسبیه بعد از ویلیام کالواریو بهترین و نزدیک ترین بازیکن به آرسناله . شایعات حول کاوانی به احتمال زیاد واقعیت نداره چون خوده ونگر گفته که مهاجم نمی خواد ، بازی های زیادی از کاوانی دیدم بنظرم اصلا مهاجم خوبی نیست .

میلاد در 17/5/1393 | 14:03 گفت:

تیم سلتیک گلاسکو اسکاتلند پس از باخت سنگین به لژیا ورشو لهستان از رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا کنار رفته بود.
به نقل از بی بی سی، سلتیک در مجموع دو بازی رفت و برگشت 6-1 {4-1 و 2-0} به حریف لهستانی خود باخته بود. امروز یوفا اعلام کرد که لژیا ورشو از بازیکن غیر مجاز استفاده کرده است و به همین دلیل سلتیک راهی مرحله بعد خواهد شد.

لژیا در بازی رفت 4-1 در زمین خود برنده شده بود و در بازی برگشت به دلیل استفاده از بارتوژ برژنسکی که فعالیت های فوتبالی او به حالت تعلیق درآمده است 3-0 بازنده اعلام شد.با این نتیجه سلتیک راهی مرحله بعد شد و امروز بجای لژیا در قرعه کشی مرحله نهایی پلی آف شرکت خواهد کرد.
-----------------------------
قرعه کشی هم انجام شد و سلتیک خورد به ماریبور
چقد میتونه یه تیم خوش شانس باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali heidari در 17/5/1393 | 13:57 گفت:

veryyyyyyy good

میلاد در 17/5/1393 | 13:51 گفت:

اتلتیک بیلبائو هم خورد به ناپولی!!
حیف شد که یکی از این 2 تیم حذف بشه!

میلاد در 17/5/1393 | 13:45 گفت:

قرعه کشی مقدماتی لیگ قهرمانان :خوردیم به بشیکتاش!!!!!!

Ali heidari در 17/5/1393 | 13:09 گفت:

رابیوت جدی شده

امیر در 17/5/1393 | 12:39 گفت:

هرچند نمیشه ولی انشاالله خدیرا و رویس و ناستاسیچ رو بگیریم

Pezhman در 17/5/1393 | 12:32 گفت:

نقل قول : 14:30 امروز معلوم میشه با کی باید بازی کنیم تو پلی اف لیگ قهرمانان خدا کنه به بیلبائو نخوریم

پاسخ شما : حریف های ارسنال میتونه از بین این تیم ها باشه :1.اتلتیک بیلبائو (تیم چهارم فصل پیش اسپانیا) 2.لیل فرانسه (تیم سوم فصل پیش فرانسه) 3.استانارد لیژ 4.کپنهاگن 5.بشیکتاش

Pezhman در 17/5/1393 | 12:18 گفت:

در مورد خرید مهاجم و وینگ که فکر نمیکنم ونگر دست به خرید بزنه...همچنین در مورد هافبک بازیساز چون در مورد مهاجم که گفته بود خرید نداریم حالا با بازگشت کمپل و بازی خوب سانوگو تو پیش فصل ونگر فکر نمیکنم فرصت رو از اینها با خرید مهاجم بگیره...هافبک بازیساز هم که 3 تا تخصصیشو داریم (اوزیل و سانتی و روسیچکی دوست داشتنی) ...+ ویلشر و رمزی و...
اما من فکر میکنم منظور ونگر از اینکه هنوز در بازار فعالیت داریم اینه که با توجه به انتقال قریب الوقوع ورما یه مدافع جایگزین برای اون بخره تا دیگه چمبرز رو با خیال راحت بفرسته هافبک دفاعی....

leo zadoorian در 17/5/1393 | 12:06 گفت:

14:30 امروز معلوم میشه با کی باید بازی کنیم تو پلی اف لیگ قهرمانان خدا کنه به بیلبائو نخوریم

Pezhman در 17/5/1393 | 12:06 گفت:

در مورد خرید مهاجم و وینگ که فکر نمیکنم ونگر دست به خرید بزنه...همچنین در مورد هافبک بازیساز چون در مورد مهاجم که گفته بود خرید نداریم حالا با بازگشت کمپل و بازی خوب سانوگو تو پیش فصل ونگر فکر نمیکنم فرصت رو از اینها با خرید مهاجم بگیره...هافبک بازیساز هم که 3 تا تخصصیشو داریم (اوزیل و سانتی و روسیچکی دوست داشتنی) ...+ ویلشر و رمزی و...
اما من فکر میکنم منظور ونگر از اینکه هنوز در بازار فعالیت داریم اینه که با توجه به انتقال قریب الوقوع ورما یه مدافع جایگزین برای اون بخره تا دیگه چمبرز رو با خیال راحت بفرسته هافبک دفاعی....

Pezhman در 17/5/1393 | 11:57 گفت:

در مورد خرید مهاجم و وینگ که فکر نمیکنم ونگر دست به خرید بزنه...همچنین در مورد هافبک بازیساز چون در مورد مهاجم که گفته بود خرید نداریم حالا با بازگشت کمپل و بازی خوب سانوگو تو پیش فصل ونگر فکر نمیکنم فرصت رو از اینها با خرید مهاجم بگیره...هافبک بازیساز هم که 3 تا تخصصیشو داریم (اوزیل و سانتی و روسیچکی دوست داشتنی) ...+ ویلشر و رمزی و...
اما من فکر میکنم منظور ونگر از اینکه هنوز در بازار فعالیت داریم اینه که با توجه به انتقال قریب الوقوع ورما یه مدافع جایگزین برای اون بخره تا دیگه چمبرز رو با خیال راحت بفرسته هافبک دفاعی....

محمد طایفی در 17/5/1393 | 10:25 گفت:

در مورد کاوانی،جالبه چون مدیر برنامه هاش گفته پیشنهادات زیادی داشته ولی چون میخواد بیاد لیگ برتر گفته لیورپول و آرسنال رو بررسی کن هیچ اسمی از منچستر نبرده
رویس احتمال پیوستنش تو سال بعد هست چون آرسنال به خاطر مصدومیتش ظاهرا از خریدش قبلا انصراف داده
7)ناستاسیچ

امیر صفای نیکو در 17/5/1393 | 10:07 گفت:

Real Madrid to push Khedira to Arsenal
Arsenal's hopes of signing Sami Khedira could be revived, with Real Madrid keen to offload the German rather than risk losing him on a free next summer. The 27-year-old's wage demands stalled the move previously, but he is ready to compromise.

Mohammad sadegh در 17/5/1393 | 10:01 گفت:

رویس اگه بیاد که عالیه . اما احتمالش کمه .
ورمالن احتمالا جدا میشه . یا ناستاسیچ یا دنیل اگر رو باید جایگزینش کنیم .

امیر صفای نیکو در 17/5/1393 | 09:53 گفت:

سلام.ممنون.یک سوال؟
الان باید امیدوار باشیم یک بازیکن بزرگ دیگه جذب میکنیم؟؟
از داخل اینها اگه رویس رو بگیریم عالی میشه.برای دفاع هم یکی مثل کوش خودمون سرعتی و فیزیکی تموم لازم داریم.