بازي در مه؟ارسنال؟

نویسنده: امير محمد

وبلاگ من
نویسنده: امير محمد
ارسنال؟ خب الان ژيرود و شزني و رمزي رو دوست دارم.
کل بازدید: 5,907 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازي در مه؟ارسنال؟

سلام به همه همه همهدر سال 1945، آرسنال در وایت هارت لین در حالی در چارچوب یک بازی دوستانه برابر دینامو مسکو قرار گرفت که تمام دقایق بازی، مه زمین چمن را پوشانده بود و علی رغم اصرار شدید بازیکنان به داور برای قطع بازی، او تصمیم به ادامه آن گرفت.

مه چنان شدید بود که بازی به کل تبدیل به یک فیلم کمدی شده بود که هر کدام از تیم ها با قوانین مربوط به خود آن را انجام می داد. در این بین تنها شانس بود که باعث ایجاد خطر بر روی دروازه ها می شد، چون در چنین شرایط جوی، هیچ چیز دیده نمی شد.

تیم روسی در دقایقی از بازی دست به تعویض می زد، اما بازیکن مورد نظر، زمین را ترک نمی کرد. گفته می شود تماشاگران حاضر در استادیوم حضور حتی 15 بازیکن برای دینامو مسکو را گزارش کرده اند. آرسنال هم از این شرایط سواستفاده می کرد و در حالی که یکی از بازیکنان قبلا از زمین بازی بیرون کشیده شده بود، بدون اطلاع داور وارد بازی شده و در دقایق باقی مانده به بازی ادامه داده بود!

تمام اتفاقات به نفع دو تیم نبود و در صحنه ای از بازی، دروازه بان آرسنالی ها در حالی که به قصد مهار توپ خیز برداشته بود، به تیرک دروازه برخورد، چون به دلیل مه، واقعا هیچ چیز دیده نمی شد! بر اساس شنیده ها، بعد از بیرون رفتن دروازه بان، یکی از تماشاگران جای او را گرفته بود و بازی ادامه یافته بود!

 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

نیما در 27/11/1391 | 17:02 گفت:

چه خر تو خری بود...
مرسی

masoud mahmudpur در 26/11/1391 | 21:40 گفت:

دمت گرم.کلی خندیدم

محمد مهدی در 26/11/1391 | 14:12 گفت:

خیلی زیدن کی این همرو میگرده نیما

nima در 26/11/1391 | 13:57 گفت:

محمد مهدی لینک بده!!!!!

nima در 26/11/1391 | 13:53 گفت:

عجب بازی بوده!!!هرج و مرج بوده

امير محمد در 26/11/1391 | 13:49 گفت:

t.vermalen برا يونايتد هم يه پنالتي گرفته نشد

محمد مهدی در 26/11/1391 | 13:42 گفت:

اینو من تو یکی از پست هام عکس هاش رو گزاشتم اگه خواستین برین ببینین. خیلی با حال بود.

محمد مهدی در 26/11/1391 | 13:41 گفت:

اینو من تو یکی از پست هام عکس هاش رو گزاشتم اگه خواستین برین ببینین. خیلی با حال بود.

هادی در 26/11/1391 | 13:16 گفت:

صدر بعد بازی منچستر، رئال یه جورایی لیگ انگلیس زیر سوال برد.
گفت منچستر اگه تو لالیگا بازی کنه فکر نکنم بتونه مثل لیگ برتر نتیجه بگیره و گفت بازی باید 7 به 2 به نفع رئال می شد.

T.Vermaelen در 26/11/1391 | 13:06 گفت:

رئال مادريد شب گذشته در دور رفت مرحله يک‌هشتم ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتياگو برنابئو ميزبان منچستر يونايتد بود که اين بازي با نتيجه تساوي يک بر يک با گل‌هاي ولبک براي منچستر و کريستيانو رونالدو براي رئال مادريد به پايان رسيد.

به گزارش فارس،راديو مارکا پس از اين بازي در تحليل مسابقه به دو صحنه حساس اشاره و اعلام کرد: در بازي شب گذشته 2 صحنه مشکوک داوري اتفاق افتاد که هر دو به ضرر رئال مادريد بود. داور آلماني مسابقه پس از خطاي جونز روي دي ماريا در محوطه جريمه يک پنالتي را به سود رئال مادريد اعلام نکرد. بازيکن منچستر در محوطه جريمه تيمش مهاجم رئال مادريد را هل داد.

علاوه بر اين وي به اشتباه، يک ضربه کرنر را تقديم تيم ميهمان کرد که منجر به گل اول بازي توسط شياطين سرخ شد. اين در حالي بود که توپ قبل از خروج از زمين مسابقه به پاي کاگاوا برخورد کرده بود.

T.Vermaelen در 26/11/1391 | 13:06 گفت:

کرنر اشتباه منجر به گل منچستر شد

راديو مارکا در تحليل صحنه‌هاي مشکوک ديدار شب گذشته رئال و منچستريونايتد در ليگ قهرمانان اروپا اعلام کرد: يک پنالتي به سود رئال گرفته نشده است.

T.Vermaelen در 26/11/1391 | 13:02 گفت:

عجب بازی شده بودا
مربی هم اعصابش خورد میشده فک کنم میرفته کمک تیم بازی کنه