چند تا خبر جدید

نویسنده: Amir.b.a

وبلاگ من
نویسنده: Amir.b.a
یه چند سالی میشه با خاطرات قدیم زندگی میکنم ...
کل بازدید: 15,178 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند تا خبر جدیدآرسنال در تلاشه ((لوک شاو)) ، مدافع 17 ساله ساوثهمتون رو به خدمت بگیره
از خبر بالایی مهم تر اینکه پاریسن ژرمن آمادس تا به تئو والکات یک پیشنهاد وسوسه بر انگیز بده ، حالا چقدر باشه مبلغش دیگه بستگی به چاه های نفت داره
ولی مثل اینکه حاضرن خوب پول بدن

در ضمن یوونتوس هم گفته که اگه والکات حاضر بشه باهاشون قرار داد ببنده ، اونا هم حاضرن تا پول فسخ قراردش با آرسنال رو تو این مدت 6 ماهه پرداخت کنن و این انتقال تو ژانویه انجام بشه ( مردونه به درد یوونتوس نمیخوره اصلا ، یعنی اصلا به درد ایتالیا نمیخوره ! )برادر گلمون آقای با هم مذاکراتش با چلسی خیلی جدی شده و احتمالا در ژانویه این انتقال صورت میگیرهلمپارد هم یه پیشنهاد 7.5 میلیونی از لاتزیو داره که اگر با بی مهری چلسی رو برو بشه از اونجایی که سنش زیاده ، احتمال این انتقال وجود داره ( من بدم نمیاد بیاد آرسنال ، هم با تجربس ، هم واقعا بازیکن خوبیه ! )-------

در ضمن سانتوس و دیابی مثل اینکه هنوز معلوم نیست که کی برگردن ، ولی فابیانسکی گویا تا 13 ژانویه دیگه اکی میشه
*** یهتر از آنری دیگه پیدا میشه ؟؟!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

m0rteza در 14/10/1391 | 17:22 گفت:

,ونگر همیشه میگه ما بازیکن با کیفیتی پیدا نکردیم که به تیم بیاریم. برای من سوال پیش اومده: ینی منچستر و چلسی و السیتی این بازیکنایی که میگیرن بی کیفیتن؟
منظور ونگر اینه که کیفیت بازیکن به درد ترکیب آرسنال بخوره.و گرنه همه میدونند مثلا مسی کیفیتش از همه بیشتره.شما فقط دنبال انتقاد از ونگر هستی و متاسفم داری خودتو میزنی به نفهمی.منظور ونگر رو هر آدم عاقلی متوجه میشه به جز کسانیکه از شعور فوتبالی کافی برخوردار نباشند مثل شما.یه ذره اون دهان بی قفل و بندت رو کنترل کن تا برای مسخره کردن ونگر به شعور فوتبالی و درک و فهم خودت زیر سوال نره.

Ali در 14/10/1391 | 14:59 گفت:

حمید رضا****سانگ طفلی که نمیخواست بره خودشون فروختن.دیدی که تو الکلاسیکو هم عادل گفتش

Ali در 14/10/1391 | 14:54 گفت:

Amir.b.a:
@ فرزام : مثل اینکه یه مصدومیت کهنه دار
**********************************
عروس نمیتونه برقصه میگه پیف پیف بومیده!!!!!!!!!!!!!!!!:Q:

ehsan zoola در 12/10/1391 | 20:35 گفت:

گور بابای رقبا تو فکر برد خودمون و پنجمین پیروزی متوالی باشین

کسی ترکیب رو نداره؟؟

Amir.b.a در 12/10/1391 | 20:26 گفت:

همه نتایج بر علیه ما رقم خورد پس امشب نمیبریم ! ( البته یه قانون نانوشتس و امیدوارم امشب پر گل ببریم )
آی سوختم ون پرسی 2 تا زد
تا الان 16 تا گل تو لیگ واسه یونایتد زده


یکی از دوستان گفته بود که آرسن ونگر چه بازیکنی از نظرش سوپراستاره ؟
من جواب دقیق میتونم ارائه بدم برات :
سوپر استار یعنی بازیکنی که
1. حداکثر 12 میلیون پوند قیمت داشته باشه
2. سنش حداکثر 22 باشه ، اگه 17 بود که بهتر
3. حتما یک بار آقای گل لیگ فرانسه شده باشه

فلذا ما سالی میتونیم یک سوپر استار پیدا کنیم اونم آقای گل لیگ فرانسس که باید سن کم داشته باشه و قیمت ارزون
پس برادر من بشین تا بخریم

omid در 12/10/1391 | 20:17 گفت:

man city 3-0 stok
man utd 4-0 wigan rvp-2 goal
totenham 3-1 reading

parsa .R در 12/10/1391 | 20:10 گفت:

دهن سرویسا امشب همه بردن ما باید امشب حتما ببریم

محمد مهدی در 12/10/1391 | 19:33 گفت:

T.Vermaelen:تفضگل خوردیم مگه گل کوچیکه که گل نخوریم؟
حالا سونگ خیلی جلو گل هارو میگرفت؟ضرر کردیم یه بازیکن خنگ و دسته چندم رو 20 میلیون فروختیم؟
**********
اره. ضرر کردیم. حتی اگه ژورو هم بفروشیم 20 میلیون وقتی جاش بازیکن نمیخریم ضرر کردیم. شما اگه ونگر ویلشر هم بفروشه یه انگی بهش میچسبونین بعد میگین ویلشر بهتر که رفت.
_________________________________________________________________________________________
farzam: محمد مهدی:من خودم اتفاقا یکی از حامیان ژیرو بودم از اول ولی اگه قرار باشه یه رقیب بیاریم واسش دمبابا هم تجربش از آدرین بیشتره هم لنگش درازتره! هم چارچوب شناس تره هم به سیستم ما بیشتر میخوره ولی آدرین چی میخواد به ما اضافه کنه?اصلا وقتی دیدم تو اتلتیکو ذخیره هست اعصابم خورد شد
*********
تو این حرفت تنها قسمتی که درست این بود که دمبابا بنگش دراز تره. وگرنه بقیش درست نیست. چارچوب شناس تر نیست.
فصله دیگه که جیرود از اول اومد گل زد میبینی. تازه جیرود همین الانشم به اندازه کافی رقیب داره. اگه بخوایم رقیب واسش بیاریم باید یکی باشه که درجه یک باشه. ولی این ادرین لوپز هم راست گفتی. این هیچی به تیم اضافه نمیکنه.

حمیدرضا در 12/10/1391 | 19:27 گفت:

,ونگر همیشه میگه ما بازیکن با کیفیتی پیدا نکردیم که به تیم بیاریم. برای من سوال پیش اومده: ینی منچستر و چلسی و السیتی این بازیکنایی که میگیرن بی کیفیتن؟ پس بی کیفیتن و اینجور نتیجه میگیرن اگه کیفیت داشتن دیگه هیچ هر بازی شیش تا میزدن. آخه این چه حرف مسخره ایه که ونگر زده؟ این همه بازیکن با کیفیت اروپایی هست که تو نمیگیری. پس شما کور تشریف داری. چون تیمای با کلاس همیشه و هر سال دارن بازیکن میگیرن. مگه اینکه بخواد بازیکن با کیفیت رو با قیمت 10 12 تا بخره. آره ونگر راس میگه خداییش. همچین بازیکن با کیفیت و ارزونی هیچکس پیدا نمیکنه

پیروز در 12/10/1391 | 19:23 گفت:

بابا شماها هم اوسکولید بخدا. هر روز هر روز فن پرسی را چرا دادیم، وای حسرت به دلمون موند. بابا اون ماهارو به تخمشوم حساب نکرد و رفت. نه فقط مارو، کل هوادارا آرسنالو ! بعد شما حسرت چیو دارید می خورید؟ بخدا اوسکلید همتوووووون. ))))
بهتر که رفت من که خوشحالم.

حمیدرضا در 12/10/1391 | 19:18 گفت:

همین الانش فن پرسی گل زد نوش جون تیمش و فقط و فقط حسرتش برای ما موند. خوب حالا ما با پول سانگ کیارو خریدیم که از سانگ بهتر بود یا در سطح سانگ بود که در پست سانگ باشه؟ کی؟ هیشکیو نخریدیم هیشکی. فقط مهاجم و هافبک هجومی خریدیم هافبک دفاعی چی؟ هیچی

امیر صفای نیکو در 12/10/1391 | 19:16 گفت:

ويگان 0 - 2 منچستريونايتد دقیقه 45یک گل هم ون پرسی!

حمیدرضا در 12/10/1391 | 19:14 گفت:

داش پارسال هر بازی دوتا سه تا نمیخوردیم حله؟

Amir.b.a در 12/10/1391 | 19:04 گفت:

@فرزام : مگه ون پرسی تو یونایتد مصدوم شده او این چند ماهه؟
ما شانس (یا بدنسازی خوب ) نداریم عزیزم
دمبابا هم بیاد از فردا شروع میکنه به مصدومیت

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 18:56 گفت:

حمیدرضا:
عزیزم. استعداد یاب بارسا خنگ هست درست ولی این وسط کی ضرر کرده؟ ما هم ضرر کردیم. ایقدر گل خوردیم امسال.
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////تفضگل خوردیم مگه گل کوچیکه که گل نخوریم؟
حالا سونگ خیلی جلو گل هارو میگرفت؟ضرر کردیم یه بازیکن خنگ و دسته چندم رو 20 میلیون فروختیم؟

farzam در 12/10/1391 | 18:53 گفت:

amir.b.a: این چه جور مصدومیت کهنه ایه که همه بازی ها عین خر داره تو نیوکاسل بازی میکنه دیگه تا حالا باید پوسیده شده باشه!!
محمد مهدی:من خودم اتفاقا یکی از حامیان ژیرو بودم از اول ولی اگه قرار باشه یه رقیب بیاریم واسش دمبابا هم تجربش از آدرین بیشتره هم لنگش درازتره! هم چارچوب شناس تره هم به سیستم ما بیشتر میخوره ولی آدرین چی میخواد به ما اضافه کنه?اصلا وقتی دیدم تو اتلتیکو ذخیره هست اعصابم خورد شد

حمیدرضا در 12/10/1391 | 18:50 گفت:

مثل این میمونه که بگیم چون بارسا رف تو چاه ما هم بریم. چرا فن پرسی رو نمیگی؟ اونو که فروختیم چی گیرمون اومد؟ الان کجاییم؟ البته مهاجمای الانمون هم خوبن ولی خداییش به اندازه ی فن پرسی گل میزنن؟ فن پرسی بعد سال ها فرصت اوج گیری پیدا کرد. ناراحت نشین ها ولی همین بعضی از شما ها بودین که گفتین رابین دیگه پیر شده و ممکنه مصدوم شه و بهدرد ما نمیخوره ولی الان لطفا ساکت شین. من اول آرسنال مهمه برام من فکره فن پرسی نیستم بخدا فقط میگم باید نگهش میداشتیم یا حداقل بازیکنی در اون سطح میوردیم جاش ولی کیو اوردیم؟ الانم احتمالا اومدن هانری کنسل شده.

ali در 12/10/1391 | 18:46 گفت:

ای بابا امشب باشید چی میشه اوانا برای انتقام میان و تو اوج هم همستن

ali در 12/10/1391 | 18:46 گفت:

ای بابا امشب باشید چی میشه اوانا برای انتقام میان و تو اوج هم همستن

حمیدرضا در 12/10/1391 | 18:44 گفت:

عزیزم. استعداد یاب بارسا خنگ هست درست ولی این وسط کی ضرر کرده؟ ما هم ضرر کردیم. ایقدر گل خوردیم امسال.
انقد مشکلات دفاعی داشتیم و داریم که نگو. این خریت ونگره که اینجوری بازیکن خوبو فروخته چون باعث ضرر تیم شده هرچند پول گیرمون اومده ولی با این پول ما چیکار کردیم ها؟ خوب برای اونا بده آیا برای ما هم بد بود؟ بخدا پاس گل هایی که سانگ به فن پرسی میداد دهن تیم حریفو سرویس میکرد. آخه چرا حرفیو میزنی که دربارش خوب فکر نکردی؟. بله سانگ رو بارسا بازی نمیده ولی تو تیم ما که فیکس بود عالی هم بازی میکرد. ما با پول سانگ فابرگاس کلیشی نصری چیکار کردیم؟ کیو اوردیم که به درد تیم بخوره؟ چرا از کسی که داره تیمو داغون میکنه الکی حمایت میکنی داداش؟

حمیدرضا در 12/10/1391 | 18:37 گفت:

تقصیر ما چیه که هوادارای چلسی و منچستر میان جامشونو میزنن تو سرمون؟ حالا بدبختیش اینجاس که هم نتیجه میگیرن هم خوب بازی میکنن. تا کی جام های قدیمیه خودمونو به رخ بکشیم و ای کاش فایده ای هم داشت چون دیگه جام های قدیم فایده ندارن. یادتون نره پارسال تو همین سایت یکی از بچه ها اومد و خودش گف من دیگه از آرسنال دست کشیدم. من درکش میکنم هم چون اونقدر عشق آرسنال رو نداشت هم چون از دستو پا زدن تیم تو لیگ خسته شده بود. بخدا حق داشت. یادمون نره خیلیا هم کلی بدو بیرا بش گفتن. به چیمون بنازیم؟ جاممون؟ چهارم پنجم شدن هر سال تو لیگ؟ بازیهای خوبمون؟ جوون گراییه بی منطقمون؟ به چی؟ افسوس فقط و فقط افسوس

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 18:30 گفت:

حالا فهمیدید چرا ونگر سونگ رو فروخت آره؟ چون سونک همچین مالی هم نبوده ونگر آدمش کرده بود که بفروشش به یه قیمت خوب که کلاه سر بارسلونا گذاشت فروختش حالا دیدید چقد استعداد یاب بارسا خنگه؟
عشق است ونگر که میدونه چطور از فرصت ها استفاده کنه و درآمدزایی کنه.

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 18:30 گفت:

رئال مادريد 45 ميليون يورو براي خريد مودريچ هزينه کرد. 4 ماه از حضور او در مادريد مي‌گذشت اما در حد انتظارات ظاهر نشد تا با 32.2 درصد آرا بدترين خريد سال اسپانيا نام بگيرد. سانگ که با 19 ميليون يورو به بارسلونا پيوسته بود در مکان دوم قرار گرفت.

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 18:30 گفت:

کاربران مارکا جوردي آلبا را به عنوان بهترين خريد سال 2012 اسپانيا انتخاب کردند. اين در حالي است که مودريچ از سوي ديگر با پشت سر گذاشتن سانگ بدترين خريد اين سال لاليگا نام گرفت.

masoud mahmudpur در 12/10/1391 | 18:29 گفت:

علی جون با سابقه ترین بازیکن تیم ژوروئه
این ولکاتم اصلا ناراحت نمیشم اگه بره.مسخرش رو در اورده.اینم مثل ونپرسیه

حمیدرضا در 12/10/1391 | 18:14 گفت:

کسی که میگه برای من جام مهم نیس و ترجیح میده آرسنال اینطور بی منطق جوون گرایی کنه اصن آرسنالی نیس. ینی اگه ما با بازیکنای با تجربه ی مفید قهرمان بشیم باید تیمو بندازیم دور؟ آخه این چه منطقیه؟. من سه ساعت دیگه میخوام بازیو آنلاین ببینم ولی خیره سرم انگار دارم بازی نو نهالان رو میبینم. آخه این چه منطق مسخره ایه؟ گناه من چیه که اشکام باید برای یه مشت سیاست مسخره ی سر مربی و رییسای باشگاه بریزه؟ بخدا حاضرم با گواردیولا قهرمان شیم ولی این تیم درست شه

حمیدرضا در 12/10/1391 | 18:09 گفت:

الانم دلم به ویلشر و ژیرو و چسنی خوشه. بخدا وقتی یاد سال 2004 میفتم که قهرمان شدیم گریم میگیره. خوب منچستر چلسی السیتی اینا چیشدن ما چی شدیم. تورو خدا بخاطر دوتا برد پر گل هدفاتونو قربونی نکنین. کاری که ونگر داره میکنه.

علی قاسمی در 12/10/1391 | 18:07 گفت:

تمدید نکردن والکات یعنی بی عرضگی باشگاه در تمدید قرار داد یکی از بهترین ها و شاید با سابقه ترین بازیکن تیم

حمیدرضا در 12/10/1391 | 18:05 گفت:

خدایی الکی جو ندین. مگه نگفتین فابرگاس جایی نمیره؟ مگه نگفتین فن پرسی جایی نمیره؟ مگه نگفتین نصری کلیشی و و و و جایی نمیرن؟ تازه اونم فن پرسی و فابرگاس که اینقدر سابقه ی آرسنالی بودنو داشتن. والکات هم بره خیلی بهتره چرا؟ چون سبک بازیش فقط فرار کردنه چون سبک بازیشو چند ساله که دست نزده. بازیکنی که لحظه ی آخر هم نمیدونه تمدید کنه یا نه همون بهتر که بره. فابرگاس فن پرسی الکس سانگ. هر سه تاشون عشق من بودن ولی چیشد آخرش؟

hossein در 12/10/1391 | 17:55 گفت:

بازیکنی که اینقد ناز میکنه همون بهتر که بره

ahmad behrozi در 12/10/1391 | 17:49 گفت:

والکات هیچ جا نمیره خیالتون راحت

jafar در 12/10/1391 | 17:40 گفت:

والکات که ضایع هست رفتنیه . دمبابا اصلا بدر ما نمیخوره من آدرین لوپز رو بیشتر قبول دارم ولی بنظرم یه جایگزین برای والکات میخواییم

امیر صفای نیکو در 12/10/1391 | 17:30 گفت:

لعنت به این پاریس ان.بابا بازیکنمون رو میخوایم تمدید کنیم سنگ میندازین.خدا کنه سریع با آرسنال تمدید کنه...

ehsan zoola در 12/10/1391 | 17:08 گفت:

عمرا تئو جونم جایی بره

محمد مهدی در 12/10/1391 | 16:55 گفت:

علی ...تو از تو ولکات در بیار دیگه. وقتی میگم نمیره یعنی نمیره.
**************************************************
farzam:
والا این دمبابا بهتر از آدرین لوپز بود قیمتش هم کمتر بود آخه چرا*******چون دمبابا هیچی به ما اضافه نمیکنه. همون جیروده که تو انگلیس جا افتاده. جیرود هم بهتره هم خوشگل تر و هم خوشتیپ تر.

parsa .R در 12/10/1391 | 16:44 گفت:

علی ول کن تورو خدا اینقد بگو تا بره

ali در 12/10/1391 | 16:25 گفت:

این ژانویه بد ترین ژانوی است چون ولکاتم میره و باشگاه هم که حاضر نیست به خودش ضرر بزنه میدش به پارسی یا چلسی یا یونوتوس

هادی در 12/10/1391 | 15:20 گفت:

هر وقت به مدیریت آرسنال فکر می کنم یاد مدیریت آقای کاشانی تو پرسپولیس می افتم، خسیس وبی عرضه، اما مدیریت رویانیان مثل مدیریت منچستر ، مطمئنم 2 سال آینده باشگاه پرسپولیس خیلی اوج می گیره
حالا میران آرسنال تا هزینه نکنند به موفقیت نمی رسن، 2 بازیکن خوب جذب کنن با پول فروش پراهن همین بازیکن مثل فالکائو می تونن حقوق بازیکن تامین کنند اما اینا عقلشون به این چیزا نمی رسه
بارسلونا و رئال، تقریبا از فروش پیراهن مسی و رونالدو دارتن حقوق این دو بازیکن می دن

Amir.b.a در 12/10/1391 | 14:54 گفت:

@ فرزام : مثل اینکه یه مصدومیت کهنه داره

farzam در 12/10/1391 | 14:46 گفت:

والا این دمبابا بهتر از آدرین لوپز بود قیمتش هم کمتر بود آخه چرا@:

حمیدرضا در 12/10/1391 | 14:30 گفت:

از این مدیرای لاشی هرچی بگی بر میاد 2تا برد که میارن میگن بازیکن نمیخوایم

حمیدرضا در 12/10/1391 | 14:30 گفت:

از این مدیرای لاشی هرچی بگی بر میاد 2تا برد که میارن میگن بازیکن نمیخوایم

parsa .R در 12/10/1391 | 14:27 گفت:

حامد جان این اهنگی که در وصف دووشواری ساختنو گوش دادی؟

حاکم 26 در 12/10/1391 | 14:23 گفت:

@محسن : دووشواری؟ دوووشواری نداریم! اصن شوما بازیکن خوب به ما نیشون بده!!!

mohsen در 12/10/1391 | 14:19 گفت:

خیلیم عالی