دیگر چه می توان گفت ؟ ...

نویسنده: Amir.b.a

وبلاگ من
نویسنده: Amir.b.a
یه چند سالی میشه با خاطرات قدیم زندگی میکنم ...
کل بازدید: 15,186 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیگر چه می توان گفت ؟ ...

واقعا یه تیم معمولی هستیم که توی یه بازی چند دقیقه خوبیم و اکثر اوقات معمولی
واقعا فوتبال ونگر دیگه چیزی برای عرضه توی سطح اول اروپا نداره

یه زمانی باختن توی خونه خیلی واسمون عجیب بود
الان شده یه عادت
 به شخصه
 اصلا از فوتبال ونگری دیگه لذت نمیبرم چون آخرین آپدیتش واسه 2004 تقریبا


امشب بایرن فقط خوب دفاع کرد و از تک فرصتاش عالی استفاده کرد ( چون ستاره داره)

امشب به این نتیجه رسیدم که ستاره کم نداریم
خیلی خیلی کم داریم تو تیم


در آخرم امیدوارم ونگر وقتی از آرسنال میره عزت و احترام داشته باشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیرآرسنال در 2/12/1391 | 12:10 گفت:

Wenger Out

بهزاد کاویانی در 2/12/1391 | 10:54 گفت:

دلم برای آرسنال، ونگر و خودم میسوزه

محمد مهدی در 2/12/1391 | 10:17 گفت:

wenger out

Mohsen در 2/12/1391 | 09:47 گفت:

الان تیم ما تبدیل شده به یه تیم درجه دو
انتظار ما بالاست....

حمید pires در 2/12/1391 | 02:08 گفت:

خوب یا بدش با طرفدارای خونگرم آرسناله که تو ورزشگاه درخواستشون از تیم بیان کردن حقم دارن کاسه صبر هر کسی ظرفیتی داره این هفته مهمترین هفته این فصل بود که خراب شد و دو باخت آرسنالی دادیم .
صحبتم باطرفدارای کنجکاو بایرن که صد در صد میاین به اوضاع تیم ما بخندین امشب تیمی رو بردین که ادعای بازی شناورش به شما اثبات شد دیگه نیاین بگین بازی زیبا مال ماست درصد مالکیت تیم ما فلان تنها چیزی که از بایرن دیدم اجرای بازی بود که چلسی همیشه روبروی ما انجام میده.
متاسفانه تو حمله کم طراوت بودیم دلیلشم مهار ولکات بود که همیشه دو نفر دنبالش بودن حتی چلسی هم اینطوری اتوبوسی خط حمله مارو مهار نمیکنه به تیم و بازی خشکتون تبریک میگم.
بچه های گل آرسنالی امشب هیچ کاربر عضو سایت حالش خوش نیست اونایی که باید کاری میکردن واعتراض میکردن تو ورزشگاه کارشون انجام دادن فقط خواهش میکنم به ونگر توهین نکنین مطمئن باشین تابستون سال بعد وعده های مدیران باشگاه چاره ای جز عملی شدن نداره .

کیهان در 2/12/1391 | 01:58 گفت:

من که دیگه دارم ازاین همه انتقاد خسته میشم دیگه انتقاد حال نمیده دیگه حرص خوردن فایده نداره همینی که هست تاکی حرص وجوش خوردن برای ارسنال ومربیش تا کی به خودمون دلداری بدیم که قهرمان میشیم تا کی ناراحتی اعصاب بگیریم عزا بگیریم برای باختن ارسنال تا کی کی به خودمون ضربه بزنیم برای ارسنال والا مگه فرگی نیست نگاه کنید به کارنامه حضوره بیستو پنج سالش ...

aghil در 2/12/1391 | 01:55 گفت:

من تا پریروز هر بار که طرف ارسنال میومدم اول به ونگر فحش می دادم تا این که دیروز یه خواب دیدمخوابم این بود که یه نفر اومد بم گفت ونگر همین الان اخراج شد همونطور که خودت می خواستی الان ازت یه سوال دارم
بم بگو الان چه احساسی داری ولی وقتی می خوای جواب بدی به این فکر کن که 8 سال بدبختی و خفت تیمت رو دیدی و از الان می خواد همه چیز اصلاح بشه الان بگو چه احساسی داری منم سرم رو انداختم پایین گفتم احساس بد بختیم بیشتر شده بم گفت چرا گفتم چون عامل بدبختی تیم خودم هستم با اینکه می دونستم تیم از ریشه مشکل داره (مدیرا)ولی جرات نداشتم برای اصلاحش کاری کنم می خواستم پیروزی رو ونگر بم بده در حالی که من خودم بازنده باید باشم

توپچی جنوب در 2/12/1391 | 01:52 گفت:

الان نباید دنبال مقصر گشت الان باید فقط به فكر راه چاره بود.
و راه چاره اینه كه واسه تابستون 3تا دفاع خوب بگیریم .
فقط باید به آینده اومیدوار بود.
به نظرم با ونگر و با اضاف شدن سه ستاره به تیم میتونیم جام ها رو برنده بشیم.

کیهان در 2/12/1391 | 01:41 گفت:

البته اینو گم دوستان که ونگر برای سران باشگاه بد که نیست سود هم داره کسی میدونه چرا؟

سعید غلامی در 2/12/1391 | 01:41 گفت:

اقاااااااااااایون مشکل ونگر نیست جرا نمی فهمید مشکل مدیرای تیم هستن که شورشو در اوردن فکر میکنی اگه ما نصری. فن پرسی. سانگ.فابرگاس رو داشتیم اینجوری می باختیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر می کنید ونگر دوس نداشت اینا تو تیم میموندن؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی از تیم ها ارزوی داشتن همچین مربی رو دارن.....

من مشکل اصلی رو اول مدیران و دوم یه سری بازیکن بی کیفیت که در حد نام ارسنال نیستن مثل رمسی. کوشیلنی. شزنی. سانیا. شاماخ. شروینیو. و خیلیهای دیگه

هادی در 2/12/1391 | 01:30 گفت:

دوستان خواهشا به ونگر توهین نکنید دلم واسش می سوزه ابهتش شکستن.

HOSSEIN در 2/12/1391 | 01:29 گفت:

او نامردی بیش نیست.نمیدونم عایا کسی هست که هنوز بخواد ونگر بمونه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدائیش شدت تعجبو میبینی؟

اگه کسی هنوزم دوست داره این بشر بمونه 3 تا دلیل قانع کننده بگه.

کیهان در 2/12/1391 | 01:21 گفت:

فاتحه همون دور برگشتم خونده شد بایرن با این سه گلی که ثمر رسوند شش گل حساب میشه یعنی ارسنال بزن گاراژ دیگه نمیدونم چی بگم ... بزنم توسرم برم بمیرم از دست ارسنال چکار کنم خدا از اینور ونگر با غرور صحبت میکنه تو کنفرانس خبری که ما بایرن و می بریم تاکی این مرد می خواد خودخواه باشه تا هم یه چی بهش میگن جواب حاضر آماده برای رسانه ها داره بابا جون تیمتو درست کن من یادتون گفتم ونگر یک دیپلمات مالیه از این حرفم پشیمون نیستم هنوز هم هست من میگم روحیه بازیکنا شکست در برابر بلکبرن خرابه ونگر یا باید باشگاهو ترک کنه یا باید تیمو درست کنه حرف ونگر در کنفرانس خبری شاید اینو بگم بخندید مسلما می خندیم بابا جون ما قهرمان اروپا میشویماز در عقب...

HOSSEIN در 2/12/1391 | 01:20 گفت:

راستی یه سوال:
نگه وسط نیمه دوم چی شده بود که این مرتیکه بی شعور جاودانی میگفت شایسته ونگر نیست ایینگونه رفتار ها!!
فک کنم کم کم کاسه صبر اونا هم لبریز شده.یه گد بزنن تو ماتحتش و بندازنش بیرون که ما خیالمون راحت بشه که یا جام میاریم یا نابود میشیم.که اینقدر ادعا نکنیم.هر سال ادعا آخرش سرخوردگی همشم تقصیر این مستربینه.نمیدونم چی از جونمون میخ.واد.بره رئال از دستش راحت بشیم.والا بقرآن.من این بلاتکلیفی هرساله رو اصلا دوست ندارم.

هادی در 2/12/1391 | 01:19 گفت:

تیم ساختار دفاعی بی نهایت ضعیف داره (ژسنی، کوشیلنی، سانیا و مرتساکر در حد تیم نیستن) مابقی بازیکنارو میشه تحمل کرد.
پاس های بلند روسیچکی فوق العاده هست نمی دونم چرا از اول بازی نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HOSSEIN در 2/12/1391 | 01:18 گفت:

فقط میتونم بگم این بزرگمرد احمق دیگه باید بره.رسما تیم به f رفت.بطرز عجیبی تیم بد بازی کرد.تماشاگرام دیقه 80 ول کردن رفتن.

میثم محمودی در 2/12/1391 | 01:15 گفت:

ونگر برو گمشو عوضی دیگه داری ابرومونو تو دنیا میبری اخه مگه تو چقدر پر روی تو چقدر رو داری

سروش در 2/12/1391 | 01:14 گفت:

چیزی به ذهنم نمیرسه.
شب خوش....

پیروز در 2/12/1391 | 01:13 گفت:

ما بازیکن کم داریم. اما بازیکنامون اینقدر دیگه بد نیستن که به بایرن 3-1 ببازیم. این جور شکستا مال تیم هایی مثل اسپارتاک مسکوه نه ما. مربی بازیکن ها رو خراب کرده. آرشاوین رو خراب کرد. روسیسکی که با غیرت اینجوری عالی بازی کرد رو بازی نداد به جاش رمسی رو بازی داد. چمبرلین عالی رو نابوووووووووووود کرد. ونگر برو بیرون.

reza در 2/12/1391 | 01:11 گفت:

تک فرصت هاش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نیمه دوم تعداد موقعیت های بایر 7 بود ماله ما 2
کلا ولکات محو بود

محمد اصغری در 2/12/1391 | 01:10 گفت:

یعنی به معنای واقعی کلمه گند زدن رفتن.........