اندرحکایت نفل وانتقالات

نویسنده: ahmad behrozi

وبلاگ من
نویسنده: ahmad behrozi
دانشجوی صنایع 21 ساله از وقتی که عقلم رسید عاشق آرسنال بودم
کل بازدید: 3,402 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اندرحکایت نفل وانتقالات

سلام خدمت دوستان توپچی گل
اولا این اولین پستمه کم و کاستی ها و اشکالات رو به توپچی بودن خودتون ببخشید 
بعدشم گفتم در این آشفته بازار نقل وانتفالات که انواع اقسام نظرات و شایعات اخبار رو از سراسر دنیا دیدیم و خوندیم ما هم نظرمونو بگیم که چیزی تو دلمون نمونهاز اسفان يوويتيچ شروع ميکنم زماني که حتي نقل و انتقالات هنوز شروع نشده بود شايعات زيادي متوجه اين بازيکن بود از اينکه تو گوگل اسمشو بنويسي کنارش آرسنال مياد تا انواع عکسهاي فوتوشاپ با پيراهن آرسنال خلاصه پنجره نقل وانتقالات بلاخره باز شد و بنظر من حتي پيشنهادي هم از سوي آرسنال واسه يوويتيچ ارسال نشد اخرش هم سر از سيتي در اورد.
فقط چند روز از نقل وانتقالات گذشته بود که يه دفعه و طبق معمول هر سال نام هاي بزرگ وکوچيک زيادي اطراف آرسنال ديده شد نام هاي مثل ويليامز روني فليني هيگواين سزار استروتمن گونالونس و..... شايعات تا حدي بود که گفته ميشد سزار با آرسنال قرارداد بسته و منتظر جام کنفدراسيون هاست که رسمي اعلام بشه و روني در لندن ديده شده که دنبال خونه ميگرده اطراف ورزشگاه امارات و هيگواين در لندنه واسه تست پزشکي . طولي نکشيد که همه اين نام ها يکي پس از ديگري کنار رفتن و فقط قضيه ي هيگواين بود که بنظر جدي ميومد و يه کشمکش بين آرسنال و مزاحم هميشگي يعني يوونتوس سر هيگواين بوجود اومده بود که يه دفعه خبر رسيد يووه توز رو خريد و به اين ترتيب ارسنال موند ويه لقمه چرب و چيلي به نام هيگواين . تقريبا همه هيگي رو آرسنالي مي دونستيم و هر لحظه منتظر اعلام خبر رسمي بوديم که ناگهان سرو کله بازيکن جديدي به نام لويز سوارز پيدا شد کم کم از حجم شايعات هيگواين کم ميشد و به سمت سوارز روانه ميشد شب ميخوابيديم صبح بلند ميشديم يه پيشنهاد جديد فرستاده ميشد و طبق قانون سوم نيوتن که هر کنشي واکنشي دارد پيشنهاد بلافاصله پس فرستاده ميشد خلاصه روال به همین منوال پیش میرفت تا اینکه یکی از بچه ها پست دومین خرید و گذاشت رفتیم داخل دیدیم بله باز هم بازیکن جدیدی شایعه سازشده اینبار برنارد برزیلی گفتم نکنه  شرایط هیگواین واسه سوارز پیش بیاد و سوارز هم بره کنار که دیدیم اون پیشنهاد عجیب و مسخره چهل میلیون یک پوندی فرستاده شد و بنظر قرار نیست دست از سر سوارز بردارن کلا شرایط الان یکم پیچیدس و نمیشه هیچ پیش بینی کرد هم واسه سوارز هم واسه برنارد.
ولی در این مدت اتفاقات جالبی در سایر تیم ها افتاد موناکو و پی اس جی مثل آب خوردن فالکائو و کاوانی رو خریدن رئال که نفهمیدیم کی ایسکو رو خرید نیمار دا شت تو جام کنفدراسیون ها فرت وفرت گل های قشنگ قشنگ میزد که یه دفعه خبر پیوستنش به بارسا اعلام شد سیتی در حرکتی طعنه آمیز چند تا از بازیکنانی که مقاطعی به ما لینک شده بودن رو یه جا خرید چلسی با وجود اینکه به هیچ بازیکنی احتیاج نداشت استعداد ناب المانی رو راحت خرید هیگواین هم اخیرا سر از ناپولی در اورد.
ان وسط ما و منچستر هم هوتوتو سابیدینم به الک
به شخصه بی صبرانه منتظرم ببینم دو سه روز آینده کدوم بازیکن قراره سر کارمون بذاره
ببخشید دیگه میدونم از این پست های انتقادی خسته شدید منم سعی مکردم خلاصه بنویسم 
نماز روزه هتون قبول 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Setare در 5/5/1392 | 00:54 گفت:

ان وسط ما و منچستر هم هوتوتو سابیدیم به الک
...........................................................................................
با منچسترکاری ندارم ولی ما هشت سال پیش سابیدیم به الک.
خوب نوشتید مرسی(مفید و مختصر).در ضمن نماز روزه های همه قبول باشه ایشالا.

ahmad behrozi در 4/5/1392 | 20:59 گفت:

علی قاسمی:
اما یک سوال دارم و اونم اینه که اگه سوارز نشد چی؟؟ دیگه مهاجم درجه 1 در دسترس نیست و ما باید بازم رو بیاریم به بازیکن های درجه 2
.......................................................................................
کاملا درسته دیگه مهاجم تاپی نمونده تو بازار که بریم سراغش

علی قاسمی در 4/5/1392 | 18:36 گفت:

سلام داداش ...
خیلی خوشم امد و خوب نوشتی و خلاصه همه چی بود اما من نخریدن هیگوین رو فقط به این دلیل میدونم که بیشتر از 20 تا نمیارزه و شکاری بهتر رو میتونیم هدف بگیریم
اما یک سوال دارم و اونم اینه که اگه سوارز نشد چی؟؟ دیگه مهاجم درجه 1 در دسترس نیست و ما باید بازم رو بیاریم به بازیکن های درجه 2

مهدی در 4/5/1392 | 16:58 گفت:

الان تنها مشتری سوراز ارسناله که میخواد با قرار داد 5 ساله راهی لندن کنش بی صبرانه منتظرشم

مهدی در 4/5/1392 | 16:58 گفت:

الان تنها مشتری سوراز ارسناله که میخواد با قرار داد 5 ساله راهی لندن کنش بی صبرانه منتظرشم

محسن عاشوری در 4/5/1392 | 16:00 گفت:


اینکه میگن رئال از سوارز دست کشیده ، بنظرم فقط روباه بازی رئاله و همش سیاسته ..
میترسم 3 یا 4 روز دیگه از خواب پاشم یهو سوارز رو تو پیراهن رئال ببینم

ahmad behrozi در 4/5/1392 | 16:00 گفت:

آرسنال دو به یک برد
یونایتد دو دو مساوی کرد
تمام

ahmad behrozi در 4/5/1392 | 15:47 گفت:

TOFIGH
فابرگاس داره میره منچستر..
.........................................
امکان نداره

tofigh در 4/5/1392 | 15:29 گفت:

فابرگاس داره میره منچستر..

tofigh در 4/5/1392 | 15:28 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/3367/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/2013/07/26/4144158/%D8%AF%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF

tofigh در 4/5/1392 | 15:13 گفت:

به قول یکی از بجه ها سوارز کلید نقل وانتقالات هست اگه بخریمش بقیه بازیکنا راحت تر میان آرسنال به هر قیمتی باید بخریمش ...عجب گدا گشنه هایی هستن این مالکای احمق...نماز روزه همه قبول..

Mobinho در 4/5/1392 | 14:57 گفت:

نماز روزه شما هم قبول

به شخصه فکر میکنم سوارز رو بخره چون قبلا فقط شایعه بود و از پیشنهاد خبری نبود ولی الان سه تا پیشنهاد متفاوت به سوارز دادن و اگه 45 تا بدن دیگه قبول میکنن.

majid در 4/5/1392 | 14:52 گفت:


خوب بود لایک...