آخرین باری که آرسنال قهرمان شد

نویسنده: milad

وبلاگ من
نویسنده: milad
دانشجوی مکانیک!!! ورودی 92
کل بازدید: 3,837 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آخرین باری که آرسنال قهرمان شد


ببخشید که میخوام وقتتونو هدر کنم اما یه آمار دیدم که اعصابمو خورد کرد!!! همش تقصیر این مدیرای مزخرفه!!!! اه!!!از وقتی که آخرین بار آرسنال قهرمان شد:


1. یوونتوس به سری b سقوط کرد و به سری A برگشت و قهرمان شد.


 


2. بالای 1 میلیارد نفر به دنیا آمده اند!!!!


 


3. بارسلونا 16 تا جام گرفت!!!


 


4.توییتر 400 ملیون یوزر جدید دریافت کرد!!!!


 


5.بازیکن های خارج شده از آرسنال 44 مدال گرفتند!!!!


 


در عوض آرسنال   261020000 یورو پول به جیب زده!!!!!


الان دقیقا کی مقصره!!!! کسانی جز مدیران آرسنال؟؟؟؟ با این روند من تضمین میکنم تا 10سال آینده جام نمیگیریم!!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 28/10/1391 | 19:09 گفت:milad در 28/10/1391 | 16:21 گفت:

ببینید هدفم از این پست نشون دادن اعتراضم از یه راهه دیگه بود!!!! لیور پول آمارش خیلی بدتر از ماست ولی آیا ما باید با لیور مقایسه شیم؟؟؟ لیوری که در حال حاضر تیم درجه دوئه؟؟ بعدش مشکل ما مشکل غیر قابل حلی نیست... خدا رو شکر شنیده میشه که قرض های این ورزشگاه تموم شده...فقط کافیه این مدیرای پول دوست از خر شیطون پیاده شن!!! به نظرم مقایسه ی ما با شانچستر صحیح نیست چون 80درصد جام هاشو تو 25 سال اخیر گرفته و تو 100 سال قبلش یه تیم عادی بوده ولی آرسنال نه!!!!

نیما در 28/10/1391 | 16:05 گفت:

میلاد آمارتم خیالی باحال بود داداش.اینو ترجیح میدم به خوندن شایعه های کشک

نیما در 28/10/1391 | 16:02 گفت:

Hussein Marhaj:
من نمیفهمم کی گفته اسپانیا بهترین لیگو داره من نمیفهمم چرا از سال 2010 تا حالا لیگ اسپانیا اوله تو فیفا آخه لیگ دو قطبی کامل تازه این فصل که کلا بارسا من 500 امتیاز اوله شورشو درواوردن یک بارسا داره به همه تیماشون 10 10تا میزنه آخه این چه لیگیه بیاد یک سال تو لیگ برتر ببینم چقدر دووم میاره حالم از ان لیگ تکراری بهم میخوره، صداسیمای ایران که محاله بارسا بازی کنه پخش نکنن، بای دیشب رم و فیورنتینا آخه خدایش این چه بازی پخش میکنن تا وقت اضافه اول بازی 0:0 بود
____________________________________________________________________________________

من با حرفات موافقم ولی باور کن طرفدارای لیگ ایتالیا تا همین یه مدت پیش سالی یه بازیم نمیدیدن.من دوس دارم بازیه رمُ ببینم فقط بخاطر فرانچسکو توتی که یدونس.کاشکی ما یکی مثه توتی داشتیم.این مرد به نظر من حروم شد نه جامی نه بازیکنی در سطح خودش تو تیم داشت تو تیم ملیم نموند بخاطر مربی...,در کل به حق ورزشیش نرسید.
دیشب بازی نکرد حالم گرفته شد.درسته دیشب 1 گل داشت ولی 7 8تایی تیرک(دیرک) داشت

خلاصه لبِ صحبتم اینه,دیدن بازیه جذاب اسطوره ای مثه توتی واقعا دلنشینه .حال منم از بازیه تکراری بارسا با این تیمای بیچاره ی ضعیف بهم میخوره.
الان فک میکنم تفاضل گل بارسا +500 باشه بقیه تیما هرکدوم -50 تایی تو سبدشون دارن

ناصر در 28/10/1391 | 14:07 گفت:

در ضمن هر طرفدار آرسنال 30 سال پیرتر شده

Hussein Marhaj در 28/10/1391 | 13:45 گفت:

من نمیفهمم کی گفته اسپانیا بهترین لیگو داره من نمیفهمم چرا از سال 2010 تا حالا لیگ اسپانیا اوله تو فیفا آخه لیگ دو قطبی کامل تازه این فصل که کلا بارسا من 500 امتیاز اوله شورشو درواوردن یک بارسا داره به همه تیماشون 10 10تا میزنه آخه این چه لیگیه بیاد یک سال تو لیگ برتر ببینم چقدر دووم میاره حالم از ان لیگ تکراری بهم میخوره، صداسیمای ایران که محاله بارسا بازی کنه پخش نکنن، بای دیشب رم و فیورنتینا آخه خدایش این چه بازی پخش میکنن تا وقت اضافه اول بازی 0:0 بود
اما بله دیگه این چون لیگ انگلیسه همه چیو تو سیاست قاطی میکنن دیوثا

توپچی جنوب در 28/10/1391 | 13:44 گفت:

الان هدف ای پست چی بود میلاد جون؟؟؟؟
سرگرمی بود؟؟ انتقاد بود؟؟؟
توییتر 400 ملیون یوزر جدید دریافت کرد!!!!
بالای 1 میلیارد نفر به دنیا آمده اند!!!!
بارسلونا 16 تا جام گرفت!!!
این ها چه ربطی به آرسنال دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب یهو:
تعداد افرادی که به فیسبوک اضاف شدن و
یا تعداد کسانی که به وسیله پراید تو ایران از دنیا رفتن
یا نوسانات بازار بورس اروپا و آمریکا
افزایش قیمت دلار و یورو و درهم
به پستت اضاف میکردی.

عزیزم آرسنال 7 ساله جام نبرده به دلایل مختلف.
تو یه برهه زمانی منچستر 20 سال جام نبرده
لیور پول چند ساله که حتی به لیگ قهرمانان اروپا سعود هم نکرده چه برس به گرفتن لیگ برتر
همین بارسا هم یه مدت کاملا زیر سایه رئال و والنسیا بوده.

حالا زیاد نگران نباش اوضاع مالی داره درست میشه و داریم تیم رو از نو میسازیم با هسته بریتانیایی تو یه فصل دیگه صبر بده عزیزم جام ها رو هم میبریم.

masoud mahmudpur در 27/10/1391 | 22:02 گفت:

دمت گرم.خیلی توپ بود

majid r در 27/10/1391 | 21:28 گفت:

261020000 یورو بابا اخه ادم چی بگه چرا این مدیرا خرج نمیکنن!!!

محمد مهدی در 27/10/1391 | 21:05 گفت:

اینم جالب بود.

1372hassan ayati در 27/10/1391 | 20:38 گفت:

مدیران مقصرن.اما ونگر هم از این بی جامی بدش نمیاد.ونگر پولشو میگیره و هیچ اعتراضی به مسولان باشگاه نمیکنه.ای تو دهنت ونگره بی شرف من 100 درصد مطمينم این ونگر یه دزده ولی هنوز کسی مچشو نگرفته.ای تو روحت ونگر چرا به مسولا اعتراض نمیکنی فهمیدم تو خودت اصل کاریی

سید محمد رضا در 27/10/1391 | 19:42 گفت:

مقصر ، تقصیر کاره!!!!!!!

T.Vermaelen در 27/10/1391 | 19:38 گفت:

تباني در فوتبال اسپانيا هم سايه گستراند

رييس انجمن لاليگا در اظهار نظري غافلگير کننده از احتمال تباني در اين رقابت‌ها خبر داد.
[تباني در فوتبال اسپانيا هم سايه گستراند]

در حالي که از رقابت‌هاي لاليگا به عنوان پاک‌ترين و بهترين ليگ دنيا ياد مي‌شود خاوير تيباس رييس انجمن ليگا همه را غافلگير کرد و از تباني در بعضي از بازيها خبر داد.

این هم از لیگی که بعضی یا سنگشو به سینه میزنن....

T.Vermaelen در 27/10/1391 | 19:38 گفت:

تباني در فوتبال اسپانيا هم سايه گستراند

رييس انجمن لاليگا در اظهار نظري غافلگير کننده از احتمال تباني در اين رقابت‌ها خبر داد.
[تباني در فوتبال اسپانيا هم سايه گستراند]

در حالي که از رقابت‌هاي لاليگا به عنوان پاک‌ترين و بهترين ليگ دنيا ياد مي‌شود خاوير تيباس رييس انجمن ليگا همه را غافلگير کرد و از تباني در بعضي از بازيها خبر داد.

این هم از لیگی که بعضی یا سنگشو به سینه میزنن....