چند خبر + زندگی نامه تیری آنری

نویسنده: ali naderian

وبلاگ من
نویسنده: ali naderian
عاشق ارسنال هستم و متنفرم از منچستر یونایتد
کل بازدید: 17,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند خبر + زندگی نامه تیری آنری

چند خبر


بعد از پیروزی 5.2 مقابل تاتنهام فصل 1213
[تصویر: yo38kgpus8un0acb1u48.jpg]


[تصویر: hanry.jpg]

هانری 19 سالگی در موناکو
[تصویر: uu7lcqkwsno382qlrsx.jpg]


تیری هانری،متولد 17 آگست 1977،پاریس،فرانسه،شناخته شده به عنوان مهاجمی با سرعت بالا. هانری در Les Ulis, Essonne بزرگ شد،جایی که به عنوان یک گلزن تمام عیار در تیمهای محلی حضور یافت،و سپس به AS Monaco پیوست.او اولین بار برای تیم بزرگسالان موناکو در سال 1995 به میدان رفت.در سال 1998 در پاسخ به بازیهای موثرش در موناکو به تیم ملی راه یافت.در سال 1999 او موناکو را به مقصد یوونتوس ترک کرد و پس از یک فصل نا امید کننده در یووه به توپچی های هایبری پیوست.در آرسنال او خود را به عنوان یک بازیکن فوق العاده مطرح کرد.در اوایل دوران سختی را برای پیدا کردن جای خود در آرسنال پشت سر نهاد اما پس از آن تقریبا در تمام فصول حضورش در آرسنال برترین گلزن این تیم لقب گرفت.
تبدیل او به یک مهاجم پرکار توسط ونگر،هانری را تبدیل به برترین گلزن تاریخ آرسنال با بیش از 200 گل کرد.با توپچی ها او دوبار لیگ برتر و سه بار جام حذفی انگلیس را به دست آورد.هانری دو فصل آخر حضورش در آرسنال را به عنوان کاپیتان گذراند و حتی آرسنال را فینال لیگ قهرمانان نیز رسانید.با این حال در جون 2007 پس از 8 سال با پیراهن آرسنال وداع کرد و پای به کاتالونیا نهاد. هانری با تیم ملی فرانسه نیز موفق بوده است.او مدال طلای جام جهانی 98 و یورو 2000 و مدال نقره ی جام جهانی 2006 بوده است.
بیوگرافی:
آنتونی هانری،پدر او اصالتا اهل گوادولوپ و مادرش اهل مارتینیکه هستند.او در Les Ulis بزرگ شده است،جایی که برای بسیاری از جوانان و نوجوانان خوشایند نیست.با این وجود شهر دارای محیط های مناسبی برای فوتبالیستها بوده است.در سال 1983 تیری 8 ساله با نشان دادن پتانسیل بسیار بالا از خود Claude Chezelleرا وادار به استخدامش در تیم CO Les Ulis نمود.

پنج سال بعد،تیری برای اولین بار برای این تیم بازی کرد.پدرش به او برای تمرین بسیار فشار می آورد در حالی که او علاقه ای به فوتبال نداشت.هانری در سال 1989 به US Palaiseau پیوست ولی بعلت عدم توافق پدرش با این تیم تنها یک سال در این تیم ماند و از آنجا راهی Viry-Châtillon شد و دو سال نیز در آنجا ماند،در حالی که در هر دو تیم مربی او Jean-Marie Panza بود،هانری خود را بسیار مدیون او می داند.

در سال 1990 آرنولد کاتالانو از سوی موناکو مامور تماشای بازیهای تیری 13 ساله شد و پس از به ثمر رساندن شش گل در پیروزی 0-6 تیمش،کاتالانو از او خواست که به موناکو بپیوندد.بدون حتی گذراندن یک آزمون،کاتالانو به تیری پیشنهاد گذراندن دوره ای در آکادمی ممتاز Clairefontaine را به تیری داد،اما مدیر این آکادمی به دلیل نمرات پایین او در مدرسه حاضر به پذیرفتن او نمیشد.با اعمال نفوذ کاتالانو تیری در این آکادمی حضور یافت و دوره اش را با موفقیت به پایان رساند و به ارسن ونگر در موناکو پیوست. پس از ان تیری با تیم بزرگسالان موناکو قرارداد امضا کرد و برای اولین بار در سال 1995 با این تیم به میدان رفت.ونگر او را به عنوان بال چپ قرار میداد چون سرعت،توانایی او در کنترل توپ و مهارت ذاتی او،او را در این پست موثرتر میکرد.

در چهار فصلی که با موناکو گذراند،در 125 بازی 21 گل زد و موناکو را قهرمان لیگ داخلی فرانسه در سال 97-96 کرد.در جون 97 به تیم زیر 20 سال دعوت شد و در کنار هم تیمی هایش چون گالاس و ترزگه در سال 1997 در جام جهانی جوانان برای فرانسه به میدان رفتند.ظرف 4ماه امه ژاکه او را به تیم ملی بزرگسالان دعوت کرد و در 11 اکتبر هانری جوان برای اولین بار برای کشورش در برابر آفریقای جنوبی به میدان رفت.این بازی با حساب 1-2 به سود فرانسه به پایان رسید.ژاکه که تحت تاثیر او قرار گرفته بود،او را با خود به جام جهانی نیز برد.با اینکه او در تیم ملی شناخته شده نبود،با زدن سه گل در این دیدارها لقب برترین گلزن فرانسوی در این آوردگاه را به خود اختصاص دهد.او قرار بود به عنوان ذخیره در فینال حاضر شود،اما اخراج دسایی سبب تدافعی شدن تاکتیک تیم شد و او را از حضور در فینال محروم ساخت.

در روز باستیل در 1998 او عنوان Légion d''Honneur را که برترین نشان فرانسه به شمار میرود را از آن خود کرد.وضع مناسب او،پس از جام جهانی او را راهی تورین کرد تا یکسال زودتر از ترزگه به بیانکنری ها بپیوندد. هانری به علت عدم همخوانی اش با فوتبال تدافعی ایتالیا دوران خوشی را در یووه نگذراند،و با زدن سه گل در 16 بازی از تورین به لندن رفت.
آرسنال:
هانری که در ژانویه 1999 به تورین رفته بود،در اگست همان سال با مبلغ 12.5 میلیون پاوند به مربی سابقش ونگر،در جمع توپچی ها پیوست.او که جای آنلکا را در آرسنال گرفته بود فورا به قالب یک مهاجم کلاسیک در آمد.تاکتیکی که در ابتدا او را زیر فشار سنگین انتقادها قرار میداد.او در ده بازی اولش هیچ گلی نزد،اما به سرعت توانایی گلزنی اش را به دست آورد و در اولین فصل با زدن 26 گل تاکتیک ونگر را به تاکیتیکی مناسب و مثمر ثمر در دراز مدت تبدیل نمود. در تابستان پس از آن،هانری جزو فاتحان هلند و بلژیک در مسابقات یورو بود و باز هم با زدن سه گل،برترین گلزن فرانسوی ها در این مسابقات شناخته شد.شاید مهمترین این گلها،گل تساوی بخش در برابر پرتقال در مرحله ی نیمه نهایی بود.فرانسوی ها سپس با زدن گل طلایی از روی نقطه پنالتی توسط زیدان به فینال راه یافتند و در آنجا ایتالیا را نیز شکست دادند،تا هانری دومین مدال مهم ملیش را به دست آورد.

در فصل دوم حضورش در لندن،او با پیشرفتی چشمگیر با 32 گل،گلزن ترین توپچی شناخته شد و آنها را به دو قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی انگلیس رهنمون ساخت.در سال 2002 هانری و تیم ملی فرانسه برای دفاع از عنوان قهرمانی جهان به خاور دور رفتند ولی در حضوری تحقیر آمیز در همان دور ابتدایی بدون زدن حتی یک گل از جام جهانی خداحافظی تلخی کردند.در دیدار اول فرانسه مغلوب سنگال شد.در بازی دوم هانری از زمین اخراج شد،در حالی که آن دیدار در برابر اروگوئه بدون گل خاتمه یافت و در نبود هانری،فرانسه دیدار سوم را با حساب 0-2 به دانمارکی ها واگذار کرد،تا هم دانمارک انتقام شکست مرحله ی گروهی سال 98 را از فرانسه گرفته باشد و هم تلخ ترین وداع تاریخ جامهای جهانی برای مدافع عنوان قهرمانی حادث شود.

با این وجود در فصل بعد،هانری با به ثمر رساندن 42 گل و دادن 23 پاس گل،برترین گلزن توپچی ها و موثرترین بازیکن آنها نیزشناخته شد.در سال 2003 در جام کنفدراسیونها،در نبود زیدان و ویرا او نقش عمده ای در قهرمانی تیمش داشت.او در سه بازی از پنج بازی عنوان برترین گلزن را از ان خود کرد و در دیدار نهایی با گل طلایی تیمش را در برابر کامرون پیروز میدان گردانید و توپ و کفش طلای آدیداس را در این مسابقات از آن خود کرد.در فصل 04-03 هانری همراه با برگ کمپ و پیرس،آرسنال را بدون حتی یک شکست قهرمان لیگ برتر انگلیس کردند.رکوردی که بیش از یک قرن بود که کسی به آن دست نیافته بود.آنها اما در سال 05-04 موفق به دفاع از این عنوان نشدند و آنرا به همشهریان آبی پوش خود واگذار کردند.اما FA Cup را فتح کردند و هانری در 42 بازی 31 گل زد.

در تابستان همانسال در یورو 2004 فرانسه در مرحله ی گروهی از سد انگلستان گذشت اما در یک چهارم نهایی با شکست در برابر یونان در دفاع از عنوان قهرمانی یورو نیز ناموفق ماند. رفتن ویرا از آرسنال برای هانری مفهوم کاپیتانی داشت.علاوه بر اینکه او گلزن اصلی تیم بود،وظیفه رهبری یک تیم بسیار بسیار جوان را نیز بر عهده داشت.در 17 اکتبر 2005 او با به ثمر رساندن دوگل در برابر اسپارتاپراگ ،رکورد یان رایت،برترین گلزن تاریخ آرسنال را از آن خود کرد و در اول فوریه 2006 با زدن گل در مقابل وستهم 151 گل در لیگ برتر به ثمر رساند تا عنوان کلیف باستین،برترین گلزن آرسنال در لیگ برتر نیز به او سپرده شود.او صدمین گلش در لیگ برتر را در هایبری به ثمر رسانید که یک شاهکار بی نظیر در تاریخ این دیدارهاست.با این حال آرسنال موفق به فتح لیگ برتر نشد،اما هواداران هنوز امیدوار بودند.آرسنالی که معمولا در رقابتهای اروپایی موفق نبود به فینال لیگ قهرمانان راه یافت تا امیدهای فتح لیگ قهرمانان در دل هواداران لندنی زنده شود.آرسنال در فینال آن سال در استاد د فرانس،در دیداری تماشایی و خاطره انگیز برای همه ی ما،1-2 مغلوب سربازان کاتالونیا شد.دو فصل بدون جام ماندن باعث شد تا شایعات رفتن هانری از آرسنال تقویت شود،اما او با اشتیاق تمام قراردادش را به مدت چهار سال تمدید کرد و در کنفرانسی اعلام کرد:اگر موقعیتی مثل بارسلونا برایم پیش بیاید،با تمام احترامی که برای این تیم قایل هستم،آنرا رد میکنم.این حرف او هواداران توپچی ها را از اینکه هانری با پیراهن آرسنال از فوتبال خداحافظی میکند راحتتر کرد.نایب رییس آرسنال،دیوید دین،بعدها اعلام کرد که دو پیشنهاد 50میلیون پاوندی از دو باشگاه اسپانیایی پیش از تمدید قرار داد رد شده اند،در حالی که با انعقاد یکی از این قراردادها رکورد 47 میلیونی زیدان شکسته می شد.

در تابستان 2006 هانری جزو ستونهای تیم ملی فرانسه بود و بعلت حضور در پست غیر تخصصی شروع خوبی نداشت،اما به تدریج به یکی از بهترینهای جام بدل شد و با به ثمر رساندن سه گل که مهمترینشان همان تک گل پیروزی بخش در مقابل فاتحان ابدی جام ژول ریمه بود در رساندن تیمش به فینال بسیار موثر بود.در فینال در ضربات پنالتی قهرمانی را به ایتالیا واگذار کردند و با مدال نقره به فرانسه بازگشتند.او یکی از 10 نامزد کسب توپ طلای مسابقات بود که البته به دیگر هم تیمی او زیدان رسید.هانری در تیم 11 نفره ی فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال نیز قرار گرفت.

فصل 07-2006 برای او امیخته با مصدومیتهای پیاپی برای او بود که از این لحاظ در تاریخ حضورش در لندن بی سابقه بود.با این وجود در 17 بازی 10 گل زد،که از جمله ی آنها میتوان به گل پیروزی بخش در برابر شیاطین اولدترافورد در 21 ژانویه 2007 اشاره نمود.او سپس مجددا آسیب دید تا اینکه در برابر مردان رونالد کومان در لیگ قهرمانان در دقایق آخر به میدان آمد اما خیلی زود شروع به لنگیدن نمود.پس از پایان بازی ونگر اعلام کرد که او هنوز نیاز به استراحت دارد اما انتظار میرفت که این استراحت چند هفته بیشتر طول نکشد اما در میان ناباوری همگان معلوم شد که او نیاز به سه ماه مداوا دارد و باقی فصل را نیز از دست خواهد داد.ونگر اذعان داشت که او در فصل 08-2007 به تیم بر میگردد و آنرا دوباره خواهد ساخت.
بارسلونا:
با این حال پس از ناآرامیهای پایان فصل در اردوی توپچی ها،هانری در جون 2007 به کاتالانها پیوست .مبلغ این قرارداد16.5 میلیون یورو و هزینه ی فسخ قرارداد او با آرسنال است.تی تی در نامه ای سرگشاده به روزنامه ی سان علت رفتن از آرسنال را نامعین بودن وضعیت ونگر در این تیم بیان کرد.او در بارسا شماره ی 14 را بر برتن میکرد،شماره ای که به اسطوره ی همواره جاوید بارسا یوهان کریف کبیر تعلق دارد.
سرانجام او به ردبولز پیوست تا سال های آخر بازی اش را در آن تیم سپری کند.

جوایز:

هانری صاحب جوایز زیادیست.او در بین 3بازیکن برتر فیفا در سالهای 2003 و 2004 قرار داشته است و دو جایزه ی متوالی اتحادیه فوتبالیستهای حرفه ای جهان را نیز از آن خود کرده است.افزون برآن هانری تنها بازیکنی است که در سه سال(06-04-03) جایزه ی اتحادیه ی فوتبال نویسان حرفه ای را از آن خود کرده است.هانری در سال 2004 به تنهایی و در سال 2005 به طور مشترک با دیه گو فورلن از ویا رئال صاحب کفش طلای اروپا بوده.او 4سال برترین گلزن لیگ برتر انگلیس بوده است و در سال 2006 به عنوان بازیکنی شناخته شد که توانست در 5 دوره ی لیگ بیشتر از 20 گل بزند.او پس از آلن شیرر و اندی کول برترین گلزن تاریخ لیگ برتر نیز هست.او دومین گلزن برتر تاریخ فوتبال فرانسه است در حالیکه تنها دو گل با پلاتینی فاصله دارد.
استیل بازی:
هانری از کودکی در جلو بازی میکرد،در یووه در گوشه ها بود،با حضور در آرستنال ونگر او را به جایی برد که از کودکی در آنجا بود.پس از تغییر سیستم آرسنال به 1-5-4 در فصل 05-04 او به عنوان تک مهاجم کلاسیک ایفای نقش میکرد.از تواناییهای بی شمار او می توان قدر ت فوق العاده اش در مصافهای تک به تک،حرکت در پشت مدافعان،اعتماد به نفس بسیار بالا،پاس گلهای بی نظیر،ضربات ایستگاهی و پنالتی را نام برد.او ذدر امور تدافعی نیز به تیم کمک میکند.
خارج از زمین:
هانری همچنین عضو سازمان فیفا-یونیسف نیز هست،جایی که فوتبالیستها بخشی از درآمد خود را صرف کمک به کودکان بی بضاعت میکنند.او در تبلیغ رنو کلیو حضور داشته و تا سال 2006 در سری تبلیغاتJoga Bonito کمپانی Nike ایفای نقش میکرده و اکنون طرف قرارداد با Reebok است. تی تی به بسکتبال بسیار علاقه دارد و با Tony Parker ستاره ی St.Antonio Spurs دوست صمیمی است.او معمولا فینالهای NBA را از نزدیک می بیند .در سال 2001 او میهمان ویژه تلویزیون فرانسه در فینال NBA بود و با Alan Iverson ستاره ی بلامنازعSeventy Sixers نیز مصاحبه کرد. هانری با Nike در مجموعه ی Stand Up-Speak Up علیه نژادپرستی نیز جنگیده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

::Mostafa:: در 20/11/1391 | 23:46 گفت:

عکس اولی که کاملا فتوشاپیه که ........

wilshere در 20/11/1391 | 22:14 گفت:

مرسی اقا از این پستت...ما رو یاد گذشته برد.اقا جات خالی دارم کلیپای تکنیک نمایشی هانری رو نگاه میکنم پدر سوخته تو تکنیک یه پا رونالدینهوه واسه خودش

wilshere در 20/11/1391 | 22:10 گفت:

150 میلیون پوند......................52میلیون پوند...................................مگه دیونه ایم این همه پول خرج کنیم میشه با فقط6میلیون پوند چندتا بازیکن در سطح ژورو خریداری کنیم و باهاشون عشق کنیم و با دیدن بازیشون در اوج عصبانیت بخندیم

T.Vermaelen در 20/11/1391 | 20:37 گفت:

از فصل آینده اجرا میشه

رسول در 20/11/1391 | 19:16 گفت:

اگه این قانون کهT.Vermaelen میگه واقعا اجرا بشه یه حال اساسی از این منسیتی گرفته میشه ......... قلسفه ونگر به اتحادیه هم کشیده شده.........

رسول در 20/11/1391 | 19:16 گفت:

اگه این قانون کهT.Vermaelen میگه واقعا اجرا بشه یه حال اساسی از این منسیتی گرفته میشه ......... قلسفه ونگر به اتحادیه هم کشیده شده.........

T.Vermaelen در 20/11/1391 | 11:50 گفت:

آخرش تصویب شد قانون...
//////////////////////////////////////
سقف قرارداد به ليگ برتر انگليس رسيد

ريچارد اسکودامور، رييس اجرايي ليگ برتر انگليس اعلام کرد هر باشگاهي در ليگ برتر انگليس که از قانون سقف قرارداد خودداري کند با کاهش امتياز روبرو مي‌شود.
[سقف قرارداد به ليگ برتر انگليس رسيد]

در جلسه روساي باشگاه‌هاي ليگ برتر انگليس مقرر شد از اين به بعد تمامي تيم‌هاي ليگ برتري بايد از قانون جديد پرداخت‌ها و سقف قرارداد تبعيت کنند و تيم‌هايي که اين قانون را زير پا بگذارند با کاهش امتياز و جريمه از سوي اتحاديه فوتبال انگليس روبرو مي‌شوند. از 20 رييس شرکت کننده در اين جلسه 13 رييس به قانون سقف قراردادها راي مثبت دادند و 6 رييس به اين قانون راي منفي دادند و يک نفر نيز راي ممتنع داد.

به گزارش ايسنا،روساي باشگاه‌هاي ليگ برتر انگليس توافق کردند از فصل آينده قراردادهاي بازيکنان خود را کاهش دهند. آنها همچنين مقرر کردند باشگاه‌هايي که قرارداد کلي بازيکنان آنها بيش از 52 ميليون پوند باشد تنها مي‌توانند اين قرارداد را چهار ميليون پوند در سال براي سه فصل افزايش دهند.

رئيس اجرايي فوتبال انگليس درباره‌ي اين مساله گفت، افزود: همه چيز اين قانون کاملا شفاف و واضح است. باشگاه‌ها مي دانند که اگر قانون 150 ميليون پوند را بشکنند، به کميته انظباطي فراخوانده خواهند شد و با کاهش امتياز و تحريم روبرو خواهند شد. ريچارد اسکومودار درباره نوع جريمه در نظر گرفته شده براي باشگاه هايي که اين قانون را زير پا بگذارند صحبت نکرد اما گفت: ترجيح مي دهم درباره ميزان جريمه براي نقض کنندگان اين قانون صحبتي نکنم، اما مطمئن باشد در صورتي که تيمي اين قانون را زير پا بگذارد با سنگين ترين جريمه ممکن روبرو خواهد شد. وي اضافه کرد: اين قانون مانع سرمايه گذاري مالکان باشگاه ها نمي شود. آنها مي تواند همچنان براي رشد تيمشان هزينه کنند اما نمي توانند چندصد ميليون پوند ظرف مدت کوتاهي هزينه کنند.

رئيس اجرايي ليگ برتر انگليس در پايان گفت: به نظرم مي شود با 105 ميليون پوند يک تيم بسيار خوب ساخت، اما نه در طول يک فصل بلکه در مدت چند سال. اگر قرار است اين قانون در آينده نيز پابرجا باشد بايد مدت زمان اين قانون افزايش يابد. اين قانون فعلا سه ساله است.

اين قانون باعث مي شود تا مالکان ثروتمند باشگاه ها مانند چلسي و منچستر‌سيتي يک شبه به قدرت نرسند.
"از ورزش 3"

T.Vermaelen در 20/11/1391 | 11:50 گفت:

آخرش تصویب شد قانون...
//////////////////////////////////////
سقف قرارداد به ليگ برتر انگليس رسيد

ريچارد اسکودامور، رييس اجرايي ليگ برتر انگليس اعلام کرد هر باشگاهي در ليگ برتر انگليس که از قانون سقف قرارداد خودداري کند با کاهش امتياز روبرو مي‌شود.
[سقف قرارداد به ليگ برتر انگليس رسيد]

در جلسه روساي باشگاه‌هاي ليگ برتر انگليس مقرر شد از اين به بعد تمامي تيم‌هاي ليگ برتري بايد از قانون جديد پرداخت‌ها و سقف قرارداد تبعيت کنند و تيم‌هايي که اين قانون را زير پا بگذارند با کاهش امتياز و جريمه از سوي اتحاديه فوتبال انگليس روبرو مي‌شوند. از 20 رييس شرکت کننده در اين جلسه 13 رييس به قانون سقف قراردادها راي مثبت دادند و 6 رييس به اين قانون راي منفي دادند و يک نفر نيز راي ممتنع داد.

به گزارش ايسنا،روساي باشگاه‌هاي ليگ برتر انگليس توافق کردند از فصل آينده قراردادهاي بازيکنان خود را کاهش دهند. آنها همچنين مقرر کردند باشگاه‌هايي که قرارداد کلي بازيکنان آنها بيش از 52 ميليون پوند باشد تنها مي‌توانند اين قرارداد را چهار ميليون پوند در سال براي سه فصل افزايش دهند.

رئيس اجرايي فوتبال انگليس درباره‌ي اين مساله گفت، افزود: همه چيز اين قانون کاملا شفاف و واضح است. باشگاه‌ها مي دانند که اگر قانون 150 ميليون پوند را بشکنند، به کميته انظباطي فراخوانده خواهند شد و با کاهش امتياز و تحريم روبرو خواهند شد. ريچارد اسکومودار درباره نوع جريمه در نظر گرفته شده براي باشگاه هايي که اين قانون را زير پا بگذارند صحبت نکرد اما گفت: ترجيح مي دهم درباره ميزان جريمه براي نقض کنندگان اين قانون صحبتي نکنم، اما مطمئن باشد در صورتي که تيمي اين قانون را زير پا بگذارد با سنگين ترين جريمه ممکن روبرو خواهد شد. وي اضافه کرد: اين قانون مانع سرمايه گذاري مالکان باشگاه ها نمي شود. آنها مي تواند همچنان براي رشد تيمشان هزينه کنند اما نمي توانند چندصد ميليون پوند ظرف مدت کوتاهي هزينه کنند.

رئيس اجرايي ليگ برتر انگليس در پايان گفت: به نظرم مي شود با 105 ميليون پوند يک تيم بسيار خوب ساخت، اما نه در طول يک فصل بلکه در مدت چند سال. اگر قرار است اين قانون در آينده نيز پابرجا باشد بايد مدت زمان اين قانون افزايش يابد. اين قانون فعلا سه ساله است.

اين قانون باعث مي شود تا مالکان ثروتمند باشگاه ها مانند چلسي و منچستر‌سيتي يک شبه به قدرت نرسند.
"از ورزش 3"

masoud mahmudpur در 20/11/1391 | 11:18 گفت:

مرسی

Vishka در 20/11/1391 | 10:10 گفت:

خیلی ممنون پستت عالی بود

انشالله آنری رو تو کادر فنی ببینیم

ramin در 20/11/1391 | 09:56 گفت:

فقط میتونم بگم تیری دستت درد نکنه واسه همه زحمات