آرسن ونگر باید برود!؟؟

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 250,857 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسن ونگر باید برود!؟؟

این یه برداشت ازاد از یه مقاله انگلیس زبانه!این یک فصل بسیار ناامید کننده بوده است. ما با
4 امتیاز کمتر در تعقیب جایگاه چهارمی هستیم از دو جام داخلی در مقابل تیمهای
لیگ پایین تر (برادفورد و بلکبرن) حذف شدیم .
پرسش های عظیمی درباره توانایی او وجود دارد.
 در این فصل،  اشتباهات ونگر به مراتب بیشتر از حد معمول است. او
موفق به عدم غلبه تاکتیکی  بر تیم های کوچک مانند  نورویچ، ویلا و سوانسی
ن
شده است!
بزرگترین مشکل  شخص ونگر فقدان انگیزه  است.  او به نظر می رسد هم از نظر ذهنی و هم از لحاظ جسمی کاملا شکسته شده است.  و ان شور و شوق قبل را نشان نمی دهد.  تعهد یا عشق او نسبت به باشگاه مورد سوال نیست، اما او به وضوح جرقه خود را از دست داده است.    
این موضوع ممکن است برای بازیکنانی که  کار خود را با ونگر شروع کنند به عمل سهل انگاری باشد و 
تعهدات بازیکنان(به خصوص در مقابل تیم های کوچکتر) را دچار ضعف کند!
این قطعا  یک درد است برای  کسانی که  ونگر و آرسنال را با هم میخواهند،ودوست دارند که گازیدیس  وعده خریدهای بهتر،  فوتبال بهتر ودر نهایت چشم انازی بهتر از دوم شدن را فراهم اورد !


قطعا ونگر تا اخر فصل با ارسنا ل خواهد بود اما باید دید قرار داد او تمدید خواهد شد!؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 3/12/1391 | 14:40 گفت:

فقط باید چند تا بازیکن عالی مثل فالکائو،کاوانی،والدز،دنی آلوز و چند تا مدافع توپ و یه هافبک تخریبچی و جنگنده مثل گتوزو بگیریم.این راه برون رفت از بحرانه

حسین ملازینل در 3/12/1391 | 00:14 گفت:

in arsene i trust...

farshad در 2/12/1391 | 21:57 گفت:

http://axgig.com/images/18480485707599418427.jpg

بعد از بازی دیشب خیلی ها گریه کردن

masoud mahmudpur در 2/12/1391 | 21:01 گفت:

انصافا رمزی خیلی پیشرفت کرده.دیشب هم به نظز من خوب بازی کرد.بدون اشتباه
سانیا هم واقعا یکی از بهترین ها بود.

مهرداد در 2/12/1391 | 19:13 گفت:

( سانیا _ کوشیلنی _ مرتساکر _ رمسی _ شزنی و ... ) رو نیمکت هم به زور باید بشینن نه اینکه فیکس باشن

4-5 سال پیش میگفتیم این ولکات احمق شعور فوتبالی نداره نباید بیارتش تو حتی به عنوان ذخیره

حالا کارمون به جایی رسیده که این شده بهترین بازیکن تیم و به جا پست اصلیش میاد نوک بازی میکنه

احسان در 2/12/1391 | 18:19 گفت:

بعضی از بازیکنهایی که لیاقت پوشیدن پیراهن ارسنالو ندارن باید برن نه ونگرمن با نظر جک ویلشرموافقم باخت از بی عرضگی بازیکنامون بوده نه ونگر..برای مثال بازی قبل با بلکبرن چسنی توپو بد دفع کردجلو پای بازیکن حریف...ونگر که نمیتونه خودش بره دروازه که...3 گل بایرنم تقصیر مدافعا و دروازبان بود ...فقط تنها انتقادی ک میشه ازش کرد نخریدن بازیکنه..اونم معلو نیست پول ندارن یا..دیشبم باید ار اول جیرو رو بازی میداد ولکات که تنها نمیتونه..

حمید خیولی در 2/12/1391 | 18:06 گفت:

واقعا مسخرست!
بیچاره ونگر دیگه باید چیکار بکنه!
با این بازیکنایی که ما داریم بهتر از این هم نمیشه نتیجه گرفت!
مطمئنا اگه یه مربی دیگه بود همینی هم که هستیم نبودیم
اگه ونگر بره آرسنال از هم میپاشه
درست مثه لیورپول
دیدین که با کنار گذاشتن بنیتز چه بلایی به سرشون اومد

amir در 2/12/1391 | 17:43 گفت:

ARSENE for ever

ناصر در 2/12/1391 | 17:41 گفت:

هیچی بلد نباشه خوب پول درآوردن رو بلده که همین برای هیلوود و کرونکه مفت خور کافیه برای تمدید.

میثم محمودی در 2/12/1391 | 17:04 گفت:

سایت مزخرف گل واقعا خیلی بیشعوری

میثم محمودی در 2/12/1391 | 17:03 گفت:

ونگر بد کار کرده ولی این حقش نیست که رسانه ها دارن دربارهش مینویسن

میثم محمودی در 2/12/1391 | 17:02 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/2675/%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C%DA%AF/2013/02/20/3765964/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%86-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF?source=breakingnews&ICID=HP_BN_8

میثم محمودی در 2/12/1391 | 17:01 گفت:

http://u.goal.com/256900/256932.jpg

majid r در 2/12/1391 | 16:57 گفت:

سید محمد رضا:
---------------------
تو که تعطیل نیستی!

سید محمد رضا در 2/12/1391 | 16:47 گفت:

شیوه جالبی برای نمایش متن اصلی به کار بردی