10 نقل و انتقال احتمالی از نگاه خبرگزاری تلگراف

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 249,619 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

10 نقل و انتقال احتمالی از نگاه خبرگزاری تلگراف

سلام دوستان
1-داوید ویا
باشگاه: بارسلونا
سن: 31
پست: مهاجم
ارزش: £ 14M

2- کریستین بنتکه
باشگاه: استون ویلا
سن: 22
پست: مهاجم
ارزش: £ 11M
اعتراف کرده است  از طرفداران آرسنال است، و همچنین ا
گر استون ویلا به دسته پایینتر سقوط کند احتمالش بیشتر خواهد شد

3-ویکتور والدس
باشگاه: بارسلونا
سن: 31
موقعیت: دروازه بان
ارزش: £ 10M
نشان داده است که نمی خواهد قرارداد خود را
با بارسلونا تمدیدکندو او می خواهد  تجربه زندگی در یک کشور دیگر داشته باشد، و میتواند رقیبی خوب برای Wojciech Szczesny در امارات باشد


4-ویکتور Wanyama
باشگاه: سلتیک
سن: 21
موقعیت: هافبک دفاعی
ارزش: £ 12m

5-
په په رینا
باشگاه: لیورپول
سن: 30
موقعیت: دروازه بان
ارزش: £ 10M


6-استفان ال Shaarawy
باشگاه: آث میلان
سن: 20
پست: مهاجم
ارزش: £ 25M


7-استوان Jovetic
باشگاه: فیورنتینا
سن: 23
پست: مهاجم
ارزش: £ 25M8-اتین Capoue
باشگاه: تولوز
سن: 24
موقعیت: هافبک دفاعی
ارزش: £ 12m9-نیکولا N'Koulou
باشگاه: مارسی
سن: 22
موقعیت: دفاع
ارزش: £ 10M10-سباستین رود(Sebastian Rode)
باشگاه: اینتراخت فرانکفورت
سن: 22
موقعیت: هافبک مرکزی
ارزش: £ 7M

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی در 9/2/1392 | 15:57 گفت:

با 15 منظورمه

مهدی در 9/2/1392 | 15:57 گفت:

بچه ها وانیما رو بایود با 155 بیاریم امارات

مهدی در 9/2/1392 | 15:57 گفت:

بچه ها وانیما رو بایود با 155 بیاریم امارات

علی در 8/2/1392 | 12:46 گفت:

حمید جان وانیاما گفته تمدید میکنه دیگه اینقد ضایع بیرونش نمیکنن!
-----
اتفاقا پرتش میکنن بیرون خخخخخخ

farzam در 8/2/1392 | 12:09 گفت:

حمید جان وانیاما گفته تمدید میکنه دیگه اینقد ضایع بیرونش نمیکنن!

reza در 8/2/1392 | 10:17 گفت:

ال شراوی بیادش خیلی خوب میشه

Reza در 8/2/1392 | 09:52 گفت:

اقا ستاره هاای رو که تو این چند فصل ساختیم نفروشیم خرید بازیکن پیشکش

محمد مهدی در 8/2/1392 | 09:42 گفت:

بهترینشون ال شراوی هست که عمرا جدا بشه.

از اون بهتر نیمه گم شده من یووتیچه که راسته کار خودمونه الله وکیلی.

وانیما که اوووووووووووووووف خیلی خوبه اصن همین استیلش مون یاده چت بزرگ میندازه کافیه. البته یاد دیابی هم میوفتم

سپاستین روده هم چیش قرار داد بسته با بایرن.

Mohammad hadi در 8/2/1392 | 05:25 گفت:

ال شراوی تا 2018قرداد بسته

jafar در 8/2/1392 | 05:18 گفت:

الشراووی فک نکنم از میلان جدا بشه

ehsan zoola در 8/2/1392 | 01:52 گفت:

از بین همه اینا فقط یووتیچ و وانیاما مناسب کارمون هستن

از شنیدن نام والدز و رینا ک به آرسنال لینک میشن بدم میاد

♥Arsenal♥ در 8/2/1392 | 00:54 گفت:

اتین کاپوئه خوبه بنظرم ارزونتر حساب کنن مشتری بشیم خوبه

ان کولو هم برا دفاع خوبه احتمالا

♥Arsenal♥ در 8/2/1392 | 00:54 گفت:

farzam:
وانیاما گفته تو سلتیک میمونه

________

خوب بگه وقتی باشگاه نخوادش ،

پول همه چیزو حل میکنه

farzam در 8/2/1392 | 00:46 گفت:

وانیاما گفته تو سلتیک میمونه