وضعیت مصدومین قبل بازی

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 251,838 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

وضعیت مصدومین قبل بازی
 • Bacary Sagna


  Any Day • Abou Diaby


  4 months • Lukas Podolski


  Any Day • Alex Oxlade-Chamberlain


  3 weeks • Yaya Sanogo


  3 weeks


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی باقری در 21/9/1392 | 18:38 گفت:

دیابی رو از بینشون بزار کنار اون فقط بار معنویه تیمه هیچ وت در دسترس نیست

Enrique در 21/9/1392 | 17:43 گفت:

اگه بتونیم رئالو حذف کنیم (که من میگم به راحتی میتونیم) اون وقت همه دنیا یه جور دیگه ای به تیممون نگاه میکن...

Enrique در 21/9/1392 | 17:42 گفت:

از بین سرگروه هایی که هستن من یکی شخصا دوس دارم بخوریم به رئال !!! یعنی بدجور دوس دارم بخوریم به رئال....

چون سبک بازیش طوریه که همیشه مقابل تیمای سرعتی و با بازی تک ضرب و پاس های کوتاه مشکل داشته !!!

نمونه بارزشم : بارسلونا و دورتموند هستن !!!

دورتموند که تو هردو بازی رفت و برگشت مقابل رئال خیلی برتر از رئال بود !!! حتی بازی برگشت که تو سانتیاگو بود ،

اگه دقت کرده باشین دورتموند بازم رئالو کرده بود تو گونی !!! من هنوز باورم نشده که گوندوگان چطوری نتونست اون

دروازه خالی رو از 1 قدمی دروازه گل کنه ؟؟؟؟؟؟

بارسلونام با وجود اینکه الان از رئال ضعیف تره ولی در بدترین حالتشم باز رئالو میبره و سبک بازیش مقابل همیشه

جوری بوده که به راحتی ما رو برده !!! من یکی که اصلا دوس ندارم بخوریم به بارسلونا یا بایرن .

ولی... ولی ... ولی ....

اگه بخوریم به رئال میتونیم به راحتی آب خوردن رئالو ببریم !!! رئال خط دفاع و هافبکش ضعیفه یا حد اقل همیشه مقابل

تیمای سرعتی مشکل داشته! جدای از این برد مقابل رئال به شددددت برای آبروی از دس رفته مون تو اروپا موثر حیاتیه!!!

Enrique در 21/9/1392 | 17:41 گفت:

رئیس ترسووووووووووووو !!!

د آخه من تا کی باید چپ و راس پیش حسن_ویلشر ازش دفاع کنم؟؟؟ کاراش بعضی وقتا دیگه شدیدا رو اعصابه

دیشب تیم 1_0 عقبه ، اومده دفاع چپ (ناچو) میاره تو واسه من ؟؟؟؟ الان من سر خودمو نکوبم به دیوار از دست این
کارای رئیس ؟؟؟

ما دیشب فقط و فقط به "ترس" رئیس باختیم و دیگر هیچ !!!

دقیقا مث بازی با منچستر ...!!!

بخدا قسم منچستر مث سگ از ما ترسیده بود ولی تفکرات شدیدا محتاطانه و دفاعی رئیس (بازی با 2 هافک دفاعی: آرتتا+فلامینی) باعث شد که منچستر از دقیقه 1 تا 90 ما رو شدیدا تحت فشار بذاره و نتونیم هیچ غلطی بکنیم و از منچستر تو فاجعه بار ترین فصلشم ببازیم !!!!

به دلم مونده یه بار به عنوان تیم اول صعود کنیم ....

د آخه ما تا کی باید به عنوان تیم دوم صعود کنیم تا بعدش به سرگروه ها و بخوریم بازی برگشتم میهمان باشیم و بازی رم ببازیم و تو همون مرحله یک هشتم حذف شیم ؟؟؟ هاااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza در 20/9/1392 | 23:23 گفت:

آقا این خوب نت بازی با من سیتی قیمتش4500تومن؟!!!

علی در 20/9/1392 | 23:02 گفت:

نقل قول : فوری ... دیابی به دلیل وزش باد سرد مصدومیتش شدید تر شد و 2 ماه به اون 4 ماه اضافه شد.
ممنون.ایشالا امشب ببریم و سرگروه بیایم بالا


پاسخ شما : خدایا از ما ک گرفتیش لاقل ب نوه هایمان برسان این آمبولانس زاده روووووو

آرین در 20/9/1392 | 21:40 گفت:

فوری ... دیابی به دلیل وزش باد سرد مصدومیتش شدید تر شد و 2 ماه به اون 4 ماه اضافه شد.
ممنون.ایشالا امشب ببریم و سرگروه بیایم بالا

masoud mahmudpur در 20/9/1392 | 20:34 گفت:

مرسی
واقعا نامردیه.آخه چیه بازی میلان ممکنه جذاب باشه من نمیدونم؟؟؟؟؟کثافتا
اگه بازی با سیتی و چلسیم پخش نکنن که خیلی عوضین

Mohammadhadi در 20/9/1392 | 20:30 گفت:

نقل قول : داش ميلادم نه داش مجيد

بعدش واسه اونايي که شبکه ورزش ندارن چي کار کنن عمو مجيد

بعد اگه شبکه 3 بخش بشه افراد بيشتري ميتونن نگاه کنن


پاسخ شما : تو گوگل سرچ کن برات پخش زندشو میاره.

majid r در 20/9/1392 | 20:13 گفت:

دقت نکردم
اگه شبکه3بذاره بهتره ولی خب کاریش نمیشه کرد

milad در 20/9/1392 | 19:36 گفت:

داش ميلادم نه داش مجيد

بعدش واسه اونايي که شبکه ورزش ندارن چي کار کنن عمو مجيد

بعد اگه شبکه 3 بخش بشه افراد بيشتري ميتونن نگاه کنن

majid r در 20/9/1392 | 19:17 گفت:

نقل قول : ما طرفدار هاي آرسنالي ]چرا به صدا وسيما ايران اعتراض کنيم بازي حساس ما رو که در ايتاليا برگزار ميشه که 3 تيم شانس صعود دارن وواسه سه تيم مدعي حساسه رو بخش نميکنه بازي آشغال ميلان آزاکس که معلومه تيم ضعيف ميلان تيم خيلي ضعيف تر آزاکس رو ميبره
تازه بازي آرسنال اورتون رو هم بخش نکردن فقط اين فصل بازي با چلسي و فنرباغجه رو بخش کردن در مقايسه با تيم بحران زده منچستر خيلي کمه


پاسخ شما : ورزش پخش میکنه داش مجید

milad در 20/9/1392 | 19:08 گفت:

ما طرفدار هاي آرسنالي ]چرا به صدا وسيما ايران اعتراض کنيم بازي حساس ما رو که در ايتاليا برگزار ميشه که 3 تيم شانس صعود دارن وواسه سه تيم مدعي حساسه رو بخش نميکنه بازي آشغال ميلان آزاکس که معلومه تيم ضعيف ميلان تيم خيلي ضعيف تر آزاکس رو ميبره
تازه بازي آرسنال اورتون رو هم بخش نکردن فقط اين فصل بازي با چلسي و فنرباغجه رو بخش کردن در مقايسه با تيم بحران زده منچستر خيلي کمه