نظرسنجی!!

نویسنده: majid r

وبلاگ من
نویسنده: majid r
!!!
کل بازدید: 250,007 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرسنجی!!


میخوام نظرتون فقط بگید راجع به معاوضه اوزیل با فابرگاس+پدرو یا سانچس


                                 یا 
این فقط ی نظر سنجیه و حتی شایعش هم نیست!!!!تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 7/3/1393 | 20:32 گفت:

به هیچ عنوان!!!
فابرگاس دیگه مفتش گرونه!!!
سانچز و پدرو هم بعید بدونم با رفتن لوئیز انریکه به این تیم بخوان جدا بشن

آرین در 6/3/1393 | 13:48 گفت:

مخالفم.البته فابرگاسو باید برگردونیم

majid r در 6/3/1393 | 13:24 گفت:

نقل قول : من بعد از چندین سال عضویت و هرروز سر زدن به سایت برای اولین بار دارم کامنت میزارم . البته بچه های فیسبوک منو میشناسن نیازی به معرفی و این حرفا نیست.
به نظر من اگه جفتشونو بدن هم به اندازه اوزیل نمی ارزه


پاسخ شما : ب شخصه خوشحال میشم فعالیت بیشتری توی سایت داشته باشی!

hosein در 6/3/1393 | 13:14 گفت:

نقل قول : اوزیل ک خوبه دیابی هم باشه من قبول نمیکنم این پیشنهادو
ما فابرگاسو تنها میخایم ما . اوزیل هم باید باشه. نیازی به مهاجم های درپیت بارسا نیست...ا
این بهتر میتونه باشه اوزیل = فابرگاس + دنی آلوز + مسی + 45 ملیون.... البته باید با اون 45 تا بریم دوباره اوزیلو بگیریم.


پاسخ شما : عااااااااااااااااالی بود
گل گفتی واقعا )
مخصوصا با اون قسمت 45 میلیونیش

Mojtaba Gunner در 6/3/1393 | 12:13 گفت:

من بعد از چندین سال عضویت و هرروز سر زدن به سایت برای اولین بار دارم کامنت میزارم . البته بچه های فیسبوک منو میشناسن نیازی به معرفی و این حرفا نیست.
به نظر من اگه جفتشونو بدن هم به اندازه اوزیل نمی ارزه

Vishka در 5/3/1393 | 20:16 گفت:

مخالفم در عین این که فابرگاسو می دوستم

محمد كريمي در 5/3/1393 | 16:46 گفت:

اصلا این معامله برای من قابل هضم نیست من رویای حضور اوزیل تو ارسنالو داشتم و از طرفی عاشق فابرگاسم بدین ترتیب من الان هنگ کردم با این سوال. در اخر امیدوارم فابرگاسو با 30 تا بگیریم. بعد میتونیم وانیاما رو با 15 تا و کاوانی رو با 45 تا و اوریر رو با 7 تا بگیریم تازه 3 میلیون هم اضافه میاریم

reza در 5/3/1393 | 16:23 گفت:

اوزیل ک خوبه دیابی هم باشه من قبول نمیکنم این پیشنهادو
ما فابرگاسو تنها میخایم ما . اوزیل هم باید باشه. نیازی به مهاجم های درپیت بارسا نیست...ا
این بهتر میتونه باشه اوزیل = فابرگاس + دنی آلوز + مسی + 45 ملیون.... البته باید با اون 45 تا بریم دوباره اوزیلو بگیریم.

reza در 5/3/1393 | 16:11 گفت:

اوزیل ک خوبه دیابی هم باشه من قبول نمیکنم این پیشنهادو
ما فابرگاسو تنها میخایم ما . اوزیل هم باید باشه. نیازی به مهاجم های درپیت بارسا نیست...ا
این بهتر میتونه باشه اوزیل = فابرگاس + دنی آلوز + مسی + 45 ملیون.... البته باید با اون 45 تا بریم دوباره اوزیلو بگیریم.

reza در 5/3/1393 | 16:10 گفت:

اوزیل ک خوبه دیابی هم باشه من قبول نمیکنم این پیشنهادو
ما فابرگاسو تنها میخایم ما . اوزیل هم باید باشه. نیازی به مهاجم های درپیت بارسا نیست...ا
این بهتر میتونه باشه اوزیل = فابرگاس + دنی آلوز + مسی + 45 ملیون.... البته باید با اون 45 تا بریم دوباره اوزیلو بگیریم.

ارمان در 5/3/1393 | 14:14 گفت:

اوزيل مردش از اين دوتا بهتره

علی در 5/3/1393 | 13:30 گفت:

اگه اوزیل بدترازپارسال هم باشه مخالفم.

Hamed.Sh در 5/3/1393 | 13:11 گفت:

salam!
NO

Hamed.Sh در 5/3/1393 | 13:10 گفت:

salam!
NO

علیرضا در 5/3/1393 | 13:09 گفت:

اگه اوزیل بخواد مثل پارسال باشه آره موافقم

Alireza در 5/3/1393 | 13:06 گفت:

نقل قول : نقل قول : اینم نظر ونگر در رابطه با اوزیل:
If you dont get excited by watching him, you dont like football
He makes football easy


پاسخ شما : ميشه ترجمش كني ؟


پاسخ شما : وقتی تو از بازی اوزیل هیجان زده نمیشی تو فوتبالو دوست نداری
اون فوتبالو اسون میکنه

Ali.M در 5/3/1393 | 12:58 گفت:

ولی قرآنی اون اعتمادی که ونگر سر کوشیلنی کرد،اگه به دسته بیل داشت الان بهترین بازیکن جهان بود.واقعا اوایلش افتضااااح بود..گل به خودی میزد،پنالتی مث هلو میداد،اخراج میشد،اصن یه جورایی تنهایی گند میزد تو تیم.الان که دیگه خوب شده جواب اووووون همه اعتماد ونگرو داد ولی عادت پنالتی دادنشو ترک نکرده.حالا رسیدیم سر ژیرود.اینیکه من میبینم تو اگه تا ده سال دیگه هم بهش اعتماد کنی بعععععید میدونم درست شه.اصن این بشر یه موجود فضایییییه بابا

hosein در 5/3/1393 | 12:40 گفت:

همه ي اين بحثا كه اوزيل بره يا بمونه تقصيره جيرود خاك بر يره

کمیل در 5/3/1393 | 12:34 گفت:

اصلا فکرشم نباید کرد که اوزیل رو بدیم به تیم دیگه، اوزیل فوق العادست، جنازش تو زمین می ارزه به همه این 3 تا، هوشی که اوزیل داره هیچ بازیکنی تو جهان نداره، پاسایی که اوزیل میده یه مهاجم خوب داشته باشی تیم حریفو نابود میکنه، فصل بعد یه مهاجم بگیریم میبینید اوزیل واقعی رو نه این فصل که مهاجممون یکی مثل ژیرود بود

hosein در 5/3/1393 | 12:33 گفت:

نقل قول : نقل قول : بچه ها كمي فكر كنيد ما در هافبك اگه اوزيلم نباشه بازم چيزي كم نداريم تازه قراره فابرگاسم بيارن جاش سانچز يا پدرو هم كه عالين

پاسخ شما : نگاه کن دوست من.هوادارا واسه اینکه به انتظار 9سالشون پایان بدن به گرفتن جام حذفی راضی شدن.حالا که این انتظار تموم شده دیگه فک نکنم که کسی به گرفتن جام حذفی بسنده کنه و اکثریت به قهرمانی تو لیگ برتر و رفتن به مراحل بالا تر تو اروپا فک میکنن.پس لازمه اینکار داشتن یه نیمکت تاپه،همون چیزی که به سیتی تو این فصل کمک کرد و دقیقا همون چیزی که به ما وستای راه ضربه زد.پس ما دو راه داریم.یا باید یه فکر اساسی واسه این مصدومیتای الکیمون بکنیم(من که دیگه واقعا به کادر پزشکی آرسنال شک کردم).یا اینکه با این شرایط کنار بیایمو با نگه داشتن تیم فعلی و اضافه کردن چندتا بازیکن خوب،(سانچز-پدرو و ...)نیمکتمونو قوی کنیم.پس بازم مخالف فروش اوزیلم.
هیچ راهی نداره که آرتتا و جنکینسونو بدیم اینایی که گفتی بگیریم D:


پاسخ شما : آره خداييش راست ميگي

محمد دوردی در 5/3/1393 | 12:16 گفت:

خیر
به اسامی دلخوش نکنیم چون تجربه ونگر میگه خریدها بعد از جام جهانیه
تجربه ی ما هم از ونگر اینه که نباید به شایعات توجه کنیم
5 تا خرید کفایت میکنه
2 تا دروازه
یه مهاجم سرعتی
یه دفاع راست
و یه هافبک نره غول و گاو
البته از خرید دائمی و همیشگیمون که بازگشت آبو دیاب باشه هم نمیشه گذشت ولی این 5 تا باید از خرید آبو دیابی جدا حسابش گرد

majid در 5/3/1393 | 12:15 گفت:

نچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ

مهرداد در 5/3/1393 | 12:11 گفت:

فکرشم نکن

masoud mahmudpur در 5/3/1393 | 11:59 گفت:

نههههههه

behrad در 5/3/1393 | 11:56 گفت:

اوزیل عمرا http://www.arsenal.ir/images/smile/16.gif

سیروان رحیمیان در 5/3/1393 | 11:47 گفت:

اصلا هرکسی فکر این معاوضه رو بکنه آرسنال نیست!

سیروان رحیمیان در 5/3/1393 | 11:40 گفت:

اوزیل خیلی به باشگاه وفاداره. من که اصلاً راضی نیستم. اصلاً سانچس و پدرو چه حدی به آرسنال و اوزیل دارن. فابرگاس رو هم با پول بگیریم لازم نیست معاوضه کنیم.

Ali.M در 5/3/1393 | 10:43 گفت:

نقل قول : بچه ها كمي فكر كنيد ما در هافبك اگه اوزيلم نباشه بازم چيزي كم نداريم تازه قراره فابرگاسم بيارن جاش سانچز يا پدرو هم كه عالين

پاسخ شما : نگاه کن دوست من.هوادارا واسه اینکه به انتظار 9سالشون پایان بدن به گرفتن جام حذفی راضی شدن.حالا که این انتظار تموم شده دیگه فک نکنم که کسی به گرفتن جام حذفی بسنده کنه و اکثریت به قهرمانی تو لیگ برتر و رفتن به مراحل بالا تر تو اروپا فک میکنن.پس لازمه اینکار داشتن یه نیمکت تاپه،همون چیزی که به سیتی تو این فصل کمک کرد و دقیقا همون چیزی که به ما وستای راه ضربه زد.پس ما دو راه داریم.یا باید یه فکر اساسی واسه این مصدومیتای الکیمون بکنیم(من که دیگه واقعا به کادر پزشکی آرسنال شک کردم).یا اینکه با این شرایط کنار بیایمو با نگه داشتن تیم فعلی و اضافه کردن چندتا بازیکن خوب،(سانچز-پدرو و ...)نیمکتمونو قوی کنیم.پس بازم مخالف فروش اوزیلم.
هیچ راهی نداره که آرتتا و جنکینسونو بدیم اینایی که گفتی بگیریم D:

علی ارشدی در 5/3/1393 | 10:13 گفت:

وقتی بحث از کیفیت فنی فابرگاس میشه برای من کوچک ترین اهمیتی نداره
حتی اگر بهترین بازیکن تاریخ هم باشه وقتی باشگاه مورد علاقه من رو کوچیک تر از آرزوی بچگیش یا هر کوفت دیگه ای بدونه و ول کنه بره منم نمیتونم ببخشمش

درسته که اولویت موفقیت باشگاهه ولی دلم نمیخواد هر کس و ناکسی تو این موفقیت سهیم باشه. حتی تصور شنیدن این جمله هم برام عذاب آوره که آرسنال با برگشت فابرگاس فاتح لیگ برتر شد یا هر چیز مشابه دیگه ای

مثلآ مورینیو! هر چقدر هم مربی خوبی باشه من ترجیح میدم ده سال دیگه هم جام نگیریم ولی مورینیو هم سرمربی تیمم نباشه و قهرمانش کنه

محسن عاشوری در 5/3/1393 | 09:51 گفت:

نقل قول : اگر اوزیل رخت شور آرسنال هم بود مخالف بودم!!!!!!!
اوزیل بخاطر چی اومد آرسنال؟
به خاطر اعتماد ونگر!
من یه اعتماد رو به صدهزارتا خیانت نمیدم!


پاسخ شما : احسنت و لایک به هادی عطاری ... تیم ما به خائن های چون فابرگاس نیازی نداره

رمزی و ویلشر رو عشقه . مخصوصا اوزیل

hosein در 5/3/1393 | 09:04 گفت:

نقل قول : اینم نظر ونگر در رابطه با اوزیل:
If you dont get excited by watching him, you dont like football
He makes football easy


پاسخ شما : ميشه ترجمش كني ؟

Alireza در 5/3/1393 | 09:02 گفت:

اینم نظر ونگر در رابطه با اوزیل:
If you dont get excited by watching him, you dont like football
He makes football easy

hosein در 5/3/1393 | 08:58 گفت:

بچه ها كمي فكر كنيد ما در هافبك اگه اوزيلم نباشه بازم چيزي كم نداريم تازه قراره فابرگاسم بيارن جاش سانچز يا پدرو هم كه عالين

Alireza در 5/3/1393 | 08:57 گفت:

امکان نداره اوزیل عشقه.
اوزیل فوقالعاده است

hosein در 5/3/1393 | 08:56 گفت:

من كه شديد موافقم

محمد مهدي نوروزي در 5/3/1393 | 07:24 گفت:

متاسفم برات دوست عزیز

امید (آنتی فرانسوی) در 5/3/1393 | 06:30 گفت:

بازیسازی در حد اوزیل تو دنیا نداریم
همین اوزیل که همه میگن مثل جنازه میمونه اگه نباشه تیم حریف استوک سیتی هم نیست احساسی نظر ندید لطفا
اوزیل اصلا جرات پاس تو عمق نداشت چون ژیرو مهاجم بود و توپ به ... میرفت
این پولدی و آرتتا و مرتساکر رو باید بیرون کرد

توپچی جنوب در 5/3/1393 | 04:35 گفت:

خیلی ساده خیلی شیک و خیلی مجلسی مخالفم از هر نظر.
حوصله توضیح دادنم ندارم.

نیما در 5/3/1393 | 01:27 گفت:

مخالفم شدید. قطعا اوزیل از هر 3تاشون بهتره

هادی در 5/3/1393 | 01:26 گفت:

اگر اوزیل رخت شور آرسنال هم بود مخالف بودم!!!!!!!
اوزیل بخاطر چی اومد آرسنال؟
به خاطر اعتماد ونگر!
من یه اعتماد رو به صدهزارتا خیانت نمیدم!

رضا فضلی در 4/3/1393 | 23:49 گفت:

حرفای Ali.M رو تایید میکنم

Mobinho در 4/3/1393 | 23:28 گفت:

عالیه
ولی کاملا بعیده چون قیمت ا.ن دو تا روی هم 15 یا 20 میلیون از اوزیل بیشتره

علی ارشدی در 4/3/1393 | 23:27 گفت:

کم مونده تیم رو پر کنیم از این بارسلونایی ها!!!!!

حالم از سر تا پای باشگاه و تک تک بازیکناشون بهم میخوره

علی ارشدی در 4/3/1393 | 23:23 گفت:

خیلی ساده لوحانه است!!!!! خیلی

از هر نظر ک هبگی مخالفم! فنی منطقی احساسی و ...

حرفای Ali.M رو تایید میکنم

حاکم 26 در 4/3/1393 | 23:12 گفت:

به هیچ وجه

Ali.M در 4/3/1393 | 23:07 گفت:

من مخالفم.چون اوزیل یه پاسور فوق العاده ایه.قبول دارم که یه نمه ضیف کار کرده تو این فصل.ولی واقع بینانه نگاه کنید که واقعا زمین تا آسمون سطح بازی لیگ انگلیس با اسپانیا فرق داره.تو اسپانیا تمام تیما میان که مقابل ریال و بارسلونا شکست نخورن.یعنی تساوی واسشون حکم بردنو داره حتی شکست با اختلاف گل کمتر واسشون بهتره. ولی تو انگلیس چنین چیزی اصن معنی نداره چونکه حتی تیم آخر جدولیم تشنه بردنه.واسش فرقی نداره که چه تیمی روبه روشه.چه آرسنال باشه چه سیتی باشه یا چه نوریچ باشه.فقط و فقط میاد که ببره.و اینکه شرایط بازی تو لیگ برتر سخته.بعدشم آسونی لیگ اسپانیا یه طرف، اونجا اوزیل پاس میداد کریس رونالدو چشم بسته گل میکرد.پاس میداد هیگوآین گل میکرد.هی پاس میداد بنزما گل میکرد.اینجا اوزیل پاس میده ولی ژیرود دروازه خالی میزنه بیرون.اگه تا فردا هم پاس بده اوضاع همینه.پس مهاجمم تاثیر داره.تو این فصلم که بهترین پاسورمون بوده.ولی درکل به نظر من اگه یه مهاجم درستو حسابی بگیریم فصل دیگه از اوزیل چیزای بیشتر میبینیم

مهرزاد در 4/3/1393 | 23:01 گفت:

من که حاضر نیستم اون 3 تایی که گفتی + 50 تا رو با اوزیل عوض کنم. بعضی فکر می کنند ونگر اوزیل رو برای گلزنی خریده.اگه گلزن می خواستیم باید هم تیمیش کریس رونالدو رو میاوردیم. مهاجم ما در حد اوزیل نیست.ارسنال نیاز به یه نوک حمله مثل ونپرسی نیاز داره نا بفهمیم حداقل اوزیل چیه چه برسه به یکی مثل سوارز.

siamak در 4/3/1393 | 22:59 گفت:

فابرگاس رو هیچوقت ولی اون دوتا باهم شاید
اما اوزیل خیلی بهتر میشه.میبینید....

فرهاد در 4/3/1393 | 22:44 گفت:

همیشه مرغ همسایه غاز با این که فابرگاس خیلی دوست دارم اما در حد و اندازه اوزیل نیست اون دو تا رو که ولشون کن مفت گرونن

majid r در 4/3/1393 | 22:38 گفت:

نظر خودم اینکه خط هافکمون زیاد تغیر نمیکنه ولی حملمون قوی میشه
حتی اگه 10میلیونم سر بدیم باز هم به نفعمونه

احسان در 4/3/1393 | 22:24 گفت:

عالیه

mehdi در 4/3/1393 | 22:16 گفت:

موافقم

mehdi در 4/3/1393 | 22:16 گفت:

اگه اوزیل مثل امسال میخواد بازی کنه کوافقم اما نه شاید فصل بعد راه افتاد