10 سال بعد

نویسنده: ميلاد كشوري

وبلاگ من
نویسنده: ميلاد كشوري
يه آرسنالي
کل بازدید: 2,891 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

10 سال بعد
دوستان فكر كنيد الان رفتيم 10 سال آينده، سال 2023،  به نظرتون چه بحثايي مي كنيم؟
-ما 18 سال پيش يه ورزشگاه ساختيم، تا اين
فصل بدهي داشتيم، اما از اين فصل به بعد ديگه مي تونيم بازيكن با كيفيت بخريم-ونگر بهترين مربيه، سالها قبل از رئال پيشهاد
داشت اما نرفت، همينكه با اين بودجه ي كم تونست 8 سال اول ما رو تو جمع چهار تيم نگه
داره بعدشم از اون موقع به بعد ما هميشه جزو 7 تيم بوديم و ليگ اروپا رفتيم خودش كليه!- من ميگم اين فصل هم به ونگر فرصت بديم،
اگه اين فصل هم نتونست كاري كنه اونوقت تعويضش كنيم. من ترجيح ميدم با ونگر قهرمان
بشيم!-همش تقصير اين كرونكه و اليديسه (مدير وقت) كه باشگاه
وضعش اينه!- اگه ونگر بره ما ميشيم تيمي مثل ليورپول
10-12 سال پيش!

-درسته كه 4 بازي پشت سر همو باختيم، اما تاتنهامو 5-3 برديم ( البته 10 نفره شده بودن)، به نظرم بايد به ونگر فرصت داد! 

- بابا تقصير ونگر چيه ! همش تقصير اين پوپولين بود كه پنالتي داد، يا تسوليني كه تو اون بازي اخراج شد، اين پانيا هم كه بازي بلد نيست. فقط يه بازيكن درست حسابي داريم كه تيلسره، فقط اونه كه كه غيرتي بازي مي كنه. اميدوارم اينم مثه اون ويلشر خاتن نشه كه 5 سال پيش تيمو به بهانه ي جام ترك كرد! 

-اگه اين هسته ي انگليسي جا بيفته ديگه هيچ تيمي جلومونو نميگيره و قهرمان اروپا ميشيم!

-مصدوميتا باعث شدن كه امسال اينجا باشيم!

-ما 2004 يه فصل بدون شكست داشتيم. ما سه بار با ونگر قهرمان شديم!

- سه سال پيش كه تابرباس و بكري رو داشتيم، تا هفته هاي آخر چهارم بوديم، اگه اونا رو نفروخته بوديم الان ممكن بود ليگ قهرمانان باشيم! 

- اگه بازيكنامونو نميفروختيم الان تو كورس قهرماني بوديم!

-درسته كه الان دهميم، اما من چشمم روشنه ونگر تيمو ميبره جزو 7 تاي برتر!

-اگه بتونيم شاماخ و آرشاوينو بفروشيم با پولش مي تونيم چندتا بازيكن خوب بخريم!

-خبر فوري:" آرسن ونگر از علاقه اش به محمد دودومبا بازيكن 20 ساله ي آينده دار اهل مالي كه در ليگ دسته سه نيجر بازي مي كند خبر داد. تنها مشكل در اين ميان رقم پرداختي آرسنال (5 پوند) است كه با رقم درخواستي تيم دودومبا (10 پوند) برابري ميكند" .به نظرم اگه بياد همه مشكلات دفاعمون حل ميشه و ميريم برا قهرماني. فقط اميدوارم ردينگ و بردفورد برامون شاخ نشن و پيشنهاد بالاتر بهش ندن!و البته يه سري ديگه كه همش خودشونو به درو ديوار ميزنن و دليل ميارن كه ونگر بايد بره. به دليل تنوع دلايل اين دوستان، من ادامه نميدم....

خوش باشين

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ميلاد كشوري در 10/11/1391 | 23:45 گفت:

واقعا برا تمام كساني كه جنبه ي شوخي ندارن و اينجا شروع به عقده گشايي كردن متاسفم.

مهرداد در 10/11/1391 | 15:23 گفت:

توپچی جنوب:

راست میگی واقعآ سطح پست ها رفته بالا

خوب ما هم مجبوریم سطح کامنت هارو بالا بکشیم دیگه نه؟

نمیشه که ما نقش کلم سفید ! قرمز ! گل کلم ! برگ ! بروکلین ! رو بازی کنیم

به هر حال باید فعال باشیم

به خدا هنوز مور مورم میشه از این چرت و پرتا در مورد سال 2023 کامنت بزارم !

حالا یه برنامه میریزیم با استیون هاوکینگ این بحث رو مو شکافی میکنیم

توپچی جنوب در 10/11/1391 | 14:46 گفت:

چاكرم نیما جون تنها كاری بود كه با خوندن این پست میتونستم انجام بدم.

nima در 10/11/1391 | 14:16 گفت:

شهرام خیلی قشنگ تفسیر کردی دمت گرم!!!!!!!عالی بود...

توپچی جنوب در 10/11/1391 | 14:15 گفت:

مهرداد جان وقتی من پست اینجوری میبینم و در این سطح میبینم تو سایت نا اومید میشم
خوب مجبور میشم اینجوری جواب بدم زیر پست.
وكاملا بهت حق میدم كه مسخره بازی دربیاری وتیكه بندازی

ولی این آیفون16 كه گفتی آخر تیكه اندازی بود دمت گرم خیلی حال كردم

nima در 10/11/1391 | 14:14 گفت:

شهرام خیلی قشنگ تفسیر کردی دمت گرم!!!!!!!عالی بود...

مهرداد در 10/11/1391 | 13:51 گفت:

ترانسفور =ترانسفرم

مهرداد در 10/11/1391 | 13:50 گفت:

راستی کسی قیمت آیفون 16 با قابلیت ترانسفور به لامبورگینی با حافظه ی تحت شبکه ی بینهایت

دوربین 4000 مگاپیکسل و رم 800 ترابایت رو تو سال 2023 نمیدونه

آخه میخوام یکی برا نوم بخرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مهرداد در 10/11/1391 | 13:34 گفت:

توپچی جنوب:
داداش من ان کف موندم نمیدونم چی بگم

راستی تو سال 2023 کف اقیانوس موجود هوشمند پیدا میکنن یا نه ؟

فضایی ها مثل سریال فالینگ اسکایز به زمین حمله میکنن یا نه ؟توپچی جنوب در 10/11/1391 | 13:25 گفت:

خوب حالا بزار یه پستت رو یه جور دیگه بیان کنم خوشگل از 10 سال آینده حرف میزنی
10 سال دیگه ما این بحث ها رو میکنیم میلاد جان:

وای 3 فصله که پشت سر هم تئو آقای گل میشه فکر کنم این فصل رکورد رائول تو اروپا رو بشکنه آخه فقط 2 گل دیگه فاصله داره یک گل دیگه تو لیگ هم بزنه رکورد کینگ تیتی رو مال خودش میکنه....

نه تو این فصل باید دوتا دفاع کناری مستعد از آکادمی باشگاه به تیم اضاف کنیم تا از گیبز و جکینسون دفاع راست و چپ تیم ملی انگلیس که دفاع رو بیمه کردند چیز های زیادی یاد بگیرن.

واقعا حیف شد فصل قبل جام حذفی رو الکی از دست دادیم .
واقعا اگه این فصل هم بتونیم مثل دو فصل پیش دبل کنیم خیلی خوب میشه تو لیگ که با 10 امتیاز اختلاف صدریم جام حذفی هم که خوردیم به چلسی که مثل بازی رفت لیگ 5 تایشون میکنیم.
وای یعنی میشه جکی واسه سومین بار به لیگ قهرمانان رو بالای سر ببره اونم دوبارش کاپیتان بوده.

ای خدا یادتون میاد 8 سال پیش این رمزی چقدر افتضاح بازی میکرد الان یه پا اینیستا شده واسه تیم نبض تیم دستشه.

صمد یسیل چه بازی میکنه کنار ولکات به نظرم 30 میلیون پوندی که دادیم بابتش می ارزید.
خیلی خوشحالم که 11 تا بازیکن تیممون از آکادمی خود آرسنال به تیم اضاف شدن واقعا آرزوی ونگر براورده شد.
هر سال یک یا دو ستاره به این تیم اضافه بشه کافیه واقعا اسکلت تیمی فوق العاده ای داریم.

هه هه بچه ها چهره سران بارسلونا رو بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان دیدین قرمز شده بودن وقتی فهمیدن با آرسنال باید بازی کنن.


راستی خیلی خوب شد که تو این سه فصل دنیس برکگمپ دستیار اول آرسن ونگر شده تیم پیشرفت چشمگیری داشته.
ونگر میخواد 4 رومین بار هم لیگ قهرمانان رو ببره و بعد سکان هدایت تیم رو بده به دنیس برکگمپ.

افتخارات آرسنال تو این 10 سال:
قهرمانی جام حذفی 2013
قهرمانی لیگ برتر 2015
قهرمانی لیگ برترو جام اتحادیه 2016
قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر 2017
قهرمان جام حذفی و نایب قهرمان لیگ اروپا و لیگ برتر 2018
قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر2019
قهرمانی لیگ برتر 2020
قهرمانی لیگ برتر و حذفی2021
قهرمانی لیگ برتر و نایب قهرمانی اروپا2022

حظور در هر 4 جام به عنوان مدعی اصلی2023

ضمنن ثروتمند ترین باشگاه جهان هم هستیم و رئال و بارسلون هم بعد ما هستند طبق آخرین اعلامیه یوفا.

عشق است آرسنال و آرسنالی ها.

tofigh در 10/11/1391 | 13:25 گفت:

حالا 8سال کم بود ده سال دیگه بمونیم تو سری بخوریم از اینو و اون ..بابا صدبار گفتم از این پستا نزار ین که ما عصبی بشیم...در ضمن ونگر اگه سال دیگه جام نیورد خودم میندازمش بیرون..این کرونکه بیفته دستم میخوابونمش میزارم عثمانوف از ارتفاع ده متری بپره روش وتیم رو کاملا عثمانف بگیره که دوتا خرید بکنیم حداقل با عثمانوف..

farzam در 10/11/1391 | 12:27 گفت:

درسته هرسال ما پیش بینی میکنیم که سال بعد بهتر میشیم ولی برعکس بدتر میشیم ولی این دفعه من مطمینم تا دو سه سال دیگه ما مدعی جدی قهرمانی میشیم چون اکثر بازیکنامون تا اون موقع میمونن و تا اون موقع هم احتمالا سه چهار تا خرید مثل پولدی و سانتی. داریم

farzam در 10/11/1391 | 12:03 گفت:

خیلی جالب بود دمت گرم ولی در مورد تیلسر و ویلشر من مطمینم تا وقتی باشگاه ویلشر رو به زور نفروشه(تلمیح داره به سانگ) ویلشر از اینجا دل نمیکنه

siamak در 10/11/1391 | 12:01 گفت:

مردی داداشــــــــــــ

بازم ب ونگر اعتماد میکنیمــــــــــــ
من ونگرو میخوام بعدش جام این نظر منه

nima در 10/11/1391 | 11:52 گفت:

نیما جان نکته اینجاست که همه ی قشر ها عاشق آرسنالن .
------------------------------------------------
آره،راست میگی...

سيد عارف آيتي در 10/11/1391 | 11:42 گفت:

با نیما موافقم آقا یکم جنبه داشته باشید و واقع بین باشید

تحمل شوخی رو داشته باشید

خیلی هم نمی خواد اون تعصب خودتون رو نشون بدید چون ما هم داریم

پس سعی کنیم با هم دوست باشیم

هم رو به تمسخر نگیریم

منم برای نصیحت نیومدم ولی خوب هرکس یه دلی داری چه جوری خودمونو خالی کنیم

طرفدار با تعصب منم یا شما

تا حالا به خاطر آرسنال و ونگر کتک خوردید؟

اگه چیزی شبیه به این براتون رخ داد اسم خودتون رو بگذارید با تعصب

ما همگی آرسنال و ونگر و طرفدار ها رو دوست داریم جام هم مهم نیست ولی باید جام بگیریم تا لااقل مسخره نشیم توسط مردم

masoud mahmudpur در 10/11/1391 | 11:31 گفت:

راست میگه دیگه اقا هادی.شما مثل اینکه اینقد از ونگر بدت میاد که دوست نداری تیم جام بیاره

masoud mahmudpur در 10/11/1391 | 11:26 گفت:

دمت گرم.خیلی توپ بود.مخصوصا اسم بازیکنای ایندمون.اما در کل باهات مخالفم

مهرداد در 10/11/1391 | 10:57 گفت:

نیما جان نکته اینجاست که همه ی قشر ها عاشق آرسنالن .

nima در 10/11/1391 | 10:44 گفت:

مهرداد مهم ترین قشر رو نگفتی که!!!!
یه سری هم هستن که عاشق آرسنالن!!!!!!!

nima در 10/11/1391 | 10:43 گفت:

اه بابا تو این سایت هر غلطی میکنی هی میگن متاسفم برای این طرفدارا!!!آقا جون من نظرم اینه مشکلتون چیه!!!!دیگه اجازه ی نظر دادن هم نداریم تو این سایت هر چی مینویسی هی گیر میدن بهت!!!!!
گفته 10 سال دیگه چی میشه منم به طنز جواب دادم،برای خودتون متاسف باشین!!!!!!

مهرداد در 10/11/1391 | 10:39 گفت:

یه سری هستن که فقط جام میخوان.

یه سری هستن که ونگر و جام رو میخوان.

یه سری هستن که فقط ونگر رو میخوان.

و در این میان مردی هست که نه ونگر رو میخواد نه جام رو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------
هادی :

اگه جام بیاره مثلا حذفی انگلیس تا 5 سال دیگه خودشو بیمه می کنه

اگه یه لیگ برتر بیاره تا 10 سال بعدش دوباره خودشو بیمه می کنه

مهرداد در 10/11/1391 | 10:18 گفت:

تو این سایت نستراداموس نداشتیم که به لطف خدا پیدا کردیم

ببخشید شما با اون 8 پا یی که تو جام جهانی بود نسبتی دارید ؟

راستی اگه دستت تمیزه ببین من 10 ساله دیگه بلخره پی اچ دیم رو میگیرم یا نه ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------
- من ميگم اين فصل هم به ونگر فرصت بديم،
اگه اين فصل هم نتونست كاري كنه اونوقت تعويضش كنيم. من ترجيح ميدم با ونگر قهرمان
بشيم!
----------------------------------------------------------------------------------------------

آقا من این مساله ی بغرنج رو با ملکه ویکتوریا در میون میزارم تو همین سایت خبرشو میدم

فقط یه سوال دیگه !!!! قیمت نون لیزری (هنوز اختراع نشده) !!!! 10 ساله دیگه چنده ؟

و در آخر جا داره از اسپم پر بارت تشکر کنم که بار علمی سایت رو یه بالانسی داد


مصطفی در 10/11/1391 | 10:05 گفت:

طرفدارایی ک نمیتونن توی باخت طرفدار ما باشن نیازی نیست توی برد طرفدار ما باشن (سر الکس فرگوسن)
اینو درکش کنید
واقعا طرفدارید شما!!!
درست گفتید آدم شمارو که میبینه حرفاتونو میشنوه میگه همون , طرفدارای ما بخار ندارن فقط میشینن به این فکر میکنن که یک متنی بنویسن که ونگرو آرسنالو بکوبن!!!!
متاسفم برای این طرفدارای نسل جدید فوتبال

سيد عارف آيتي در 10/11/1391 | 09:28 گفت:

نیما جان قربون شفیلد یونایتد آرسنال برای بدست آوردن 1 پوند به مصاف مس سر چشمه از ایران میرود این بازی در ورزشگاه خانگی مس در رفسنجان اجرا میشه داور ان محسن ترکی است و در این بازی دوستانه در حاشیه جام ارسنال چیز ببخشید جام مس سر چشمه پس از سقوط به لیگ دسته سه بازی میکنیم جایزه ÷یروزی در این بازی 1 پوند است و هواداران ارسنال که صداشون به گوش نمیرسه و قریب به 20-30- نفر اند دارند گریه میکنند توماس ایسفیلد رو میبینید که 5 سال پیش از آرسنال به مس اومده و گلزن خوبیست در لیگ انگلیس و در همین ارسنال توپ میزده فرصت داره این بازیکن برای گل زنی تک به تک میشه با جیمز شی فرصت برای گل و توپی که این بازیکن به سر توپ جمع کن کنار نقطه کرنر میزنه و فرصتی که از دست میره و نهایتا این بازی رو ارسنال انگلستان به مس سرچشمه ایران 12 بر 1 با تک گلی که استاد ژورو از وسط زمین براش میزنه به اتمام میرسه رختکن:ارسن ونگر:بچه ها حالا که باختیم کی به ینا پول بده از کجا بیاریم - ژورو:همه میریم تا آخر عمر برا مس قرضی بازی میکنیم

nima در 10/11/1391 | 09:11 گفت:

10 سال دیگه اگه با این روند پیش بریم:
در آخرین هفته از رقابت های لیگ دسته 2 انگلیس آرسنال-شیفیلد یونایتد،بازی بسیار حساس برای هر دو تیم در ورزشگاه امارات!اندک هواداران آرسنالی چیزی نزدیک به 2000 نفر به ورزشگاه اومدن تا تیمشون رو در مقابل تیم قوی شیفیلد حمایت کنن!!!تیم شیفیلد برای رفتن به لیگ 1 تلاش میکنه و آرسنال هم حتی با یه تساوی میتونه از رفتن به لیگ دسته 3 خودش رو نجات بده!!!آرسن ونگر تیم همیشگیه خودش رو به میدان فرستاده که از سرشناس ترین هاشون میشه به رمزی،شاماخ،ژورو و اسکیلاچی و دیابی اشاره کرد که کاپیتان تیم آرون رمزی 31 ساله س و با تجربه ترین بازیکن تیم محسوب میشه!!!
در نهایت آرسنال این بازی رو 3-1 میبازه و به دسته 3 سقوط میکنه و بلافاصله کرونکه قرارداد ونگر رو به مدت 2سال دیگه تمدید میکنه!!!!!!!!
این بود آرسنال 10 سال آینده!!!!!!!

ميلاد كشوري در 10/11/1391 | 02:42 گفت:

مرسي هادي جان. خوشبختانه ونگر تا اون موقع نمي مونه. فقط مي خواستم روند حرفاي بچه ها رو نشون بدم. چند ساله دارم ميام و نظراتشونو ميخونم. حرفا دقيقا همينه. هر فصل حرفاشونو تمديد ميكنن

هادی در 10/11/1391 | 02:37 گفت:

میلاد جان درود بر تو مرد بزرگ
خیلی جالب بود. خوشم امد ازت
ولی به نظر من ونگر حداکثر تا آخر فصل سال آینده اگه جام نیاره اخراج میشه. (در واقع هوادارا مدیرا رو مجبور به اخراجش میکنند) یا خودش میره
و اگه جام بیاره مثلا حذفی انگلیس تا 5 سال دیگه خودشو بیمه می کنه
اگه یه لیگ برتر بیاره تا 10 سال بعدش دوباره خودشو بیمه می کنه:

ميلاد كشوري در 10/11/1391 | 02:30 گفت:

نه بابا حسين جون. هواداراي آرسنال از اين بخارا ندارن كه اگه داشتن الان وضع ما اين نبود

HOSSEIN در 10/11/1391 | 02:24 گفت:

خبر فوری:
امروز 1 فوریه 2023:
در اثر خرید نکردن ونگر در این پنجره همانند 10-15 پنجره قبلی هواداران آرسنال به خیابانها ریختند و شهر لندن را به آشوب کشیدند.پلیسهای نامرد به طرفداران حمله ور شدند اما 38 تا ازاون پلیسها به سختی مجروح شدند و در آستانه مرگ قرار دارند.آتش در خیابانها موج میزد و به کلی شهر لندن در اختیار آرسنالی ها قرار گرفت.آنها در خواستشان اعدام کردن کرونکه ماس کش بود. آشوب ها به حدی رسیده که ملکه انگلیس که اتفاقا آرسنالی هم هست شخصا وارد عمل شد و کرونکه را گردن زد و سرش را بر درب ورودی اشبرتون نصب کرد تا درس عبرتی برای دیگر مدیران آرسنال شود( ).ملکه همچنین تیم را سکانش را بدست گرفت و گفت اگر دید برایش سخت است آنرا به عثمانوف خواهد داد.پس از ساعاتی همه اختشاش گران در مراسمی با پختن نذری و سمنو از هوادارن آرسنال پذیرایی کردند.adele هم یک ترانه برای این روز حماسی خوند. اون زمانه که من با هر بدبختی ای که شده میرم اشبورتون تا لا اقل یه بازی اونجا با خیال راحت ببینم و لذت ببرم.
همه بگین ایشالا