خجالت هم خوب چیزیه!!!

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
Tarafdare 2 atishe ke che arz konam hezar atisham o az 98 tarafdare arsenal shodam bekhatere WANGER Dennis bud ke hichvaght nemitunam betunam tarafdare teame digei beham!
کل بازدید: 9,376 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خجالت هم خوب چیزیه!!!

همه باید متحد بشیم.گانرهای محترم چند تا چیز دیدم این چند وقته مخصوصا بعد بازی با چلسی که اعصابمو خورد کرد.
1.همه ما از باخت تیم ناراحت شدیم و هستیم ولی دیگه زشته بیاید اینجا فحاشی کنید. 2.آقایون خواهشا انقدر مثل ابراموویچ نباشید تا یه بازی میبرید به به و چه چه تا می بازید فحش میدید و ونگر باید بره!
3.الان تیم توی شرایط خوبی نیست همه هم میدونن این همه غر زدن نداره همه تیم ها دوره افت داره حتی 10 سال به بالا طرفدار واقعی همیشه با تیم می مونه و انتقاد سالم و بلا نبت با فکر.
4. آقایونی که کل کل براشون خیلی مهمه و ناراحتن از طرفداری. اقا این همه تیم منچستریها چلسی بارسا بایرن psgبرید طرفدار اونا شید راه باز جاده دراز! این تیم طرفدار واقعی میخواد.
5.آقا کی می خواهید بفهمید که الان فرگوسن هم بیاد با این تیم هیچ کاری نمیتونه بکنه و مدیران باشگاه ادمای مضخرفی هستند و هر خری بیاد بهش پول نمیدن. و اونایی که بدون فکر میگن ونگر بره ونگر فلان حقتون انجلوتی که میاد خانه سالمندان درست کنه.
6.اونایی که ببخشید می گویند ونگر گند زده به آرسنال و ما فقط به آرسنال فکر میکنیم باید بگم شرمنده خیلیهاتون قهرمانی تیم رو ندیدین و برید یه کم مطالعه کنید لطفا ببینید کی آرسنال رو دوباره به اوج رسوند و از یه باشگاه قدیمی و قوی انگلیسی یه قدرت توی اروپا درست کرد اگه ونگر بده پس چرا همه جا میخوانش؟ همونایی که میخوان خرابش کنن آرزوشونه مربیشون ونگر باشه

7.اینکه میگید ونگر بازیکن خراب میکنه (آرشاوین) اقا شما که توی تمرین تیم نیستی شاید یارو داره چرت بازی میکنه .بی غیرت.شاید به قوانین تیم عمل نمیکنه من اونقد طرفدار آرسنال و ونگر بودم که میدونم ونگر تا حالا هیچکس رو خراب نکرده
 بچه ها دیگه نمیتونستم بیشتر از این سکوت کنم. من قصد توهین به کسی ندارم و شرمنده اگه لحن بدی داشتم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیرحسین عبدی در 4/11/1391 | 11:08 گفت:

باهات موافقم شدید.

hosein-gunner در 3/11/1391 | 17:33 گفت:

در مورد اینکه ونگر کسی رو خراب نکرده که چرته !!!!!!! شما از ونگر الان خدا ساختی و این یعنی کل نظراتت برام بی ارزش شد هر مربی نقص داره و این غیر ممکنه که مربی نباشه که بازیکنی خراب نکرده باشه !!!!!!!!!
در مورد اینکه مدیرا مضخرفن درست اما ونگر همش میگه پولداریم و ترکیبمون خوبه که خرید نمی کنیم که این یعنی یه جور فحش دادن به تماشاگران تیم !!!!!!!!!!آیا این جمله جز آزار هواداران هدف دیگه ای هم داره ؟؟؟؟؟ترکیبی که اینقدر خوبه پس چرا همش باخت؟؟؟؟؟؟؟
حاضرم سقوط کنیم ولی منچستر رو ببریم چون حداقل مصاحبه ونگر راست بشه نه دروغ آخه وقتی می بریم میگه خوبیم ولی ما که چیزی ندیدم !!!!!!!
درضمن ونگر یه اخلاق بد دیگه هم داره و اون اینه که فرانسوی پرسته الان دیابی از سال 2004آرسناله حتی اگه بشه ویرا هم ارزششو نداره که البته عمرا بشه چون بعد بسته شدن نقل و انتقالات مصدومه!!!!!!!!
من خودم طرفدار فرانسم اما اینقدر حمایت الکی از فرانسویها بی معنیه گالاس کلیچی نصری و...فرانسوی بودن آخرش چی شد ؟؟؟؟؟؟
وقتی بازیکن بده باید باهاش برخورد کرد نه اینکه گفت خوبه من مخالف رفتن ونگر نیستم اما وضع همینطور ادامه پیدا کنه بدم نمیاد بعد اتمام قراردادش بره نهایتن وضع بدتر بشه ولی تکراری نباشه من از تکراری بودن خوشم نمیاد یه جمله معروف میگه اگر مانند گذشته بیندیشید همان چیزی را بدست خواهید آورد که در گذشته کسب کردید!!!!

محمد مهدی در 3/11/1391 | 16:38 گفت:

سالار جان پس کی باید خودشو سرزنش کنه؟؟؟

سالار لاری در 3/11/1391 | 15:45 گفت:

جرج گراهام هم از روی حسودی میگه ونگر باید خودشو سرزنش کنه

nima در 3/11/1391 | 15:43 گفت:

اولا که اینجا wenger.ir نیست، arsenal.ir !!!!!!
من واقعا تعجب میکنم از بعضیا که چرا انتظار دارن همه مطابق با اونا فکر کنن و از اونا اطاعت کنن!؟!؟!عزیزم اینجا سایت آرسنال و هر کی نظر خودش رو داره و باید به نظرات هم احترام گذاشت مگه من میام بگم چرا داری از ونگر حمایت میکنی!؟!؟واقعا از تیتری که گذاشتی حالم بهم خورد!!!!!!!!!!!مسخرس...
و اما باز هم جمله ای تو متنت دیدم که نشون دهنده ی این بود که هنوزم که هنوز تو گذشته ها سیر میکنی!!!
و در آخر هم آقای طرفدار واقعی بدون،که آرسنال ماله تو نیست که بخوای مارو بیرون کنی از سایت!!!!!!ما خودمون عشق به آرسنال رو میدونیم و درک میکنیم!!!!!!!!!!
اینقد بدم میاد از کسایی که ادعای بیش از حد دارن!!!!!!!!!!

کیهان در 3/11/1391 | 13:55 گفت:

یعنی چی ؟کسی ارسنال و حقیروپست نمی بینه که تودرباره اینا داری صحبت می کنی خجالتم خوب چیزیه فلان فوری میگی بریم طرفدار چلسی و... اقا مشکل همه ی ارسنالی ها جام نگرفتن توپچی های لندن تا کی می خوای به خودت دلداری بدی باباجون اگه ارسنال جام آورد ماچیزی نمیگیم.

مهران کاظمی در 3/11/1391 | 13:16 گفت:

امان از کوته فکری

محمد مهدی در 3/11/1391 | 12:57 گفت:

فحاشی و توهین که حسابش جداست و راست میگی.
ولی عزیزم, تویی که به ما میگی بریم طرفداره چلسی یا منچستر شیم, تویی که به ما میگی راه باز جاده دراز, خجالت بکش از این برخورد با اونایی که چندین ساله طرفداره تیم هستن اونم بدونه جام. واقعا لحنت بد بود و فک کنم یه عذر خواهی بده کاری.
حالا تو خودت معلومه با خودت چند چندی؟؟؟ تو طرفداره ارسنال هستی یا ونگر؟؟؟ ببین اسم سایتو. نوشته ارسنال ننوشته ونگر. پس اونی که مجبور باید بره بقیه نیستن.
من شهرام رو میبینم که از ونگر حمایت میکنه ولی منطقی. ادب داره. شخصیت داره. به کسی نمیگه راه باز جاده دراز. ولی تو...

majid r در 3/11/1391 | 12:39 گفت:

منم با فحاشی و توهین کردن مخالفم ولی با گزینه چهارت مخالفم اخه کسی ک بیشتر از 10 ساله طرفدار ارسناله میتونه تیمشو عوض کنه!!!!؟؟
منم میتونم بگم این همه تیم ونگر بره مربی یکی ازین تیمها بشه الانم پاریسن ژرمن میخوادش تو هم برو طرفدارش شو!!!!
این نکته رو هم بگم که ونگر مربی بزرگیه منم منکرش نیستم ولی از ارسنال بزرگتر نیست!!!!

توپچی جنوب در 3/11/1391 | 11:39 گفت:


آرمان امیراحمدی: کارت دارم باید چی کار کنم ایمیلت هم که کردی جیمیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali-r در 3/11/1391 | 10:59 گفت:

مرسی گل گفتی

کلا بعضی از دوستان کم لطفی میکنن
نه اینکه هیچ مشکلی وجود نداره
ولی هشت سال بدون جام تحمل کردیم یکی دوسال دیگه هم صبر میکنیم
مطمئن باشین بازم با همین ونگر یه تیم شکست ناپذیر میسازیم

آرمان امیراحمدی در 3/11/1391 | 10:33 گفت:

اره ! موافقم ! دوستان کمی به شرایط عادت کنیم

توپچی جنوب در 3/11/1391 | 10:15 گفت:

مرسی علی جان کاملا باهات وافقم ولی میترسم یه چیزی در مورد ونگر بگم چون دوستان به اندازه کافی به من لطف داشتن و به من میگن ونگر پرست!!!!!!!!!!!!
نمیدونم مجاز هستم سوال حسین در مورد گواردیولا و بارسلون رو جواب بدم یا نه.
ولی باید این رو بگم که باشگاه و شرایط ما با بارسلون خیلی فرق میکنه که بخوایم حالا ونگر رو با گواردیولا و آرسنال رو با بارسلونا مقایسه کنیم .
ونگر در آرسنال به یه دوره بد اقتصادی خورد که مجبور به فروش ستارگانش و نتونستن خرید جایگزین مناسب برای اون ها شد وگرنه مثل همون 7 سال اولش همیشه تیم رو مدعی نگه میداشت و همیشه هم جام ها رو برنده میشد و همیشه در کنار پرورش استعدا های جوان و ستاره کردن اون ها و حفظشون یکی یا دو ستاره هم خریداری میکرد وبه تیم اضاف میکرد و تیم رو واسه قهرمانی می بست کاری که الان داره بارسلون میکنه.
و البته فکر کنم اون ریکارد بود که بارسلون رو یه جورایی احیا کرد که بعد از یه فصل نتیجه نگرفتن اخراجش کردن و بعد گواردیولا اومد و تیمشون رو به اوج فوتبالش رسوند.

در کل من به ونگر و کارهاش ایمان دارم و میدونم که اگر مشکلات مالی برطرف بشه که داره میشه ونگر میتونه دوباره تیم رو به اوجش برسونه و به مسیر پیروزی هامون برگردیم.

masoud mahmudpur در 3/11/1391 | 10:08 گفت:

مرسی.کلا مشکل ونگر اینه که حرفاش خیلی ضد و نقیضه.اول یه حرف میزنه بعد حرف خودش رو تکذیب میکنه.حالا ببینیم میتونه تیم رو جزو چهار تا کنه

محمد يزداني در 3/11/1391 | 09:16 گفت:

ونگر برا آرسنال واقعا زحمت کشیده و اشتباه بزرگیه کسی بیاد به شخصیت همچین مرد بزرگی توهین کنه.ولی آقای ونگر تو این چند سال اخیر انقدر با سیاست مدیرای باشگاه همسو بوده که خیلی از طرفدارا ازش دلخور شدن و باید بهشون حق داد که انتقاد کنن.اینکه ونگر خریدای درجه یک نمیکنه چیزیه که ما طرفدارا از شکممون در نمیاریم که این حرف تمام دلسوزای آرسناله کسایی که سالها تو این تیم زحمت کشیدن و از فوتبال خیلی چیزا حالیشونه اینکه باشگاه به راحتی بازیکنای بزرگشونو میفروشه نیاز به دانش فوتبالی نداره هر آدم عاقلی اینو میتونه بفهمه.اینکه آرسنال چندسالیه که مدعی نیستو همه میبینن. اینکه آرسنال بجای پیشرف داره عقب نشینی میکنه و پس رفت داشته رو شاید من نفهمم ولی خیلی از بزرگان دنیا میفهمم و میگن.اینکه ما طرفدارا دوست داریم تیم آرسنالو در بالا ترین سطح جهان ببینیم که گناه نیست.
شرایط آرسنال نیاز به توضیح نداره همین که تو قرعه کشی جام باشگاهها تمام مدیرا و بازیکنان و طرفداران بایرن تو پوست خودشون نمیگنجیدن نشاندهنده وضعیت آرسناله!!
آیا چند سال پیش بایرنیها جرأت میکردن در مورد آرسنال اینطوری حرف بزنن؟
با همه این حرفا منم از ونگر خوشم میاد و دوسش دارم و نمیتونم آرسنالو بدون او درک کنم هرچند آرسنال با گراهام رو دیدم ولی اون آرسنال کجا واین آرسنال کجا؟اون زمان به آرسنال میگفتن 1 گل میزنه دفاع میکنه 2 گل میخوره نگاه میکنه.
امیدوارم یه فکری واسه این گرفتاری بشه تا شاهد اوج گیری دوباره آرسنال دوست داشتنی باشیم.

امیر صفای نیکو در 3/11/1391 | 09:04 گفت:

خدا کنه ویا بیاد.اول راضی نبودم بیاد.اما یکم فکر کردم و بعد دیدم واقعا الان لازمه برای تیم...ضمن اینکه یقین دارم ویا از فرم خوب خودش خارج نشده بلکه به نظر من تیتو اصلا در حد مربی نیست که ارزش این بازیکن رو نفهمیده و اونو فیکس بازی نمیده..

javad در 3/11/1391 | 08:20 گفت:

دمت گرم دادا موافقم

اميرحسين اباذري در 3/11/1391 | 07:08 گفت:

in arsene we trust

tofigh در 3/11/1391 | 06:29 گفت:

من فقط ترسم از اینه که آرسنال بشه مثل لیورپول ..در ضمن اینی که نوشتی خجالت خوب چیزیه این حرفیه که وقتی ما با طرفدارهای تیمهای دیگه بحث میکنیم میشنویم..اول آرسنال بعد ونگر..

tofigh در 3/11/1391 | 06:18 گفت:

هیچکی نمیتونه منکر زحمتهای ونگر بشه..ولی شما یکم به ما حق بدید ..درضمن اگه ما چیزی میگیم از فشاریه که بهمون اومده وازته دل این حرف رو نمیزنیم..ولی با حسین موافقم..

پويان در 3/11/1391 | 02:05 گفت:

vala chi begam dadash
vaqean javve site mas'mume ...
kaash enteqadhaa bi tohin bashe
dg gostaakh budan be hadi reside k alaave bar bazikonaa be wenger ham tohin mishe
omidvaram ye edde be khodeshun biyan

HOSSEIN در 3/11/1391 | 01:41 گفت:

مرسی.بابت پست.
1-موافقم
2-با اوانس قبول میکنم
3-شدید لایک داره
4-کل کل مهم وقتی خیلیا بی منطقن.مثلا یه منچستریه نفهم بدون اینکه چیز دیگه ای بلد باشه فقط اسم یه عدد رو میاره
5-بود و نبود ونگر برام فرقی نداره من فقط موفقیت باشگاهم رو میخوام چه با ونگر چه با آنجلوتی و یا حتی امیر قلعه توعی و در آخر مربی موفق مانوئل ژوزه( ) !!!
6-همه جاها از همه خیلی چیزها بی خبرن.در ضمن پهلوان زنده رو عشق است.من یه مثال میزنم.شما بگو درست میگم یا غلط؟!اگه گواردیولا که اوایل تو بارسا خیلی خوب بود و بسیار جام گرفت اگه وقتی برسه که ریپ بزنه به بارسا.بخاطر اینکه جام قبلا آورده و تیمو احیا کرده باید نگهش داشت؟!!اصلا این منطقیه؟!!
7-اونم آره حقیقتو میگی.اما من دیروز که آرشا رو دیدم خیلی دلم واسش سوخت (کاملا خود جوش).وحشتناک بهم ریخته این بشر.حالا بهر دلیلی
اما یه سوال:
شما هم مثل خیلیای دیگه ونگر برات مهم تر از آرسناله؟!!