مینی میتینگ در مشهد (2) + عکس علی ارشدی

نویسنده: Mohamad Taran

وبلاگ من
نویسنده: Mohamad Taran
محمد تاران هستم یه اولترا بایرنی هستم برای اینکه به تیمتون خوردیم اومدم تو سایتتون ثبت نام کنم و با تیمتون آشنا بشم
کل بازدید: 1,275 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مینی میتینگ در مشهد (2) + عکس علی ارشدی

سلام به دوستان گل آرسنالی
من محمد تاران هستم از طرفداران بایرن
از وقتی بایرن و آرسنال بهم خوردن من اینجا (دیوار) عضوم و احتمالا اگه دیوار باشین منو میشناسین و خیلیاتونم منو نمیشناسین.
اینجا دوستان زیادی واسه خودم پیدا کردم و لطف دوستان و صمیمیتشون با من باعث شد دیگه نتونم از اینجا برم و از کاربران فعال قسمت دیوار سایتم
خلاصه مخلص همتونم :)
چند هفته پیش تصمیم گرفتم تنهایی برم مشهد و دو شب قبل از اینکه حرکت کنم، رفتم دیوار و به بچه ها گفتم چند روزی من نیستم و میرم مشهد...از دوستان گل خودم که مشهدیه (مرتضی R 3 N A L) بهم پیام داد گفت اومدی بهم خبر بده با ارشدی هماهنگ میکنیم همدیگه رو میبینیم. این باعث شد یه میتینگی باهم بذاریم :) یه بایرنی و دو آرسنالی!


جالبه وقتی رسیدم مشهد و وقت قرار رسید و همدیگرو دیدیم مرتضی بهم گفت از کجا میای؟؟؟!!! فکرشو بکنین! نمیدونست از زنجان میام. 
بهش گفتم مرتضی؟ تو دیوار اینقدر باهم صحبت کردیم، شماره همدیگرو داریم، تو راه که بودم اینقدر بهم اس دادیم و قرار هم گذاشتیم! یعنی نمیدونی من از کدوم شهر اومدم؟؟؟
بنده خدا گفت چیکار کنم خب! وقتی محل سکونتتو زدی ((پشت کامپیوتر)) هه هه. راست میگه محل سکونتمو این زدم الان درستش کردم. ولی دلیل نمیشه. یه بار هم قبلش نپرسیده بود!


نکته جالب دوم این بود که مرتضی و علی تا بحال همدیگرو ندیده بودن!!! خیلی جالب بود که اینا باید همدیگرو به واسطه یه بایرنی از زنجان همدیگرو ببینن. حالا به نظرتون اگه من نمیرفتم اینا چند سال دیگه همدیگرو میدیدن؟؟؟ :)

خلاصه منو بدجور تحویل گرفتن (هر کی ندونه فکر میکنه 10 ساله باهم رفیقیم!!!) و رفتیم مشهد رو گشتیم و یه پارکی هم نشستیم (اسمش چی بود مرتضی؟!) دو ساعتی درباره فوتبال اروپا بحث کردیم. خدایی چه بحث شیرینی شد. علی و مرتضی ماشالا هر کدومشون برای خودشون یه پا کارشناس بودن :دی
رفتیم کوه سنگی و گشتیم و عکس گرفتیم و داداشای گلم لطف کردن منو نهار مهمون کردن خلاصه بهترین ساعات عمرمو داشتم میگذروندم :)
ایشالا یه روز که اومدن زنجان تلافیشو سرشون در میارم :دی
در آخر بهم یه هدیه گرفته بودن :) اونم چی؟ :دی لباس آرسنال، پیراهن ولکات و شورتش :)
به جان خودم نبودین ببینین وقتی دیدن چنین چیزی واسم گرفتن چه حالی شده بودم.
بد جوری ذوق زده شده بودم. اصلا انتظارشو نداشتم. واقعا ممنونم داداشای خوبم :)
مرتضی و علی خیلی با معرفتن خیلی منو تحویل گرفتن دستشونو از همینجا میبوسم :) خوشحالم دوستان گلی مثل شما دارم. شما آرسنالی ها خیلی خوبین :)

و اما عکس یادگاریمون :دی
البته قبلش مرتضی گذاشته بود ولی بدون علی ارشدی. من الان میذارم با علی ارشدی :) مطمئنم هیچ کدومتون علی رو ندیدین :)عکس اول: کوهسنگی
سمت راست علی، وسطیه منم، چپیه هم مرتضی :دیعکس دوم: عکس سوم:عکس آخر: هدیه من :) :) :) :دی


قربونتون برم***ممنونم***
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mohamad Taran در 30/2/1392 | 15:55 گفت:

مگه این بچه منفیه که دیدی؟ بچه به این خوشگلی و مثبتی.

مهدی 111 در 30/2/1392 | 12:49 گفت:

منم فکر میکردم داش علیمون یه بچه مثبت تموم عیار باشه.

علی ارشدی در 30/2/1392 | 11:47 گفت:

آقا من اصلا هم خوشتیپ نیستم بی خود حرف در نیارین

parsa در 30/2/1392 | 09:04 گفت:

javad در 29/2/1392 | 23:25 گفت:

نامردا منو نگفتن بیام
مرتضی گفت من 2روز بعد دیوارمو چک کردم

HAMED toopchi در 29/2/1392 | 23:22 گفت:

بچه ها نكينين. سايت تاتيا تركيد. بسه

رضا توپچی در 29/2/1392 | 22:57 گفت:

باید علی بیاد شفاف سازی کنه...یه عمری اون صورتی بوده حالا چطور شده که با رنگی دیگه رونمایی شده...

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 22:42 گفت:

نیما به تو ربطی نداره که اجازه گرفتم یا نه!!! علی به من اختیار تام داده هر کی رو بن کنه منو نمیکنه هه هه NO:

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 22:39 گفت:

سیامک من شبیه مروان شاماخم؟؟!

♥Arsenal♥ در 29/2/1392 | 21:13 گفت:

علی ارشدی تو اینشکلی چرا؟؟؟


من قبلا جایی ندیدمت؟؟
چقدر آشنایی تو پسر

HAMED toopchi در 29/2/1392 | 20:37 گفت:

من هميشه علي رو يه پسر خپل عينكي گاگول ثصور ميكردم. اينكه خوشتيپه!!

HAMED toopchi در 29/2/1392 | 20:28 گفت:

علی در 29/2/1392 | 20:03 گفت:

وااااااااااااااااااااو بچه ها چ خبره اینجا
.
.
.
بهترین پستی بود ک دیدم
توش سه تا از بهترین دوسام
دوستون دارم وحشتناک
نمردیمو ارشدی جونم دیدیم

سید محمد رضا در 29/2/1392 | 19:29 گفت:

آقا دمتون گرم فقط من یه مشکلی دارم ، اینجا لباس آرسنال گیر نمیاد ، یه دونه برام بخرید که من دارم میام مشهد تا ازتون هدیه بگیرم ، ارجینال باشه هااااااااااااا


ضمنا این علی ارشدی خیلی آدم حسابیه ، دادا برا شوخیام معذرت ، جون نیمه گمشدت منو بن نکن

حامد نوری در 29/2/1392 | 19:27 گفت:

مردم از استرس چرا گل نمی زنیم تا راحت شیم !!!!!

نتایج نیمه اول


چلسي 1 - 1 اورتون

ليورپول 1 - 0 کوئينز پارک

منچسترسيتي 1 - 1 نوريچ

نيوکسل 0 - 0 آرسنال

ساوتهمپتون 0 - 0 استوك سيتي

سوانسي 0 - 1 فولام

تاتنهام 0 - 0 ساندرلند

وست برومويچ 1 - 3 منچستريونايتد

nima در 29/2/1392 | 19:26 گفت:

علی بالاخره لو رفتی!!!
دلم برات سوخت... عب نداره حالا...

محمد حسینی در 29/2/1392 | 18:43 گفت:

به به

Vishka در 29/2/1392 | 18:40 گفت:

وااااااااااااااااااای علی رو نمایی شد

علی ارشدی در 29/2/1392 | 18:32 گفت:

تو روحت محمد

nima در 29/2/1392 | 18:31 گفت:

محمد از علی اجازه گرفتی عکسش رو گذاشتی؟!؟!؟!

masoud mahmudpur در 29/2/1392 | 18:15 گفت:

محمد مهدی تو میخوای از بهبهان پاشی بری تهران؟

siamak در 29/2/1392 | 18:15 گفت:

ی شباهت های شاماخ خومدمون داری
مخصوصا پروفایلت

masoud mahmudpur در 29/2/1392 | 18:14 گفت:

چقد علی ارشدی ترسناکه
خالی بستم قیافه هر سه تاتون توپه

M o o r I در 29/2/1392 | 18:03 گفت:

بله دیگه همینه دیگه بهت میگن مو قشنگ

---------------------------

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 17:40 گفت:

بله دیگه همینه دیگه بهت میگن مو قشنگ

M o o r I در 29/2/1392 | 17:37 گفت:

یعنی اون سادش بود؟ گرفتی مارو؟

---------------------------------------

باور کن اون روز هیچی ب موهام نزده بودم . ساده ساده بود

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 17:24 گفت:

والا من اون روز گفتم هیچی ب موهام نزنم ساده تر برم وگرنه اگ میزدم چی پ ؟
=
یعنی اون سادش بود؟ گرفتی مارو؟

M o o r I در 29/2/1392 | 17:23 گفت:

خخخخ. نگا اینا. خجالت نمیکشین؟؟ چقد خنده دارین. جونه من نگاه صورتی چه خنده دار شده.

ستاد کوفت کردن مینی میتینگ های دوستانه.

کاش منم میتونستم بیام.
میتینگ بعدی که تو تهران بود اگه شبه عروسیم هم باشه میام

---------------------------------------

داداش شومام بیا قدمت ب روی چشم

فقط قبلش 1 چیزی : شیرینی لپتاپتو بیاری واسم

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 17:23 گفت:

خب موری، من از نگاه بیننده نوشتم چپیه وگرنه اگه برگردیم راستیه تویی

M o o r I در 29/2/1392 | 17:22 گفت:

موری چه موی سری درست کرده بودی آفرین به این تیپ.

-------------------------------

والا من اون روز گفتم هیچی ب موهام نزنم ساده تر برم وگرنه اگ میزدم چی پ ؟

M o o r I در 29/2/1392 | 17:20 گفت:

چپیه هم مرتضی :دی

==================

ممد حالا ما شدیم چپی دیگه ها ؟؟

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 17:17 گفت:

موری چه موی سری درست کرده بودی آفرین به این تیپ.
علی که آخرش بود

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 17:16 گفت:

باشه محمد مهدی. تهران میتینگ بذارین ببینیم چی میشه

Mohamad Taran در 29/2/1392 | 17:15 گفت:

ممنون مرتضی
آره باغ ملی. خلاصه خیلی خوش گذشت ایشالا عروسیت موری

محمد مهدی در 29/2/1392 | 17:15 گفت:

خخخخ. نگا اینا. خجالت نمیکشین؟؟ چقد خنده دارین. جونه من نگاه صورتی چه خنده دار شده.

ستاد کوفت کردن مینی میتینگ های دوستانه.

کاش منم میتونستم بیام.
میتینگ بعدی که تو تهران بود اگه شبه عروسیم هم باشه میام

M o o r I در 29/2/1392 | 17:13 گفت:

عجب پستی

عجب قلم روونی

دمت گرم باوووووووووووو

دادا ما ک کاری نکردیم هرچی بود وظیفه بود . واسه دوست بایرنیمون ک مثلشو تاحالا ندیدم

ایشالله ک دوستیمون ب این زودیا تموم نمیشه

و اما بحث دیگه ک منو علی تاحالا همدیگرو ندیده بودیم اینه ک من 1 بار ب علی گفتم 1 قراری باهم بزاریم با کل بچه های مشهدی تا همه همو ببینن . ولی متاسفانه بنا ب هر دلیلی نشد و گذشتو گذشت تا اینکه دوست عزیزمون اومد مشهد (محمد تاران )

و بر آن شدیم تا منو علی هماهنگی کنیم تا ممدو بریم باهم ببینیم

البته ناگفته نمونه ک من ب علی گفتم هرکسی ک حالا چ تو هایبوری چ آرسنال.آی آر چ جاهای دیگه مشهدی میشناسه خبرشون کنه تا همه باهم باشیم

ولی متاسفانه زمان کم بودو کسی نتونس بیاد

ممد اسم اون پارکه " باغ ملی " بود