اندر احوالات باشکاه و طرفداران

نویسنده: zahed

وبلاگ من
نویسنده: zahed
عاشق ارسنال عاشق سبکش متنفر از سیاست های باشگاه
کل بازدید: 10,144 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اندر احوالات باشکاه و طرفداران

حرفای همه دوستان بازتاب توجه همه اوناست اما کسایی که فقط تعصب دارن باید بدونن که :
1-نباید فراموش کنیم که همه چه بازیکن ها چه کادر فنی چه هیت مدیره دارن و داشتن اشتباهات مهلکی که بسیار ما رو از  قهرمانی دور کرد  کسی میتونه اینو منکر بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2- کی میتونه از سیاست های فروش ستاره ها دفاع کنه ؟؟؟؟؟؟؟
3-من نه تنها  موافق رفتن ونگر نیستم  بلکه بشدت مخالفم اما کی گفته یا کجا دیدید که با رفتن یک مربی یک باشگاه بزرگ نابود بشه ؟؟؟؟؟حرفایی که بعضی از دوستان میگن بیشتر شبیه فیلمایی اخر زمانه تا واقعیت !!!!
4-قهرمانی اروزی هر بازیکن اما همه زندگیه یک طرفداره .اما بعضیا از دوستان فقط برای قهرمانی با تیمن که واقعا خجالت داره یادتون نره که بعد رفتن همه اونایی که گفتن فقط برای قهرمانی میریم از تیم چه چیزایی که بارشون نکردیم !!!!!1
5-ایا یک طرفدار حق نداره بعد از دیدن این همه اشتباه و تکرارشون ظرف 8 سال از همه چی عصبانی باشه ؟؟؟؟؟؟
6-یادتون نره که تو یک مقاله ونگر رو اخرین فرد باز مانده از فوتبال معرفی کرد اما باور کنید که ونگر با توجه به حرفی که زد (سیاست های نقل و انتقالات رو من تعیین میکنم) به تیم بسار ضربه زده ستاره ها رفتن اما درجه دوم ها اومدن بعضی از اونا حتی در شرایط اضطراری با اکراه جذب کردیم
با توجه به همه اینها باز هم من ارسنالیم حتی اگر خودم به زبئن نیارم باز هم قلبم فریاد میزنه 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 3/11/1391 | 19:22 گفت:

واقعا اگه دیامه رو بخریم من یکی به عقل ونگر شک میکنم آخه مرتیکه امویلا چشه مگه
بچه ها اگه دقت کنین تمام اولویت های ونگر در مورد کیفیت رو این بشر داره:
1-فرانسویه
2-جوونه
3-ارزونه
فکر کنم یه ملاک دیگه واسه کیفیت به ملاک های ونگر جدیدا اضافه شده باشه و اونم اینه که بازیکن مورد نظر نباید دسته دوم باشه یعنی تیمی روش دست نذاشته باشه که در هنگام حضور در آرسنال مبادا مشتریان دیگه دندان طمع رو واسش تیز کنن!

zahed در 3/11/1391 | 17:37 گفت:

مسعود مسئله فقط خرید بازیکن نیست !!!!!!!
به قول محمد مهدی دیامه کیه ؟تا بیاد جا بیفته ما اعصابمون به هم میریزه !!!!!!
باید کسی بیاد که لازمه نه کسی که فقط اسمش بازیکن جدید باشه!!!!!!!!!!!

محمد مهدی در 3/11/1391 | 17:19 گفت:

اعصابم خورد شده از دست ونگر. بخدا اگه اینجا بود گردنشو میشکوندم.
اعصابم خوردهههههههههههههههههههههههههههههه. اخه اینا که همش میگفتن خرید درجه یک داریم همش میگفتن کیفیت. همش میگوفتن بازیکن لوکس. لعنتی الان از کلافگی گریه میکنم.

چرا این دیامه اینقدر نزدیک شده؟؟ دیگه دارم دیوونه میشم. امویلا هست. اشتروتمن هست. وانیاما هست. امبیا هست. دژاکوف هست. اخه دیامه کدوم خریه؟؟؟؟ بابا ما اشغال تو تیم زیاد داریم دوباره نههههههههههه.

masoud mahmudpur در 3/11/1391 | 17:12 گفت:

فعلا با این مصاحبه ای که ونگر کرد بوی خرید میاد

ehsan zoola در 3/11/1391 | 17:09 گفت:

علی جدی ؟/ منبع بد

Ali heidari در 3/11/1391 | 17:04 گفت:

آقا خرید اول در راهه Mohamed Diame

محمد مهدی در 3/11/1391 | 16:53 گفت:

اصلاااااااااااااااااا نگران نباشید. ونگر گفته یه تیمه خیلی پر تلاش دارن رو خرید های جدید کار میکنن

ehsan zoola در 3/11/1391 | 16:13 گفت:

♥Arsenal♥: اگه ونگر میخاست اونارو بیاره بهتر بود ون پرسی رو نگه میداشت ک الان از همشون سر تره و با تیم اخت تر بود ... پس یجای کار میلنگه

zahed در 3/11/1391 | 16:12 گفت:

اخه با چیزایی که از وضعیت مالی باشگاه با سود اوری بسیارش چطور امکان داره که نتونیم مثلا زاهای 8 میلیونی یا ام ویلا با همون قیمت یا حتی بورینته که یوونتوس 4 میلیون میخواست واسش بده رو نداریم بدیم ؟؟؟؟؟/
بابا پول بلیت بازی های ارسنال تو همین فصل با کسر همه هزینه ها و حتی بیشتر میشه باهاش کلی بازیکن خوب اما ارزون گرفت !!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 3/11/1391 | 16:06 گفت:

همه ما میدونیم کهونگر دوست داره کاوانی و زاها و فالکائو رو بیاره و همه ما اینو هم میدونیم در توانمون نیست...

حالا که چرا در توانمون نیست رو واقعا چجوری باید پاسخ داد بهش؟

zahed در 3/11/1391 | 16:02 گفت:

حمید جان راست میگی اما چرا برای یکبار به صورت صریح ونگر نمیاد بگه مشکل از کجاس ؟چیش از فرگوسن کمتره که به هیت مدیره اینجوری میپره ؟؟؟؟
به قول احسان هرچی میکشیم از دست این کوالیتیه !! چرا هیچ بازیکنی کیفیت لازم رو نداره اما به محض اینکه میره تو یک تیم دیگه تب لرز میگیریم از دستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan zoola در 3/11/1391 | 15:48 گفت:

ونگر گفته سخت در حال تلاش برای جذب دو بازیکنه اما مثل همیشه گفته پول هست ولی مهم کیفیت هست ( مردیشور اون کوالیتی رو ببرن ک هرچی میکشیم از دست اونه )

سالار لاری در 3/11/1391 | 15:42 گفت:

لیورپول رو ببین ونگر بره آرسنال هم به همون روزگار میفته احتمالا بد تر چون باز لیور یه بازیکن میخره ولی مالکای آرسنال

♥Arsenal♥ در 3/11/1391 | 14:54 گفت:

زاهد جان من به ونگر اطمینان دارم با اینکه مثله همه آدم ها اشتباه میکنه ولی اون دستش تو کاره ما فقط ویترین رو میبینیم....

ehsan zoola در 3/11/1391 | 14:32 گفت:

من فقط یه امید دیگه به ونگر دارم اونم موفقیت هسته ی برتانیایی تیم در فصل آینده ...

به نظرم اگه جواب بده تمام این بی جامی ها طی دوسال جبران میشه

zahed در 3/11/1391 | 13:48 گفت:

اره حمید راست میگی اما گه واقعا از اشتباهاتمون درس گرفته باشیم باید بازیکن بخریم باید برای حفظ بازیکنامون بجنگیم نه این که راه رو واسشون باز کنیم
باید تا اخر ژانویه وایسیم ببینیم درس گرفتیم یا فقط داریم دور باطل میزنیم و بازهم همین جنگ اعصاب رو داریم

♥Arsenal♥ در 3/11/1391 | 13:42 گفت:

من نمیگم اشتباه نکردن ، من میگم حالا وقتشه که جوهر هواداریمونو نشون بدیم و الا توی دوران اوج نیازی نبوده.....