افزایش پیشنهاد ارسنال !

نویسنده: zahed

وبلاگ من
نویسنده: zahed
عاشق ارسنال عاشق سبکش متنفر از سیاست های باشگاه
کل بازدید: 10,143 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

افزایش پیشنهاد ارسنال !

افزایش پیشنهاد ارسنال  برای سوارز و خبر دیگرارسنال امروز ظاهرا پیشنهاد خودش رو برای لویس سوارز به 51 میلیون افزایش داده !!
(باور اینکه ارسنال برای یک بازیکن این همه خرج کنه واقعا سخته !!!)

منبع :  DAILY STAR
و در اخر اینکه JESUS GOMEZ که به ارسنال لینک شده امروز به تیم کاردیف لینک شده و ظاهرا توافقاتی هم صورت گرفته
منبع:  EXPERESS
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 20/5/1392 | 18:28 گفت:

40 میلیون پوند به علاوه 1 شیلینگ !!!

ختم کلام ....

جواد در 18/5/1392 | 11:45 گفت:

بچه ها به نظر میرسه آرسنال از خرید سوارس باحرف های مدیر عامل لیورپول تقریبا ناامید شده تازه الان یه جا خوندم آرسنال 40ملیون پوند به بنزما پیشنهاد داده.

majid در 17/5/1392 | 20:47 گفت:


این لایکارو زیاد جدی نگیر زاهد جان ممنون از خبرت

zahed در 17/5/1392 | 18:36 گفت:

والا من منبع رو به دوتان مغرفی کردم و یکی از دوستان هم زحمت کشیدن و خبر انگلیسی رو هم گذاشتن حالا قضیه این 43 تا منفی چیه ؟؟!!!!

آرین در 17/5/1392 | 18:27 گفت:

فکر کنم فروش ژروینیو باعث دادن این پیشنهاد شده البته اگه حقیقت داشته باشه.درواقع از اون 70 تا فقط 40 تا بابت سوارز داده بقیشو از فروش ها گذاشته.امیدوارم بقیشو بده برا فلینی.خداییش 50 تا می ارزه.یه خوبی دیگه ای هم داره سوارز اینه با شرایط لیگ برتر اشنایی داره.نه مثل ژیرود یه سال طول بکشه تا عادت کنه

majid در 17/5/1392 | 18:27 گفت:


سوارز یه چیزه دیگست

siamak در 17/5/1392 | 17:29 گفت:

درصورت شکست تو معامله سوارز

siamak در 17/5/1392 | 17:29 گفت:

طرفداری زده ارسنال با 45 تا ب دنبال بنزما

امیر صفای نیکو در 17/5/1392 | 17:22 گفت:

بعله آقا مسعود شوارز میاد ولی سوارز نمیاد...

masoud mahmudpur در 17/5/1392 | 17:08 گفت:

مطمعنم شوارز میاد

پسر20میلیونی در 17/5/1392 | 16:30 گفت:

کم کم دیگه دارم ناامید میشم ازخریدبازیکن.همه تیمها خریدهاشون انجام دادن.ماتازه داریم پیشنهادمیدیم.که بعیدمیدونم درست باشه.ای خدا

ali arsenal در 17/5/1392 | 15:50 گفت:

Arsenal to up Luis Suarez bid to record £51m منبع:mirror!!!!!!!!!!!!!!!
Arsenal to Make Astonishing £51m Bid for Liverpool Striker Luis Suarez منبعaughtoffside!!!!!!!!!!!!
Arsenal to offer Liverpool £51m for Luis Suarez منبع:sportsmole!!!!!
چند سایت دیگه هم نوشته بود ظاهرا جدیه!!!

جواد در 17/5/1392 | 15:21 گفت:

آرسنال با 39 ملیون پوند به دنبال بنزما
آرسنال با 20 ملیون پوند به دنبال گوندوغان

حمید پیرنیا در 17/5/1392 | 15:17 گفت:

احتمال 100% حق با لیورپوله بند خروج به اون معنی ک بتونیم با 40 میلیون بخریمش وجود نداره به نظر من احتمالش خیلی کمه بتونیم بخریمش باید بریم دنبال یکی دیگه.

tofigh در 17/5/1392 | 14:54 گفت:

عجب .........هستن این لیورپولیا دمار سوارس رو در اوردن...

میگن یه عکس تو توییتر زدن که سوارس بعد به نتیجه نرسیدن با سران از در که اومده بیرون با حالت گریه اومده بیرون یعنی گریه میکرده..

tofigh در 17/5/1392 | 14:37 گفت:

امکان نداره..

امیر صفای نیکو در 17/5/1392 | 13:46 گفت:

Arsenal are set to bid a whopping £51m to land Liverpool striker Luis Suárez.

Source: Daily Star

حسین ملازینل در 17/5/1392 | 12:27 گفت:

فکر نکنم بابا...

سید حسین در 17/5/1392 | 11:53 گفت:

فک نکنم صحت داشته باشه ولی اگه...بشه ...؟؟؟؟

سید حسین در 17/5/1392 | 11:53 گفت:

فک نکنم صحت داشته باشه ولی اگه...بشه ...؟؟؟؟

امیر صفای نیکو در 17/5/1392 | 11:48 گفت:

مرسی از پستت

حسین در 17/5/1392 | 11:45 گفت:

چی بگم گفتنیا همیشه سختن مثل سنگ.

علی قاسمی در 17/5/1392 | 11:42 گفت:

داداش 1 درصد هم این احتمال رو نده و هر س این خبر رو نوشته منظورم تونیستی ها .. هر کس این خبر رو نوشته هیچی از آرسنال نمیدونه و بدون شک آرسنال 40 میلیون پوند بیشتر نمیده و لااقل پیشنهاد الکی مثل این نمیده و اگه بخواد بالا ببره یکم اونم بخاطر توافق اونم بر سر میز مذاکره هستش ..و از مبلغ آرسنال که 1 پوند بیشتر از 40 میلیون گذاشت میشد این برداشت رو کرد که ما حتی 41 میلیون هم نمیدیم و فقط به این خطر 40 میلیون میدیم که بند آزاد بشه ..

همین و به نظر من ما نهایت 43 تا اونم سر میز مذاکره میدیم

nima در 17/5/1392 | 11:40 گفت:

این همه ونگر صبر کرد که سوارز خودش درخواست انتقال بده و با همون حداکثر 41 میلیون بخرتش حالا که درخواست انتقال داده 51 میلیون پیشنهاد دادن؟!؟!
اصن نمیتونه حقیقت داشته باشه!