نابود کردن بایرن.(عجب لحظات حساسیه)

نویسنده: siamak

وبلاگ من
نویسنده: siamak
عشقــــــــــــــــــــــــم ارسنالـــــــه با هر نتیجه ای فقطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــ با ونــــــگر البته
کل بازدید: 42,624 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نابود کردن بایرن.(عجب لحظات حساسیه)

سلام ب همه دوستان گل(خواستم منم ی چی بگم تو این لحظات فوق حساس)
امشب که همه میدونین چه خبره و از همه چی احتمالا خبر دارین...
امشب ما باید بهترین باشیم...بهترین بازیمونو کنیم... 
با تمام وجود و غیرت
همه بازیکنا خوبن خدایی ولی کاش امشب شبشونم باشه و شب شانس ما بد شانسی بایرن
امیدوارم همه این احساس داخل وجودتون باشه که این بازی مال ماس(هرکس نباشه ارسنالی نیست)
من خودم میدونم وبش ایمان دارم ک میبریم
الان دقیقا تو حس بازی بارسام ک 3-2 بردیمشون
از الان موهای تنم سخیه.میدونم میتونیم همه ارسنالیا اینو میدونن
بایرن هیچ تیمی نیست ما آرســـــــــــــــــــــــــــــنالیم
امشب از اون شباس ک هیچوقت از یادمون نمیره(و امیدوارم بهترین شب زندگیمون باشه)دوست دارم وقتی گل زدیم با تمام وجد داد بزنم خودمو خالی کنم از این همه نا امیدی

نکته:همه رسانه ها ضد ما شدن میتونین تو کنفرانس قبل از بازی ببینین چطوره رفتن رو مخ ونگر خدایی نامردیه
من شخصا ب رئیس ایمان دارم و اونه ک ارسنالو میتونه ب بزرگترین تیم تبدیل کنه
مطمئن باشین بهترینه ونگر

فراغ از هر نتیجه ای که امشب رخ بده امیدوارم ونگر بمونه

لحظه شماری شروع شده برای شکست بایرن

پیشنهاد میکنم این کلیپ ام ببینین حتما یکی از دوستان گذاشته بود گفتم منم  بزارم  http://www.aparat.com/v/alGFz
چون واقعا غرورآمیزه.عشق کردم من ک دیدمش

به امید قهرمانیـــــــــــــــــــــ
(یادتونه نره چه تیمای قهرمان شدن تو لیگ قهرمانان:اینتر.چلسی.پرتو)
ما از همه اینا سریم و میتونیم قهرمان بشیم

دوست دارم الان حالتونو نظرتونو بدونم؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 1/12/1391 | 22:29 گفت:

دعا
کنید صعود کنیم

ali در 1/12/1391 | 22:27 گفت:

میبازیم بدجور ومصدوم هم واخراجی میدیم جکی وسانیا وکوسیلنی

masoud mahmudpur در 1/12/1391 | 21:52 گفت:

راستش هیچ وقت از ونگر حمایت الکی نکردم و به نظرم امسال یکم خراب کرده.اما وقتی فهمیدم احتمال داره بره واقعا ناراحت شدم

masoud mahmudpur در 1/12/1391 | 21:43 گفت:

پدرم در اومد.از 5 ساعت قبلی 4 ساعت و 45 دقیقه تو دستشویی بودم.میترسم نتونم بازی رو ببینم

حمید pires در 1/12/1391 | 21:36 گفت:

نگران نباشین کافیه تو دفاع کم اشتباه باشیم و پولدی یکی دو شوت مرگبارشو بزنه و ولکات هم ادای هانری رو در بیاره و جیرود یک سر دقیق رو یک کرنر.

احسان در 1/12/1391 | 21:34 گفت:

اتفاقا بایرنی ها هم از این خیابانی بدشون میاد

احسان در 1/12/1391 | 21:34 گفت:

اتفاقا بایرنی ها هم از این خیابانی بدشون میاد

محمد مهدی در 1/12/1391 | 21:26 گفت:

خبر بد. خبر بد!!!!!!
گزارش امشب به عهده استاد خیابانیه.
تسلیت عرض میکنم.

سجاد در 1/12/1391 | 21:14 گفت:

دوس دارم المان هاسوراخ شن

احسان در 1/12/1391 | 21:09 گفت:

از کوسلنی چه خبر..سایت ارسنال یه چیزایی زده ازش...میرسه یا نه؟

farzam در 1/12/1391 | 21:08 گفت:

منم حس خوشی به این بازی دارم
امروز به همه همکلاسیهام گفتم بازی ویلشر رو نگاه کنین و لذت ببرین جالبه که بیشترشون هم نمیشناسنش
نکته جالبتر اینه که یکی میگفت من آرسنالیم بعد ازش پرسیدم پنج تا بازیکن آرسنال رو نام ببر میگه ویلشر,آرشاوین,چسلی و بقیش رو نمیدونم!!

نیما در 1/12/1391 | 20:58 گفت:

سراسر ایــــــــزدیـــــــریــــــــزم !

با اینهمه VIVA ARSENAL

احسان در 1/12/1391 | 20:27 گفت:

دمتگرم پسر....

محمد مهدی در 1/12/1391 | 20:13 گفت:

بچه ها الان چنتا رئالی رو ضایع کردم به شرح زیر.

Mehrdad Crko: وای هروقت اسم ارسنال میاد یاد گل 45 متری سلطان کریس بهشون,میفتم ههههههههههه
Reza Mbz: مهرداد باید روحیه داد به اینا اقا میبرید 10 12 تا هم میزنید
Mehrdad Crko: شتر در خواب بیند پنبه دانه امشب لهیدفشنگچی ها خخخخ
محمد مهدی دهدشتی نیا: جوجه وقتی اسم ارسنال میاد وسط یاد سال 2006 بیفت که نابودتون کردیم. تو خونه خودتون جلو 80000 طرفدار رئال مادرید این هانری بود خوش حالی میکرد و بقیه مثل گل پژمرده شدند. شما در حده ما نیستید. برین. برین هموز زوده واسطون کل کل با یه توپچی. هه. رئال.
Mehrdad Crko: ما با تیمی که تو لیگش بازیچس حرفی نداریم چه برسه چمپیونز لیگ
محمد مهدی دهدشتی نیا: نمیتونین حرفی داشته باشین. تنها تیمی که تونست یک فصل رو بدونه شکست قهرمان بشه ارسنال بود. ارسناااااااااااااااااااااال. تنها تیمی که تونست کاپ لیگ بریتانیا رو توی موزه افتخاراتش نگه داره ارسنال بود. تنها تیمی که کاپ لیگ بریتانیا رو از جنسه طلا داشت ارسنال بود. تازه اونم تو لیگ قدرت مند انگلیس. که9 تا قهرمان اروپا داره نه لیگ دو قطبی و تکراری و خسته کننده اسپانیا. اینا رو گفتم که بدونین شیر حتی پیرشم خطرناکه.

خوب دیگه رئالی بودن حرفی هم واسه گفتن جلو ما نداشتن. خدا رو شکر که هانری اینا رو ضایع کرد سال 2006 که الان کم نیاریم ما.

آریان در 1/12/1391 | 20:05 گفت:

وای دوست دارم 3-1 ببریم چی میشه

Soheil در 1/12/1391 | 20:01 گفت:

ViiiiiiiiiiiiiVAAAAAA,ViiiiiiiiiiiiiiVAAAAAAA,ViiiiiVA AR SE NAL

We Are.....With You....ONE TWO,ONE TWO,ONE TWO

Weeeeeeeeeee...... AAAAAAAAAre...... GUNNERS ...... GUNNERS,GUNNERS,GUNNERS

YoHo0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o, Emshab shabe jashne

BAYERN dastato hava kon,,,Ba jame ma BYE BYE kon

Soheil در 1/12/1391 | 19:55 گفت:

داداش فرشاد و بقیه دوستای خوبم، امشب همه یه دست سرخیم، سرخ به رنگ آرسنال. امشب آرسنال زخمی، خونین میاد تو زمین و خون جلو چشماشو گرفته.
موج منفی و بحث های حاشیه ای رو امشب بذارین کنار. بابا از فوتبال تیمتون لذت ببرید

siamak در 1/12/1391 | 19:55 گفت:

3 ساعتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ahmad behrozi در 1/12/1391 | 19:46 گفت:

دارم ديونه ميشم بخدا از يه طرف اميد وارم ببريم ازيه طرف ميترسم سنگين ببازيم آبرو ريزي بشه

حامد نوری در 1/12/1391 | 19:45 گفت:

آقا یک حس خیلی خوبی نسبت به این بازی دارم

حامد نوری در 1/12/1391 | 19:45 گفت:

آقا یک حس خیلی خوبی نسبت به این بازی دارم

سینا مهتابی در 1/12/1391 | 19:25 گفت:

بچه ها من که دلم روشنه صعود می کنیم.فقط خدا کنه زییس تو تیم بمونهv:

سینا مهتابی در 1/12/1391 | 19:25 گفت:

بچه ها من که دلم روشنه صعود می کنیم.فقط خدا کنه زییس تو تیم بمونهv:

سینا مهتابی در 1/12/1391 | 19:25 گفت:

بچه ها من که دلم روشنه صعود می کنیم.فقط خدا کنه زییس تو تیم بمونهv:

محمد مهدی در 1/12/1391 | 19:25 گفت:

یا خدا. یا خدا. یا خدا. من خر امشب به بجه ها گفتم بیاین خونه. جوه دیگه. ادمو میگیره.
از الان قلبم ایست میکنه و دستشویی که امونمو بریده

مهدی افسرده در 1/12/1391 | 19:16 گفت:

4 ساعت مونده

farshad در 1/12/1391 | 19:11 گفت:

به امید رفتن ونگر وتمام شدن کابوس انتظار

حمید پیرنیا در 1/12/1391 | 18:56 گفت:

بچه ها یه چیز بگم جالبه ویکیپدیا آموربیتا دفاع بیلبائو رو بازیکن آرسنال اعلام کرده . الان برین ببینین که باز نگین چرت گفتی. البته قبلا امویلا و اون شیلیاییه رو هم بازیکن اعلام کرده بود

حمید پیرنیا در 1/12/1391 | 18:52 گفت:

ما بارسا رو کی 3-2 بردیم؟!!!!!!!!!!

مهرداد در 1/12/1391 | 18:51 گفت:

یه تیم هست که داره این وسط موش میدوونه
هر بار میخواستن بازیکنامونو بگیرن جو منفی و ... درست میکردن
الان میخوان مربیمونو هم بگیرن این جو رو درست کردن
و یه سری آدم ساده طبق معمول گولشونو میخورن
و اینجا هوادار میشه بدتر از دشمن

دیدن با پول نمیشه ونگر رو خرید دارن از این بازی ها در میارن

احسان در 1/12/1391 | 18:29 گفت:

امید دارم .....روسیچکی میترکونه3بر1 ارسنال

tofigh در 1/12/1391 | 18:19 گفت:

من از نظر فنی بهش اعتقاد دارم ولی چرا خرید نمیکنه وبازیکنارو میده نمیدونم

سالار لاری در 1/12/1391 | 18:16 گفت:

میثم محمودی@عالی گفتی این دقیقا بزرگترین و مهمترین اشکال آرسناله

میثم محمودی در 1/12/1391 | 18:12 گفت:

خوب این همیشه بوده که ارسنال با قدرت های اروپا با روحیه بازی کرده ولی بدترین لحظه اونه که تو حساسترین لحظه ارسنال گل بخوره همیشه خوب بوده ولی چون جوونن نمیتونن عصبی نشن بهم میریزن اونم جلو بایرن خطرناک و بعد از بارسا قدرتمند خوب خدا کنه فقط گل نخورن که خیلی بده اگر بایرن گل بخوره جبرانش براشون راحتتره ولی اگر ارسنال گل بخوره جبرانش خیییلی سخته بهم میریزن انگار جام براشون تموم میشه این نقطه ضعف این تیم بزرگ اروپاست جوونن و وقتی عقب میوفتن ناامید و در هم بازی میکنن

احمد ولی خلف در 1/12/1391 | 18:11 گفت:

فقط فولاد ،پرسپولیس، آرسناله انگلیس

siamak در 1/12/1391 | 17:56 گفت:

همچنینونــــــــ-

ahmad behrozi در 1/12/1391 | 17:54 گفت:

اي بدبختي داره استرس ميگيرتم

محمد مهدي نوروزي در 1/12/1391 | 17:52 گفت:

خداكنه فردوسي پور ولطيفي ميهمان و گزارش گر امروز باشن
خدا كنه احمدي نباشه