دوتا خبر امیدوار کننده

نویسنده: siamak

وبلاگ من
نویسنده: siamak
عشقــــــــــــــــــــــــم ارسنالـــــــه با هر نتیجه ای فقطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــ با ونــــــگر البته
کل بازدید: 42,687 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوتا خبر امیدوار کننده

1-گووستاو

روزنامه sun اعلام کرده که آرسنال حاضر به پرداخت 21 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن این بازیکنه و چون تو لیست آزاد گواردیلاس احتمال اومدنش بالاس

(چند وقت خودشم گفته بود لندن رو به جاهایی دیگه ترجیح میده این باعث میشه ناپولی که این بازیکنو خواسته انگاری شانس کم بشه)

2-سوارز

این منبع:Various  اعلام کرده سوارز برنامه برای عذرخواهی از هواداران و بازکنان لیورپول رو نداره

(این میتونه یکم امیدوار کننده باشه.حالا ببنیم چی میشه)

چندتا خبرم بزارم که پست مسخره نباشه

1-
منبع:Daily Mirror
اعلام کرده بارسا امادست پیشنهاد اخرشو برای لوییز بده و یه خبر دیگه این که قرار لوییز امروز خودش درخواست جدایی بده

2-
منبع:Daily Mirror
تاتنهام جدا از مسئله بیل میخواد با کوئنترائو قرداد امضا کنه

و بازم تاتنهام با پیشنهاد 35 میلیون یورویی به دنبال دو ستاره اژاکس الدرویلد و ایرکسن هستن ینی به هر کدوم 17/5 میلیون یورو

(مث این که پشت بستن واسه قهرمانی و دستشونم باز شده تا حالا خیلی خوب خرید کردن اگه بیل بره شاید بیشترم بخرن البته شاید تا الان بیل رفته باشه ولی کسی نمیدونه)

بعدش یه

ما سیتی رو بردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی خوشحال شدم ولی عجیبه برام .ینی انقد تیم امادس؟
ترکیب اصلی بودن اونا؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آریان در 21/5/1392 | 22:06 گفت:

گوستاوو: دوست دارم برای آرسنال بازی کنم= هی آرسنالیا دارم میام خیالتون تخت

Morteza Bauer در 21/5/1392 | 19:51 گفت:

گوستاوو :

شرایط حساسیه ... من به دنبال بهترین گزینه هستم و بهترین تصمیم رو برای خودم خواهم گرفت . من باید بازی کنم و در بهترین فرم خودم باشم تا بتونم به تیم ملی بررزیل دعوت بشم

من در مورد علاقه آرسنال شنیدم . اون باشگاه بزرگیه ... بنابراین البته ، من دوست دارم برای اونا بازی کنم

آرسنال فوتبال جذابی بازی می کنه و در لیک قهرمانان هم حضور داره . اونا همچنین مربی بسیار باهوشی مثل ونگر دارن . حتی زمانی که اونا در یگ قهرمانان به بایرن باختن شما میتونستید ببینید که اونا به راحتی شکست نخوردن

هنوز چند هفته تا پایان نقل و انتقالات مونده و گواردیولا هم هنوز شخصاً با من در مورد آینده صحبتی نکرده و سوالاتی در اون مورد هست که من نیاز دارم جوابشو بدونم

Morteza Bauer در 21/5/1392 | 19:50 گفت:

گوستاوو عالیه.امیدوارم هرچه زودتر اومدنش قطعی بشه.مثل قضیه هیگواین نشه.اگه سوارز به رئال نرفت.ببینید من کی گفتم.

آرین در 21/5/1392 | 19:17 گفت:

امیدوارم وقتی نقل و انتقالات تموم شه ضرب المثل همه و هیچکدام برامون پیش نیاد.از مسی تا احمد مومن زاده بهمون لینک شده از بین اون همه تا حالا که دو هفته مونده فقط سانوگو رو خریدیم از لیگ 2 فرانسه! اگه سوارز و یه هافبک دفاعی مثل فلینی یا گوستاوو بیاریم کل مشکلات حله.ممنون از پست خوبت.

T.Vermaelen در 21/5/1392 | 18:22 گفت:

حالا خرید هم که نکردیم... باز از بدشانسی رمزی که اینقد آمده ست باز مصدوم شده... خدا کنه برگرده برا بازی هفته آینده

jafar در 21/5/1392 | 18:16 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/1835/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/2013/08/12/4181751/%D9%BE%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%84%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF?ICID=HP_BN_1

reza در 21/5/1392 | 17:15 گفت:

الن اسمیتم حرف من و میزنه!!!!!!!!


پول داری اما بازیکن نمیگییییرییییییییی!!!!!

انقد دس دس میکنی اخرم یه مشت بازیکن freeمیاره به تیم!!!!
یعنی سوارز نیاد باید خفش کرد که چراااااا هیگواین و نگرفت......


20 مهاجم داریم رو یکیشون نمیشه یه حساب درست حسابی کرد!
جون مادرت مارو ازین وضیعت درارررررررررررر!!

ahmad behrozi در 21/5/1392 | 17:04 گفت:

سباستین پرز در انتظار تایید آرسنال
سباستین پرز هافبک 20ساله کلمبیایی که از هفته گذشته در تمرینات آرسنال حضور داشته منتظر تایید آرسنال برای امضای قرارداد می باشد.این بازیکن جوان از 19سالگی در تیم بزرگسالان اتلتیکو ناسیونال کلمبیا توپ می زند و در طی 2فصل حضور در این تیم 54بازی برای این تیم انجام داده است.
این بازیکن جنگنده در پست هافبک دفاعی بازی میکند او همچنین در بازی دوستانه آرسنال با منچستر سیتی حدود 25دقیقه در ترکیب حضور داشت.
پرز 12بازی برای تیم زیر 20سال کلمبیا هم انجام داده است.
عکسش رو که دیدم امید وار کنندس غولیه واسه خودش

ali arsenal در 21/5/1392 | 16:58 گفت:

طرفداری - باشگاه آرسنال با ارائه پیشنهادی به باشگاه بایرن مونیخ خواهان جذب لوئیس گوستاوو هافبک برزیلی این تیم شد. این در حالی است که گوستاوو از چندین تیم دیگر نیز پیشنهاداتی دارد.

به گزارش اسکای اسپورت، مذاکرات آرسنال با تیم آلمانی برای این نقل و انتقال در حال پیشرفت است و احتمال آرسنالی شدن گوستاوو بسیار زیاد است.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال با تایید پیشنهاد 15 میلیون پوندی ابراز امیدواری کرد این انتقال تا پایان این هفته انجام گیرد.

البته با توجه به پیشنهادات زیادی که این بازیکن برزیلی از کشورهای اسپانیا، انگلیس و ایتالیا دارد، رومینگه نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد هنوز به طور قطعی مقصد بعدی این هافبک مشخص نیست.

گزارش ها از ایتالیا حاکی از آن است که باشگاه ناپولی نیز با ارائه پیشنهاد رسمی به دنبال جذب گوستاوو است.

توپچی جنوب در 21/5/1392 | 16:20 گفت:

سالار لاری:
آرسنال 40 میلیون پوند پیشنهاد داده یعنی یه چیزی تو مایه های همون 50 میلیون یورو
لیوردوغ هم گفته کمتر از 50 میلیون پوند نمیشه
............... ........... ..............
ولي فكر كنم ٤٥م پوند بشه حدود ٥١ يورو ولي خوب اگه ليورپل معطل اين ٩،٩٩٩ پونده
كه من ميگم بدن قال قضيه رو بكنيم بره مگه ما چندتا خريد بزرگ داريم همين رو بگيرن با بقيه اش هم ميشه راحت گوتساوو و اشلي ويليامز رو خريد
با پول حضرت ژروينهو هم ميشه راحت سزار رو خريد من نميدونم چرا اينقدر دست دست ميكنن.

امیر صفای نیکو در 21/5/1392 | 16:16 گفت:

Wenger insists Suarez will transfer ! Come on Gunners

Arsenal closing in on Bayern
Munich’s Luiz Gustavo..!!

Source : NBC sports.com

امیر صفای نیکو در 21/5/1392 | 16:09 گفت:

غیر رسمی؛ پیشنهاد آرسنال برای جذب هافبک بایرن پذیرفته شد
وب سایت ساکر سولز در حالی به نقل از مترو این خبر را منتشر کرده است که رقم انجام این انتقال 14 میلیون پوند اعلام شده است.

سران بایرن مونیخ در حالی در روز های گذشته اعلام کردند که حاضر به بررسی پیشنهاد های دریافتی برای فروش این بازیکن برزیلی هستند که این بازیکن بازی های خوبی برای این تیم انجام داده بود ولی به دلیل ترافیک بالای خط میانی بایرن مونیخ و در آستانه جام جهانی برزیل، این بازیکن تصمیم به ترک آلیانز آرنا گرفته است.

این خبر هنوز از سوی هیچ یک از باشگاه ها تایید نشده است اما با توجه به مشکلاتی که آرسنال پس از فروش سانگ به بارسلونا در این منطقه از زمین پیدا کرده است، به خدمت گیری این بازیکن منطقی به نظر می رسد.
trafdari.com

امیر صفای نیکو در 21/5/1392 | 16:06 گفت:

مرسی از پستت.من که میگم همین گوستاوو و یک مهاجم مثل سوارز بگیریم،میتونیم حداقل یک جام درپیت بگیریم که حداقل از این وضعیت بی جامی بیایم بیرون.هر سال رنکینگ باشگاه داره میاد پایین...
---------------------------
در پایان تو روحت ونگر یه کاری بکن

vahid در 21/5/1392 | 15:56 گفت:

اگه ونگر بازیکن نیاره امیدوارم این فصل.فصل اخرش باشه و از ارسنال بره

چقدر مفت نشستیم و نگاه کردیم که اهداف خوبمون چه طور دارن به تیم های دیگه میرن حالا سوزش از اون جاست که تیمهاش هم در حد تیم ما نیستند

اگه سوارز نیاد تا ماتهم می سوزه برای هیگواین

در پایان تو روحت ونگر یه کاری بکن

جواد در 21/5/1392 | 15:50 گفت:

من الان توسایت arsenalnews.co.uk یک خبرخوندم که آرسنال داره خودش برای پیشنهاد 50 ملیون پوندی آماده میکنه.
من واقعا دیگه خسته شدم هرروز صبح بلند می شیم یک خبر می شنویم همین دیروز یکجا خوندم ماسکرانو به آرسنال لینک شده

vahid در 21/5/1392 | 15:50 گفت:

سلام به همه
خبر ندارین که الان ناپولی پیشنهاد خودش رو به گوستاوو داده فکر کنم این هم پر!
حیف وانایاما دوسش داشتم

سالار لاری در 21/5/1392 | 15:34 گفت:

توپچی جنوب:
به نظر من اگه قيمت رو واسه سوارز بالا ببريم مثلا ٥٠يورو حتما ميتونيم جذبش كنيم.
=======================
آرسنال 40 میلیون پوند پیشنهاد داده یعنی یه چیزی تو مایه های همون 50 میلیون یورو
لیوردوغ هم گفته کمتر از 50 میلیون پوند نمیشه

majid در 21/5/1392 | 15:33 گفت:


همونطور که گفتم فک کنم اولین خریدمون گوستاوو باشه... سنشم 26 هستش

majid در 21/5/1392 | 15:32 گفت:


مرسی سیامک جان

Arsenal have had a £17.2 million bid accepted by Bayern Munich for midfielder Luiz Gustavo, Goal can reveal.

توپچی جنوب در 21/5/1392 | 15:21 گفت:

مرسي بابت پستت
بابا اين روزا مد افتاده بازيكن هايي كه قرار داد دارن خودشون درخواست جدايي ميدن!!!!!!
قديما اينجور نبود .
به نظر من اگه قيمت رو واسه سوارز بالا ببريم مثلا ٥٠يورو حتما ميتونيم جذبش كنيم.
راستي يه خبر هايي هم دوباره در مورد سزار شده فكر كنم با ٢ ميليون پوند ولي صحتش رو نميدونم چقدره.

javad در 21/5/1392 | 15:07 گفت:

آره با همه بازیکناشون بودن
مرسی بابت پستت