چندتا خبر

نویسنده: siamak

وبلاگ من
نویسنده: siamak
عشقــــــــــــــــــــــــم ارسنالـــــــه با هر نتیجه ای فقطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــ با ونــــــگر البته
کل بازدید: 42,798 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندتا خبر

1-مودریچ گفته دوس داره بیاد من یو

منبع:Sunday Mirror
2-پیشنهاد 18 میلیون پوندی من یو به فلینی

(میتونیم بیشتر از اونا بش بدیم و بیاریمش ولی انگار خودش اونجا رو دوس داره)

منبع:Sunday Mirror
3-لیورپول در آستانه جذب ویلیان ستاره تیم آنژی با 15 میلیون پوند

منبع:Sunday Mirror4-××××نوشته که لیورپول از ترس پیشنهاد 50 میلیون پوندی احتمالی آرسنال به سوارز میخواد لئوناردو دامیائو مهاجم اینترناسیونال رو بخره

(کاش بدن که نمیدن)

منبع:The People5-لیورپول و میلان خواهان ممدو ساخو که میخواد از پی اس جی جدا شه

(لیورپول چه ول خرج شده نکنه رو این 50تا حساب باز کردن؟یا خبری شده و ما نمیدونم!)

منبع:Corriere dello Sport6-رسمی: اسوالدو به ساوت همپتون پیوست احتمالا با 15 میلیون پوند

منبع:Sky Sports
و آرسنال

×××آرسنال علاقه مند جذب میکا ریچاردز دفاع راست من سیتی

(خداکنه بگیرنش)

منبع:Sunday Mirror
××آرسنال میخواد میچو رو با 25 تا بگیره

(من خودم زیاد نمیشناسمش)

منبع:Sunday Mirror
×آرسنال به لارس بندر بازم ابراز علاقه کرده

(عالیه اگه بیاد ولی فک نکنم بدنش)

منبع:Sunday Mirror


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هلموت در 28/5/1392 | 18:30 گفت:

..............سزار...............
گیبس..توبی........مرته..ریچاردز
.........بندر.......آرتتا............
لاملا......سانتی......ولکات
..........جکسون...........
یکم تخیلی شد
------------------------------------------------------
بنظرت یکم تخیلی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پسر20میلیونی در 28/5/1392 | 18:24 گفت:

بچه ها میچو چه جور بازکنی

پسر20میلیونی در 28/5/1392 | 18:23 گفت:

بچه میچو چه جوربازیکنی.

Enrique در 28/5/1392 | 12:48 گفت:

اگه مدافعامون بد بودن پارسال دومين خط دفاع برتر ليگ رو نداشتيم.

____________________

آره سپهر جون حق با توئه !!!

نیس که پارسال شدیییییییییییییدا با منچستر تو کورس قهرمانی بودیم و تو بازی های رفت و برگشت با Big 4 و جدیدا Big 5

( آخه من سیتی هم اضافه شده) همه شونو تحقیر کردیم (هم تو زمین خودمون و هم تو زمین خودشون) ، به همین خاطره

که داری این حرفو میزنی !!!

masoud mahmudpur در 28/5/1392 | 12:39 گفت:

از سوارز رسیدیم به میچو!لعنت

علی افرایی در 28/5/1392 | 12:38 گفت:

...............سزار...............
گیبس..توبی........مرته..ریچاردز
.........بندر.......آرتتا............
لاملا......سانتی......ولکات
..........جکسون...........
یکم تخیلی شد

siamak در 28/5/1392 | 12:36 گفت:

مرته و سانیا اضافین
کوشینلی فصل قبل نبود ما خیلی از بازهامون نتیجش فرق میکرد و فصل قبل اونم ورما همینطور بود.هرکسی ی روز خوب داره ی روز بد ی دوره افت داره ی دوره اوج.اگه ویلیامز و ریچاردز رو بگیریم دفاعمون عالی میشه بنظرم.منو هم آماده بشه سمت چپ رو میگیره.
الان ی هافبک دفاعی(فلینی-بندر یا در این حد)-ویلیامز وریچاردز(ی آخر و راست)ـ هافبک تهاجمی یا مهاجهم سطح بالا
بابا خرید کنید لامصبا فنر به درک حداقل 3 امتیاز فولام رو از دست ندیم
اه

sepehr najafian در 28/5/1392 | 12:14 گفت:

اگه مدافعامون بد بودن پارسال دومين خط دفاع برتر ليگ رو نداشتيم.

ali arsenal در 28/5/1392 | 11:41 گفت:

اگه به فنرباغچه هم ببازیم اونوقت تازه شاید ونگر به فکرخرید افتاد

mohsen abbasi در 28/5/1392 | 11:35 گفت:

اگه امسالم بازیکن نگیریم فصل بعد دیگه نمیتونیم حتی اگه بازم بتونم 4م شیم

tofigh در 28/5/1392 | 11:25 گفت:

گل گفتی چهارتا شون سوراخن به خصوص این مرته که همش رواعصابمه..

Enrique در 28/5/1392 | 10:41 گفت:

خانه از پای بست ویران است ملت !!!!

80 درصد این تیم باید عوض شه ! و در راس اونا هر 4 تا مدافع های گلمون و دروازه بانهای عزیز دلمون ....

یه هافبک دفاعی قلدر میخوایم ....

مهاجمم نخریدیم اشکال نداره ، تئو و سانتی جورشو میکشن .