کاکا:میخواهم رئال را ترک کنم+چندتا خبر+مصاحبه

نویسنده: siamak

وبلاگ من
نویسنده: siamak
عشقــــــــــــــــــــــــم ارسنالـــــــه با هر نتیجه ای فقطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــ با ونــــــگر البته
کل بازدید: 42,809 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کاکا:میخواهم رئال را ترک کنم+چندتا خبر+مصاحبه






1-کاکا خودش گفته که میخوام برم و مطمئنم که حالا بهترین زمان واسه ترک باشگاهه و گفته دوستانه جدا میشم و به انجلوتی هم گفتم و پدرش داره  باشگاه میحرفه وبهترین تصمیمه واسه من و باشگاه-دیشب هم تو بازی دوستانه دوتا گل زده

(ونگر خداوکیل فرصت بهترین از این نیس باید بیاد اینجا بایددددددددد)


2-الن پاردو گفته منتظر پیشنهاد بعدی آرسناله برای فروش کابایه و انگاری دوس دارن بفروشنش بنظر من بد نیس ولی کاکا.راحت با یکم پول بیشتر میشه خریدش


3-گفته تو یه گروه متعادل افتادیم و قطعا کار سخته-آرسنالو به خوبی مشناسم و رویایی ما باهاشون جالبه چون هیگواین داشت میرفت اونجا اما یهو نرفت-تو جام امارات باهشون بازی کردیم و مربی بزرگی دارن که باعث میشه-دورتموند هم فینالیست پارساله و سطحشون بالاس-درباره مارسی هم گفته خاطره خوبی داره که تو فینال یوفا با والنسیا بردشون و حریف سختی هست فضایی ورزشگاهشون آتشینه


4-گفته خوشحالم به خونه برگشتم و کار ناتمام اینجا داشتم-هرکس توپچی شه یک بار تا ابد توپچی میمونه
کار ناتمامش فینال لیگ قهرمانانه وفصل2007-2008 که شانس خوبی داشتیم ولی قهرمان نشدیم
(بنظر من خرید خویه خدایی ببینین چلسی اتوئو 32 ساله رو گرفت)


5-هم رکورد آرسناله
اولین باشگاه انگلیسی هستیم که 3تا غول ینی رئال رو سانتیاگو و آث میلان رو تو سن سیرو و بارینو تو آلیانس اره نا شکست دادیم
(من بهش افتخار میکنم)

یه چیز خیل جالبی دیدم.میدونم همه عصبانی هستن و خودمم اینجورم ولی من هرچی نظر ها رو خوندم همه ارسنالو دوس دارن و ونگر رو دوس دارن حتی دشمنامون هم ولی اینجا ما خودمون......خخخخ
من بازم اعتماد دارم به ونگر .امسال جام میاره و باز میمونه.قول
ولی کاش کاکا و دیماریا رو بیاره عالی میشه
منتظر خبر خوشیم.....

و یه حقیقت (ببخشید این باید کپی شه)
مردی که تمام افتخارات فوتبالیشو مدیون ونگر میدونه

آرسن ونگر بین سال های 1987 تا 1994 سرمربی موناکو فرانسه بود. وی همراه با این تیم یک بار قهرمان لیگ فرانسه و یک بار نیز قهرمان جام جذفی این کشور شد اما شاید دستاورد بزرگ ونگر برای فوتبال دوستان در این باشگاه، کشف یکی از پر افتخار ترین فوتبالیست های جهان باشد، ژرژ وه آ.

وه آ به عنوان یک کودک رها شده در محله های فقیر نشین لیبریا بزرگ شد و تنها 3 سال بعد از شروع این حرفه و حضور کوتاه مدت در 4 تیم مختلف، در سن 22 سالگی توسط آرسن ونگر به موناکو آورده شد. وی در فرانسه روزهای سختی را پشت سر گذاشت، تا جایی که به گفته خودش در همان ابتدا قصد بازگشت به کشورش را داشت اما آرسن ونگر مسیر درست این حرفه را به او نشان داد، تا جایی که وی در سال 1995 به عنوان برترین بازیکن اروپا و جهان انتخاب شد.

"در محیط دلپذیری بزرگ نشدم. پدر و مادری نداشتم و مادر بزرگم مرا بزرگ کرد. یک ساله بودم که پدر و مادرم مرا رها کردند و 17 سال طول کشید تا مادرم به زندگی من بازگردد. فوتبال تنها انگیزه من برای زندگی بود و هرچند آن را خیلی دیر شروع کردم اما خوش شانس بودم که مردی به نام آرسن ونگر مرا مورد حمایت خود قرار داد. او مرا تبدیل به یک بازیکن بزرگ کرد. او ذهنیت اروپایی را به من یاد داد، به من یاد داد حرفه ای تر باشم و مرا به بازیکنی تبدیل کرد که امروز هستم.

او در اولین روزهای حرفه ام در کنار من ماند. دو ماه اول حضورم در موناکو واقعا دشوار بود، انتقادهای زیادی وجود داشت و مردم می گفتند وقتی هوا سرد شود نمی توانم کار کنم. ناراضی بودم و نزدیک بود به خانه بازگردم. اما آرسن ونگر با گفتن این موضوع که "تو تمام ویژگی های مناسب را در اختیار داری" به من اعتماد به نفس داد. او به من گفت که سریع هستم، توانایی فنی دارم و تنها باید مهارت های تاکتیکی را یاد بگیرم. اکنون هر زمان به او فکر می کنم، لبخندی روی صورتم قرار می گیرد زیرا خیلی خیلی زیاد به او مدیونم."

 

ژرژ وه آ در سال 1995 آقای گل لیگ قهرمانان اروپا شد و در همان سال علاوه بر فتح سری آ همراه با میلان، عنوان برترین بازیکن اروپا و برترین بازیکن جهان را نیز از آن خود کرد و در تیم منتخب جهان نیز جای گرفت. وی یک سال بعد بعد از رونالدو برزیلی جایگاه دوم برترین بازیکن سال جهان را بدست آورد. او 3 بار نیز عنوان برترین بازیکن فوتبال آفریقا را بدست آورد که نخستین بار در سال 1989 و زیر نظر آرسن ونگر بود.

وه آ در مراسم انتخاب برترین بازیکن جهان در سال 1995، بعد از خوانده شدن نامش و قبل از دریافت جایزه، از آرسن ونگر دعوت کرد و بعد از یک سخنرانی طولانی در وصف او، جایره اش را به او تقدیم کرد.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

مهدی در 9/6/1392 | 11:43 گفت:

کاکا خداکنه بیاد

علی قاسمی در 9/6/1392 | 09:50 گفت:

علاقه داوری به ارسنال
داوري درباره تيم مورد علاقه‌اش گفت: آرسنال انگليس تيم مورد علاقه من است و طرفدار اين تيم هستم.

محسن عاشوری در 9/6/1392 | 01:42 گفت:

کاملا با مرتضی موافقم

حسین در 8/6/1392 | 20:46 گفت:

بنتنر مگه روز اوج هم داشت ؟ اون بازي با ليورپول يادتونه ؟

ناصر در 8/6/1392 | 20:44 گفت:

واقعا استاد ساختن ستاره حتی از در پیته!!!
قیافش توی عکس مثله معلمای شیمی و زیسته

مجید در 8/6/1392 | 20:41 گفت:

دمش گرم من واقعا عاشق ای بنتنرم. خداکنه به زای اوجش برگرده
------------
بنتنر بهترین بازیکنههههههه
مگه نیکلاس چه کم از همین ژرژ وه آ داره
آینده در دستان بنتنر هستش

M o o r I در 8/6/1392 | 17:37 گفت:

شمام الکی جو ندین ونگر اله بله جیمبله

سر شماهارو ونگر همینطوری گرم میکنه بعد فصل نقل و انتقالات ک تموم شه میگه " کوالیتی " تو بازار نبود

ده لامصب ی نیگا ب همسایمون چلسی بنداز : ویلیان و اتوئو رو تو 2 روز رسمیش کردن . تورس ، با و ل.کاکو رو هم دارن ک تقریبا همگی تراز یکن

ونگر ب این میگن کوالیتی

الان فرض کنید او این بازی با مرغا ژیرو مصدوم شه . بله اونوخ باید سانوگو رو شاهد باشیم تو خط حمله ک وقت دویدن پاهاش تلو تلو میرن . آدم فک میکنه الان میخوره زمین

اهههههههههه . خو پول ک داشتی چرا باید میذاشتی آخرش ؟ همون اول کارو 1 سره میکردی

M o o r I در 8/6/1392 | 17:30 گفت:

من این حرفا نمیشناسم

ونگر فقط 3 روز فرصت داری بازیکن بخری

اینقد دم از کیفیت میزنی همینه ؟ متیو فلامینی کیفیته ؟؟

فقط 3 روز دگ فرصت داری وگرنه هر چی اعتقاد بهت داشتمو از دست میدم

آخه چرا ی حرفی ک پاش واینمیستی رو میزنی ؟ چرا اون گازیدیس اول فصل نقل و انتقالات میاد میگه با دستمزد رونی و خریدش مشکلی نداریم ولی نمیرین سراغش ؟؟

ونگر دیوونم کردی . فقط 3 روز فرصت داری

میفهمی 3 روز

آرین در 8/6/1392 | 17:18 گفت:

همونطور که پیش بینی کرده بودم psg نزدیک به کاسیاس. ناصر الخليفي رئیس psg با کاسیاس دیدار کرد. France24
دوستایی که میگن شزنی , شزنی هر چقدر هم خوب باشه باز کاسیاس بهترین دروازه بان جهانه و کلا به تیم اعتبار میده.با وضع مالی که ما داریم تنها فوق ستاره ای که میتونیم بخریم کاسیاسه.

Enrique در 8/6/1392 | 17:15 گفت:

مجید خداییش این فصل دیگه رئیس اون خساست فصلای قبلشو کنار گذاشته و میخواد که خرج کنه ولی این بار این بازیکنان که

واسه ما طاقچه بالا میذارن !!!

masoud mahmudpur در 8/6/1392 | 16:39 گفت:

مرسی.عالی بود.با فرشاد موافقم.با اینکه ونگر اینقد مسخرمون کرده بازم دوسش دارم
اره بنتنر خیلی خوبه.میتونه کمک کنه

mohammad javad در 8/6/1392 | 15:43 گفت:

روزای=زای

mohammad javad در 8/6/1392 | 15:43 گفت:

ونگر: خروج بنتر بعید است

دمش گرم من واقعا عاشق ای بنتنرم. خداکنه به زای اوجش برگرده

mohammad javad در 8/6/1392 | 15:42 گفت:

ونگر: خروج بنتر بعید است

دمش گرم من واقعا عاشق ای بنتنرم. خداکنه به زای اوجش برگرده

majid در 8/6/1392 | 15:06 گفت:

Enrique:
رئیس با وجود اینکه وحشتنااااااااااااااک از دستت دلخورم ولی ......

" هنوزم مث خدا می پرستمت "

رئیس چرا تو انقد خوش تیپ و با کلاسی ؟؟؟؟

چرا منتقدانتم انقد واست احترام قائلن ؟؟؟

چرا من انقد روانیتم ؟؟؟

چرا با وجود اینکه 8 ساله جام نگرفتیم ، ولی من حاضر نیستم که برکنارت کنن ؟؟؟ ها ؟ ها ؟ ها ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------



نمیدنم فلسفه چیه؟؟؟ میگه خرید میکنم و نمیکنه... میگه تو 24 ساعت 2و3 تا خرید میشه کرد و امیدوار میشم اما با خودم میگم شاید یهویی تو روزه اخری بزنه به سره باشگاه یا بازیکنه مورده نظره ما و انتقالش کلا منتفی شه... باز از اون طرف از خودم بیشتر بهش اعتماد دارم (ونگر) و مطمئنم واسه همه کاراش برنامه داره... خدایا این روزا رو تموم کن و ما رو از بلاتکلیفی نجات بده... در پایان همیشه گفتمو بازم میگم In wenger i trust

Enrique در 8/6/1392 | 14:46 گفت:

رئیس با وجود اینکه وحشتنااااااااااااااک از دستت دلخورم ولی ......

" هنوزم مث خدا می پرستمت "

رئیس چرا تو انقد خوش تیپ و با کلاسی ؟؟؟؟

چرا منتقدانتم انقد واست احترام قائلن ؟؟؟

چرا من انقد روانیتم ؟؟؟

چرا با وجود اینکه 8 ساله جام نگرفتیم ، ولی من حاضر نیستم که برکنارت کنن ؟؟؟ ها ؟ ها ؟ ها ؟

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 14:37 گفت:

جواد:
آرسنال فقط به دنبال بازیکنایی که توی اسمشون ژ دارند
نمونه:
ژروینیو - ژورو- ژیرود - ژسنی- کوژیلنی
-----------------------------------------------
ژلکات و ژودولسکی و ژازورلا هم هست....

reza در 8/6/1392 | 14:34 گفت:

دلتون صابون نزنید
کاکا به میلان لینک شده و بواتنگ هم ظاهرا به شالکه

آریان در 8/6/1392 | 14:32 گفت:

مطالب سایت طرفداری رو به زبان محاوره ای نوشتی

tofigh در 8/6/1392 | 14:28 گفت:

کاکا خیلی بدردمون میخوره قشنگ جای خالیه چمبرلین و پولدی رو پر میکنه..ونگر دست از سر بنزما و اوزیل و دی ماریا بردار اینا نمیان آرسنال حداقل اینو
بچسب..

علی افرایی در 8/6/1392 | 14:14 گفت:

کاش کوین پرینس بوتتنگ رو میگرفتیم.رفت شالکه

آرین در 8/6/1392 | 14:04 گفت:

کلا بازیکن نخره خیلی بهتره تا کاکا رو بخره.فقط ضررِ.به جا 20 تا برای کابای, 25 تا بدیم بنتکه رو بیاریم.هافبک وسط به اندازه کافی داریم ولی فقط یه مهاجم داریم!.این اواخر دیگه شایعه درست و حسابی هم درو بر تیم نیست!!

جواد در 8/6/1392 | 14:04 گفت:

آرسنال فقط به دنبال بازیکنایی که توی اسمشون ژ دارند
نمونه:
ژروینیو - ژورو- ژیرود - ژسنی- کوژیلنی
سرهنگ علیفر

سید حسین در 8/6/1392 | 13:05 گفت:

بازم روزای آخر نقل وانتقالات شد کاربران آنلاین به اوج رسیدن...2381+1 آدم الاف خرید بازیکن ....سر آخر میره یه هافبک از سنت اتین یا تولوز میگیره بعدشم دم از کیفیت میگیره....... خخخخخخخ بس کنید شما رو به خدا!!!!!!!!!!

مرتضی در 8/6/1392 | 12:49 گفت:

دوست عزیز همه مطالب سایت طرفداری رو کپی کردی یه باره لینک سایت رو قرار میدادی!

reza در 8/6/1392 | 12:43 گفت:

اگر هدایتی یه شب با ونگر بگزرونه ونگر دیوونه میشه

siamak در 8/6/1392 | 12:29 گفت:

ونگر
نوکرم داش امیر

nima در 8/6/1392 | 12:18 گفت:


به افتخار ونگر

amir در 8/6/1392 | 12:14 گفت:

پر محتوا و عالییییییییییییی