تمدید+چندتا عکس...

نویسنده: siamak

وبلاگ من
نویسنده: siamak
عشقــــــــــــــــــــــــم ارسنالـــــــه با هر نتیجه ای فقطـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ارسنالــــ با ونــــــگر البته
کل بازدید: 42,794 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تمدید+چندتا عکس...

سلام به همه توپچی های گل

اول یه ی بگم ته دلم موتده. چند روز پیش قبل بازی ناپولی بحثش بود این بود که زیرود به درد نمیخوره باید به فکر یه مهاجم باشیم .من یکی که کاملا مخالفم.زیرود عالی بوده تو این فصل خداییش هم گل زنی هم تو کار های تیمی خیلی عالی شده.تو بازی ناپولی رو گل اول اگه حرکت بدون توپ زیرود نبود اوزیل نمیتونست انقد راحت گل بزنه و خالی باشه.گل دومم که دیدین یه همکاری خوب با اوزیل پاس عالی مسوت و خودشم زد تو گل .رو هردوتا گل تاثیر کامل داشت.بنظرم نیازی به هیچ فرواردی نداریم ما البته اگه بنتنر اماده بشه چون باید یه تعویضی باشه جایی زیرود بیاد داخل.همین  ساناگو هم بازی به هرچی زمان بگذره بهتر میشه و حتما یه مهاجم عالی ازش درمیاره رئیس.نظر شما چیه واسه اون جلو؟
همه دوستان که میدونید وضع تیم خیلی خوبه این روزا و درکل همه چی ارومه
تیم ی فوتبال عالی بازی میکنه با ی نیروی جوان و عالی و چندتا از با تجربه ها مث فلامینی که این روزا عالی شده خدایی فک نکنم کسی انظارشو میداشت انقد خوب باشه.
حالا این وسط همه تو ذوقیم از این بازی های عالی ولی فصل داره میره رو به اخرش ینی به اخر قرارداد رئیس نزدیک میشیم و این موضوع خیلی ناراحت کنندس حداقل واسه من که هنوز قراردادی امضا نکرده.اگه همینجوری بزاریمش اخر فصل تیم هایی مث رئال و پی اس جی میتونن خیلی به رئیس نزدیک بشن البته رئیس عاشق تیم و باشگاهه مطمئن دوس نداره جایی جز ارسنال کار کنه مگه مجبورش کنن.هرچی بیشتر بگذره بنظرم  مث یه توهین به ونگره. یه بی اعتمادی.من باشم بهم برمیخوره رئیسو نمیدونم..
قراردادشم 5ساله باشه عالیه چون این تیم تو 5 سال اینده 100درصد با رئیس به جاهای میرسه که هیچکس ب جز ما ها فکرشو نمیکرده و ارزوشو نداشه.باید حاصل این زحمتشو ببینه و به یه اسطوره تبدیل بشه که همه بگن بهترین مربی دنیاس البته هست ها فقط از جام گرفتن میگم.

در اخر بگم که اینا نظرات من بودن فقط و خیلی برام جالبه نظر بقیه دوستای گلمو بدونم منتظرم شنیدشم(غلط املایی یا چیزی بود ببخشید دیگه)

حالا چند عکسم بزارم از این خشکی دربیاد 

ایول


اینم از عصبانیت بعضی از طرفدارا که امیدوارم الان جوابشونو گرفته باشن(تا حدی حق داشتنا)

این عکس این فصل هم میبنم مطمئنم ایشالله تو دستات جا نشن مال این فصل 

ماندگار تا ابد

یکی از بدترین لحظه های عمرم.......

اینم از ارون که دار میترکونه

خداوکیل خیلی حال داد اون شب

چیزی نمیتونم بگم.دمت بخاری

از مهاجممون که خیلی قبولش دارم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهزاد کاویانی در 13/7/1392 | 12:26 گفت:

پست جالبی بود. مرسی. من هم موافقم با اکثر حرفهات.
فکر میکنم آرسن میمونه. و امیدوار هستم که بمونه.

majid در 12/7/1392 | 19:56 گفت:


البته با اینکه اعتقاد دارم تیم به شدت احتیاج به یه مهاجم داره که در صورت مصدومیت یا محرومیت ژیرو به کارمون

بیاد اما از یه طرفم اعتقاد دارم در صورته مصدومیت ژیرو هم خیلی به مشکل نمیخوریم و به نظرم ما سبکه الان

بایرن مونیخ (و البته گاهی اوقات اسپانیا و بارسا) که بعضی مواقع مثه بازی با سیتی استفاده میکنه و بدونه مهاجم

بازی میکنه رو خیلی عالی میتونیم به نمایش بزاریم حتی به نظرم با وجوده ونگر میتونیم حتی چیزهای جدیدی رو به

این سبک اضافه کنیم چونکه بهترین هافبکهای اروپا رو داریم در حاله حاضر

simone در 12/7/1392 | 19:50 گفت:

مرسی خیلی قشنگ بودن
سانیا هم مصدوم شد

mohsen abbasi در 12/7/1392 | 17:43 گفت:

مهاجم می خوایم با این تیم پزشکی حرفه ای که داریم اصلا نمیشه با یه مهاجم ادامه داد ژیرو بپره همه جامام باهاش میپرن

majid در 12/7/1392 | 17:09 گفت:


نشتن = نشستن

majid در 12/7/1392 | 17:09 گفت:


مرسی سیامک جان اعتقاداتتو خیلی دوست دارم مرسی... عکسی که به عنوانه (یکی از بدترین لحظات عمرم)

گذاشته بودی واسه من در مورده یه عکسه دیگه صدق میکنه... عکسی که مربوط میشه به اواخره بازی رفت

با بایرن در فصل قبل که ونگر رو در حالت بغض با چشمای خیس نشون میداد... یعنی اصن یه وضعی بودا ...

عکسشو یه مدت تو لپ تاپم داشتم اما پاکش کردم وگرنه میزاشتمش

ایشاللا که تمدید هم میکنه و اب پاکی رو میریزه رو دسته گرگ هایی که در کمین نشتن

alireza 9 در 12/7/1392 | 16:34 گفت:

ایول جیرود

آریان در 12/7/1392 | 16:02 گفت:

سانیا هم مصدوم شد
واقعا این مربی بدنسازی کدوم شاسگولیه

آریان در 12/7/1392 | 15:55 گفت:

http://highbury.ir/shivid/images/v62y7mnhy3iw4dd4u6v.jpg

شاهين در 12/7/1392 | 15:29 گفت:

همون که آریا گفت ... کاملا موافقم ...

آریا در 12/7/1392 | 14:15 گفت:

در مورد مطالب شما
اول اینکه خرید مهاجم برای این نیست که ژیرود بده بلکه جانشینی اصلا توی تیم نیست واسش
دوم اینکه من خودم یکی از منتقدان ونگر بودم ولی نه منتقد مربیگری ایشون و سبک بازی و بازیکن سازی این مربی بزرگ بلکه منتقد نقل و انتقالات ....
90 درصد کسایی که از ونگر عصبانی بودند بخاطر خرید نکردن بود و خواستار تغییر سیاست او در این زمینه بودند و با خرید اوزیل دیدیم که این سیاست تغییر کرد ... و یکی از عوامل این تغییر سیاست همین فشار هوادارها بود

پس دوستان منتقدان رو بد جلوه ندید و همه ی ما در یک جبهه هستیم فقط با تفکرات متفاوت ....

Ali در 12/7/1392 | 14:08 گفت:

به نظر من ژیرو تا اینجا علاوه بر آمار گلزنی و پاس گل خوبش تاثیرش تو حرکات تیمه:
1 - تمامی ضربات سر اولی که از کنار دروازه آرسنال میاد تو زمین حریف رو می زنه
2 - از قدرت بدنیش به خوبی استفاده می کنه
3 - تو بازی ترکیبی به خوبی عمل میکنه

تنها چیزی که میتونه ضعفش باشه دریبل زدنشه که فک کنم مهاجمی که جلوی این همه هافبک خلاق بازی میکنه نیازی به این نداره
مهاجم شش دانگی نیست ولی برای ترکیب ما کاملا مناسبه ، ایینم فراموش نکنید ما پودولسکی رو هم داریم برای نوک بازی کردن

حسین در 12/7/1392 | 13:51 گفت:

پس هش بگو به من توهین نکنه وسلام

توپچی جنوب در 12/7/1392 | 13:45 گفت:

حسين جان داري نظم اين پست خوب رو به هم ميزني اين بحث ها جاش اينجا نيست
اينا جاش رو ديواره پس لطفا ديگه اينجا نزار اينجور كامنت هايي كه به پست ربطي ندارن.
سيامك جان لطفا پستت رو مديريت كن و كامنت هاي اضافي رو پاك كن.

حسین در 12/7/1392 | 13:30 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

حسین در 12/7/1392 | 13:30 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

حسین در 12/7/1392 | 13:30 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

توپچی جنوب در 12/7/1392 | 13:30 گفت:

اول يه مرسي داري بابت پستت و نظرت;)
در مورد نياز داشتن به مهاجم اين كه ميگي ژيرود خوب بوده تا الان و خوب پيشرفت كرده كاملا درسته
ولي اينكه ميگي به مهاجم ديگه نياز نداريم و سنوگو و بنتر خوبن كاملا اشتباهه سونوگو تا ٢يا٣فصل ديگه كاملا براي بازي هاي بزرگ آماده ميشه و تو دست رسه نه الان
بنتر هم كه ديگه همه ميدونن از روي اجبار مونده تو تيم يه جورايي در حد آرسنال نيست.

به نظر من الان در اين برحه جذب يكي مثل سوارز و يا روني ميتونه ايده آل ترين گزينه باشه يه رقيب عالي براي ژيرو و پيشرفت بيشتر ژيرو و تنوع تاكتيكي در جلو زمين

در مورد رئيس هم خيالت راحت كه تمديد ميكنه و كرونكه و گازديس اعتماد كامل بهش دارن و پيشنهاد تمديد رو اول فصل بهش دادن كه خود رئيس گفته فعلا مهم تيم هست و تمديد من بستگي به نتايج تيم داره
درواقع يه جور اهرم روحي براي بازيكنانه كه بهتر بازي كنن و اخيرا شايعه شد كه رئيس ميخواد يه قرارداد سه ساله به ارزش ٢٤ميليون پوند يعني در واقع سالي ٨ميليون پوند تمديد كنه.
من كه از بابت تمديد كردن خيالم راحت راحته چون رئيس هنوز كارش تموم نشده و با هسته بريتانيايي و همچنين پيشرفت مسعود اوزيل و حرف هايي كه به اونا زده كه زير نظر رئيس بايد كار كنن تا پيشرفت كنن
و اومدن اوزيل اونم به خاطر حرف هاي رئيس و بستن قرارداد بلند مدت خودش گوياي اونه كه حالا حالا ها ما رئيس رو داريمش

حسین در 12/7/1392 | 13:30 گفت:

بچه ها این حرفای حمید طوبچی هست منو خونوادم اشغالگر این سرزمین حساب میکنه شما با این حرف موافقین ؟؟؟؟؟ ها موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفهای حمید طوبچی به من =به شعر و ادب علاقه دارم. اما به زبان مادريم. نه زبان متجاوزين به سرزمينم. ببخشيد. من با اعراب ميانه خوبي ندارم.
======================
ببینید تعصب به جا گذاشته در طوری که من بهش گفتم=اگه من و خوانوادم اشغالگر این سرزمین هستیم ، پس چرا ایرا نی حساب میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها شما با حرف حمید طوبچی موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها
جواب بدید تا اگه حق با اون بو تا ابد از این جا میرم و الّا اگه حق با من بود می مونم
طوری با من حرف میزنه انگار باباشو به قتل رسوندم

سراج در 12/7/1392 | 12:33 گفت:

ارسنال وستبرم زنده از شبکه ورزش

علیرضا در 12/7/1392 | 12:23 گفت:

ونگر همیشه تو ارسنال میمونه...
اها راستی یادم رفت...لایک

reza در 12/7/1392 | 11:41 گفت:

پست خیلی خوبی بود دمت گرم

Nima در 12/7/1392 | 11:40 گفت:

قریب به اتفاق هممون آرسنال رو با ونگر میشناسیم... از حدود 15 سال پیش که طرقدار آرسنال شدم ونگر بوده و به امید خدا باز هم بمونه یه 15 سال دیگه...
امیدوارم فقط بتونه این بی جامی رو تموم کنه.... مسئله ای که فقط به مربی بستگی نداره به نظر من... شرایط دیگه هم دخیله...
در مورد ژیرو هم نظرم اینه که این مهاجم تا به امروز برامون خوب کار کرده! تو فصل اول گل های نسبتا خوبی رو زده و تو این فصل هم یکی از بهترین ها بوده... شاید بعضی وقت ها انتظارات زیادی که روی بازیش تاثیر میداره...

سید امین هاشمی در 12/7/1392 | 11:36 گفت:

خیلی هم خوب.........
دمت جیییززززززززززززززززززززز

masoud mahmudpur در 12/7/1392 | 11:14 گفت:

عالی بود
ونگر واقعا بهترین مربیه.عمرا تیم دیگه ای نمیره.من که اصلا نگران تمدید کردنش چون مطمئنم تمدید میکنه و همه ی جامارو درو میکنیم
یه نکته بچه ها.اگه دقت کرده باشین تو اون عکس که ونگر رو نیمکت منچستر نشسته(این همون بازیه که 8-2 باختیم)انصافا چند تا بازیکن درست حسابی رو نیمکت داریم؟همشون از تیم جوانان بودن.بیخود نیست که 8تا خوردیم به خاطر شانس گندمونه که همه مصدوم میشن

siamak در 12/7/1392 | 11:09 گفت:

نوکرتم داش امیر

amir در 12/7/1392 | 10:51 گفت:

بقران لایک داری