مذاکرات اولیه آرسنال با بالوتلی

نویسنده: milad

وبلاگ من
نویسنده: milad
ترم چهار حسابداریم وتو دسته1 کرمانشاه بازی میکنم یادش بخیر استارت ها سریع آنری وبازیکن هایی مانند سیمن برکمب لیونبرگ بیرس و.... و درآخر فابرگاس دوست داشتنی
کل بازدید: 46,614 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مذاکرات اولیه آرسنال با بالوتلی

در آستانه آرسنالی شدندر گزارش این سایت آمده که  آرسنالی ها دیروز با مینو رایولا اینجت ماریو ملاقات

کرده اند و پیشنهاد خود را به او ارائه کرده اند.                

 آرسنال دستمزدی بین 185 تا 225 هزار پوند در هفته را برای بالوتلی در نظر

گرفته است که با این مبالغ حقوق سالانه او به حدود 11 میلیون یوروخواهد رسید. 

آرسنال امیدوار است در هفته آینده یا بعد از بایان مسابقات جام جهانی این انتقال

رو قطعی کنه 

توتو اسپورت مدعی است که آرسنال حاضر است که جوئل کمپل مهاجم

جوانکاستاریکایی را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال بالوتلی به میلان واگذار کند. 

منبع:Football-Italia

نوشته میلاد 

مدیر سایت کلاغ نت

kalaghnet.ir

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد در 1/4/1393 | 17:30 گفت:

تکرار روزگار
ناپولی برای جانشینی هیگواین رفتن واسه بالوتلی نقل شده از توتو اسپورت

کاری ندارم بالوتلی خوبه یا نه نکته اینجاست رو هرکی نظر داری یه سگ میاد معادلات رو بهم میزنه

seyed alireza در 1/4/1393 | 10:47 گفت:

واقعا کار احمقانه ای معاوضه کمپل با بالوتلی. کمپل طی چند سال آینده یکی از بهترین بازیکنان دنیا می شه. شایدم توپ طلا رو ببره بعد با این بالوتلی که یه روز خوبه یه روز خراب عوضش کنیم...احمقانه است.........NO:

علیرضا فراهانی در 1/4/1393 | 09:12 گفت:

واقعا نسبت به باشگاه ناامید می شم اگه اینو بیارن! اصلا درجه 1 نیست، فوق العاده لوسه و تیمو قطعا به حاشیه می بره. کاش سال پیش هیگواین رو گرفته بودیم. گزینه خیلی خوبی بود.

گزینه های خوب الان بنزما و کاوانی ان. ولی گرونن لامصبا

behrad در 31/3/1393 | 13:43 گفت:

نه دیگه نشد بالوتلی رو میخوان بیارن حرفی ندارم ولی این که آرسنال حاضر جوئل کمپل رو
به عنوان بخشی از مبلغ انتقال بالوتلی به میلان بده مشکل دارم.

ناصر در 31/3/1393 | 11:50 گفت:

کلا مخالفم.
نه بالو اینقدر میارزه و نه کمپل اینقدر بدرد نخوره
کمپل+بنزما خیلی بهتره برای تیم

حامد در 31/3/1393 | 11:45 گفت:

منچستر پیشنهاد7.5میلیونی داده به اوریر دیگه منتظرم این از دستمون بره دیگه هرچی از دهنم در بیاد به رییس میگم.خداوکیلی پیشنهاد منچستر وحشتناک هستن.
موسی سیسوکو هافبک دفاعی فراسوی هم هست ولی اگه بفهم کی رو میخواد خوبه البت اگه بخواد

علی افرایی در 31/3/1393 | 11:16 گفت:

از دست دادن کمپل حماقته.ینی این از سانوگو کمتره خداییش؟

mohsen abbasi در 31/3/1393 | 01:16 گفت:

جیرو تو تیم ملی خیلی عالیه بخاطر حضور بنزما و ریبری بار گلزنی از رو دوشش کم میشه ولی تو ارسنال تنهاست
سانوگو تعطیله تو این 4, 5 تا بازی کلا 4تا شوت سمته دروازه نزده سنه پودولسکیم بالا رفته کمپل بدیم بره سال دیگه باید 30تا بدیم یه مهاجم بدیم
دفاع ذخیره جوون می خوایم سن مرته ساکر بالاست

علیرضا در 30/3/1393 | 23:56 گفت:

نقل قول : متاسفانه جیرود گل رد و پاس گل داد!

پاسخ شما : حالا چرا متاسفانه ؟؟!!

مهرزاد در 30/3/1393 | 23:50 گفت:

متاسفانه جیرود گل رد و پاس گل داد!

Ali heidari در 30/3/1393 | 23:07 گفت:

تایید انتقال سوپر ماریو به آرسنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
http://www.arsenalstation.com/2014/06/20/ac-milan-agree-to-sell-balotelli-for-29m-sky-italia/


http://soccersweep.com/arsenal-balotelli-available-for-36m-report/

reza در 30/3/1393 | 19:41 گفت:

آخه اگه قرار بود کمپبل رو سه سال روش سرمایه گذاری کنیم بعد حالا که اینقدر آمادست راحت بدیمش بره از اول چرا گرفتیمش . هیچ احمقی اینکارو میکنه ؟ بعضی از این شایعات به نظر تخیلاتی بیش نیست.

حامد در 30/3/1393 | 19:13 گفت:

EL DIARO VASCO

انتقال کامل کارلوس ولا به رئال سوسیداد در آستانه تکمیل شدنه . توافق بین دو باشگاه آرسنال و رئال سوسیداد ، کارلوس ولا رو روی هم رفته به گرون ترین بازیکن تاریخ باشگاه رئال سوسیداد تبدیل می کنه.

اونا علاوه بر مبلغ قبلی 11 میلیون یوروی دیگه پرداخت می کنن و حداکثر تا 5 میلیون یوروی دیگه بابت امتیازات اضافه (مثل کسب یه رتبه خاص در لالیگا) پرداخت خواهند کرد . همچنین در صورت انتقال ولا به یه تیم دیگه 20% از مبلغ انتقال به آرسنال خواهد رسید .

* EL DIARO VASCO معتبرترین منبع در مورد اخبار باشگاه رئال سوسیداد
از سایت www.gunnerstrust.com

abolfazl alayi fard در 30/3/1393 | 17:01 گفت:

امیدوارم جفتشون اضافه بشن.
بالاترین دست مزد توی تیم برای اوزیل هست با هفته ای 160هزار پونده در حالی که تا قبل اوزیل، پودولسکی با 107 هزارتا اول بوده. پس با نگاه به فاصله دستمزد اوزیل با بقیه میشه امید داشت که ساختار پرداخت دستمزد با بهبود وضع اقتصادی آرسنال تغییر کرده باشه. اینم لینکش برای مشاهده دستمزد بقیه بازیکنا
http://www.tsmplug.com/football/arsenal-players-salary-list-2014/

منچستر به رونی توی قرارداد جدیدش300هزارتا میده در هفته 200تا که چیزی نیست

مهدی در 30/3/1393 | 16:46 گفت:

بالوتلی-اوریر-دروازه بان-هافبک دفاع=70

arsenal در 30/3/1393 | 16:06 گفت:

ایشالا که بیاد و نگران هاشیه هاشم نباشین رئیس آدمش میکنه خخخخ

سید محمد رضا در 30/3/1393 | 15:01 گفت:

185 تا 225؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سانیا چون 100 تاش نشد 130 رفت.

حامد در 30/3/1393 | 14:51 گفت:

من میگم یکم توقعات رو بیاریم پایین همون یه تغییر کوچیک هم کفایت میکنه.دو بازیکن اصلی به تیم اضافه بشن ارسنال که هیچ ارسنالی ها هم هنگ میکنن چشم میخوریم میگن چه ولخرجیا میکنن.فیرپلی مالی رو زیر سوال میبریم با خریدامون.

علی قاسمی در 30/3/1393 | 14:38 گفت:

بعیده بالوتلی بیاد به ارسنال و ما هم ساختار دستمزد هامون رو به این راحتی نمیشکونیم
و بالوتلی به دلیل عدم ثبات توی رفتار زیاد مناسب نیست ولی این رو باید بگم که از نظر بازی دقیقا همونیه که ما نیاز داریم

RaMiN GuNNeR در 30/3/1393 | 14:05 گفت:

بعید میدونم جو کمپل رو بده انصافا بازیکنه خوبیه.
ولی امیدوارم ماریو بالوتلی بیاد چون واقعا دوسش دارم.
ولی کاش این ژیروه رو بفروشه و کارلوس ولا رو برگردونه.
و اویر هم خیلی دفاع راست خوبیه به نظرم و بهترین گزینه واسه ارسناله دیشب کیف میکردم داشتم بازیشو میدیم واقعا عالی بود هم سرعتش هم دریبل هاش و هم سانتر هاش.پا به توپش واقعا عالی بود و به نظرم به یه هافک دفاعی خیلی خوبم نیازمندیم امیدوارم ارتتا رو بفروشه و یه هافک دفاعیه خوب هم بخریم به نظرم ارتتا و فلامینی اضافه هستن تو تیم واقعا.
البته اینا نظره منه...

milad در 30/3/1393 | 12:39 گفت:

نقل قول : باید ژیرو رو بندازه بیرون واین دوتارو بیاره

پاسخ شما : فک نکنم ونگر فرانسوی ها رو از تیم دور کنه

علی در 30/3/1393 | 12:33 گفت:

باید ژیرو رو بندازه بیرون واین دوتارو بیاره

کمیل در 30/3/1393 | 11:55 گفت:

اول اینکه نباید تحت هیچ شرایطی کمبپل رو از دست بدیم، بالوتلی رو باید با پول بیشتر بگیریم هر جور شده چون عالیه و خیلی به کارمون میاد تو خط حمله، واقعا گلزن خوبیه، ولی مهم تر از همه به نظرم اوریر که من بازیشو دیشب دیدم فوق العاده بود، سرعتی قدرتی سانتر های عالی، خیلی خوبه این پسر باید هر جور شده بگیریمش تا نبردنش

milad در 30/3/1393 | 11:53 گفت:

جیرود رو بدیم بره بالوتلی هم رو بگیره چی میشه آرسنال.............................

3 مهاجمه : والکات بالوتلی و بودولسکی

و بشت اینها اوزیللللللللللللل

milad در 30/3/1393 | 11:51 گفت:

نقل قول : شماره 7 استرالیا تو چه تیمی بازی میکنه

خدایی بازیش و قیافش شبیه هازار ده خیلی عالی بود

با 2 میلیون یورو میشه خریدش


پاسخ شما : خودم اطلاعاتش رو بیدا کردم

23 ساله باشگاه فرانکفورت

milad در 30/3/1393 | 11:47 گفت:

نقل قول :
milad:
شماره 7 استرالیا تو چه تیمی بازی میکنه

خدایی بازیش و قیافش شبیه هازار ده خیلی عالی بود
-----------------------------------------------
موافقم میلاد. بازیکن اینده داری به نظر میرسه.راحت مدافع جلوشو دریبل میزد. Mathew Leckie.


پاسخ شما : بله اون هم مقابل تیم هلند

بازیش رو نگاه کردم بیشتر حملات استرالیا از سمتی بود که این بازیکن حمله میکرد

محسن در 30/3/1393 | 11:45 گفت:

بالوتلی 25نا می ارزه، اما نه به قیمت از دست دادن کمپل
ونگر باید هر 2تاشون رو به تیم اضافه کنه

آرین در 30/3/1393 | 11:44 گفت:


milad:
شماره 7 استرالیا تو چه تیمی بازی میکنه

خدایی بازیش و قیافش شبیه هازار ده خیلی عالی بود
-----------------------------------------------
موافقم میلاد. بازیکن اینده داری به نظر میرسه.راحت مدافع جلوشو دریبل میزد. Mathew Leckie.

milad در 30/3/1393 | 11:39 گفت:

تا حالا از کدام بازیکن جوان سود بردیم که کمبل رو نگه داره

بازی کمبل تو تیم ملی خوب بود چون بازیکن شاخص کاستاریکا بود

ولی بیاد آرسنال محو میشه
ما اگه قهرمان بشیم یه مهاجم کلاس جهانی می خوایم الا هرکی باشه

بعد اگه امکانش بود یه هافبک دفاعی و یه دفاع راسته

آرین در 30/3/1393 | 11:34 گفت:

از دست دادن جوئل کمپل نهایت حماقته! بالوتلی و کمپل زوج خوبی میشن.

حامد در 30/3/1393 | 11:32 گفت:

نه اشتباه کمپل رو بده چون بالوتلی حسابی روش نیست ممکن تیم رو تو حاشیه ببره.اگه 37 میلیون بدن میاد کمپل هم نمیدیم.
حالا حساب کن

بالوتلی37 میلیون
خدیرا27 میلیون(ارسنال 16 گفته ولی منچستر20 گفته)
اوریر(15 میلیون)
15تا هم بده دروازبان

همه رو دست بالا گرفتم همه میشن94 تا حدود20تا هم از فروش گیرمون میاد که بازیکن دیگه هم میشه خرید ولی صدسال رییس اینقد خرج نمیکنه نهایتا بالوتلی رو شاید بگیره دهن هوادارانو ببنده

milad در 30/3/1393 | 11:29 گفت:

شماره 7 استرالیا تو چه تیمی بازی میکنه

خدایی بازیش و قیافش شبیه هازار ده خیلی عالی بود

با 2 میلیون یورو میشه خریدش