قهرمان لیگ برتر

نویسنده: آریا

وبلاگ من
نویسنده: آریا
عاشق فوتبال هستم و همچنین آرسنال . خیلی دوست دارم یه روزی مربی فوتبال بشم .
کل بازدید: 39,555 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قهرمان لیگ برتر

آیا آرسنال در این فصل به آرزوی قهرمانی خود در لیگ برتر پس از چندین سال می رسد؟
(تا آخر بخوونید و نظر بدید)من به شخصه فکر می کنم بله

1- در این فصل ونگر به احتمال بسیار زیاد یک بازیکن ستاره و بزرگ از دنیای فوتبال را جذب خواهد کرد و احتمالا چندین بازیکن دیگر برای پوشش نقاط ضعف تیم .

2- تیم دارای ثبات بسیار خوبی بوده و در صورت جذب بازیکن بزرگ تمام تیم و هوادارها دیدگاه قهرمانی و نه بودن در 4 تیم را در نظر گرفته و انگیزه و فشار برای قهرمانی به تیم وارد خواهد شد.

3- تغییر مربی در سه تیم مهم و رقیب دیگر (منچستر - سیتی - چلسی) که مسلماٌ با تغییر در بازیکنان تیمها همراه خواهد بود و مقداری از ثبات تیمی دیگر تیمها گرفته خواهد شد.

4- نتایج تیم و رویکرد نتیجه گرایانه در نیم فصل دوم فصل گذشته که نشانه ای از ثبات در کل تیم و بخصوص در قسمت ضعف تیمی (دفاع) بوده که نشان از کسب امتیاز بیشتری در فصل آینده میدهد .

5- با در نظر گرفتن اضافه شدن سه بازیکن با کیفیت دیگر به تیم احتمال پیروزی بر تیمهای قدرتمند لیگ و در نتیجه به قهرمانی رسیدن تیم.

من فکر میکنم ما با اختلاف زیاد نسبت به تیمهای دیگه قهرمان میشیم این فصل
شما جطور ؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 22/3/1392 | 22:52 گفت:

رونی+ فلینی+ ماندن بازیکنان اصلی=قهرمانی
حتی خیلی هم به دفاع راست نیاز نداریم چون به نظرم جنکینسون فوق العاده است فقط کم تجربست ولی اگه دفاع راست هم بخریم که دیگه...

Mobinho در 22/3/1392 | 22:01 گفت:

فکر نکنم امسال هم خرید قابل توجهی بکنن.تا آخر فصل هوادارا رو تو خماری نگه میدارن و آخرش یکی دو تا بازیکن معمولی از لیگ فرانسه و اسپانیا میگیرن که کیفیت دارن(به قول ونگر).
اگه این طوری باشه بازم چهارم میشیم.

Junior Gunner در 22/3/1392 | 21:47 گفت:

اول از همه باید دید که آیا بازیکن بزرگی جذب میشه یا نه!!!بعد میشه فقط به قهرمانی امیدوار شد.اونم با اخلاف نه خیلی زیاد!به نظرم یونایتد افت قابل توجهی رو تجربه میکنه!چون هم مربی عوض شده و هم فکر نمیکنم به اندازه فصل قبل در داوری خوش شانس باشه!بعدشم با رفتن بعضی بازیکناشون و جایگزین شدنشون با بازیکنای جدید (همونطور که گفتی) ثبات تیم کاسته میشه!بنابراین اگه سه تا بازیکن بزرگ رو جذب کنیم!رقیب اصلیمون چلسی و سیتی خاهند بود!
ممنون بابت پست!

Mohammad hadi در 22/3/1392 | 19:41 گفت:

انقدر رونی رونی می کنید شانس نداریم که میاد ارسنال اولین بازی یه فصل مصدوم میشه.

امیر صفای نیکو در 22/3/1392 | 19:10 گفت:

امسال حیف که فرگوسن رفت وگرنه اگه ستاره میخریدیم میتونستیم حالش رو بگیریم.الانم مورینیو هست و حالش رو میتونیم بگیریم.سیتی هم که دیگه بره کشکش رو بسابه...یعنی رونی بیاد حتی با ونگر لیگ قهرمانان دور از دسترس نیست...

آریا در 22/3/1392 | 19:02 گفت:

رونی هم که گفته نمی خواد تو منچستر بمونه و من احتمال میدم که بیاد آرسنال

هیگواین هم که احتمالش هست ولی این پرز پر رو شده و گفته 30 تا میخوایم

فابرگاسم که فقط در حد شایعه است (ولی امیدوارم نباشه)

گرنیه احتمال پیوستنش زیاده ولی نمیشه برای قهرمانی بهش امید داشت

لواندوفسکی هم که بعید بیاد آرسنال با این تیمایی که خواهانش هستند

فلینی هم هست که من خیلی بهش امید دارم بیاد ....

خبر تیاگو آلکانترا هم زیاد شده و با اینکه خیلیها بهش اعتقاد ندارند ولی من مطمئنم اگه بیاد فوق العاده میشه برامون

دیگه فقط مونده اسم لیونل مسی و کریس رونالدو رو بذارن تو شایعاتمون ....

حسین در 22/3/1392 | 18:58 گفت:

فعلا واسه لیگ زوده.طرفدارا سنکوپ میکنن.امسال با اف ای کاپ شرو میکنیم تا سال بعد!

آریا در 22/3/1392 | 18:56 گفت:

اگر رونی و فلینی رو بگیریم دیگه قهرمانی صد در صده ... ولی من فکر می کنم که حتما قهرمانیم !!!!
حالا بگین کی گفتم من ...

ehsan zoola در 22/3/1392 | 18:48 گفت:

ستاره ستاره و ستاره اینا چاره کاره

بابا بازیکن با کیفیت میخایم تا قهرمانی بیاریم

ولی منم امیدوارم سال بعد قهرمان شیم ولی نه با اختلاف

masoud mahmudpur در 22/3/1392 | 18:33 گفت:

لیگ برتر که هیچی چمپیونز لیگ و جام حذفی و جام اتحادیه ام رو شاخمونه

Mohammad hadi در 22/3/1392 | 18:16 گفت:

من به جای امیر بگم چلسی.

ebi toopchi در 22/3/1392 | 18:14 گفت:

امیدوارمقهرمان بشه،ولی فکر نکنم

آریا در 22/3/1392 | 17:55 گفت:

این فصل دومیمم
----------------------------------

امیر جان اگه دومیم پس کی قهرمانه ؟؟؟؟؟

amir در 22/3/1392 | 17:45 گفت:

این فصل دومیمم

آریان در 22/3/1392 | 17:35 گفت:

ان شاالله

چه کنیم دیگه ؟!؟

ما هم این روزا فقط به امید زنده ایم!

علیرضا در 22/3/1392 | 17:18 گفت:

قهرمانیم به شرط اینکه ستاره هم بخریم.امسال خیلی دوست دارم انچسترو چلسیو دابل کنیم