بالاتر از سیاهی رنگی نیست

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 86,447 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بالاتر از سیاهی رنگی نیست

بالاتر از سیاهی رنگی نیست. میدونین یعنی چی؟!!!  یعنی مگه بدتر از 6  7 سال بی جامی مگه چیزی هست ؟!!!!!  یعنی مگه بدتر از دبل جلو من یو چیزی هست؟!!!!!! یعنی  مگه بدتر از 8  ت خوردن هم هست؟!!!!! بدتر از باختن به بیگ 4 چی؟!!!! پایین تر قرار گرفتن از تاتنهام چی؟!!!! تا حالا به تیمهای ایتالیایی نباخته بودیم  حالا 4 تا از تیم پیرمردا خوردیم. تا حالا فقط  بارسا تحقیرمون میکرد حالا میلانم اضافه شده.
 بالاتر از سیاهی رنگی نیست. میدونین یعنی چی؟!!!  یعنی مگه بدتر از 6  7 سال بی جامی مگه چیزی هست ؟!!!!!  یعنی مگه بدتر از دبل جلو من یو چیزی هست؟!!!!!! یعنی  مگه بدتر از 8  ت خوردن هم هست؟!!!!! بدتر از باختن به بیگ 4 چی؟!!!! پایین تر قرار گرفتن از تاتنهام چی؟!!!!
 تا حالا به تیمهای ایتالیایی نباخته بودیم  حالا 4 تا از تیم پیرمردا خوردیم. تا حالا فقط  بارسا تحقیرمون میکرد حالا میلانم اضافه شده.


احتمالا با این روند 1 2 فصل  دیگه اول فصل که 2 3 تا بردبیاریم و  بخایم ادعای مدعی بودن بکنیم همون جمله معروف که تاحالا به لیورپولیا میگفتن رو به ما هم میگن : بازم آرسنالیا خودشونو زیادی جدی گرفتن.


همه اینارو گفتم که بگم دیگه چیزی واسه ازدست دادن نداریم. یعنی اگه قراره ریسکی انجام بشه آخر این فصل ( که به نظرم همین الانم واسه ما آخر فصله ) . الان آرسنال  به جای اینکه  به فکر خرید بازیکن باشه باید به فکر پیدا کردن مربی خوب باشه. ونگر نهایت  تلاششو نشون داده و به نظرم دیگه تیم ما با ونگر به جایی نمیرسه. امیدوارم  فصل بعد یه مربی جدید تو آرسنال ببینیم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 2/12/1390 | 07:33 گفت:

با رفتن ونگر همین جا که هستیم رو از دست میدیم. شما به نظر من با ونگر مخالف نیستین با افکار و سیاست های ونگر و باشگاه مخالفید که باید این افکار رو عقاید رو عوض کرد نه ونگر رو. بزرگترین مربی دنیا رو داریم قدرشو نمی دونیم. مخالف سیاست های غلط باشگاه و ونگر نیستم ولی از چاله به چاه افتادن. ونگر عضوی از ارکان آرسنال شده.

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:28 گفت:

نه عزیزم به سیاهی کاری نداشته باش بالاتر از نا امیدی چیزی نیست که الان شامل حال....................


الان شاید واستو اخر فصل باشه اما واسه من نه هنوز خیلی مونده تا اخر فصل...

محمد اصغری در 1/12/1390 | 14:22 گفت:

من موندم چرا اینقدر هجوم به سمت ونگر زیاده اخه این بدبخت چه کنه که هر فصل یه خط از تیمش مصدوم میشه.چکار کنه تا دست رو یه بازیکنی می زاره که بخره صدتا صاحب پیدا می کنه.چکار کنه که از جلبک بازیکن می سازه و بازیکن با بی غیرتی تموم میره.
حالا بگو مقصر کیه.

♥Arsenal♥ در 1/12/1390 | 14:17 گفت:

تو چمپینوز همیشه با حقارت اوت شدیم:

4تا تو زمین خودمون از من یوتد خوردیم
از بارسا
حالا هم میلان

افتضاحه

amir mohebbi در 1/12/1390 | 14:16 گفت:

بار آخرت باشه در مورد رئیس اینجوری حرف میزنی

رئیس و آرسنال دو چیز جدا نشدنی هستند
این رو تو مغزت فرو کن

مرتضی در 1/12/1390 | 13:42 گفت:

بالاتر از جورو رنگی نیست

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 13:32 گفت:

باشه

hesam در 1/12/1390 | 12:02 گفت:

تيم پير مردا چيه؟؟كدوم بازيكن ميلان جلو مل پير بود؟بجز سيدورف كه مصدوم شد و امبروسيني كه تعويضي اومد؟!!!

حمید فرازی در 1/12/1390 | 11:57 گفت:

خب چیکار کنیم؟ اگه ونگرو دیدم میگم زود برو که تیم وضعش خرابه.خوبه؟ خب ببینید همه اعتراض داریم همه منتقدیم همه دلمون میخواد جام بگیریم ولی هرروز 95 درصد پستا موضوعش شده ونگر برو.آقا اصلا منم میگم برو ولی فایده نداره.یه پست گذشاتین دو پست گذشاتین دیگه حداکثر سه پست گذاشتین بسه کل پستا موضوعش تکراری شده

دانیال در 1/12/1390 | 11:33 گفت:

بابد دیگه خسته شدیم چه قدر تکرار آخه
جواب همه ی اینا تو نظر سنجی هست!

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:33 گفت:

بعد از هر غروبی طلوعی هم هست!!! شاعر هم شدم من !!!! نمیشه بدون ارسنال زندگی کرد . پس تحمل میکنیــــــــــم حتی تا اخر عمر.

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 11:31 گفت:

بعد از هر غروبی طلوعی هم هست!!! شاعر هم شدم من !!!! نمیشه بدون ارسنال زندگی کرد . پس تحمل میکنیــــــــــم حتی تا اخر عمر.