هازارد کلا پرید

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 86,594 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هازارد کلا پرید


به نظر میاد ادن هازارد به احتمال خیلی زیاد فصل بعد رو تو السیتی بازی خواهد کرد. این در حالیه که صحبت اومدن این بازیکن آرسنال در 2 3 فصل اخیر مرتبا به گوش میرسید ولی بازم  . . .بازهم درست موقع پول خرج کردن یه مهره ارزشمند دیگه رو از دست دادیم. هازارد هم به جمع بازیکنایی مثل رونالدو و اسین و روبینیو و . . . غیره پیوست که ما اولین باشگاهی بودیم که دنبالشون بودیم ولی وقتی حرف پول وسط اومد بازم جا زدیم تا از یک سود بزرگ در آینده بی نصیب بمونیم. اما درباره هازارد باید گفت که تو آخرین مصاحبش وقتی خبرنگار ازش میپرسه فصل بعد آبی خواهی پوشید یا قرمز اول جواب واضح نداد ولی بعد از اصرار خبرنگار میگه : آبی مسلما من فصل بعد آبی میپوشم . به احتمال زیاد این آبی همون پیراهن سیتی هست چون چلسی چندان جدی وضعیت هازارد رو دنبال نکرده.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 19/2/1391 | 19:28 گفت:

بچه ها نکته مثبت رفتن هازارد به من سیتی اینه که :
1- احتمالا آیندش نابود میشه :دی (اگه میرفت منچستر قشنگ من یکی که می ترسیدم...شاید یه رونالدو جدید میشد)
2- نصری عزیزم جاش رو نیمکت سف تر میشه =))

(Hooman sam (Dark metal در 19/2/1391 | 18:15 گفت:

اینجور جاییه که آدم خیلی داغ میکنه...
حیف شد...
unlike \\m// unlike

محسن شعبانی در 19/2/1391 | 17:17 گفت:

باز گوتزه بود یه چیزی . نوازی ازین بهتر سانتر می کرد .

مهران کاظمی در 19/2/1391 | 16:24 گفت:

هازارد اگه بازیکن بود برای لیل یه غلطی می کرد، فقط سلطان ام ویلا، هیکلش هر بازیکنی رو میترسونه

حمید فرازی در 19/2/1391 | 15:56 گفت:

خیلی وقته اسمی ازش نبود و تفکراتش با آرسنال همخونی نداره

milad foadiyan در 19/2/1391 | 15:50 گفت:

هازارد که خیلی وقت بود پریده بود.

توپچی جنوب در 19/2/1391 | 15:23 گفت:

اگه میومد آرسنال خوب بود ولی حالا هم که نمیخواد بیاد زیاد مهم نیست زیر دست ونگر کار کردن لیاقت میخواد که همه ندارن!!!!!!!!1

محمد حسینی در 19/2/1391 | 14:31 گفت:

تعادل نداره ها!!!

علی ارشدی در 19/2/1391 | 14:17 گفت:

مردک تا الان پیرامون علاقه اش به n تا باشگاه مصاحبه کرده
یعنی من حاضرم بریم دسته ی دو ولی این گینگل نیاد تو تیم

Media Whore

سید محمد رضا در 19/2/1391 | 13:49 گفت:

دیگه چی بگم؟؟؟!!!!

محمد على(اباى) در 19/2/1391 | 13:00 گفت:

behtar,in alcity inghad kharid kone ta beterke ah ah ahhhhhhhhh

دانیال در 19/2/1391 | 12:53 گفت:

....ون لق همشون ما خودمون تیممون کاملا به این آشغالا که 2 سال بعد میرن رئال نیازی نداریم.

شاهین فدوی در 19/2/1391 | 12:35 گفت:

نصری تو ارسنال خدایی میکرد تو السیتی نیمکت نشین شد وای به حال هازارد که از تیم رزرو سیتی سر درمیاره

رضاشاماخ چوک بندر در 19/2/1391 | 12:18 گفت:

هازاردبه نیمکت آبی خوش آمدی

مصطفی کاظمی در 19/2/1391 | 11:38 گفت:

بره بمیره،خلایق هرچه لایق،آخرش میخواد بشه میلنر دیگه.

HOSSEIN در 19/2/1391 | 11:12 گفت:

من که گفتم یه بازیکن تا بخواد بیاد آرسنال جون هممون به لب میرسه.معلومه با این اوضاع سال دیگه هم باید برا همین رتبه بجنگیم.بابا یکی ونگر رو از خواب غفلت بیدار کنه.با رمزی نمیشه قهرمان بازی های محلیم شد چه برسه به لیگ برتر و لیگ قهرمانان...