گزینه خوب دفاعی

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 78,519 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گزینه خوب دفاعی

به گزارش سایت گل مارتین اسکرتل مدافع اسلواکیایی لیورپول قصد داره تابستون امسال این تیم رو ترک کنه و به باشگاهی بره که در لیگ قهرمانان سال آینده حاضر باشه . . .
به گزارش سایت گل مارتین اسکرتل مدافع اسلواکیایی لیورپول قصد داره تابستون امسال این تیم رو ترک کنه و به باشگاهی بره که در لیگ قهرمانان سال آینده حاضر باشه . این میتونه فرصت خوبی برای آرسنال باشه تا این مدافع 191 سانتی و 27 ساله لیورپول رو بخره تا مشکلات دفاعی خودش رو هم حل کنه. ترکیب اسکرتل و اگر در چند سال اخیر دفاع مستحکمی رو برای لیورپول به ارمغان آورده . حسن خرید این بازیکن اینه که 2 3 فصل رو در انگلیس بازی کرده و تجربه خوبی هم داره. مارتین اسکرتل در این فصل عملکرد خوبی رو از خودش به جا گذاشته به طوری که از طرف سایت گل به عنوان یکی از 3 بازیکن برتر این فصل لیورپول انتخاب شده.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 26/2/1391 | 12:35 گفت:

بابا تورو خدا بیخیال شید،پرمرته که تو تیم ملی ثابته و تو آلمان بهترین بازیا رو میکرد داریم،اونوقت دست گذاشتین رو این منشوری!یعنی واقعا تو دنیا دیگه دفاع نیست.
یه ذره توجه کنید(پرمرته،لوران،ورما،بارتلی) به نظرتون بازم به دفاع احتیاج هست؟؟؟؟
زمانی که من میگفتم ورتونگن بیاد موقعی بود که قرار بود پرمرته بره ولی الآن کلا با خرید دفاع مشکل دارم.

محمد على(اباى) در 26/2/1391 | 01:51 گفت:

age gharar bashe defa.az liverdoogh begirim faghat AGGER

محمد على(اباى) در 26/2/1391 | 01:50 گفت:

badam miad azash

ehs در 25/2/1391 | 23:39 گفت:

من ازش خوشم مياد واقعا استايل خودش رو داره!!ولي به ارسنال نمي اد!!!

soroosh در 25/2/1391 | 21:30 گفت:

خوشم نمیاد از تریپش

ناصر در 25/2/1391 | 21:16 گفت:

بازیکن خوبیه،ولی لیورپول با این کارش یه تیم انگلیسیه دیگه رو تقویت میکنه-که بعید به نظر میرسه.

(Hooman sam (Dark metal در 25/2/1391 | 20:08 گفت:

نه ، من با بازیکنایی که از تیم های رقیب و انگلیسی میان موافق نیستم اصلا...
یه حس بدی دارم بهشون !!!
----
واسه دفاع ما به یکی مثل ورتونگن(که خدا بگم یکم عقل بهش بده)و هاملز نیاز داریم... یه رهبر واسه خط دفاع...

like \\m// like

توپچی جنوب در 25/2/1391 | 19:52 گفت:

بازیکن خوبیه مخصوصا واسه ما که تو دفاعمون نوسانات زیادی داریم..............

رضا توپچی در 25/2/1391 | 19:37 گفت:

بازیکن خوبیه ولی هاملز چیز دیگه ایه....

arash sm در 25/2/1391 | 19:14 گفت:

به نظر من خوبه ولی تو خالکوبی کردن دیییی: