بازم شروع شد

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 87,609 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازم شروع شد

بازم اول تابستون شد و نقل و انتقالات و شایعات درباره رفتن بازیکنای بزرگ آرسنال. این اصلا چیز جدیدی نیست. کلا همه اظهار نظر میکنن درباره بازیکنای ما . . .kees vos وکیل رابین امروز مصاحبه کرده و گفته 3 ماه پیش با مدیر ورزشی من سیتی جلسه داشته و درباره بعضی مسائل باهاش مذاکره کرده. بعدم گفته البته من فقط وکیل رابین نیستم وکیل فرمائلن و کیسوکه هندا و 3 4 تا بازیکن گمنام دیگه هم هستم.  این حرفا و اتفاقات دقیقا همون چیزیه که هوادارای آرسنال رو در سالهای گذشته اذیت کرده و ما خاطره خوشی از اینجور در لفافه حرف زدن نداریم. نکته ای که درباره رابین هست اینه که نمیاد یه بارم که شده درست و حسابی تکذیب کنه این حرفارو و مثل فابرگاس و هانری و .نصری و . . .  کلی حرف میزنه. اینکه من همیشه حس یه توپچی رو خواهم داشت به درد ما نمیخوره .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 27/2/1391 | 00:21 گفت:

مهاجم تراز اول ژرمنها که اومد، سومم که شديم،سال بعد هم که به جام مي‌رسيم ديگه براچي بايد بره

سعيد توپچي در 27/2/1391 | 00:13 گفت:

مهاجم تراز اول ژرمنها که اومد، سومم که شديم،سال بعد هم که به جام مي‌رسيم ديگه براچي بايد بره

توپچی جنوب در 26/2/1391 | 23:47 گفت:

امیدوارم هرچه زود تر تمدید کنه رابین هم میتونه یه اسطوره بشه اخه فکر کنم میتونه لیاقتش رو داره اگه خودش بخواد.......

سید سجاد حسینی در 26/2/1391 | 15:50 گفت:

همین الان هم خیلی پولداره!!!! مگه چه قدر پول میخواد؟؟؟؟ اگه بره سیتی باید تو اون دنیا جواب خدا رو هم بده!!! این پولا خمس و ذکاتشون زیاده که مسلما رابین نمیده!!!

(Hooman sam (Dark metal در 26/2/1391 | 15:29 گفت:

اینکه من همیشه حس یه توپچی رو خواهم داشت به درد ما نمیخوره .!!!
------
نترس برادر...
رابین هیچ جا نمیره اما به شرط اینکه نخوان خسیس بازی در بیارن رئیسا!!!


like \\m// like

sepehr najafian در 26/2/1391 | 15:13 گفت:

رابين همينجوريش 5 ميليون ميگيره.
مسلما خيلي خرپوله.چقدر مگه پول ميخواد

حسین در 26/2/1391 | 15:13 گفت:

رابین نمیره انقدر هم جو منفی ندین.

با افزایش حقوق قراره قراردادش تمدید بشه.(که افزایش حقوق هم حق صد در صد رابین هست)

رضا توپچی در 26/2/1391 | 15:08 گفت:

چندتا فرق بین حالتی که رابین در اون قرار گرفته با فابرگاس ونصری هست
1-خانواده ی رابین ازبودن در لندن لذت میبرن(در صورت انتقال به سیتی فکر نکنم از دست هواداران بتونن آرامش داشته باشن چه برسه لذت هم ببرن!!!!!!!)
2-آرسنال با مصدومیت های اون ساخته،حالا نوبت اونه که حسن نیت خودشو نشون بده
3-رابین به 30 سالگی نزدیک میشه وبیشتر بازیکنان در این دوران علاقه ای به جابجایی ندارن چون در تیم جدید باید برای اثبات خود بجنگند و بیشتر تلاش کنند....
4-رابین پول پرست نیست وآرسنالو خانه ی خودش میدونه بر عکس بعضیا...

مهدی افسرده در 26/2/1391 | 15:03 گفت:

5-6 سال تو دورانی که رابین مصدوم بود باشگاه پاش واستاد اگه الان رابین بره نامردیه

reza در 26/2/1391 | 14:48 گفت:

انگار همین دیروز بودش که همین حرفا رو نصری و فاببرگاس میزدند

soroosh در 26/2/1391 | 14:42 گفت:

رابین نباید بره چون اگه بره دل خیلیا رو میشکونه

رضاشاماخ چوک بندر در 26/2/1391 | 14:38 گفت:

من یه جاخوندم رابین آماده مذاکره باآرسناله قیمت هفتگی130هزارپوندبه توافق رسیدن