goodbye robin

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 86,601 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

goodbye robin

I’ve thought long and hard about it, but I have decided not to extend my


. . . contract,” he sai


The prolific forward has been heavily linked with a move away from the


 Emirates Stadium with a year left on his current deal.


Van Persie has released a statement on his official website to make it clear


 that he will not be remaining at the club beyond his present contract.


"I’ve thought long and hard about it, but I have decided not to extend my contract,” he said.


“You guys, the fans, have of course the right to disagree with my view and


decision and I will always respect your opinions


 


az modiraie aziz mazerat mikham va lotfan age emkan dare in post ro pak nakonan


. man fontam moshkel dare baraie hamin majbur shodam copy past konam.


motshakeram

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 15/4/1391 | 10:03 گفت:


اینم طرز فکر من درباره این جریان :
هنوزم شک دارم رابین رفتنیه یا موندنی !!!دقیقا حرفاش بوی طعنه زدن به مسئولا و ونگر میده ..هیچ کدوم از بازیکنای قبلی این کار رو نکردن و فقط قید تیم رو زدن و رفتن پی کار خودشون اما به قول علی ، رابین شاید داره با این کارش خودش رو فدا میکنه ؟؟؟شایدم داره اینجوری به همه هوادارا نشون میده که دوست داشته به تیم وفادار بمونه اما هیچ امید و اطمینانی واسه قهرمانی بهش داده نشده و اونم مجبور شده بیخیال تیم شه !!!---------------نمیدونم چرا این سیاست های مسخره داره این بلا رو سر تیم ما میاره ؟؟چرا آخه ؟؟یه زمان شانچستر رو هیچ کس نمیشناخت ولی با گرفتن جام های پشت سر هم (که به جرات میگم خیلیاش با کمک دستای پشت پرده و همون سیاستاس) پرطرفدارترین تیم دنیا شد ، درحدی که شِوِرلِت واسه اینکه بَرَندِش تو دنیا بیشتر شناخته شه باهاشون قرارداد 2میلیاردی میبنده !!!آخه چرا ما نباید جای خودمون رو حفظ میکردیم تا شورلت این قرارداد رو با ما ببنده !!!یادمه چند سال پیش گفتن منچستر 700میلیون بدهی داره اما میبینین چقدر راحت میتونن با یه قرارداد اینجوری سروتهش رو هم بیارن ؟؟یه حس بدی دارم الان ، مثلا یه نیگا به لیورپول بکنین ، به صورت کاملا نامشخصی داره میره به فنا مثل خود ما!! اونا هم مثل ما هرسال باید غصه ی تمدید بهترین بازیکنای فصلشون رو بخورن !! اوون ، آلونسو ، ماسکرانو ، تورس ، مرلس ، ریسه و...و...و... الان همین شرایط واسه سوارز و اسکرتل وجود داره!!حالا نکته جالبش اینه که بعضیا اون بالا نشستن فقط دم از فرپلی مالی میزنن ولی به انجام میرسه !!!اگه این قانون رعایت میشد الان ما از چلسی ، من سیتی ، پاریس انژرمن و...و...و... ترسی نداشتیم !!!
-------------
فوتبال خیلی کثیفی داریم ما ... خیــــــــــــلی بیشتر از اون چیزی که ماها فکرش رو بکنیم !!!آرسنال با اون همه عظمتش به تیمی تبدیل شده که بازیکناش واسش شرطُ شروط میذارن !!یه زمان بود هرکسی آرزوش بود لباس آرسنال رو بکنه تنش اما الان!!!؟؟؟!!!
یاد جریان سفید امضا کردن بازیکنای پرسپولیس تو سالای دور میافتم ، ولی الان پول جای تعصبو غیرت رو گرفته !!!) ماهم با همین مشکل دستو پنجه نرم میکنیم = غیرت !!
----------
مشکل ما پول نیست ، ما سهام دار دوم باشگاهمون چندیدن برابر سهام داره اول باشگاه لیورپول(هنری) پول داره ، اما اون آشغالا (گایندیز و ... )نمیذارن که این پول خرج شه واسه تیم !!!آقا ما نمیگیم مثل منچسترسیتی گند بزنید به فوتبال و فقط ستاره های بقیه تیم ها رو بخرید ، اما لااقل یکم از این پول استفاده کنید و کمبودهای تیم رو برطرف کنید !!!یا لااقل نذارید بازیکنامون اینجوری تیم رو بذارن تو خماری و برن !!..داغون کردید مارو !! تا کی آخه ؟؟تا کی باید بشینیم تا یه بار دیگه تیمی درحدواندازه های اسم آرسنال رویایی ببینیم ؟؟ 50تا بازی بدون باخت کم نیستا ؟؟؟(من بازی با منچستر رو باخت حساب نمیکنم!!چون به داور باختیم!!)
یعنی ما همون آرسنالیم که ...که....که....؟؟

unlike unlike

مهران کاظمی در 14/4/1391 | 23:17 گفت:

خیلی چیز عجیبی نیست، از 2 3 ماه قبل از اتمام فصل به فکر رفتن بود، سیتی و یوونتوس هم چون از این قضیه که فن پرسی نمیخواد تمدید کنه خبر داشتن اومدن پیشنهاد 15 میلیونی و 8 میلیونی دادن، اگه خبر نداشتن که حداقل 25 میلیون پیشنهاد میدادن

شایان در 14/4/1391 | 22:47 گفت:

ونگررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

شایان در 14/4/1391 | 22:47 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=4452&BlogId=17

iman sanaei در 14/4/1391 | 22:05 گفت:

به مجرد اینکه آقای گازیدیس از تعطیلات دو هفته ای از امریکا باز گردد٬ نشست های بیشتری خواهیم داشت و اگر پیشرفت های بیشتری حاصل شود شما را در جریان خواهم گذاشت.اگه تمدید نمیکنه منظورش چیه؟؟؟

مهدی افسرده در 14/4/1391 | 21:59 گفت:

اشکال نداره ما تو این چند ساله عادت کردیم

nima در 14/4/1391 | 21:53 گفت:

آره تو سایت هم نوشتنش!!!عجب...

مصطفی کاظمی در 14/4/1391 | 21:45 گفت:

خبرش تو سایت هست که!

حمید پیرنیا در 14/4/1391 | 21:24 گفت:

tarjomash ine ke gofte tamdid nakhaham kard

nima در 14/4/1391 | 21:22 گفت:

یه جور مینوشتی ما ام حالیمون بشه!!!ترجمه اش میکرد!.

حمید پیرنیا در 14/4/1391 | 21:22 گفت:

manba : yahoo