طرح بازسازی ونگر

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 87,613 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

طرح بازسازی ونگر

دوستان من حس میکنم ونگر میخاد آرسنال رو باز سازی کنه با اون تیپ بازیکنایی که خودش دوست داره . . . 


اگه مصاحبه امروز رییس رو بخونین میبینین که برای اولین بار داره به راحتی اجازه خروج یه بازیکن رو اونم تو کنفرانس خبری میده و این یعنی اینکه شخصا دوست داره که سانگ رو بفروشه. سانگ بازیکن خوبیه ولی واقعا به نظر میاد اون هافبک دفاعی که ونگر میخاد نیست و این رو وقتی بهتر میشه فهمید که دقت کنیم که ونگر سال پیش و در حالی که میخاست سانگ رو هم حفظ کنه برای امویلا پیشنهاد داده بود بازیکنی که همه میگن بسیار مورد علاقه رییس هست. و البته شاهین همون بازیکنیه که دقیقا 5 سال پیش برای اولین بار شایعه پیوستنش به آرسنال مطرح شد و مطمئنا از جمله بازیکنایی هست که ونگر همیشه دوسش داشته. اما درباره خط دفاع هم مطمئنا فروش کایل بارتلی و اسکیلاچی و قرض دادن میگل نشون میده ونگر قراره یه بازیکن جدید در این پست بخره. البته در اخبار بود که دفاع چپ تولوز گفته آرسنال میخادش که برای من عجیب بود چون ما 2 دفاع چپ خوب داریم. من شخصا برداشتم از اتفاقات اخیر اینه که ونگر داره یه نسل جدید رو میاره به تیم نسلی که مطابق با سبک ونگر باشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهين در 27/5/1391 | 22:58 گفت:

من فکر می کنم ونگر با این حرفش که می گه سانگ رو می فروشیم ( می تواند برود ) ، می خواد ساهین رو به اومدن ترقیب کنه ...

ناصر در 27/5/1391 | 17:04 گفت:

100%
سایت گل هم بهش اشاره کرده بود.نسل جدید یا یازیکنان جوان تر و متخصص در پستشون.

عرفان در 27/5/1391 | 16:15 گفت:

البته از این که شاهین یکی از گزینه هاست خوشحال نیستما...از این که شاهین یکی از گزینه هاست و گزینه های دیگه هم برای خرید وجود داره خوشحالم!یعنی خرید ام ویلا

عرفان در 27/5/1391 | 15:48 گفت:

خدارو شکر رئیس گفته شاهین یکی از گزینه هاست...

سجاد کریمی در 27/5/1391 | 15:42 گفت:

ایول منم همینو می گم

♥Arsenal♥ در 27/5/1391 | 15:30 گفت:

آره آره آره

soroosh در 27/5/1391 | 15:27 گفت:

البته چاره ای دیگه هم نداریم
چه بخوایم چه نخوایم حالا حالا ها مربی تیم هست

حمید پیرنیا در 27/5/1391 | 15:20 گفت:

حالا همه حرفا به کنار خوشم میاد همه کهمنتا نشون میده بچه ها مطمئنن ونگر یه طرحی داره یه فکری کرده. خوشم میاد واقعا : WE TRUST IN ARSENE

HOSSEIN در 27/5/1391 | 15:17 گفت:

عجبا!ونگر برای اولین بار تایید کرده که آرسنال دنبال یه بازیکنه(شاهین)فکر میکنم که انتقادات من رو احوالات ونگر خیلی تاثیر گذاشته و اونو 180درجه متفاوت تر از قبل کرده.دوستان فراموش نکنین برای اون کله شق من خیلی زحمت کشیدم که تغییرش بدم.
تشکرم لازم نیست چون این کار رو وظیفه خودم میدونم.

soroosh در 27/5/1391 | 15:15 گفت:

آخه من تو دله همه هستم

حسین ملازینل در 27/5/1391 | 15:14 گفت:

اگه رفتن سانگ باعث تقویت دفاع تیم بشه کاملا موافق فروشش هستم...

محمد حسین عبادی در 27/5/1391 | 15:14 گفت:

فن پرسي در لباس شانسچستر:
http://meydan.ir/sites/default/files/IMAGE634807169234491107.jpg

فرزین سلامي در 27/5/1391 | 15:05 گفت:

درسته.منم برا اينكه اين بازيكنا با تجربه ان اميدوارم تيم نتيجه خوبي بگيره

علی ارشدی در 27/5/1391 | 15:05 گفت:

سروش حرف دل منو زدی

حمید پیرنیا در 27/5/1391 | 15:03 گفت:

دقیقا حرفاتو تایید میکنم سورش جان. ما مشکل اصلیمون نداشتن قدرت بدنیه خود ونگر هم داره متوجه میشه که رفته سراغ بازیکنایی مثل امویلا. این امویلا اگه بیاد یه قدرت بدنی داره در حد دو برابر اسین

حمید پیرنیا در 27/5/1391 | 15:01 گفت:

فرزین جان من دارم در مورد امسال حرف میزنم ما امسال بازیکن جوون آوردیم؟!!!!!!!!! پودولسکی و کازورلا 27 و جیرود 25 . به اتفاقا امسال تنها سالیه که خریدای ونگر نشون میده میخاد تیمو واسه نتیجه ببنده و نه فروش چون پودولسکی و کازورلا رو دیگه نمیتونیم بفروشیم همینطور مرتساکر و سانتوس و آرتتا.

فرزین سلامي در 27/5/1391 | 15:00 گفت:

البته با اينكه فن پرسي رفت ولي با بازيكنايي كه اومدن و شايد بيان من امسال به اين تيم اميدوارم

soroosh در 27/5/1391 | 14:58 گفت:

پایه تیم تو این چند سال خیلی افتضاح بود
فابرگاس هافبک فوق العاده شکننده ای بود
روسیچکی بی نهایت مصدوم شو
فن پرسی هم که هیچی همش مصدوم
تیمی که قدرت بدنی توش کمه محکوم به شکسته
چون که می لنگه همیشه
همیشه مشکله دفاعی داره
چه خوب ونگر به دنباله بازیکن های با تجربه داره میره ... چه خوب داره تیم رو از لحاظ دفاعی (اومدن بولد) و بدنی قوی می کنه
انقلابه جدیدی تو تیم به وجود اومده و به نظرم خیلی مثبت می تونه باشه

فرزین سلامي در 27/5/1391 | 14:58 گفت:

من هم شخصا برداشتم از اتفاقات اخیر اینه که 6 ساله داريم نسل جدد مياريم.نسلي كه ديگه الان همشون پدر شدن ولي هنوزم ميگيم آخي چقدر جوونن !!