شایعات نقل انتقالات

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 78,631 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات نقل انتقالات

من تا حالا کمتر شده همچین پستی بدم ولی دیدم چندوقته وحید و رفیقاش پست نقل انتقالات ندادن دیگه دست به کار شدم . . .1. جدی ترین شایعه چندروز اخیر در اطراف آرسنال شایعه خریدن هافبک دفاعی وستهم هست که به نظر داره جدی میشه. خیلی از خبرگزاری ها این خبرو زدن. محمد دیامه بازیکن 25 ساله سنگالی که 184 سانتی متر قامتش هست و ابتدای فصل به عنوان بازیکن آزاد از ویگان به وستهم اومد . بندی در قرار دادش وجود داره که میشه با حدود 4 میلیون پوند خریدش که این موضوع رو آلاردایس و رییس وستهم هم تایید کردن.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/west-ham-admit-they-cant-stop-1479394

2. والکات به خروج از آرسنال نزدیک میشود.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2245246/Theo-Walcott-close-Arsenal-exit.html


3.آرسنال به دنبال خرید گوستاوو هافبک دفاعی بایرن مونیخ.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/arsenal-add-brazilian-midfielder-luis-1479887

4.سان اعلام کرد آرسن ونگر در پی خرید دمبا با مهاجم نیوکاسله و دیلی میل به خرید هانتلار اشاره کرد و همچنین تالک اسپورت به بند خرید 14.4 ملیون پوندی در قرارداد آدریان لوپز مهاج آتلتیکو اشاره کرده.

http://www.theweek.co.uk/football/premier-league/50399/arsenal-after-demba-ba-and-huntelaar-face-adrian-fight

5.ونگر در حال ارائه پیشنهادی برای خرید زاها ( که حدود 18 میلیون پوند ارزش گذاری شده !!! ) و قرارداد قرضی تیری هانری .

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/9728437/Arsenal-manager-Arsene-Wenger-plans-to-make-offer-for-Crystal-Palace-forward-Wilfired-Zaha-in-new-year.html


6. رقابت آرسن ونگر و فرگوسن برای خرید رمی کابلا وینگر مون پولیه که حدود 5 ملیون پوند قیمت گذاری شده . ( به نقل از سان )

http://www.caughtoffside.com/2012/12/07/man-united-arsenal-in-5m-battle-to-land-talented-french-youngster/


7.یه شایعه عجیب : آرسنال و لیورپول برای خرید متیو فلامینی رقابت خواهند کرد.


http://www.express.co.uk/posts/view/363192/Arsenal-and-Liverpool-on-alert-for-Mathieu-Flamini-as-he-hints-at-AC-Milan-exit


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 19/9/1391 | 23:29 گفت:

Setare:
هنوزم باورم نمیشه ونپرسی دیگه بازیکن ما نیست.
======================================
از شماها چه پنهون که منم هنوز همین حسو دارم??-:

ناصر در 19/9/1391 | 23:28 گفت:

متیو فلینی خیلی بازیکن شاخیه اگه بخریمش همه رو شام دعوت میکنم!!!(به دیامه ترجیحش میدم)
ولکات خدا کنه نره،خیلی خون دل خوردیم تا بازی یاد گرفت

farzam در 19/9/1391 | 22:38 گفت:

به دلم افتاده آدرین لوپز رو میخریم خرید گوستاوو هم که تقریبا غیر ممکن به نظر میاد میتونه خرید خوبی برای هافبک دفاعی باشه

farzam در 19/9/1391 | 22:38 گفت:

به دلم افتاده آدرین لوپز رو میخریم خرید گوستاوو هم که تقریبا غیر ممکن به نظر میاد میتونه خرید خوبی برای هافبک دفاعی باشه

Setare در 19/9/1391 | 20:57 گفت:

هنوزم باورم نمیشه ونپرسی دیگه بازیکن ما نیست.

هادی در 19/9/1391 | 20:10 گفت:

دوستان من که دیگه حالم داره خیلی گرفته میشه مخصوصا بعد گلزنی فن پرسی، هی به خودم تلقین می کنم که بازیکن خوبی نبود، همون بهتر که رفت، یک ساعت بعدش می بینم یک گل می زنه، ون پرسی به تنهایی شاید نزدیک 15 امتیاز واسه منچستر جمع کرده، مطمئنم اگه اونو نداشتن الان بیش از 26 امتیاز نداشت.
حالا دو باره خبر فروش ولکات بیشتر اعصابمو خرد می کنه.
حداقل کاشکی با یه قیمت خوب می فرختن مثلا همین فن پرسی 22 تا درحالی که بیش از 40 تا می ارزید نسبت به کازورلا که 20 تا خریدیم.
پول فروش ون پرسی و سانک شد پول کازولا و ژیرو به نظر شما هممون دو نفرو حفظ می کردن الان با 36 امتیاز صدر جدول نبودیم؟
من مندم این ونگر و سران مفت خور باشگا چیکار می کنند باید ون پرسی را قرار دادشو 2 سال قبل، قبل اینکه زیاد اوج بگیره 5 ساله تمدید می کردند. ویا همین ولکات، نه اینکه بزارن لحضه آخر.
حالا هم واسه نقل وانتقالات زمستونی ما فقط و فقط ولکات حفظ کنیم کافی است. ولی ما یه ماهه هنری را می گیریم و ولکات می فروشیم. بقیه خریدای باشگاه هم به هیچ دردی نمی خوره، آشغال به تمام معنا.
ما به یه بازیکن تراز اول نیاز داریم که بتونه تو بازی های سخت گره گشا باشه، مثل کاری که ون پرسی امروز، واسه منچستر انجام داد. دقیقه 92، روی یه ضربه استگاهی. که من قبل ضربه مطمئن بودم گلش می کنه. این خودش 3 امتیاز واسه منچستر به ارمقان آورد اختلاف 3 تایی را 6 امتیازی کرد.

محمد مهدی در 19/9/1391 | 19:10 گفت:

اره مسعود

masoud mahmudpur در 19/9/1391 | 19:02 گفت:

لعنت به ونپرسی
بچه ها تا حالا دقت کردین که تقریبا همه ی هوادارا میگن ما به مهاجمی در سطح ونپرسی و هافبکی در سطح فابرگاس نیاز داریم!!!!!!!در حالی که همر دوی اینا یه روز تو تیم ما بودن. لعنت به مدیرای ارسنال

مهدی افسرده در 19/9/1391 | 18:57 گفت:

بازم این مرتیکه گل زد

آخه چرا فروختیمش...چراااااااااااااااااااا

masoud mahmudpur در 19/9/1391 | 16:15 گفت:

ولکات بره گمشه.خسته شدیم دیگه. همین مونده بود این بیاد واسمون ناز کنه.بچه پرو انگار چه غلطی کرده 90 هزار تا میخواد.همون زاها رو بگیریم بهتره

امیرحسین عبدی در 19/9/1391 | 15:42 گفت:

من با نظر سپهر موافقم.اول والکات بعد یک هافبک دفاعی.

sepehr najafian در 19/9/1391 | 15:36 گفت:

ديامه خيلي خوبه.ولي اول از همه بايد وولکاتو نگه داريم.

ehsan zoola در 19/9/1391 | 14:31 گفت:

فلامینی به شدت افت کرده میاخایمش چیکار؟؟

ehsan zoola در 19/9/1391 | 14:31 گفت:

یکی جلو والکاتو بگیرررررررررررررررررررررررررررره ... بخدا اگه تئو بره دیگه من از آرسنال کاملا ناامید میشم

اخه این خسیسا چرا نمیخان فقط 10 هزار تا حقوقشو بالاتر ببرن ؟؟

اميرحسين اباذري در 19/9/1391 | 13:41 گفت:

والکات بره بهتره.چمبواز اون خیلی خوب بازیمی کنه.خودش میره توپ میمونه

توپچی جنوب در 19/9/1391 | 13:38 گفت:

.ونگر در حال ارائه پیشنهادی برای خرید زاها ( که حدود 18 میلیون پوند ارزش گذاری شده !!! ) و قرارداد قرضی تیری هانری .

این خبرت تنها خبر نزدیک به واقعیت بود

حمید پیرنیا در 19/9/1391 | 13:04 گفت:

یه کلیپ از دیامه . من که ازش خوشم اومد هرچند کلیپ نمیتونه ارزش یه بازیکن رو معلوم کنه.

https://www.youtube.com/watch?v=VPahkdTABc4