زمستان سرنوشت ساز

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 79,577 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زمستان سرنوشت ساز

سال 2012 یه اتمام رسید و حالا در اولین روزهای سال نو میلادی آرسنال روزهای سرنوشت سازی خواهد داشت . . .زانویه 2013 میتونه فصل جدیدی رو در باشگاه آرسنال رقم بزنه. شخصا اعتقاد دارم میتونه مهمترین برهه زمانی این فصل و فصل آینده باشه. به بازیهای آرسنال در این ماه که نگاه کنیم متوجه میشیم چندبازی مهم در این ماه در انتظار آرسنال هست و این بازیها به صورت پیاپی انجام میشه. بازیهای مثل بازی با من ستی در 12 زانویه بازی با چلسی در19 زانویه و همینطور بازی با لیورپول در 29 زانویه.

 اما نکته مهم تری که این زانویه داره مهلت نقل و انتقالات زمستانی هست. در چندسال اخیر آرسنال معمولا در ابتدای فصل امیدهاشو برای قهرمانی از دست داده و مسلما مهمترین عامل در این مساله دیر بسته شدن تیم و تغییرات زیاد در تابستون و چند روز قبل از شروع مسابقات بوده. در حال حاضر آرسنال با صدر جدول فاصله امتیازی زیادی داره که نمیخام بگم جبرانش غیر ممکنه اما حداقل از کنترل آرسنال خارج هست پس شانس قهرمانی آرسنال در لیگ برتر امسال چندان زیاد نیست. با توجه به این مساله و اعلام مسئولین باشگاه مبنی بر اینکه در این زمستان پول خوبی برای خرید وجود داره بهترین گزینه برای آرسنال این هست که در همین زمستان دست به بازسازی تیم بزنه. اگر آرسنال در همین زمستان بازیکنای مازادی مثل : جورو و اسکیلاچی و سانتوس در دفاع و فریمپونگ و دنیلسون رو در هافبک و آرشاوین و شاماخ و بنتنر و چند بازیکن دیگه رو به فروش برسونه و جایگزینای حتی کم نام و نشون ولی آینده دار رو بخره نتیجه این کار رو فصل بعد خواهد دید و مسلما فصل بعد رو از ابتدا هماهنگ و با قدرت شروع خواهد کرد. با توجه به توضیحاتی که دادم به نظرم این زمستان 2013 هست که حضور یا عدم حضور آرسنال در کورس قهرمانی سال آینده رو رقم خواهد زد نه تابستان.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hossein در 12/10/1391 | 18:09 گفت:

اره شاید تو لیگ قهرمان نشیم ولی اگه چندتا خرید خوب داشته باشیم تو چمپیونز لیگ هنوز شانس داریم

هادی در 12/10/1391 | 15:35 گفت:

دمت گرم حرف دلمو ردی حمید خان اما دیگا خسته شدم از شایعات و صحبت در مورد نقل وانتقالات بیش از 1000 پست در این مورد
آخریشم هیچی توش در نمی آیدف در ای چند سال رئال دست رو هر بازیکنی که گذاشت خرید.
محمد رویانیان هم هرکی اراده کنه می خره

farzam در 12/10/1391 | 13:12 گفت:

درسته ولی چه فایده که از این ژانویه شلوغ فقط فروش اضافه های تیم و آخرش خرید آدرین لوپز عایدمون میشه

حاکم 26 در 12/10/1391 | 12:55 گفت:

آره. ص در صد. بازم میگم: فقط خرید هافبک دفاعی خوب مث یان ام ویلا، میتونه یه رتبه خوب حتی قهرمانی در یک جام رو برامون رقم بزنه!

محمد مهدی در 12/10/1391 | 11:28 گفت:

افرین. افرین. نمیدونم چرا ولی به طرزه عجیبی از این پست خوشم اومد و امیدوار شدم. امروز خیلی انگیزه دارم.

توپچی جنوب در 12/10/1391 | 11:09 گفت:

کاملا موافقم حمید .
این ژانویه خیلی برای فصل آینده مهمه و از اونجایی هم که مشکلات مالی بر طرف شده دیگه باید دست به کار بشن و چند بازیکن خوب بگیرن و سر 4 یا 5 میلیون یورو بازیکن مهم رو از دست ندیم....