ترکیب و سیستم پیشنهادی شما

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 83,077 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترکیب و سیستم پیشنهادی شما

فقط یک روز به بازی حساس و مهمه آرسنال بایرن مونیخ باقی مونده و . . .در این بازی هر دو تیم مصدومان و بعضا محرومانی دارن. فهرست مصدومین ومحرومین دو تیم به این صورت هست :

آرسنال :

مصدومان: در تیم آرسنال تنها مصدوم قابل ذکر کایرن گیبس هست که حتی احتمال زیادی وجود داره که به بازی برگشت هم نرسه. آرتتا به تازگی از مصدومیت رها شده و باید دید بعد از 90 دقیقه بازی در روز شنبه آیا ونگر باز هم میکل رو بازی خواهد داد یا خیر.

محروم : ناچو مونرئال ( از کل لیگ قهرمانان امسال )

بایرن مونیخ :

در تیم بایرن هم کلودیو پیزارو و هولگر بادشتوبر مسلما حضور نخواهند داشت ولی به نظر میرسه خاوی مارتینز که به بازی با ولسبورگ نرسید در این بازی حضور داشته باشه.

محروم : جروم بوآتنگ


با توجه به لیست بازیکنان بایرن مونیخ ترکیب احتمالی این تیم در بازی فردا شب به این صورت خواهد بود :

                                                             
                                                           مانوئل نویر
                               
              داوید آلابا           دانته                          فن بویتن                لام


                                      شواینشتایگر         مارتینز


               ریبری                         کروس                           مولر 

                                                 گومز
-------------------------------------------------------------  

با توجه به دو دفاع مرکزی کند بایرن مونیخ شخصا نظرم این هست که ولکات بهتر جواب میده تا جیرود. ترکیب پیشنهادی من :

                                                 شزنی


            ورمائلن       کوشیلنی                      مرتساکر              سانیا


                                     جکی             آرتتا            


             پودولسکی                روسیچکی                     کازورلا


                                               ولکاتدوستان مصدوما و محرومای دو تیم رو گذاشتم شما هم میتونین ترکیب پیشنهادیتون رو بدین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 1/12/1391 | 14:00 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااای. الان یه دست pes بازی کردم. ترکیب امروز ریختم. بخدا 8-2 بایرن رو له کردم.
ورمایلن تو سمت چپ ترکوند. مولر رو محو کرده بود. از اونور سانیا ریبری رو فلج اطفال کرده بود. واااااااااااااااااااااااااااااای که ویلشر و ولکات هتریک کردن. ولکات دوتا پاس گل داد ویبشر هم دوتا ولی چون ولکات پنالتی گرفت شد بهترین بازیکن زمین. اون گلا رو هم کازی زد و ارتتا از روی نقطه پنالتی. باورم نمیشد بایرنو هشتایی کرد باشم. لباس ارسنال هم از الان پوشیدم.
راستی گل اونا هم کوشلنی پاس اشتباه داد به مانزوکیچ اونم زد تو گل. گل دومشون هم ضربه ازاد بود که باز خورد تو سرد کوشلنی(خخخ)

محمد مهدی در 1/12/1391 | 14:00 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااای. الان یه دست pes بازی کردم. ترکیب امروز ریختم. بخدا 8-2 بایرن رو له کردم.
ورمایلن تو سمت چپ ترکوند. مولر رو محو کرده بود. از اونور سانیا ریبری رو فلج اطفال کرده بود. واااااااااااااااااااااااااااااای که ویلشر و ولکات هتریک کردن. ولکات دوتا پاس گل داد ویبشر هم دوتا ولی چون ولکات پنالتی گرفت شد بهترین بازیکن زمین. اون گلا رو هم کازی زد و ارتتا از روی نقطه پنالتی. باورم نمیشد بایرنو هشتایی کرد باشم. لباس ارسنال هم از الان پوشیدم.
راستی گل اونا هم کوشلنی پاس اشتباه داد به مانزوکیچ اونم زد تو گل. گل دومشون هم ضربه ازاد بود که باز خورد تو سرد کوشلنی(خخخ)

حمید pires در 1/12/1391 | 00:44 گفت:

به نظرم pes 13 شبیه ساز خیلی خوبیه 5 بازی تو امارات با سیستمهای مختلف انجام دادم و تو چهار تاش که 433 و سیستم اصلی تیم بود گل اول رو خوردم اما با سیستم 3-1-3-3 که شبیه گله با درصد مالکیت 70 بازی 3-0 بردم البته بازیهای قبلیشو هم 2-1 و 3-1 برده بودم.
جدا از سیستم اولیه تو قسمت حمله بازیکنا همه باهم اضافه بشن خیلی کمک کنندس(شبیه بازی پارسال تو استمفوردبریج که دیوانه وار حمله میکردیم) ضمن اینکه کل تیم تو دفاع باید با هم باشن.
با توجه به حضور دانته و فن بویتن حضور ولکات جواب دادنش 50-50 خدا کنه همون ولکات قبل تمدید باشه که خیلی چیزارو میخاست ثابت کنه.

ahmad behrozi در 30/11/1391 | 22:52 گفت:

نا بودشون میکنیم با مثلث
پولدی سانتی ولتی

ahmad behrozi در 30/11/1391 | 22:49 گفت:

برگ برنده ما حضور ون بویتن در مرکز دفاع بایرنه خیلی کنده بد جور والکات ازیتش میکنه

مهران کاظمی در 30/11/1391 | 22:37 گفت:

مانزوکیج رو گذاشتی بیرون عزیز؟؟ فردا شب مانزوکیچ پدر آرسنال رو در میاره

Farhad Rahbari در 30/11/1391 | 22:30 گفت:

کاشکی میتونستیم سیستم درخت کریسمس آنجلوتیو پیاده کنیم
4-3-2-1

alireza 9 در 30/11/1391 | 22:00 گفت:

همین ترکیب عالیه فقط جیرود جای واکات بیدد نوک
والکات بره راست

سجاد کریمی در 30/11/1391 | 19:16 گفت:

اگه با ترکیبی که توگفتی بازی کنیم حتما می بریم

آریان در 30/11/1391 | 18:56 گفت:

وای جیرود کو؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان در 30/11/1391 | 18:46 گفت:

پولدی نشون داده خوب به بایرن گل میزنه اونم از نوع تاریخیش....کوشیلنی هم 100%یه پنالتی میده
ولی میبریم

siamak در 30/11/1391 | 18:27 گفت:

نوروزی حالت خوب نیس...
همین ترکیبی ک خودت گفتی میاد تو ولی کوشینلی...خدا کنه روز خوبش باشه این لامصب
با امید پیروزیـــــــــــــــــــــــ
میبینم ک دوستان ترسو از همین الان باختن...چقد طرفدارین خدایی ایولا مردین

HOSSEIN در 30/11/1391 | 18:25 گفت:

چند خبر:
شواینی:از آرسنال باید ترسید
ونگر:دوست دارم دین برگردد
دیاکیته در راه آرسنال یا تاتی ها
احتمال حضور آسمیر بگوویچ در آرسنال
مویس چانشین احتمالی ونگر در فصل بعد در صرت نرفتن به لیگ قهرمانان
ونگر:آرسنال به بارسا نمی بازد
ونگر:0-0 مقابل بایرن در امیریتس فاجعه نیست.تلاش اولمان گل نخوردن است اما برای گل زدن هم مبارزه میکنیم.(فک کنم کمی دفاعی بازی کنیم.)

::Mostafa:: در 30/11/1391 | 18:06 گفت:

همه چیــــز درباره آرسنال و بایرن در یک فایل PDF

http://www.uefa.com/printoutfiles/competitions/ucl/2013/E/E_2009588_pk.pdf

HOSSEIN در 30/11/1391 | 17:52 گفت:

محمد مهدی جون راست میگه من اصلا حواسم نبود.اصلاح کنید ترکیبمو جای روسیچ چمبو بذارین

محمد مهدی در 30/11/1391 | 17:44 گفت:

چی میگی برادره من؟؟؟ روسیچکی کلا 2بازی تو فصل کرده بزاریمش فیکس؟؟ عمراااااااااااااااا.
چون حضرت ژروینیو نمیتونه راست بازی کنه چمبو ترکیب اصلیه شک نکنید

HOSSEIN در 30/11/1391 | 17:35 گفت:

ترکیب مورد نظر من:
ژسنی
ورما-کوشیل-پر-سانی
جکی-آرتتا
پولدی-سانتی-روسیچکی
تئو
4-2-3-1
مربی بزرگ:حسین

HOSSEIN در 30/11/1391 | 17:33 گفت:

بچه ها گل زده ونگر از ژسنی ناراضیه و میخواد والدز رو بیاره تو تیم.
من که میگم تاریخ مصرفش تموم شده شما میگین نه.بابا صد رحمت به ژسنی

توپچی جنوب در 30/11/1391 | 17:18 گفت:

مرسی حمید جان بابت پستت
در مورد تركیب هم فكر كنم ورمیناتور بره چپ كوشینلی و مرتساكر مركز و سانیا راست بازی كنه.
فروارد نوك ژیرود وینگ چپ پولدی و راست تئو ولكات و وسطشون سانتی كازورلا
روسیچكی هم تعویض میاد داخل.
این محتمل ترین تركیبه از نظر من.
به اومید برد و صعود به دور بعد.

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 16:19 گفت:

چرا من هرچي بلاگ مي نويسم مي گه خطا بايد بيشتر از 200كاركتر باشد

ehsan zoola در 30/11/1391 | 16:17 گفت:

حدسم هم اینه ک تو امارات 3-1 میبریم و تو مونیخ 1-0 میبازیم ولی صعود میکنیم

مولر هم 100% بهمون گل میزنه

پولدی و تئو هم برا ما گل میزنه

ehsan zoola در 30/11/1391 | 16:15 گفت:

در مورد ترکیب خودمون من میگم برگ برندمون آرتتا و پولدی و مرته و جکی و تئو هستن

اگه اینا آماده باشن ایشالا میتونین با اختلاف 2 گل تو امارات برند هبشیم و بازی برگشتم با اختلاف یکی هم ببازیم باز صعود کردیم

ehsan zoola در 30/11/1391 | 16:14 گفت:

در مورد ترکیب بایرن باید بگم شک نکن ک هاینکس ماندزوکیچ رو به گومز پیر و کند تشخیص میده

مارتینز هم احتمالا از اول بازی نکنه

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 16:01 گفت:

ده = بارسلونا

البته من تو اسپانيا بارسا رو دوس دارم

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 16:00 گفت:

بخدا اگه فرگوسن جاي ونگر بود 3و4 تا خريد بزرگ مي كرد خاك تو سر ونگر تازه بارسا ورمايلن رو هم مي خواد شيطونه مي گه ده راسل تخته كنم

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:56 گفت:

واقعا پيله اي

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:56 گفت:

عادل گزارش كنه بهتره

tofigh در 30/11/1391 | 15:54 گفت:

محمد مهدی دقت کردی بهت پیله شدم.

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:54 گفت:

خداكنه ممد رضا احمدي گزارش نكنه چون تا الان هر وقت بازياي مارو گزارش كرده ما نبرديم

tofigh در 30/11/1391 | 15:53 گفت:

روسيچي جا موند 352 سيستم خوبيه ...................................................................................................................................................................بابا بی خیال ما تو چهار دفاعش هم موندیم اینطوری دو رقمی میشیم..چهارتا دفاعمون یه دفاع نمیشن چه برسه به سه تا..

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:51 گفت:

به اميد حذف ابرو مندانه

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:50 گفت:

اميدوارم كم گل بخوريم

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:50 گفت:

روسيچي جا موند 352 سيستم خوبيه

tofigh در 30/11/1391 | 15:49 گفت:

البته فکر کنم به دفاع راست اعتقاد نداری

tofigh در 30/11/1391 | 15:46 گفت:

اينم بد نيست
شزني مرته كوشيل ورما
پودولسكي جكي ارتتا چمبو
سانتي
تئو ......................................................................................................................................................برادر تو کلا به دفاع چپ اعتقاد نداری ودوست داری با یه بازیکن کمتر بازی کنی ..ما تو یازده نفر موندیم تو هم ده نفرمون کردی دیگه هیچ..

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:42 گفت:

3.5.1.1

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:42 گفت:

اينم بد نيست
شزني مرته كوشيل ورما
پودولسكي جكي ارتتا چمبو
سانتي
تئو

محمد مهدي نوروزي در 30/11/1391 | 15:39 گفت:

شزني مرته كوشل ورما سانيا جكي ميكل سانتي تئو لوكاس چمبو

reza در 30/11/1391 | 15:29 گفت:

همین ترکیبت خوبه ولی باید جای توماس و کازورلا عوض بشه

فرهاد در 30/11/1391 | 15:18 گفت:

یه جورایی دارم حس میکنم که ونگر می خواد رمزی رو فیکس بازی بده اگه این کار رو کرد شرف نداره.

masoud mahmudpur در 30/11/1391 | 15:12 گفت:

شرنی
ورمالن سانیا کوشینلی کوکلن
ارتتا
ویلشر کازورلا
پودولسکی ژیرو ولکات

ali در 30/11/1391 | 15:02 گفت:

اینا برای اخراجی از مامیان من یازی کردم ریال من یو رو 1-1 شد در برنابو
این بازی در مجموع 3-2 باختیم با اخراج سانیا

رسول در 30/11/1391 | 15:02 گفت:

چمبرلین برای فیکس بودن تو این بازی هنوز بچه است

امیرآرسنال در 30/11/1391 | 14:57 گفت:

با توجه به احتمال بسیار بالای باختن ما در مونیخ، اینجا باید حتما بازی رو ببریم:
مرتساکر کنده واسه این مسابقه مناسب نیست! بهتون قول میدم که اگه باشه حتما سوتی میده!!!


شزنی

کوکولین کوشیلنی ورمالن سانیا

آرتتا
ویلشر

پودولسکی کازورلا چمبرلین
والکات

تعویض در صورت عدم مصدومیت بچه ها:
روسیچکی - ژروینهو - رمسی

ali در 30/11/1391 | 14:54 گفت:

خداکنه نبازیم میترسم بد ببازیم

ali در 30/11/1391 | 14:54 گفت:

خداکنه نبازیم میترسم بد ببازیم

Pakkhoo در 30/11/1391 | 14:37 گفت:

با ترکیب تقریبا موافقم به جز اینکه جای سانتی و روسیچکی عوض شه و به دلیل اینکه آلابا هم کنده و هم دریبل خور از چمبو استفاده شه

سید محمد رضا در 30/11/1391 | 13:51 گفت:

فوق ستاره بازی پولدیه... مطمئنم بایرن رو میترکونه

رضا علّامی در 30/11/1391 | 13:49 گفت:

نظر من هم همین ترکیبه (روسیچکی وسط، کازورلا راست) به این دلیل می گم که قدرت دوندگی کازورلا بیشتر از روسیچکیه و وینگر لازمه زیاد دوندگی داشته باشه ولی شخصاً فکر نمی کنم روسیچکی رو بازی بده، با وجود اینکه بهترین بازیکن بازی با بلکبرن انتخاب شد. فکر کنم ژیرو نوک بازی کنه و والکات راست.

رسول در 30/11/1391 | 13:36 گفت:

با ترکیب آرسنالت موافقم ولی جای روسیچکی و سانتی باید عوض بشه.......

پاشنه آشیل تیم هم کوشیلنیه