رسمی : فرگوسن رفت.

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 83,076 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رسمی : فرگوسن رفت.

دقایقی پیش خبر رسمی رفتن فرگوسن از یونایتد در انتهای فصل جاری منتشر شد . . .بیانیه رسمی سر الکس فرگوسن در سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد منتشر شد و این مربی با سابقه بعد از 26 سال حضور در یونایتد و کسب 13 عنوان قهرمانی لیگ برتر و 2 لیگ قهرمانان اروپا اعلام بازنشستگی کرد.

از خوزه مورینیو و یورگن کلوپ به عنوان جانشینان احتمالی فرگوسن نام برده میشه.

با اینکه بیشتر از هر کس دیگه ای ازش بدم میاد ولی دلم برا کل کلاش با ونگر تنگ میشه .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 19/2/1392 | 13:52 گفت:

برای تمام کسایی که به فرگوسن بی احترامی کردن متاسفم.

با این بی احترامی ها شخصیت خودتون و بقیه آرسنالی ها رو جلوی دیگران بد جلوه میدید.

واقعا متاسفم

حمید pires در 19/2/1392 | 00:24 گفت:

مرسی حمید جان بابا فرگی کیه من دلم واسه شما تنگ شده بود کم پیدایی.

محمد مهدی در 18/2/1392 | 23:32 گفت:

حیف شد. دلم واسش تنگ میشه

حسین ملازینل در 18/2/1392 | 18:16 گفت:

من که بر خلاف شما دوسش داشتم...
مربیه بزرگ و با دانشی بود...
و یک انسان قابله احترام...

Morteza Bauer در 18/2/1392 | 15:51 گفت:

ازش خیلی بدم میومد.ولی حیف شدرفت.شوکه شدم.دلم واسه ادامس جویدنشو کل کلش باونگرتنگ میشه.کل کل فرگوسن و ونگر ومورینیو خیلیب جال میشد.واقعا هرچی جام بوده رودروکرده.

محمد حسین عبادی در 18/2/1392 | 15:17 گفت:

http://upload.tehran98.com/img1/k3s2o6i477u2tq3tw4u2.jpg

ehsan zoola در 18/2/1392 | 15:13 گفت:

دیوید مویس جانشینش شد

nima در 18/2/1392 | 15:08 گفت:

حیف شد...هر چند حالم ازش بهم میخوره ولی دلم براش تنگ میشه...

tofigh در 18/2/1392 | 14:33 گفت:

نهحیف شد..

محمد مهدي نوروزي در 18/2/1392 | 14:18 گفت:

من دارم كلي حال مي كنم ما كه زورشو نداشتيم

ehsan zoola در 18/2/1392 | 14:10 گفت:

الان سایت هوادارای منچستر بودم ... بدبختا بد غصه میخورذن !

البته بیشترشون دلایل مدیریتی رو دلیل خداحافظی فرگی معرفی کرده بودن

منم ازش بدم میومد ولی همیشه بودن یه رقیب سرسخت باعث پیشرفت تیم خودمون میشد

ناصر در 18/2/1392 | 14:08 گفت:

همیشه یه طرف جذابیت لیگ بود.درسته مافیای لیگ بود،ولی کل کل هاش با بقیه مربیا خیلی باحال بود.
دشمن دانا که میگن یعنی همین

siamak در 18/2/1392 | 13:46 گفت:

خیلی ناراحت کننده بود

سعید غلامی در 18/2/1392 | 13:31 گفت:

به سلامتی. درسته ازش بدم میاد ولی افتخاراتش رو حتی نمیشه شمرد.
ناراحت شدم.

خداحافظ روباه پیر

محمد مهدي نوروزي در 18/2/1392 | 13:29 گفت:

ایول پیش به سوی جام گرفتن

حمید پیرنیا در 18/2/1392 | 13:27 گفت:

دیوید مویس اصلیترین گزینه جانشینی

Miladarsenal در 18/2/1392 | 13:20 گفت:

واقعا ناراحت کننده بود این خبر...فرگی یکی از عوامل برتری لیگ برتر نسبت به لیگهای دیگه بود...

انتظار داشتم فصل بعد با اومدن مورینیو کل کلهای لیگ بالا بگیره بین ونگر و فرگی و مورینیو اما حیف شد این روباه پیر مکار رفت...

توپچی جنوب در 18/2/1392 | 13:06 گفت:

حيف شد تا چند روز پيش كه ميگفت فصل بعد حتما روي نيمكت شانچستر هستم حتي عمل جراحي پاش رو توري برنامه ريزي كرده كه بازي اول فصل بعد و بازي هاي پيش فصل رو بتونه رو نيمكت باشه
من دوست دارم اون باشه،
دوست دارم شانچستر رو با روباه پير ببريم و حرص خوردنش رو ببينم واسه سطح ليگ انگليس هم مهمه
كاش نميرفت واقعا مربي بزرگيه وقتي گل ميخورن و قرمز ميشه و تند تند آدامس ميجوه من حال ميكردم.
واقعا حيف شد من كه ناراحت شدم از اين خبر و اوميدوارم تكذيب بشه و برگرده

آریان در 18/2/1392 | 12:58 گفت:

گل انگلیسی:
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2013/05/03/3950071/bayern-munich-make-enquiry-for-arsenal-defender-koscielny
لینک:
پیشنهاد بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن لورن کوشیلنی

پپ گوادیولا مربیه فصل بعد باواریای ها قصد دارد با پیشنهاد 23 میلیون یورویی مدافع فرانسوی توپچی ها را در تابستان به بایرن بیاورد.

Bayern Munich make enquiry for Arsenal defender Koscielny

Incoming coach Pep Guardiola has sanctioned a €23.7 million summer swoop for the defender but the Gunners are confident of fending off the German giants' interest
_____________________________________
ترجمه: خودم

امیر صفای نیکو در 18/2/1392 | 12:38 گفت:

حیف شد.لا اقل برای ونگر حیف شد. حالا که سر عقل آمده میخواد خرید کنه این خرفت داره میره.البته فرگوسن هم با این همه ضرر مالیاتی که به جا گذاشته و اینکه با این همه بازیکن ها که جام آورده کار بزرگی نکرده.

آریان در 18/2/1392 | 12:29 گفت:

ازش بدم میاد ولی واقعا مربیه بزرگیه . به نظرم دیگه کارش با یونایتد تموم شده

سید محمد رضا در 18/2/1392 | 12:26 گفت:

ای کاش نره
واقعا کارش درسته

masoud mahmudpur در 18/2/1392 | 12:24 گفت:

باورش سخته