شما را به آرسنال قسم!!

نویسنده: رسول

وبلاگ من
نویسنده: رسول
از 15 سالگی طرفدار آرسنالم. هیچ وقت طرفدار هیچ تیم دیگه ای نبودم. شیرین ترین برد آرسنال برام دبل کردن منچستر چند سال پیش بود. باریکنای مورد علاقه ام: آنری ،برکمپ، پیرس ، آدامز، سیمن، کمپل، لیونبرگ
کل بازدید: 21,637 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شما را به آرسنال قسم!!

شما را به آرسنال قسم..


به عنوان یه کوچکتر تو سایت یه در خواست دارم از همگی.....
..
..
..
امشب هر نتیجه ای رقم بخوره هر اتفاقی بیافته .... اگه بد بازی کردیم اگه یکی از بازیکنها گرفت توپ رو زد تو دروازه هر اتفاق بدی که افتاد خواهشا:

نیاین از دم پستهای تکراری و تحلیلهای تکراری بذارین. بعد بازی با بلکبرن خیلی پست اومد که خیلیاش اصلن کیفیت نداشت .. منم خودم پست گذاشتم که بعد پشیمون شدم ....
...
...
...
هر حرفی که باید میزدیم زدیم ..... اونایی که میخواستن بگن ونگر بره دلایاشون رو گفتن متاسفانه بعضیا توهیناشون رو کردن .. هر چی که بوده گفته شده

.
.
. اینو میگم چون ایم چند وقته سایت پر بود از پستهای انتقادی و مثل هم که همش توش حرفای تکراری بود
..
بازم عذر میخوام من کوچیک همه ام ولی به سه دلیل این رو میگم:
1- ونگر هر کی بوده و هست و هر کاری کرده و خواهد کرد یه بزرگه تو آرسنال و خدمت کرده و نباید حرمتش شکسته بشه...(منم خودم بشدت منتقدم بهش ولی از توهین و حرمت شکنی ازش بدم میاد)
2- این انتقادهای تکراری جز اینکه جو منقی تو سایت راه میندازه و بعضی بچه ها رو مقابل هم قرار میده دیگه چیزی نداره...
3- ما هر چقدر هم تا آخر فصل این حرفا رو بگیم و انتقاد و توهین بکنیم و بحث کنیم نه حرفهامون عوض میشه نه چیزی تو تیم عوض میشه و تیم هم تا آخر فصل همینه...
.
.
.
امیدوارم امشب یه بازی جانانه از تیم ببینیم و دل هممون شاد بشه و پستای بعد بازی پستهای شادی باشه ...
.
.
.
 به افتخار تیممون که با هیچ تیمی عوضش نمیکنیم
.
.
For Ever........For Ever .................................. just ........ ARSENAL
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 1/12/1391 | 22:54 گفت:

ایشالا امیر جون....


امیر صفای نیکو در 1/12/1391 | 22:53 گفت:

به امید برد احسان جان...

ehsan zoola در 1/12/1391 | 22:47 گفت:

farshad khadem:
اگه مدیریت ارسنال می فهمید که چه کسانی در هزاران کیلومتر دور تر از لندن برای برد تیمش دعا میکنند شاید از رو میرفت وبرای اعتبار از دست رفته باشگاه فکری میکرد
______________________________________________________

فرشاد جون قشنگی عشق به ندونستن معشوقته ! بزار اونا ندونن ولی ما عشقمونو دوست داشته باشیم

میثم محمودی در 1/12/1391 | 22:46 گفت:

ارسنال میبازه شک نکنید پس اگر باخت خودتون رو اذیت نکنید

farshad khadem در 1/12/1391 | 22:38 گفت:

اقا رسول دم شما گرم با این رهنمود بجات .امشب اینجا هستیم تا همگی یک چشن پیروزی با شکوه بگیریم . اگه مدیریت ارسنال می فهمید که چه کسانی در هزاران کیلومتر دور تر از لندن برای برد تیمش دعا میکنند شاید از رو میرفت وبرای اعتبار از دست رفته باشگاه فکری میکرد .اقا رسول یکی ار دعا گویان بازی امشب مادرمه . میبریم .شک ندارم.

محمد مهدی در 1/12/1391 | 22:37 گفت:

بچه ها من رفتم تا یک ساعت بعده بازی هم نیستم. یا خدا. دعا کنید. یا خدا

محمد مهدی در 1/12/1391 | 22:37 گفت:

بچه ها من رفتم تا یک ساعت بعده بازی هم نیستم. یا خدا. دعا کنید. یا خدا

رسول در 1/12/1391 | 22:29 گفت:

ممنون از سعید و مهدی منتظر ترکیب بودم ولی بایرنم با تمام قوا اومده ها!!!

سعید غلامی در 1/12/1391 | 22:27 گفت:

Arsenal starting XI: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Arteta, Ramsey, Wilshere, Cazorla, Podolski, Walcott.

Bayern starting XI: Neuer; Lahm, van Buyten, Dante, Alaba, Martinez, Schweinsteiger; Müller, Kroos, Ribery, Mandzukic.

مهدی افسرده در 1/12/1391 | 22:26 گفت:

فیس بوک از پیچ توپچی ها

ehsan zoola در 1/12/1391 | 22:23 گفت:

مهدی ترکیبو از کجا اوردی ؟

رمزی تو ترکیبه؟

مهدی افسرده در 1/12/1391 | 22:20 گفت:

Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta Ramsey, Wilshere, Cazorla, Podolski, Walcott.

Arsenal subs: Mannone, Diaby, Rosicky, Giroud, Ox-Chamberlain, Coquelin, Jenkinson


علی در 1/12/1391 | 22:17 گفت:

لعنت ب دنی و بارسا

سید محمد رضا در 1/12/1391 | 21:59 گفت:

داش رسول میخوامت...
حرف دلم رو زدی

Morteza Bauer در 1/12/1391 | 21:53 گفت:

رسول جان کاملا درست میگی.با حرفای تکراری به جایی نمیرسیم.انشالله به حق 5تن امشب ببریم.همگی بگین آمین.
آمین

masoud mahmudpur در 1/12/1391 | 21:45 گفت:

وای اگه ببازیم خیای ضایه میشم.خیلی

masoud mahmudpur در 1/12/1391 | 21:44 گفت:

افرین.باید بایرن رو لوله کنیم

رسول در 1/12/1391 | 21:43 گفت:

یه چیزی هست که میگن دعای مظلوم گیراست...
.
.
.
ما هوادارای آرسنال هشت ساله از دست مالک و مربی و بازیکن نامرد و تیمای نامرد مظلومیم دعا کنید بلکه دعامون بگیره....

محمد مهدی در 1/12/1391 | 21:40 گفت:

رسول از صب دارن کری میخونم و کل کل میکنم. امروز همش پای اینتر نت بودم و با گوشی اس ام اس میدادم. خدا کنه ببریم. فردا میشه یکی از بهترین وزای عمرم. مثه فردای بازی با بارسا

حمید pires در 1/12/1391 | 21:38 گفت:

حرف حساب جواب نداره.

رسول در 1/12/1391 | 21:31 گفت:

این تعصبت منو کشته داداش محمد مهدی

nima در 1/12/1391 | 21:31 گفت:

آفرین قبول دارم حرفاتو...

محمد مهدی در 1/12/1391 | 21:29 گفت:

چشم ولی بعد بازی من اگه زیادی اعصابم خورد شد فهش میکشم به اول تا اخره مدیریت.(ونگر چون عصبانی بود تو کنفرانس دلم واسش سوخت و احترامش رو دارم اگر چه همیشه دوسش داشتم)

خبر بد. خبر بد!!!!!!
گزارش امشب به عهده استاد خیابانیه.
تسلیت عرض میکنم.