معرفی و نطر سنجی

نویسنده: سید ابوالفضل موسوی

وبلاگ من
نویسنده: سید ابوالفضل موسوی
تمام زندگیم شده آرسنال
کل بازدید: 1,352 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

معرفی و نطر سنجی


سلام به همه ی توپچی های دوست داشتنی.من تازه عضو شدم ولی حدودا از وقتی که این سایت  راه اندازی شده اخبارشو دنبال میکردم.از اینکه به جمع شما اومدم خیلی خوشحالم.از منچستر وبارسا متنفرم.یه نطر سنجی هم گذاشتم و اون این که اگه قرار باشه فصل بعد یه جام ببریم کدوم رو انتخاب میکنید؟                                              1.لیگ برتر                                                 2.جام باشگاه ها                                                   من خودم  آرزو دارم لیگ رو ببریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

1372hassan ayati در 19/11/1391 | 04:11 گفت:

اگه یه جام چمپیونز بگیریم اون موقع میشیم افتخار شهر لندن

1372hassan ayati در 19/11/1391 | 04:10 گفت:

هیچکدوم...

masoud mahmudpur در 17/11/1391 | 17:04 گفت:

خوش اومدی.منم مثل اریان

آریان در 17/11/1391 | 14:35 گفت:

همشون با هم

T.Vermaelen در 17/11/1391 | 13:57 گفت:

رابین ونپرس که آدم نیست احمق.....
باید از مونرئال یاد بگیرن بازیکن هایی که از آرسنال رفت....نصری احمق...
" مونرئال برای خداحافظی به مالاگا برگشت "
از این مرد باید یاد بگیرن چون آرسنال بهشون شخصیت داد حالا میان تو امارات یه کارایی میکنن که آدم شاخش در میاد....
حالا بریم نگاه رابین کنیم؟

mehdi در 17/11/1391 | 13:56 گفت:

لیگ قهرمانان شک نکنید
البته اگه امسال نبردیم

نیما در 17/11/1391 | 10:36 گفت:

100% لیگ
درضمن خوش اومدی رفیق

محمد يزداني در 17/11/1391 | 08:04 گفت:

سلام خوش اومدی سید.
هنوز رفتنمون به چمپیونز لیگ سال بعد در هاله ای از ابهام قرار داره ولی اگه رفتیم دوست دارم قهرمان چمپیونزلیگ بشیم چون تو ویترین آرسنال خالیه و هرچه زودتر باید این جامو بگیریم تا به تیم آرسنال شخصیت جهانیه قویتری بده.

حاکم 26 در 16/11/1391 | 20:36 گفت:

اوّل که خوش اومدی . دوم جواب : یا هر دو یا فقط جام حذفی

فرهاد در 16/11/1391 | 20:34 گفت:

فقط لیگ برتر

ناصر در 16/11/1391 | 20:24 گفت:

Welcome Home Gunner

T.Vermaelen در 16/11/1391 | 19:33 گفت:

حداقل 425 داور، بازيکن و ديگر مقامات متهم به دخالت در اين موضوع هستند، نتيجه مسابقات از پيش تعيين مي‌شد تا پول‌هاي کلاني در شرط بندي‌ها نصيب عده‌اي شود. در ميان کشورهايي که اين تفحص در آنها صورت گرفته است آلمان، اتريش، اسلووني، بريتانياي کبير، مجارستان، هلند و ترکيه قرار دارند.

T.Vermaelen در 16/11/1391 | 19:31 گفت:

يوروپل تباني در 380 بازي فوتبال را کشف کرد

پليس اروپا وجود تباني در 380 بازي و 425 نفر را در اين مورد متهم تشخيص داد.
[يوروپل تباني در 380 بازي فوتبال را کشف کرد]

پليس شبکه‌اي مجرم را شناسايي کرد که به 380 فقره تباني در مسابقات فوتبال شامل ليگ قهرمانان اروپا و مقدماتي جام‌جهاني متهم هستند.
..................................................................
از بی بی سی این رو شنیدم شکه شدم
واقعا برا فوتبال اروپا زشت بود این خبر امروز.این دنیای فوتبالی هست که هوادارا بخاطرش به هم فحش میدن و دوستاشونو از خودشون ناراحا میکنن...........
ما آرسنالی هستیم و جام هایی که گرفتیم و خواهیم گرفت با نهایت پاکی خواهد بود......نه مانند بسیاری تیم ها با ضربات پنالتی که داور به نفعمون میگیره....

T.Vermaelen در 16/11/1391 | 19:31 گفت:

يوروپل تباني در 380 بازي فوتبال را کشف کرد

پليس اروپا وجود تباني در 380 بازي و 425 نفر را در اين مورد متهم تشخيص داد.
[يوروپل تباني در 380 بازي فوتبال را کشف کرد]

پليس شبکه‌اي مجرم را شناسايي کرد که به 380 فقره تباني در مسابقات فوتبال شامل ليگ قهرمانان اروپا و مقدماتي جام‌جهاني متهم هستند.
..................................................................
از بی بی سی این رو شنیدم شکه شدم
واقعا برا فوتبال اروپا زشت بود این خبر امروز.این دنیای فوتبالی هست که هوادارا بخاطرش به هم فحش میدن و دوستاشونو از خودشون ناراحا میکنن...........
ما آرسنالی هستیم و جام هایی که گرفتیم و خواهیم گرفت با نهایت پاکی خواهد بود......نه مانند بسیاری تیم ها با ضربات پنالتی که داور به نفعمون میگیره....

میثم محمودی در 16/11/1391 | 19:29 گفت:

لیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگ برتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

شاهین فدوی در 16/11/1391 | 18:22 گفت:

واسم فرقی نداره فقط بایدهرچه زودتر1جام بگیریم وبه 7سال ناکامی پایان بدیم گرفتن جام خیلی تو روحیه بازیکنا تاثیر داره

حامد نوری در 16/11/1391 | 18:16 گفت:

عزيز خوش اومدي ولي چرا سال ديگه ، من امسال جام حذفي رو بيشتر ترجيح ميدم چون منچستر هم ٩ ساله قهرمان اين جام نشده و سابقش از ما خيلي بدتره و اگه آرسنال جام رو بگيره پرافتخارترين تيم ميشه تو اين جام ( قديمي ترين جام جهان)

Vishka در 16/11/1391 | 18:03 گفت:

خیلی خوش اومدی

لیگ برتو ترجیح میدم

آریان در 16/11/1391 | 17:40 گفت:

2_از همشون معتبرتره. ولی بازم تیم جای تقویت داره انشااله تابستون. من که امیدوارم که آرسنال فصل بعد به اووج برمیگرده

ehsan zoola در 16/11/1391 | 17:33 گفت:

خوش اومدی توپچی

لیگ قهرمانان یچی دیگس


ولی لیگ برتر نتیجه زحمت تو یه فصل طولانی همراه با اتفاقات تلخ و شیرینیه ک اونم لذت بخشه

در کل اول چمپیون و بعد لیگ ...

حسین ملازینل در 16/11/1391 | 16:37 گفت:

سید جان خوش اومدی...
من امیدوارم لیگ قهرمانان رو ببریم...

farshad khadem در 16/11/1391 | 16:35 گفت:

اَقا سید خیر مقدم میگم در کلبه ما رونق اگر نیست صفا هست.
از نگاه عاشق همه چیز معشوق زیباست . من ارسنالو همه جوره دوست دارم با وضع موجود هم مشکلی ندارم چون کاری ازم بر نمییاد بغیر از عشق ورزیدن .پس اجازه بده در نظر سنجیت شرکت نکنم .

علیرضا در 16/11/1391 | 15:29 گفت:

هردو ولی فکر نکنم

علیرضا در 16/11/1391 | 15:29 گفت:

خوش اومدی آرسنالی c:

رسول در 16/11/1391 | 15:20 گفت:

خوش اومدی توپچی............
اگه قراره جام بگیریم که هر کدومش که بتونیم رو باید براش بجنگیم


ولی این فصل باید آرمانی فکر کردن رو بذاریم کنار بنظرم این فصل باید بچسبیم به حذفی....

حسن در 16/11/1391 | 15:12 گفت:

خوش اومدی رفیق
هر 2