سوال ؟

نویسنده: آریان

وبلاگ من
نویسنده: آریان
آرسنال رو فقط بخاxر آرسنال دوست دارم !!!
کل بازدید: 23,196 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوال ؟

سلام دوستان چند روزیه می بینم که دلیل افت تیم رو نداشتن بازیکن تراز اول در ترکیب 

تیم می دونید. حالا: 

2 تا سوال از شما دارم:

سوال اول : چرا بازیکن درجه یک به تیم نمیاد ؟

1_سیاست های ونگر.

2_کمبود بودجه.

3_عدم تمایل بازیکن برای اومدن به آرسنال.
................................................................
سوال دوم : چرا بازیکن های درجه یک ما از تیم میرن ؟

1_به خاطر جام.

2_به خاطر پول.

3_پیشنهاد های کلان دیگر تیمهای خریدار.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 6/12/1391 | 16:45 گفت:

به نظرم در هر دو سوال هرسه عامل دخیل هستن.
برای بعضی بازیکنها یکی از گزینه های پر رنگ تر و برای دیگری کم رنگتره

علیرضا در 5/12/1391 | 19:35 گفت:

3
1
به خاطر جام میرن و به خاطر جام نگرفتن نمیان

میثم محمودی در 5/12/1391 | 01:05 گفت:

وان پرسی = جام
فابرگاس = جام
کلیشی=پول
نصری=پول
ادبایور=پول
پیرس=سیاست ونگر
رییس=سیاست ونگر
تیری انری=پیشنهاد کلان از باشگاههای دیگر
المونیا=نیمکت نشینی
سانگ =پیشنهاد کلان از باشگاههای دیگر
ابویه=نیمکت نشینی
کلوتوره=پول

siamak در 4/12/1391 | 21:29 گفت:

2 , 2 هس

نیما در 4/12/1391 | 19:31 گفت:

2-2 خلاص!

parsa .R در 4/12/1391 | 14:26 گفت:

من با reza موافقم

Reza در 4/12/1391 | 13:03 گفت:

سوال اول:گزینه1 وکمی هم گزینه 2
سوال دوم :گزینه1و2

masoud mahmudpur در 4/12/1391 | 13:02 گفت:

سوال 1:همه ی موارد
سوال 2:اینم همه ی موارد

ناصر در 4/12/1391 | 12:36 گفت:

سوال اول:گزینه های 1و3
سوال دوم:تمامی موارد صحیح میباشد

امير محمد در 4/12/1391 | 07:47 گفت:

12------1

reza در 4/12/1391 | 01:00 گفت:

3 1 mota asefane

رسول در 4/12/1391 | 00:13 گفت:

به نظر من جواب سوالت اینجوریه:
1-کمبود بودجه باعث شده بود ونگر سیاست هایی اعمال کنه که به مزاج بعضی ها خوش نمیومد و بقیه تیمها هم سو استفاده میکردند.
2- جام نمیگرفتیم چون پول نداشتیم بازیکن بخریم بعدشم ونگر پول زیادی به کسی نمیداد و دوباره لاشخورهایی مثل منسیتی و بارسا از موقعیت استفاده کردند و غارتمون کردند

شاهين در 4/12/1391 | 00:09 گفت:

سوال 1 : هر سه مورد
سوال 2 : گزینه 2 ... البته فقط فابرگاس قضیه اش جداست !!

tofigh در 4/12/1391 | 00:00 گفت:

بازیکنا بهخاطر جام میرن .دلیل نخریدن هم معلوم نیست ونگر یا مدیرا یا بودجه..

majid r در 3/12/1391 | 23:50 گفت:

سوال اول-احداث ورزشگاه تاثیر داشته!

majid r در 3/12/1391 | 23:47 گفت:

سوال1-تا حالا سیاست های ونگر امیدوارم دیگه از تابستون جبران کنه اگه بمونه!

سوال دوم-2بخاطر پول،تاحدودی یکم میتونه درس باشه

امیرآرسنال در 3/12/1391 | 23:42 گفت:

.
سوال 1 جوابش میشه 1
سوال 2 هم جوابش میشه 1
.

amir در 3/12/1391 | 23:27 گفت:

سوال 1 جوابش میشه 3
سوال 2 بستگی به بازیکن داره
نصری = پول
ونپرسی=جام
فابرگاس بدون نظر
کلیشی = پول
سانگ = 3
ابوئه = نفهمیدم چی شد کی رفت؟
و.......

امیر صفای نیکو در 3/12/1391 | 23:02 گفت:

سیاست های مدیران باشگاه.نه ونگر..............
سوال1..1
سوال2...1