Rui Patricio .. دروازه بان جدید !!

نویسنده: ⑧® H@M!D

وبلاگ من
نویسنده: ⑧® H@M!D
(( Devoted Arsenal )) آرسنال اگر ستاره هم نداشته باشه یا حتی نتیجه هم نگیره سبک بازیش از زیباترین و جذابترین سبکهای فوتبال دنیاست.
کل بازدید: 34,196 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Rui Patricio .. دروازه بان جدید !!

دروازه بان اسپرتینگ لیسبون با درخشش تو جام  باشگاها توجه مسئولین تیم رو جلب کرده..
بازیش مقابل یوونتوس رو دیدم عالی بود..
احتمال زیاد یکی از خریدهای تابستونیه..
.
کسی میشناسه؟ نظرتون چیه ؟
.
.
.
.
http://justarsenal.com/should-arsenal-up-their-offer-for-portuguese-keeper/22934
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 25/2/1392 | 09:38 گفت:

فکر نکنم از اسپورتینگن نره چون تو این چند سال که اسپورتینگ تیم ضعیفی بوده به این تیم وفادار بوده .ولی خدایی یا باید پاتریکیو رو بگیریم یا سزارو.البته سزار درسته دربازبان خوبیه ولی سوتی زیاد میده.

Milan در 24/2/1392 | 20:05 گفت:

میشناسمش گلر تیم ملیه پرتغال ولی ما دفاع و هافبک دفاعی بیشتر نیاز داریم

ehsan zoola در 24/2/1392 | 12:38 گفت:

من دوست دارم ژولیو سزار بیاد

nima در 24/2/1392 | 12:36 گفت:

من نمیشناسم!!!پس نظری هم ندارم!!!

سعید غلامی در 24/2/1392 | 12:08 گفت:

دو تا بازی ازش دیدم دروازه بان خیلی خوبیه فک نکنم اونا به راحتی از دستش بدن چون ستون تیمشون هست.

محمد مهدی در 24/2/1392 | 12:07 گفت:

ونگر علاقه وحشتناکی به ملی پوش ها داره. ایشونم چون دروازبان اول پرتغال هست من احتمال ایشون رو بعد از سزار بیشتر از همه میبینم اگرچه ازش خیلی خوشم میاد ولی دوس دارم یا سزار بیاد یا هیشکی چون شسنی هم داریم

Mohammad hadi در 24/2/1392 | 11:54 گفت:

فقط شسنی بس. ما نیازی به دروازبان نداریم. خریدن دروازبان فقط ولخرجی

masoud mahmudpur در 24/2/1392 | 11:35 گفت:

نمیشناسمش

rasool در 24/2/1392 | 10:55 گفت:

ولی‏ ‏شایعه‏ ‏صحت‏ ‏داره‏ ‏میگن‏ ‏ارسنال‏ ‏۸.۵م.پوند‏ ‏پیشنهاد‏ ‏داده

♥Arsenal♥ در 24/2/1392 | 10:18 گفت:

یه گلر تاپ باید بیاریم برام فرق نداره کی آخه اگه یه گلر تاپ بیاریم ببین کیا میشن ذخیره

شسنی که بد نیست ولی تاگ هم ینست

لوکاژ که آماده هست..

مانونه که خیلی اشتیاق داره..

rasool در 24/2/1392 | 08:47 گفت:

دروازه بان خوبیه ولی بهتره تو پسته دروازه اگرم چیزی میخوایم بخریم یه گلر پا به سن گذاشته و با تجربه بگیریم گلر جوون ریسکه
برای مثال ون در سار تو یونایتد عالی بود
یا مثلا همین دیگو لوپز
یا مثلا سلطان نیلسون کوریا که یه تنه پرسپولیس رو نجات می دادD:

مازیار در 24/2/1392 | 08:43 گفت:

دو تا دفاع چپ داریم. ذیگه نیازی نیست

آریان در 24/2/1392 | 07:47 گفت:

بابا به خدا ما نیازی به خرید دروازه بان نداریم......مهاجم نوک و دفاع چپ اولویت های اصلی هستند

محمد مهدي نوروزي در 24/2/1392 | 06:11 گفت:

فقط شسنی

سید محمد رضا در 24/2/1392 | 06:07 گفت:

من قبولش دارم ، بگو ونگر بخردش

محسن عاشوری در 24/2/1392 | 01:36 گفت:

گزینه های بهتری هم هست

مهدی باقری در 24/2/1392 | 01:03 گفت:

کارش بیسته دروازه بان می خواییم بهترین گزینه است

محمد مهدی در 24/2/1392 | 00:57 گفت:

من اره حالا حالا ها در خدمتم

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:48 گفت:

بازیش رو ندیدم.
محمدمهدی هنوز بیداری؟

محمد مهدی در 24/2/1392 | 00:32 گفت:

موافقم باهاش. صرفا چون ازش خوشم میاد