کدومو میخوای،جام یا فلسفه؟!

نویسنده: علیرضا

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا
علیرضا هستم.دانشجو.رفیق باز.توپچی ازدوره راهنمایی(آنری و برگکمپ و پیرس و...)فیلم باز وعاشق آل پاچینو.بازیکنان مورد علاقه: آنری دل پیرو رونالدو برزیلیه پیرس جباری عاشق آهنگا وخود سیاوش قمیشی هستم.بعدش ابی نوکر همه توپچی ها هم هستم
کل بازدید: 43,642 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدومو میخوای،جام یا فلسفه؟!

سلام.میدونم که حال همتون مثل من خرابه بابت باخت به استوک.باخت بدی بود و فاصله با صدر بیشتر شد.نمیخوام راجع به بازی صحبت کنم فقط همینو میگم که حقمون برد نبود تو این بازی.تو این پست میخوام یه مسئله خیلی مهم رو موشکافی کنم.همین اولم بگم من هنوز نا امید نیستم از جام تو این فصلآرسنال 8 ساله جام نگرفته و هر سال بهترین بازیکناشو فروخته.به غیر از امسال بازیکن بزرگیم نخریده.تو این مدت خیلی از تیمای در پیت جام گرفتن ولی ما نگرفتیم.خیلی ها رو دورو برم میشناسم و دیدم که به خاطر همین جام و قهرمانی طرفدار یه تیم خاص شدن و با قهرمانی یه تیم دیگه طرفدار اون تیم(حزب بادو میگم)پس چرا ما اینجوری نشدیم؟چرا ما پس از این همه سال ناکامی اینهمه برا تیم وقت میزاریم و یه بخش مهمی از زندگیمون شده و اینهمه براش حرص و جوش میخوریم؟
مطمئنا هیچکس از بی جامی خوشش نمیاد و همه جام و قهرمانی رو دوست دارن و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.ولی چرا ما تا این حد پای تیممون وایستادیم؟؟؟
شما رو نمیدونم ولی خودمو میگم،اگر بعد این همه سال بی جامی اینقدر این تیمو دوست دارم و پاش وایستادم یکی به خاطر گذشته درخشانشه که بخشی از اونو خودم دیدم(تیم 2002 تا 2006)و دومیش به خاطر فلسفه باشگاه.
فلسفه ای که تشکیل شده از فوتبال رو به جلو و جوانگرایی و اقتصاد پاک و به دور از ریخت و پاشوو...و اگر منه طرفدار آرسنال اینهمه بی جامیو و تمسخر اطرافیانو و...تحمل کردم بخش عمدش به خاطر اینها بوده.
البته منم خیلی جا ها منتقد عملکرد باشگاه و مربیش بودم ولی این چیزیو از اصل قضیه که عشق من نسبت به باشگاه میشه کم نمیکنه که بیام مثلا به مربیش تو هین کنم.
درسته این آرسنال با آرسنالی که من میخوام فاصله داره ولی باید یه سری شرایطم درک کرد.ببینید تیم ما در حال حاضر شرایط برابری از نظر قدرت خرید با تیمای رقیبمون(چلسی و من سیتی)نداره و اونا قدرت خرید بسیار بالاتری نسبت به ما دارن و این مسئله خیلی مهمیه.ما نمیتونیم هر بازیکنی رو که خواستیم روش دست بزاریم و بیاریم تو تیم(مثلا تو فوروارد که الان مشکل تیمه)ولی اونا میتونن که این به خاطر ساخت ورزشگاه جدید و بدهی های مربوط به اون بود که خو شبختانه دیگه داره تموم میشه.
ببینید ما یک سال بازیکن نفروختیم و یه اوزیل رو خریدیم الان تو کورسیم.بعدشم نیاید بعد یه باخت حرفایی رو بزنید و توهین هایی رو بکنید که بعدا پشیمون بشید از اون گفته ها.
ضمنا از بچه هایی که تو طرفداری یا هر سایت ورزشی دیگه عضو هستند عاجزانه میخوام که تو کامنتا و نظراتشون دقت کنند و جلو دشمنا تیمو نکوبن و اگر انتقادی هم دارن بیان همینجا بگن.
ودر آخرم امیدوارم که مثل تیم 2003_2004 با بازی های زیبا و هوشمندانه دوباره جام ها رو بگیریم.
مرسی که وقت گزاشتین منتظر نظراتتون هستم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 13/12/1392 | 11:49 گفت:

اقا اگه فلسفه تیم خوبه باید نتیجه هم بگیره! هدف گرفتن جامه! ما مثلا big four ایم! نه سوانسی که اگه سهمیه هم بگیره کلاشم باید بندازه هوا! سیاستهای باشگاه روونگر نمی تونه تایین کنه یعنی یک نفر تایین کننده نیست اون فقط می تونه یه لیست بده! سر سوارز و پیشنهاد یه پوندی و این سبک حماقتها هم من ونگر رو مقصر نمی دونم! اما اینکه ونگر جاه طلب هست یا نه! یه بحث دیگست!!

ناصر در 12/12/1392 | 13:46 گفت:

هم فلسفه هم جام هم بازیکن خوب

ناصر در 12/12/1392 | 13:46 گفت:

هم فلسفه هم جام هم بازیکن خوب

Ali در 12/12/1392 | 02:54 گفت:

Fekr nakonam age venger bere morabi behtari ya dar hade khodesh begire arsenal chon hame chiz ke daste morabi nist.morabi ke nemire ba bazikone made nazaresh mozakere kone ,on 2 milion sare suarez va 7 milion sare deraxler faghat ye bahane bachegane az tarafe bashgahashon bod.khodetonam midonid teami ke pishnehadesho az 20m shoro kard va be 40 resond Sare 2m hamechio kharab nemikone.Liverpool va shalke nemikhastan bazikonashono befroshan faghat khode bazikonan ghasde jodae dashtan va be hamin dalil sare vaghean mishe goft pole khord bache bazi dar ovordan.be nazare man behtari jai gozin baraye venger bergkamp hastesh ke ye sohbatae albate barye komake venger bodan shode.bergkamp ye masire aali'o Dar rahe morabi garish tey karde az kam shoro karde onam dar teami mesle Ajax ke seiyasate bashgash be ma kheyli nazdike va mesle sidorf ke yek dafe morabi'e Milan shod va natayejie jalebi nagereft Dar eyne bi tajrobegi khodesho kharab nakard

Ali در 12/12/1392 | 02:53 گفت:

Fekr nakonam age venger bere morabi behtari ya dar hade khodesh begire arsenal chon hame chiz ke daste morabi nist.morabi ke nemire ba bazikone made nazaresh mozakere kone ,on 2 milion sare suarez va 7 milion sare deraxler faghat ye bahane bachegane az tarafe bashgahashon bod.khodetonam midonid teami ke pishnehadesho az 20m shoro kard va be 40 resond Sare 2m hamechio kharab nemikone.Liverpool va shalke nemikhastan bazikonashono befroshan faghat khode bazikonan ghasde jodae dashtan va be hamin dalil sare vaghean mishe goft pole khord bache bazi dar ovordan.be nazare man behtari jai gozin baraye venger bergkamp hastesh ke ye sohbatae albate barye komake venger bodan shode.bergkamp ye masire aali'o Dar rahe morabi garish tey karde az kam shoro karde onam dar teami mesle Ajax ke seiyasate bashgash be ma kheyli nazdike va mesle sidorf ke yek dafe morabi'e Milan shod va natayejie jalebi nagereft Dar eyne bi tajrobegi khodesho kharab nakard

علیرضا در 12/12/1392 | 02:07 گفت:

نقل قول : معنی VIVA Arsenal چیه؟

پاسخ شما : یعنی زنده باد آرسنال

علیرضا در 12/12/1392 | 02:04 گفت:

آقا مهدی من نمیخوام بی منطق از ونگر دفاع کنم.مطمئنا ونگرم اشتباهاتی داشته ولی ببین ابزارش چی بوده تو این مدت.
قضیه مالی هم اصلا ماست مالی نیست و تیم ما هنوز اون توانو نداره که الان 50 تا داده به اوزیل بیاد و مثلا 60 تا بده و کاوانی رو بیاره و این یه واقعیته.وگرنه ونگر مغز خر نخورده و میدونه برا قهرمانی به ستاره احتیاج هست.کدوم مربی دوست نداره یکی مثل فالکائو تو تیمش باشه که ونگر دومیش باشه؟مطمئن باش ونگر بهتر از من و تو این شرایطو درک میکنه
ببین عزیزم من تو متن بالا هم گفتم ما تازه یه سال بازیکن نفروختیمو یه اوزیلو خریدیم الان تو کورسیم. مگه همین چلسیم تا چند هفته پیش 4 امتیاز از ما عقب نبود. آیا چلسی فن ها این کارا رو کردن اومدن مورینیو رو اینجوری بکوبن.نه داداش شب دراز است و قلندر بیدار.

در مورد بازی هام باید بگم که همه تیما بازی های سختشون مونده فقط بدی بازی های ما اینه که همه بازی های سخت ما پشت هم افتاده و اینم از شانس ماست

نیما در 12/12/1392 | 01:16 گفت:

علیرضا جان حرف دلمو گفتی.زیاد واسه تغییر عقاید و روشن کردن دیگران اینجا حرص نخور.
به نظر منم ونگر میتونست حداقل امسال تو نیم فصل تیمو تجهیز میکرد تا انقدر مفت جام از دستامون در...

مهرزاد در 12/12/1392 | 00:21 گفت:

معنی VIVA Arsenal چیه؟

مهدی در 11/12/1392 | 22:43 گفت:

این عبارت "هر قیمتی" رو هم درک نمیکنم!

منچستر قهرمان شد کثافت کاری کرد؟

یعنی چی هر "به هر قیمتی قهرمان شدن" میکنین؟
مگه میخوایم آدم بکشیم؟


آقا جون ما میخوایم مربیمون کمی درایت و "جرات" در خرید ستاره داشته باشه تا با بازیکنای مطمئن تری بازی کنه. تا نره 5 تا از لیورپول و 8 تا از منچستر و 6تا از سیتی بخوره

همین

مهدی در 11/12/1392 | 22:40 گفت:

@ علیرضا

اینکه شما میگی امسال جام میگیریم... به نظرم دور از ذهن و تا حدی غیرممکنه
ما با چلسی و سیتی بازی داریم همینطور تاتنهام و اورتون! یه بازی آسون (در مقایسه با اینا که گفتم) رو با استوک باختیم. الان لیورپول رفت بالامون!

لیگ قهرمانانم که... ولش کن
جام حذفی هم فقط سیتی ترسناکه. ولی بازم من میگم ما قهرمان بشو نیستم. همونطور که جرج گراهام گفت

در مورد مسائل مالی هم که.... دیگه حرف زدن در این مورد و ماست مالی کردن همه ناکامیها با کلمه تهوع آور بدهی دیگه واقعا داره خسته کننده میشه. آقا قبول تا پارسال قبول. امسال که 50 میلیون داد به اوزیل جی؟ نمیتونست ژانویه مهاجم بخره ؟ تا مجبور نشیم با ژیرود کلنگ و سانوگو شلنگ و بندتنر مشنگ و پودولسکی ملنگ پرفشار ترین مقطع فصلو بگذرونیم؟

آقا خراب کرده ونگرتون. هی هرکار اشتباهی میکنه ازش دفاع نکنید

Rezvan Geran در 11/12/1392 | 21:54 گفت:

آرسنال دوست داشتنیه...چون فلسفش دوس داشتنیه...چون ونگر از یه چیز معمولی همه چی ساخت دوس داشتنیه..چون رو پای خودمون بزرگ شدیم دوس داشتنی هستیم...من مثل خیلی آدما دوس دارم تیمم "نون بازوی خودشو بخوره"...من نمیخوام به هر قیمتی قهرمان شیم...دوس ندارم معصومیت تیمم بوی "پوند"و "یورو" و "دلار" بگیره...من نمیخوام ونگر بره و با پول،مورینیو رو بیارن...دوس ندارم سانتی و ولکات بشینن بیرون و دلار بدن آگرو و سوارز و بیارن..کوشیلنی بشینه بیرونو تیاگو سیلوا بیاد...حتی فابرگاس رو هم نمیخوام با پول بیارن...من معصومیت تیممو دوس دارم...آرسنالو با آرسن ونگر دوس دارم...سالی دو تا خرید بزرگ منو راضی میکنه...من از تیمم راضیم...چون هنوز واسش تنم میلرزه...هنوز نمیتونم چشامو ببندم و به بازیکنم توهین کنم..من هیچ وقت به خودم توهین نمیکنم..آرسنال جزیی از وجودمه،حتی 8-2،،6-3،،5-1 نمیتونه منو وادار کنه به بازیکن و مربیم توهین کنم.......من هیچی نمیدونم،فقط میدونم عاشق آرسنالم،عاشق فلسفه ی دوست داشتنی ونگر..من عاشق این مـــــعــــصــــومـــــیــــــتــــــم

حسین ملازینل در 11/12/1392 | 19:32 گفت:

به خدا دیگه خسته شدم...
از اول فصل که چه عرض کنم از اون وقتی که برای اولین بار وارد این سایت شدم بعد از هر باخت یا مساوی که تیم میده ما همین داستان تکراری رو داریم...
ظاهرا منم مثل خیلی از قدیمی های سایت که به خاطر همین بچه بازیا این سایتو بوسیدنو گذاشتن کنار باید کاسه گوزمو جمع کنم برم...

ناصر در 11/12/1392 | 17:47 گفت:

مرسی
عالی بود
موافقم

علیرضا در 11/12/1392 | 17:44 گفت:

نقل قول : جام یعنی موفقیت تو فوتبال- پس فلسفه ای که 10 ساله منجر به قهرمانی و جام آوردن نمیشه به درد لای جرز دیوار میخوره. حالا هرکی هم میخواد ناراحت شه بشه
متاسفم واسه کسایی که تیم رو و موفقیتهاشو فدای افکار پوچ و مالیخولیایی یک پیرمرد کردن


پاسخ شما : نظر شما محترم آقا مهدی ولی اینم بگم که بعد این همه سال بیجامی اگه دیگران هنوز برا آرسنال احترام قائلا و یه تیم محبوب بین طرفدارای فوتبال محسوب میشیم بخش اعظمش به خاطر همین فلسفه ای که شما میگی به درد جرز دیوار میخورست.
البته منم دلم جام میخواد ولی نه به هر قیمتی.شما باید شرایط باشگاه تو این مدتم در نظر بگیری(ساخت ورزشگاه=بالا آوردن بدهی=فروش بهترین بازیکنای تیم+ نخریدن بازیکن)که ما تازه یه ساله از این شرایط اومدیم بیرون و الان تو کورسیم و به امید خدا همین امسالم جام میگیریم

علیرضا در 11/12/1392 | 17:28 گفت:

نقل قول : مرسی از پستهای خوبتون
ولی اخه چرا همینجوری پست میزارید پست من که اینقدر زحمتشو کشیده بودم خیلی راحت رفت پایین
ولی ناراحت نشین همه پستهاتون مثل همه همش انتقاد و حمایت
یه روزایی اینجا بیابون بی ابه علفه یه روزم اینجا نمیرسه پستها رو بخونی
ممنونم


پاسخ شما : آقا میثم مرسی بابت ز حمتی که میکشی و پست میزاری ولی این نکته رو هم باید مشخص شه که ما برا چی پشت تیم وایستادیم و دلیل حمایت ما چیه که بعد یه باخت تو لیگ اینجوری زمین و زمانو بهم ندوزیم و عالم و آدمو نکوبیم و نیایم به راحتی به ارکان باشگاه توهین کنیم.
من از خود شمام انتظار دارم که تو طرفداری به جای اون کامنتها محکمتر از آرسنال دفاع کنین

مهدی در 11/12/1392 | 17:16 گفت:

مهدی نوروزی:

کاملا باهات موافقم
ونگر دیگه تو آرسنال جواب نمیده.
حالا هرکی میخواد ناراحت بشه، بشه

مهدی در 11/12/1392 | 17:11 گفت:

جام یعنی موفقیت تو فوتبال- پس فلسفه ای که 10 ساله منجر به قهرمانی و جام آوردن نمیشه به درد لای جرز دیوار میخوره. حالا هرکی هم میخواد ناراحت شه بشه
متاسفم واسه کسایی که تیم رو و موفقیتهاشو فدای افکار پوچ و مالیخولیایی یک پیرمرد کردن

میثم محمودی در 11/12/1392 | 17:05 گفت:

مرسی از پستهای خوبتون
ولی اخه چرا همینجوری پست میزارید پست من که اینقدر زحمتشو کشیده بودم خیلی راحت رفت پایین
ولی ناراحت نشین همه پستهاتون مثل همه همش انتقاد و حمایت
یه روزایی اینجا بیابون بی ابه علفه یه روزم اینجا نمیرسه پستها رو بخونی
ممنونم

مهرزاد در 11/12/1392 | 16:21 گفت:

اقا علی رضا هیچ کس اینجا به خاطر جام طرفدار تیم دیگه نمی شه. ولی همین لیورپول که تو چند سال اخیر وضع خوبی نداشته و ما همش ازش می بردیم حداقل یه دونه جامو گرفته. یا بعضی از تیم های ته جدولیدرسته بعد از یک باخت نباید پشت تیمو خالی کرد ولی انتقاد هم چیز بدی نیست.

درباره ی نظر تو سایت های دیگه 100% حق با شماست.

محمد مهدي نوروزي در 11/12/1392 | 14:44 گفت:

اگه بایرن رو به ونگر بدن ونگر تیمو رو برای کسب سهمیه می بنده


با این که اینقدر به گواردیولا انتقاد می کنید خدایی تیماشو خوب می بنده
ونگر دو سه تا ناخاله ورداشته والا

واقعا تاثیر مربی خیلی مهمه
منچستر و بارسا رو الان می بینید که

ونگر بدرد تیم ملی فرانسه می خوره

محمد مهدي نوروزي در 11/12/1392 | 14:39 گفت:

تعداد جام های ونگر تو این 16سال اندازه تعداد جام های گواردیولا تو بارساست

محسن عاشوری در 11/12/1392 | 14:15 گفت:

احسنت داش مهدی ..
کاملا موافقم باهات

mehdi در 11/12/1392 | 13:55 گفت:

داداش چی میگی؟این بازیکنای بی غیرتمون با این باختهای وحشتناکمون گذشته درخشانمون نا بود کردن دیگه چی واسمون مونده؟ 10 سال بی جامی 8 1 باختن از عنچستر 5 1 از لیورپول 6 تا از سیتی؟گذشته رو نابود کردن دیگه هرکس اسم ارسنالو میشنوه میخنده به تیممون ونگر به نظرم دیگه چیزی نداره که به تیم اضافه کنه به قول گواردیولا که گفته بود من دیگه دیدم چیزی ندارم به بارسا اضافه کنمو رفتم دمش گرم که تو اوج قدرت رفتش من میگم ونگر دورانش تموم شده ما یه ادم جاه طلب و جوون میخوایم یه کسی که مثل کلوپ به تیم روحیه جنگندگی بده واقع بین باشید وسلام

سید ابوالفضل موسوی در 11/12/1392 | 13:18 گفت:

من که دیگه نمیدونم باید چی کار کرد.........

حسین ملازینل در 11/12/1392 | 12:16 گفت:

نمیتونم یکی از این دوتارو به اونیکی ترجیه بدم...
ولی اینو میدونم که فوتبال همینه...
یه روز میبری یه روز هم میبازی...
همین برد و باختاس که قشنگش کرده...
منم چه تیمم ببره چه ببازه ازش حمایت میکنم...
هم از باشگاهم...
هم از مربی تیم....
هم از تک تک بازیکنای تیم...

محسن عاشوری در 11/12/1392 | 11:58 گفت:

ما بخاطر 15 میلیون امسال سوارز و کابای و دراکسلر رو از دست دادیم..
باید پول بیشتری برای خریدشون خرج میکردیم

سوارز 40 + (2)
کابای 12 + (6)
دراکسلر 30 + (7)

بخاطر 2 میلیون بیشتر سوارز رو ازدست دادیم ..