ارسنال -- استون ویلا (امار پاس -شوت وغیره)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 627,910 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنال -- استون ویلا (امار پاس -شوت وغیره)

این پست رو گذاشتم گفتم شاید بعضی بچه ها حوصله سرچ رو ندارن ولی ارسنال عالی بود فقط یه تموم کننده خوب نداره والکات و جیرود زیاد خوب نبودن لوکاسم طبق معمول روی نیمکتهامار شوت هر دوتاتیم


نمره بازیکنان زمین


امار بازیکنان ارسنال


امار بازیکنان استون ویلا


امار کل بازی به صورت خلاصه


پست قبلیم پاک شده خواهش میکم این رو پاک نکنید
ممنونم از همه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 6/12/1391 | 16:12 گفت:

موقعیت زیاد داشتیم ولی تا خودباوری نرسه نمیتونم توهربازی چند تا گل بزنیم و با اقتدار پیروز بشیم
فقط تیم روحیه و نگرش مثبت میخواد که ما میتونیم
کوچیک همتون
علیرضا

ehsan zoola در 6/12/1391 | 15:24 گفت:

خیلی خوب بازی کردیم ولی در زدن ضربات اخر کم کاری کردیم

البته یادمو نباشه چلسی تو زمین خودش 8 گل به همین ویلا زد اونوقت ما باید دقیقه 86 پیروز بشیم

T.Vermaelen در 6/12/1391 | 13:39 گفت:


ليست بازيکنان آرسنال که با ترک اين تيم به قهرماني رسيدند به اين شرح است:

*ادو

کوپادل ري 2008 با والنسيا

*استفان اودونل

چهار قهرماني ايرلند با بوهيمايانس و شامروک رورز

* فرانک سيمک

قهرمان با چارليزلي يونايتد

* لورن

قهرمان جام حذفي 2008 با پورتموث

* آنتونيو ريس

4 قهرمان با رئال مادريد، بنفيکا و آتلتيکو مادريد (2 قهرماني)

* آلکساندر هلب

5 قهرماني با بارسلونا (3 قهرماني)، بيرمنگام و باته بوريسوف

* ژيلبرتو سيلوا

2 قهرمان با پاناتيناکوس

* فران مريدا

يک قهرماني سوپر کاپ يوفا

* ادواردو

5 قهرماني باشاختار دونتسک

* امانوئل ابوئه

2 قهرماني با گالاتاسراي

* متئو کونولي

2 قهرماني با ردينگ و کوئينز پارک

* سسک فابرگاس

4 قهرماني با بارسلونا

* گائل کليچي

2 قهرماني با منچستر‌سيتي

*سمير نصري

2 قهرماني با منچستر سيتي

* سول کمپل

ا قهرماني با پورتموث

*آنتوني استوکس

2 قهرماني با سلتيک، 1 قهرماني با ساندرلند

* سباستين لارسون

1 قهرماني با بيرمنگام

* لاسانا ديارا

چهار قهرماني با پورتموث و رئال مادريد

* جيب کولوتوره

سه قهرماني با منچسترسيتي

* پاتريک ويرا

هشت قهرماني با يوونتوس، اينتر ميلان و منچستر سيتي

* امانونل آدابايور

يک قهرماني با رئال مادريد

* جرمن پنات

يک قهرماني با پورتموث

* متئو فلاميني

دو قهرماني با ميلان

* اشلي کول

8 قهرماني با چلسي

* تيري آنري

7 قهرماني با بارسلونا

http://www.varzesh3.com/

Ali heidari در 6/12/1391 | 11:21 گفت:

اینو حتما بخونید:
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1002139&title=%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84_2836_%D8%B1%D9%88%D8%B2_%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86_%DA%A9%D8%B3%D8%A8_%D8%AC%D8%A7%D9%
85

امیر صفای نیکو در 6/12/1391 | 08:30 گفت:

با اینکه ون پرسی برای آرسنال زحمت نشید ولی چون رفت منچستر امیدوارم از این به بعد همش مصدوم بشه ما همش حال کنیم.از اوون سانگ هم که بخاری بلند نمیشه...خوب انداختیمش به بارسا....

میثم محمودی در 6/12/1391 | 01:57 گفت:

بارسا 2-1 سویا
ویا
مسی
سویا سه چهار گلی خراب کرده
بارسا داره دوباره افت میکنه
دقیقه 70

T.Vermaelen در 6/12/1391 | 01:19 گفت:

سونگ با سوتی که داد بارسلونا گل خورد
نیمه اول تمام سویا 1 - بارسا 0

T.Vermaelen در 6/12/1391 | 00:48 گفت:

سونگ الان داره برا بارسلونا بازی میکنه
اما خوشم میاد بازی بارسلونا رو بهش گند زده نمی تونه پاس تک ضرب بده خلاصه فقط پیاده روی میکنه تو زمین
عجب بلایی سر بارسلونا آورده ونگره ها

T.Vermaelen در 6/12/1391 | 00:31 گفت:

آمار کازرولا عالی
جنکینسون هم خوب بازی کرد...اما رو گل اشتباه مرگباری کرد
ولکات که هیچ بود
آرتتا هم داره افت میکنه خاک تو سر