عکسهای از بازیهای این هفته لیگ برتر

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 626,404 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکسهای از بازیهای این هفته لیگ برتر

این هفته هم عکسهای خوبی براتون دارم

از دو برد تلخ چلسی و تاتنهام

تا جشن قهرمانی منچستر یونایتد و خداحافظی فرگی

ما همه ارسنالیم ارسنال هیچوقت زد فوتبال نبوده و اخلاقمون زد فوتبال نبوده پس از فرگوسن هم خداحافظی میکنیم به امید یکه تازی ونگربزرگ


راستی قهرمانی ویگان یادم رفت

بهش تبریک میگم امیدوارم ونگر اینا رو ببینه درس بگیره

که ما رو هشت نو سال تو کف جام نزاره

######################################

جشن قهر مانی منچستر یونایتد


#################################################

خداحافظی فرگوسن با هواداران یونایتد

############################################

بازیهای روز یکشنبه

امیدوارم خوشتون بیاد ولی خیلی خسته شدم فدای سر هر ارسنالیهتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:50 گفت:

فن پرسی بایدم اینقدخوشحال باشه.حقشه.بعداز8فصل اونم لیگ برتر روبرده.بایدم ازهمه بیشترخوشحالترباشه.

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:36 گفت:

مرسی داداش عکس هات عالی بودن.واقعا سخته برای هوادار وخودفرگوسن لحظه خدافظی.

آریان در 23/2/1392 | 21:13 گفت:

مرسی
عکسای تلخی بود

محمد مهدی در 23/2/1392 | 17:59 گفت:

خیلی خیلی ممنون.

پرسی خیلی عوضیه.

خداحافظ فرگی

♥Arsenal♥ در 23/2/1392 | 16:25 گفت:

عکسا عالی بودن....

http://www.imgiran.com/images/9ndpcq8zfnnimvm87n8.jpg

این عکسه چرا اینقدر شبیه خوکچه هست....؟؟

_____________

سال 2013/2014 این جام مال ماست رو دست های ونگر و ویلشر و آرتتا و سانتی و بقیه میچرخه

ناصر در 23/2/1392 | 15:34 گفت:

عالی بود
ممنون
قیافه ی پسر رونی از خودش بدتره!!!!
ون پرسی ندیده رو نگاه کن
آدبایور هم یه تنه کمر به قتل آرسنال بسته(هم بازی با چلسی گل زد هم بازی با استوک-حالا هیچ موقع سال بلد نیست گل بزنه ها)
با ویگان هم خیلی حال کردم-بد حال من سیتی رو کرد تو قوطی

میثم محمودی در 23/2/1392 | 13:04 گفت:

R 3 n a l:
چرا -3 تا دیسلایک نامردا ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
_________________________________
دیسلایکم کردنه چون عکسهای منچستر و فرگوسن رو گذاشتم
فکر کنم یه چند هوادار ارسنال زد فوتبال فکر میکنن
اشکال نداره ممنونم از همه ولی 45 دقیقه صرف این پست کردم

Mohammad hadi در 23/2/1392 | 12:35 گفت:

اون بی شور هم دیگه عقدهاش خالی شد. عقدییه
بد بخت.

محمد علی در 23/2/1392 | 12:05 گفت:

tnx....

M o o r I در 23/2/1392 | 12:00 گفت:

چرا -3 تا دیسلایک نامردا ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

محمد مهدي نوروزي در 23/2/1392 | 11:53 گفت:

بي غيرت نگا انگار هنوز جام نديده

M o o r I در 23/2/1392 | 11:43 گفت:

پیگرینی هم مث اینکه قبول کرده فصل بعد مربی من سیتی شه

masoud mahmudpur در 23/2/1392 | 11:42 گفت:

دمت گرم.خیللللللللللی عالی بود
دلم واسه فرگوسن تنگ میشه

M o o r I در 23/2/1392 | 11:38 گفت:

اول شدم

لایک نوش جونت بازم مرسی داداش

M o o r I در 23/2/1392 | 11:38 گفت:

وای پســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر دمت گرم خیلی قشنگ بود

مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرسی

ولی رونی تو اکثر عکسای خوشحالی قهرمانیشون نیس !!

فرگیم ک ب اسکای گفته ک رونی تقاضای خروج از باشگاه رو کرده وقتشه بریم دنبالش با هر قیمتیم ک بیاریمش بازم ارزش داره برامون کاملا استقبال میکنم از خریدش